ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 05:49

ANALIZA/ Impeachment-i i Trumpit: Pse një stuhi në Uashington mund të ketë pasoja në anën tjetër të botës

ANALIZA/ Impeachment-i i Trumpit: Pse një stuhi në Uashington mund të ketë pasoja në anën tjetër të botës
Nga Pierre Haski I rrethuar në frontin e brendshëm, Trump është i detyruar të mburret me suksese në politikën e jashtme. Edhe kur këto suksese nuk ekzistojnë Donald Trump është rikthyer i karikuar nga samiti i NATO-s në ...
GazetaTema | 08-Dec-2019 13:47
Nga Pierre Haski I rrethuar në frontin e brendshëm, Trump është i detyruar të mburret me suksese në politikën e jashtme. Edhe kur këto suksese nuk ekzistojnë Donald Trump është rikthyer i karikuar nga samiti i NATO-s në ...

Pse një stuhi në Uashington mund të ketë pasoja në anën tjetër të botës
Nga Pierre Haski I rrethuar në frontin e brendshëm, Trump është i detyruar të mburret me suksese në politikën e jashtme. Edhe kur këto suksese nuk ekzistojnë Donald Trump është rikthyer i karikuar nga samiti i NATO-s në ...
Lexo | 08-Dec-2019 14:12
Nga Pierre Haski I rrethuar në frontin e brendshëm, Trump është i detyruar të mburret me suksese në politikën e jashtme. Edhe kur këto suksese nuk ekzistojnë Donald Trump është rikthyer i karikuar nga samiti i NATO-s në ...

Impeachment-i i Trumpit / Pse një stuhi në Uashington mund të ketë pasoja në anën tjetër të botës
Pierre Haski I rrethuar në frontin e brendshëm, Trump është i detyruar të mburret me suksese në politikën e jashtme. Edhe kur këto suksese nuk ekzistojnë Donald Trump është rikthyer i karikuar nga samiti i NATO-s në ...
Bota.al | 08-Dec-2019 10:47
Pierre Haski I rrethuar në frontin e brendshëm, Trump është i detyruar të mburret me suksese në politikën e jashtme. Edhe kur këto suksese nuk ekzistojnë Donald Trump është rikthyer i karikuar nga samiti i NATO-s në ...

ANALIZA: Tre presidentë që rrezikojnë NATO-n dhe rendin botëror
Nga Pierre Haski Nëse një autor teatral do të donte të vinte në skenë botën e vitit 2019, ai me siguri do të imagjinonte një samit ndërkombëtar në Londër, me një darkë në Buckingham Palace dhe tre personazhe kryesorë ...
GazetaTema | 06-Dec-2019 11:37
Nga Pierre Haski Nëse një autor teatral do të donte të vinte në skenë botën e vitit 2019, ai me siguri do të imagjinonte një samit ndërkombëtar në Londër, me një darkë në Buckingham Palace dhe tre personazhe kryesorë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved