ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 17:46

Mbyllet inventarizimi, më 20 dhjetor dosjet e bujshme transferohen te SPAK, Llalla dhe Basha dy emrat e parë “VIP” që do hetohen nga “specialët”

Mbyllet inventarizimi, më 20 dhjetor dosjet e bujshme transferohen te SPAK, Llalla dhe Basha dy emrat e parë “VIP” që do hetohen nga “specialët”
Postuar: 07/12/2019 - 09:20 Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe prokuroritë e rretheve kanë gati dosjet që do të kalojnë te SPAK. Më 20 dhjetor Prokuroria e Posaçme Antikorrupsion do të nisë punë dhe urdhri i parë që ...
Sot.Al | 07-Dec-2019 07:50
Postuar: 07/12/2019 - 09:20 Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe prokuroritë e rretheve kanë gati dosjet që do të kalojnë te SPAK. Më 20 dhjetor Prokuroria e Posaçme Antikorrupsion do të nisë punë dhe urdhri i parë që ...

Meta shmang thellimin e luftës me amerikanët, tërhiqet nga skenarët për bllokimin e SPAK, arrihet pakti me KLP për ceremoninë e betimit
Postuar: 07/12/2019 - 09:10 Presidenti Ilir Meta ka nisur të tërhiqet nga skenarët bllokues të reformës në drejtësi. Pas futjes në kaos të Kushtetueses, janë shtuar zërat se kreu i shtetit mund të bllokojë betimin e ...
Sot.Al | 07-Dec-2019 07:47
Postuar: 07/12/2019 - 09:10 Presidenti Ilir Meta ka nisur të tërhiqet nga skenarët bllokues të reformës në drejtësi. Pas futjes në kaos të Kushtetueses, janë shtuar zërat se kreu i shtetit mund të bllokojë betimin e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved