ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 03:27

Greqia nis hetimet për vrasjen e Kostandin Kacifas

Greqia nis hetimet për vrasjen e Kostandin Kacifas
Vrasja e ekstremistit minoritar Kostandin Kacifas në 28 tetor të vitit kaluar në fshatin Bularat të Gjirokastrës po hetohet edhe nga autoritetet greke. Mediat e vendit fqinj raportojnë se prokuroria publike greke do të ...
Telegraf | 08-Dec-2019 21:45
Vrasja e ekstremistit minoritar Kostandin Kacifas në 28 tetor të vitit kaluar në fshatin Bularat të Gjirokastrës po hetohet edhe nga autoritetet greke. Mediat e vendit fqinj raportojnë se prokuroria publike greke do të ...

Greqia akuza autoriteteve shqiptare se po pengojnë hetimet për Katsifas
Vrasja e Konstandinos Katsifas në fshatin Bularat të Gjirokastrës gjatë vitit të shkuar duket se ka tensionuar marrëdhëniet mes Shqipërisë dhe Greqisë. Sipas mediave greke, Prokurori Publik, Konstantinos Simitzoglou ka ...
TetovaSot | 08-Dec-2019 16:28
Vrasja e Konstandinos Katsifas në fshatin Bularat të Gjirokastrës gjatë vitit të shkuar duket se ka tensionuar marrëdhëniet mes Shqipërisë dhe Greqisë. Sipas mediave greke, Prokurori Publik, Konstantinos Simitzoglou ka ...

Vrasja e Kostandin Kacifas / Prokuroria grek merr vendimin drastik
Postuar: 08/12/2019 - 16:02 Greqia hap hetim për vrasje të qëllimshme të ekstremistit minoritar në Bularat, Kostandin Kacifas. Media greke “Zougla” shkruan se Prokurori Publik Konstantinos Simitzoglou ka ngritur një ...
Sot.Al | 08-Dec-2019 16:04
Postuar: 08/12/2019 - 16:02 Greqia hap hetim për vrasje të qëllimshme të ekstremistit minoritar në Bularat, Kostandin Kacifas. Media greke “Zougla” shkruan se Prokurori Publik Konstantinos Simitzoglou ka ngritur një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved