ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 05:08

Qesharake, kapet sërish në mashtrim/ Si po vazhdon ti dali boja llustraxhiut Veliaj

Qesharake, kapet sërish në mashtrim/ Si po vazhdon ti dali boja llustraxhiut Veliaj
Erion Veliaj nuk po di si ti shpëtoojë turpërimit publik që Rama i bëri duke i drejtuar gishtin arrogant dhe duke i thënë pas një vizite në shtëpitë e prekura nga tërmeti, se të nesërmen duhet të ngrihej në 4 30 të ...
Lapsi | 08-Dec-2019 11:59
Erion Veliaj nuk po di si ti shpëtoojë turpërimit publik që Rama i bëri duke i drejtuar gishtin arrogant dhe duke i thënë pas një vizite në shtëpitë e prekura nga tërmeti, se të nesërmen duhet të ngrihej në 4 30 të ...

Estrada e fshatit! A i leu lali Eri shkallët që i la porosi Rama?
Kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Erjon Veliaj, alias lali Eri, janë futur në një konkurrencë të fortë me njëri-tjetrin, se kush e kush të mashtrojë më shumë. ‘Unë zgjohem në orën 5 e 30, ti në 4 e 30 të kesh dalë ...
Standard | 08-Dec-2019 12:17
Kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Erjon Veliaj, alias lali Eri, janë futur në një konkurrencë të fortë me njëri-tjetrin, se kush e kush të mashtrojë më shumë. ‘Unë zgjohem në orën 5 e 30, ti në 4 e 30 të kesh dalë ...

Rama i kërkoi Veliajt të lyente shkallën, kryebashkiaku sqaron se çfarë ndodhi më pas?!
Në emisionin “Shiko Kush Luan” pjesë e lojërave ishte dhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj. Në njërën prej lojërave fëmijët u ndanë në dy grupe, ata që do ndihmonin Erionin për të ngritur murin dhe të tjerët do ...
IliriaNews | 08-Dec-2019 10:02
Në emisionin “Shiko Kush Luan” pjesë e lojërave ishte dhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj. Në njërën prej lojërave fëmijët u ndanë në dy grupe, ata që do ndihmonin Erionin për të ngritur murin dhe të tjerët do ...

A i lyejti shkallët e pallatit pas urdhrit të Ramës? Ja çfarë thotë Erion Veliaj
Kryeministri Rama pak ditë më parë shoqëroi në banesat sociale në Shkozë disa nga anëtarët e familjes Lala, të cilët janë edhe më të dëmtuarit nga tërmeti. I pranishëm gjatë akomodimit të familjes ishte edhe......
Zeri | 07-Dec-2019 22:58
Kryeministri Rama pak ditë më parë shoqëroi në banesat sociale në Shkozë disa nga anëtarët e familjes Lala, të cilët janë edhe më të dëmtuarit nga tërmeti. I pranishëm gjatë akomodimit të familjes ishte edhe......

A i lyejti shkallët e pallatit pas urdhrit të Ramës? Ja çfarë thotë Erion Veliaj
I pranishëm gjatë akomodimit të familjes ishte edhe kryebashkiaku Erion Veliaj. Dhe teksa ngjitnin shkallët e pallatit, Rama ka vënë shkarravitjen e mureve. Kreu i qeverisë i kërkoi kryetarit që lyerja e shkallëve të ...
Lajminet | 07-Dec-2019 22:47
I pranishëm gjatë akomodimit të familjes ishte edhe kryebashkiaku Erion Veliaj. Dhe teksa ngjitnin shkallët e pallatit, Rama ka vënë shkarravitjen e mureve. Kreu i qeverisë i kërkoi kryetarit që lyerja e shkallëve të ...

Rama i kërkoi Veliajt të lyente shkallën, kryebashkiaku sqaron situatën!
Mbrëmja e sotme në “Shiko Kush Luan” është një nga më të veçantat që është transmetuar më parë. Siç është bërë e ditur protagonistët e emisionit janë 8 fëmijët e prekur nga tërmeti i 26 nëntorit. Falë lojërave ...
Dritare | 07-Dec-2019 22:34
Mbrëmja e sotme në “Shiko Kush Luan” është një nga më të veçantat që është transmetuar më parë. Siç është bërë e ditur protagonistët e emisionit janë 8 fëmijët e prekur nga tërmeti i 26 nëntorit. Falë lojërave ...

Kryeministri Rama i kërkoi Veliajt të lyente shkallën, kryebashkiaku sqaron një herë e mirë situatën çfarë ndodhi më pas
Postuar: 07/12/2019 - 21:46 Në emisionin “Shiko Kush Luan” pjesë e lojërave ishte dhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj. Në njërën prej lojërave fëmijët u ndanë në dy grupe, ata që do ndihmonin Erionin për të ...
Sot.Al | 07-Dec-2019 21:49
Postuar: 07/12/2019 - 21:46 Në emisionin “Shiko Kush Luan” pjesë e lojërave ishte dhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj. Në njërën prej lojërave fëmijët u ndanë në dy grupe, ata që do ndihmonin Erionin për të ...

A i leu shkallët e pallatit pas urdhrit të Ramës, ja çfarë thotë Veliaj
Kryeministri Rama pak ditë më parë shoqëroi në banesat sociale në Shkozë disa nga anëtarët e familjes Lala, të cilët janë edhe më të dëmtuarit nga tërmeti. I pranishëm gjatë akomodimit të familjes ishte edhe ...
Gazeta Express | 07-Dec-2019 21:49
Kryeministri Rama pak ditë më parë shoqëroi në banesat sociale në Shkozë disa nga anëtarët e familjes Lala, të cilët janë edhe më të dëmtuarit nga tërmeti. I pranishëm gjatë akomodimit të familjes ishte edhe ...

Ai i leu shkallët e pallatit pas urdhrit të Ramës, ja çfarë thotë Veliaj
Kryeministri Rama pak ditë më parë shoqëroi në banesat sociale në Shkozë disa nga anëtarët e familjes Lala, të cilët janë edhe më të dëmtuarit nga tërmeti. I pranishëm gjatë akomodimit të familjes ishte edhe ...
Gazeta Express | 07-Dec-2019 21:46
Kryeministri Rama pak ditë më parë shoqëroi në banesat sociale në Shkozë disa nga anëtarët e familjes Lala, të cilët janë edhe më të dëmtuarit nga tërmeti. I pranishëm gjatë akomodimit të familjes ishte edhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved