ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 14:30

Edhe njëherë për lavdinë e Dhjetorit dhe rënien e Dhjetoristëve!

Edhe njëherë për lavdinë e Dhjetorit dhe rënien e Dhjetoristëve!
Nga Arian Galdini Shumë është shkruar e shumë është folur për dhjetorin, dhjetorët e dhjetoristët, vit pas viti në Shqipërinë e këtyre 29 viteve tranzicion dhe protodemokraci langaraqe. Duke qenë se prej tërmetit vetëm ...
TetovaSot | 08-Dec-2019 21:15
Nga Arian Galdini Shumë është shkruar e shumë është folur për dhjetorin, dhjetorët e dhjetoristët, vit pas viti në Shqipërinë e këtyre 29 viteve tranzicion dhe protodemokraci langaraqe. Duke qenë se prej tërmetit vetëm ...

Nga Arian Galdini Shumë është shkruar e shumë është folur për dhjetorin, dhjetorët e dhjetoristët, vit pas viti në Shqipërinë e këtyre 29 viteve tranzicion dhe protodemokraci langaraqe. Duke qenë se prej tërmetit vetëm këtë vit nuk pamë të ripë
Vetëm puthjet munguan në Tiranë! Herën tjetër mund të ketë pamje “+18”! Në një foto të postuar nga disa media, shihet se si Xhelal Sveçla i VV-së është ulur në një tavolinë dhe shumë afër krahërorit të Marko Gjuriqit të ...
TetovaSot | 08-Dec-2019 21:15
Vetëm puthjet munguan në Tiranë! Herën tjetër mund të ketë pamje “+18”! Në një foto të postuar nga disa media, shihet se si Xhelal Sveçla i VV-së është ulur në një tavolinë dhe shumë afër krahërorit të Marko Gjuriqit të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved