ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 05:18

Disa mendime të thella nga Aleksandër Pushkini, mbi ekzistencën tonë që nuk duhen humbur

Disa mendime të thella nga Aleksandër Pushkini, mbi ekzistencën tonë që nuk duhen humbur
Shumë prej frazave për ekzistencën nga Aleksandr Pushkini, janë nxjerrë nga poezitë e tij dhe fjalët e shprehura nga personazhet në romanet e tij. Janë të gjitha shumë të bukura, të thella dhe të veçanta Babai i ...
GazetaTema | 08-Dec-2019 18:33
Shumë prej frazave për ekzistencën nga Aleksandr Pushkini, janë nxjerrë nga poezitë e tij dhe fjalët e shprehura nga personazhet në romanet e tij. Janë të gjitha shumë të bukura, të thella dhe të veçanta Babai i ...

Disa mendime të thella nga Aleksandër Pushkini, mbi ekzistencën tonë. Nuk duhen humbur
Shumë prej frazave për ekzistencën nga Aleksandr Pushkini, janë nxjerrë nga poezitë e tij dhe fjalët e shprehura nga personazhet në romanet e tij. Janë të gjitha shumë të bukura, të thella dhe të veçanta Babai i ...
Bota.al | 08-Dec-2019 18:32
Shumë prej frazave për ekzistencën nga Aleksandr Pushkini, janë nxjerrë nga poezitë e tij dhe fjalët e shprehura nga personazhet në romanet e tij. Janë të gjitha shumë të bukura, të thella dhe të veçanta Babai i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved