ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 21:04

Plaçkitje në një shtëpi në Dubravë

Plaçkitje në një shtëpi në Dubravë
Policia e Ferizajt raporton se një person i komunitetit ashkali nga fshati Dubravë ka njoftuar se dy persona të panjohur kishin hyrë në shtëpinë e tij e kishin sulmuar atë fizikisht dhe kishin grabitur para të gatshme.
Top Channel | 06-Dec-2019 11:40
Policia e Ferizajt raporton se një person i komunitetit ashkali nga fshati Dubravë ka njoftuar se dy persona të panjohur kishin hyrë në shtëpinë e tij e kishin sulmuar atë fizikisht dhe kishin grabitur para të gatshme.

I dehur e rrah gruan
Policia në Gjakovë ka arrestuar nëj të dyshuar të komunitetit egjiptian, cili në gjendje të dehur e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, e cila ka pranuar tretman mjekësor.
Top Channel | 06-Dec-2019 11:40
Policia në Gjakovë ka arrestuar nëj të dyshuar të komunitetit egjiptian, cili në gjendje të dehur e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, e cila ka pranuar tretman mjekësor.

Vidhen 124 euro nga Qendra e Regjistrimit të Automjeteve në Mitrovicë
Ankuesi mashkull ka raportuar se të dyshuar të panjohur kanë depërtuar në objektin e Qendrës së Regjistrimit të Automjeteve, me ç ‘rast kanë vjedhur kasafortën e postës, në të cilën kishte 124 euro. Sipas njoftimit të ...
Koha.net | 07-Dec-2019 12:42
Ankuesi mashkull ka raportuar se të dyshuar të panjohur kanë depërtuar në objektin e Qendrës së Regjistrimit të Automjeteve, me ç ‘rast kanë vjedhur kasafortën e postës, në të cilën kishte 124 euro. Sipas njoftimit të ...

Prishtinë, gruaja aksidentalisht plagos veten me armë
Të premten rreth orës 13:11, një grua në rrugën “Sylejman Jashari”, gjatë pastrimit të shtëpisë ku punon, aksidentalisht ka shkrepur pistoletën dhe ka plagosur vetën. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Në vendin e ...
Zeri | 07-Dec-2019 12:39
Të premten rreth orës 13:11, një grua në rrugën “Sylejman Jashari”, gjatë pastrimit të shtëpisë ku punon, aksidentalisht ka shkrepur pistoletën dhe ka plagosur vetën. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Në vendin e ...

Plagoset aksidentalisht me pistoletë një femër në Prishtinë
Rastin që e ka konfirmuar policia e Kosovës, ka ndodhur në rrugën” Sylejman Jashari” në Prishtinë. “ Viktima femër K-Shqiptare, gjatë pastrimit të shtëpisë ku punon, aksidentalisht ka shkrepur pistoletën dhe ka plagosur ...
Lajminet | 07-Dec-2019 12:34
Rastin që e ka konfirmuar policia e Kosovës, ka ndodhur në rrugën” Sylejman Jashari” në Prishtinë. “ Viktima femër K-Shqiptare, gjatë pastrimit të shtëpisë ku punon, aksidentalisht ka shkrepur pistoletën dhe ka plagosur ...

Prishtinë, gruaja aksidentalisht plagos veten me armë
Të premten rreth orës 13:11, një grua në rrugën “Sylejman Jashari”, gjatë pastrimit të shtëpisë ku punon, aksidentalisht ka shkrepur pistoletën dhe ka plagosur vetën. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Në vendin e ...
Klan Kosova | 07-Dec-2019 12:30
Të premten rreth orës 13:11, një grua në rrugën “Sylejman Jashari”, gjatë pastrimit të shtëpisë ku punon, aksidentalisht ka shkrepur pistoletën dhe ka plagosur vetën. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Në vendin e ...

Duke pastruar në një shtëpi, plagos aksidentalisht veten me pistoletë
Një rast i pazakontë ka ndodhur në një shtëpi në rrugën “Sylejman Jashari”, në Prishtinë, dje saktësisht në orën 13:11. Një grua, duke punuar në shtëpi gjatë pastrimit, aksidentalisht ka plagosur veten me pistoletë. ...
Koha.net | 07-Dec-2019 12:18
Një rast i pazakontë ka ndodhur në një shtëpi në rrugën “Sylejman Jashari”, në Prishtinë, dje saktësisht në orën 13:11. Një grua, duke punuar në shtëpi gjatë pastrimit, aksidentalisht ka plagosur veten me pistoletë. ...

Nusja 14-vjeçare tenton vetëvrasjen, 4 persona në pranga
14-vjeçarja nga Peja ishte martuar me një djalë 23-vjeçar nga Rogova e Gjakovës. Në më pak se një muaj martesë, ajo kishte kërkuar ndarjen, por nuk e kishte përkrahur askush. Duke mos parë zgjidhje, ajo kishte tentuar ...
Standard | 06-Dec-2019 12:13
14-vjeçarja nga Peja ishte martuar me një djalë 23-vjeçar nga Rogova e Gjakovës. Në më pak se një muaj martesë, ajo kishte kërkuar ndarjen, por nuk e kishte përkrahur askush. Duke mos parë zgjidhje, ajo kishte tentuar ...

Sulmohet nga i dashuri, prishtinasja përfundon në QKUK
Një grua nga Prishtina ka lajmëruar në polici, të dashurin e saj, derisa, e njëjta ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga ai. Viktima është duke u trajtuar në QKUK dhe gjendja e saj është stabile. Rasti po......
Zeri | 06-Dec-2019 11:37
Një grua nga Prishtina ka lajmëruar në polici, të dashurin e saj, derisa, e njëjta ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga ai. Viktima është duke u trajtuar në QKUK dhe gjendja e saj është stabile. Rasti po......

Sulmohet nga i dashuri, prishtinasja përfundon në QKUK
Një grua nga Prishtina ka lajmëruar në polici, të dashurin e saj, derisa, e njëjta ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga ai. Viktima është duke u trajtuar në QKUK dhe gjendja e saj është stabile. Rasti po hetohet. ...
Gazeta Observer | 06-Dec-2019 11:37
Një grua nga Prishtina ka lajmëruar në polici, të dashurin e saj, derisa, e njëjta ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga ai. Viktima është duke u trajtuar në QKUK dhe gjendja e saj është stabile. Rasti po hetohet. ...

Përfundon në spital pasi u sulmua fizikisht nga i dashuri
Një femër ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga i dashuri i saj në lagjen “Veternik” të Prishtinës. Policia ka njoftuar se rasti i sulmit ka ndodhur të në orët e vona të natës, thuhet në raportin e policisë. ...
Arbresh | 06-Dec-2019 11:22
Një femër ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga i dashuri i saj në lagjen “Veternik” të Prishtinës. Policia ka njoftuar se rasti i sulmit ka ndodhur të në orët e vona të natës, thuhet në raportin e policisë. ...

Plaçkitje në një shtëpi në Dubravë
Policia e Ferizajt raporton se një person i komunitetit ashkali nga fshati Dubravë ka njoftuar se dy persona të panjohur kishin hyrë në shtëpinë e tij e kishin sulmuar atë fizikisht dhe kishin grabitur para të gatshme.
Kosova Press | 06-Dec-2019 11:22
Policia e Ferizajt raporton se një person i komunitetit ashkali nga fshati Dubravë ka njoftuar se dy persona të panjohur kishin hyrë në shtëpinë e tij e kishin sulmuar atë fizikisht dhe kishin grabitur para të gatshme.

Sulmohet nga i dashuri, prishtinasja përfundon në QKUK
Një grua nga Prishtina ka lajmëruar në polici, të dashurin e saj, derisa, e njëjta ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga ai, raporton Gazeta Express. Viktima është duke u trajtuar në QKUK dhe gjendja e saj është ...
Gazeta Express | 06-Dec-2019 11:22
Një grua nga Prishtina ka lajmëruar në polici, të dashurin e saj, derisa, e njëjta ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga ai, raporton Gazeta Express. Viktima është duke u trajtuar në QKUK dhe gjendja e saj është ...

I dehur e rrah gruan
Policia në Gjakovë ka arrestuar nëj të dyshuar të komunitetit egjiptian, cili në gjendje të dehur e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, e cila ka pranuar tretman mjekësor.
Kosova Press | 06-Dec-2019 11:16
Policia në Gjakovë ka arrestuar nëj të dyshuar të komunitetit egjiptian, cili në gjendje të dehur e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, e cila ka pranuar tretman mjekësor.

Përleshen mes vete, e pëson edhe kalimtari i rastit
Policia në Istog njofton se janë arrestuar dy të dyshuar, pasi që pas një mosmarrëveshje në një lokal janë rrahur mes vete. Gjatë rrahjes së tyre një kalimtar i rastit kishte ndërhyrë që t’i ndajë mirëpo kishte pësuar ...
Indeks Online | 06-Dec-2019 11:13
Policia në Istog njofton se janë arrestuar dy të dyshuar, pasi që pas një mosmarrëveshje në një lokal janë rrahur mes vete. Gjatë rrahjes së tyre një kalimtar i rastit kishte ndërhyrë që t’i ndajë mirëpo kishte pësuar ...

Prishtinasi e rrah keq të dashurën, ajo përfundon në spital
Viktima menjëherë pas ndodhisë, e ka lajmëruar rastin në polici, shkruan . Policia përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se viktima është duke u trajtuar aktualisht në QKUK. Rasti është nën hetime. /Lajmi.net/
Lajminet | 06-Dec-2019 11:11
Viktima menjëherë pas ndodhisë, e ka lajmëruar rastin në polici, shkruan . Policia përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se viktima është duke u trajtuar aktualisht në QKUK. Rasti është nën hetime. /Lajmi.net/

Rrahje mes dy personave në Istog, e pëson keq i treti që tentoi t’i ndajë
Të njëjtit, sipas Policisë së Kosovës, janë rrahur mes vete në një lokal, shkruan . Gjatë rrahjes së tyre një kalimtar i rastit -viktima mashkull K/Shqiptar kishte ndërhyrë që t’i ndajë mirëpo kishte pësuar lëndime ...
Lajminet | 06-Dec-2019 11:11
Të njëjtit, sipas Policisë së Kosovës, janë rrahur mes vete në një lokal, shkruan . Gjatë rrahjes së tyre një kalimtar i rastit -viktima mashkull K/Shqiptar kishte ndërhyrë që t’i ndajë mirëpo kishte pësuar lëndime ...

Rrahet nga i dashuri, përfundon në spital
Një femër ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga i dashuri i saj në lagjen “Veternik” të Prishtinës. Policia ka njoftuar se rasti i sulmit ka ndodhur të në orët e vona të natës. Viktima është duke u trajtuar në ...
Indeks Online | 06-Dec-2019 11:08
Një femër ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga i dashuri i saj në lagjen “Veternik” të Prishtinës. Policia ka njoftuar se rasti i sulmit ka ndodhur të në orët e vona të natës. Viktima është duke u trajtuar në ...

Raporti 24-orësh nga Policia e Kosovës
Raporti i Policisë së Kosovës, botohet pa ndërhyrje për të gjitha ngjarjet që kanë ndodhur brenda 24 orëve në tërë territorin e Kosovës, duke përfshirë edhe kufijtë e saj. RAJONI I PRISHTINËS INCIDENTET KRIMINALE Asgjë ...
GazetaBlic | 23-Jan-2016 13:32
Raporti i Policisë së Kosovës, botohet pa ndërhyrje për të gjitha ngjarjet që kanë ndodhur brenda 24 orëve në tërë territorin e Kosovës, duke përfshirë edhe kufijtë e saj. RAJONI I PRISHTINËS INCIDENTET KRIMINALE Asgjë ...

I hyjnë në shtëpi e rrahin dhe i grabisin para, nisin hetimet nga policia
Dje në fshatin Dubravë, Ferizaj, siç raporton Policia e Kosovës, viktima mashkull K/Ashkali ka raportuar se dy persona të panjohur kishin hyrë në shtëpinë e tij e kishin sulmuar atë fizikisht dhe kishin grabitur para të ...
Koha.net | 06-Dec-2019 10:57
Dje në fshatin Dubravë, Ferizaj, siç raporton Policia e Kosovës, viktima mashkull K/Ashkali ka raportuar se dy persona të panjohur kishin hyrë në shtëpinë e tij e kishin sulmuar atë fizikisht dhe kishin grabitur para të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved