ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:43

Veliaj: Shumica e shkollave nuk kanë dëmtime, i kemi inspektuar me 4 grupe ekspertësh

Veliaj: Shumica e shkollave nuk kanë dëmtime, i kemi inspektuar me 4 grupe ekspertësh
Shumica dërrmuese e shkollave të Tiranës nuk kanë pësuar dëmtime dhe janë gati për t’u hapur. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion veliaj duke folur në mbledhjen e sotme të Këshillit Bashkiak ku u miratua edhe lista e ...
GazetaTema | 06-Dec-2019 21:27
Shumica dërrmuese e shkollave të Tiranës nuk kanë pësuar dëmtime dhe janë gati për t’u hapur. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion veliaj duke folur në mbledhjen e sotme të Këshillit Bashkiak ku u miratua edhe lista e ...

Bashkia e Tiranës miraton listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje, ja lista e plotë
Pas 554 emrave të parë të miratuar dje, Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi mbrëmjen e sotme edhe listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje, shtëpitë e të cilave janë bërë të pabanueshme për shkak të tërmetit ...
GazetaTema | 06-Dec-2019 20:54
Pas 554 emrave të parë të miratuar dje, Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi mbrëmjen e sotme edhe listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje, shtëpitë e të cilave janë bërë të pabanueshme për shkak të tërmetit ...

Video/ Shkatërrohet godina 15 në “Qytetin Studenti”. Bashkia nis punën natën dhe e hedh në tokë
Pasi Këshilli Bashkiak i Tiranës pranoi akt-konstatimin e Institutit të Ndërtimit që e shpalli të pabanueshme Godinën nr.15 në Qytetin Studenti, si pasojë e tërmetit të 26 nëntorit nisi shembjen e tij.
Top Channel | 06-Dec-2019 09:39
Pasi Këshilli Bashkiak i Tiranës pranoi akt-konstatimin e Institutit të Ndërtimit që e shpalli të pabanueshme Godinën nr.15 në Qytetin Studenti, si pasojë e tërmetit të 26 nëntorit nisi shembjen e tij.

Erion Veliaj: Familjet që strehoheshin tek godina 15 në Qytetin Studenti do të marrin bonus qiraje
U dëmtua rëndë nga tërmeti, Këshilli Bashkiak miraton vendimin për shembjen godinës Nr. 15 në “Qytetin Studenti” Veliaj: “Familjet do të marrin bonus qiraje për një vit; Padi penale për këdo që pengon evakuimin dhe ...
Telegraf | 06-Dec-2019 10:48
U dëmtua rëndë nga tërmeti, Këshilli Bashkiak miraton vendimin për shembjen godinës Nr. 15 në “Qytetin Studenti” Veliaj: “Familjet do të marrin bonus qiraje për një vit; Padi penale për këdo që pengon evakuimin dhe ...

Bonusi i qirasë për të prekurit nga tërmeti, Veliaj: Nuk do lejojmë spekulimet në tregun imobilar
Kreu i Bashkisë Erion Veliaj deklaron se do të monitorohet tregu imobilar në mënyrë që të mos ketë abuzime dhe të shmangen spekulantët.
Top Channel | 05-Dec-2019 22:54
Kreu i Bashkisë Erion Veliaj deklaron se do të monitorohet tregu imobilar në mënyrë që të mos ketë abuzime dhe të shmangen spekulantët.

Bashkia e Tiranës miraton bonusin e qirasë për 554 familje, ja lista e plotë
Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi mbrëmjen e sotme bonusin e qirasë për 554 familjet e para, shtëpitë e të cilave janë bërë të pabanueshme për shkak të tërmetit.
Top Channel | 05-Dec-2019 22:54
Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi mbrëmjen e sotme bonusin e qirasë për 554 familjet e para, shtëpitë e të cilave janë bërë të pabanueshme për shkak të tërmetit.

Shembet Godina 15 në Qytetin Studenti, drejt rrëzimit edhe dy të tjera
Pasi Këshilli Bashkiak i Tiranës pranoi akt-konstatimin e Institutit të Ndërtimit që e shpalli të pabanueshme Godinën nr.15 në Qytetin Studenti, ka nisur shembja e objetit. Siç mund ta shihni edhe nga pamjet, Bashkia e ...
Telegraf | 06-Dec-2019 10:05
Pasi Këshilli Bashkiak i Tiranës pranoi akt-konstatimin e Institutit të Ndërtimit që e shpalli të pabanueshme Godinën nr.15 në Qytetin Studenti, ka nisur shembja e objetit. Siç mund ta shihni edhe nga pamjet, Bashkia e ...

Veliaj: Në Tiranë kemi 2500 apartamente të lira për qira, s’ka vend për spekulime
Kreu i Bashkisë se Tiranes, Erion Veliaj deklaroi se në Tiranë ka mjaftueshëm banesa te lira me qira për të akomoduar familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Duke folur në mbledhjen e Këshillit Bashkiak, ku u ...
EkonomiaOnline | 07-Dec-2019 10:00
Kreu i Bashkisë se Tiranes, Erion Veliaj deklaroi se në Tiranë ka mjaftueshëm banesa te lira me qira për të akomoduar familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Duke folur në mbledhjen e Këshillit Bashkiak, ku u ...

Veliaj: Në Tiranë kemi 2500 apartamente të lira për qira, s’ka vend për spekulime
Kreu i Bashkisë se Tiranes, Erion Veliaj deklaroi se në Tiranë ka mjaftueshëm banesa te lira me qira për të akomoduar familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Duke folur në mbledhjen e Këshillit Bashkiak, ku u ...
Klan Kosova | 07-Dec-2019 09:54
Kreu i Bashkisë se Tiranes, Erion Veliaj deklaroi se në Tiranë ka mjaftueshëm banesa te lira me qira për të akomoduar familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Duke folur në mbledhjen e Këshillit Bashkiak, ku u ...

Titujt kryesor ekonomikë të shtypit të shkruar –  E Shtunë, 07 Dhjetor 2019
MAPOWEEKEND Fatura e rëndë e 269 nëntorit Voda: Në Durrës janë inspektuar 5171 objekte, 33 janë shembur Biznesi i paralizuar në Durrës kërkon ndihmë për rimëkëmbje GAZETA SHQIPTARE Rama: 3 zonat ku ngrihen lagjet e reja ...
ScanTv | 07-Dec-2019 09:48
MAPOWEEKEND Fatura e rëndë e 269 nëntorit Voda: Në Durrës janë inspektuar 5171 objekte, 33 janë shembur Biznesi i paralizuar në Durrës kërkon ndihmë për rimëkëmbje GAZETA SHQIPTARE Rama: 3 zonat ku ngrihen lagjet e reja ...

Familjet e prekura nga tërmeti, Veliaj: Kemi 2500 apartamente të lira për qira, s’ka vend për spekulime
Kreu i Bashkisë se Tiranes, Erion Veliaj deklaroi se në Tiranë ka mjaftueshëm banesa te lira me qira për të akomoduar familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Duke folur në mbledhjen e Këshillit Bashkiak, ku u ...
Lexo | 07-Dec-2019 09:15
Kreu i Bashkisë se Tiranes, Erion Veliaj deklaroi se në Tiranë ka mjaftueshëm banesa te lira me qira për të akomoduar familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Duke folur në mbledhjen e Këshillit Bashkiak, ku u ...

Këshilli Bashkiak i Tiranës miraton listën e radhës, ja 368 familjet e prekura nga tërmeti që do të përfitojnë bonus qiraje
Postuar: 07/12/2019 - 08:08 Këshilli Bashkiak i Tiranës ka miratuar dje listën e radhës me familjet që do të përfitojnë për një vit bonus qiraje, për shkak se shtëpitë e tyre janë bërë të pabanueshme pas tërmetit. Pas ...
Sot.Al | 07-Dec-2019 08:11
Postuar: 07/12/2019 - 08:08 Këshilli Bashkiak i Tiranës ka miratuar dje listën e radhës me familjet që do të përfitojnë për një vit bonus qiraje, për shkak se shtëpitë e tyre janë bërë të pabanueshme pas tërmetit. Pas ...

Bonusi i qirasë, Rama: 60% e familjeve të pastreha mund të futen në shtëpi të re. Veliaj: Nuk do lejojmë spekulimet në tregun imobilar
Kryeministri Edi Rama, mori pjesë mbrëmjen e së enjtes në mbledhjen e këshillit bashkiak të Tiranës, që u mblodh për të mbështetur financiarisht qiratë njëvjeçare 100% për familjet që nuk kthehen dot në banesat e tyre, ...
GazetaTema | 05-Dec-2019 22:26
Kryeministri Edi Rama, mori pjesë mbrëmjen e së enjtes në mbledhjen e këshillit bashkiak të Tiranës, që u mblodh për të mbështetur financiarisht qiratë njëvjeçare 100% për familjet që nuk kthehen dot në banesat e tyre, ...

Veliaj: Shumica e shkollave nuk kanë dëmtime, i kemi inspektuar me 4 grupe ekspertësh
Shumica dërrmuese e shkollave të Tiranës nuk kanë pësuar dëmtime dhe janë gati për t’u hapur. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion veliaj duke folur në mbledhjen e sotme të Këshillit Bashkiak ku u miratua edhe lista e ...
Lexo | 06-Dec-2019 21:57
Shumica dërrmuese e shkollave të Tiranës nuk kanë pësuar dëmtime dhe janë gati për t’u hapur. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion veliaj duke folur në mbledhjen e sotme të Këshillit Bashkiak ku u miratua edhe lista e ...

Veliaj: Shumica e shkollave nuk kanë dëmtime
Në mbledhjen e sotme të Këshillit Bashkiak ku u miratua edhe lista e dytë me përfituesit e bonusit të qirasë për familjet e dëmtuara nga tërmeti, kreu i Bashkisë, Erion Veliaj tha se shumica dërrmuese e shkollave të ...
Dritare | 06-Dec-2019 21:39
Në mbledhjen e sotme të Këshillit Bashkiak ku u miratua edhe lista e dytë me përfituesit e bonusit të qirasë për familjet e dëmtuara nga tërmeti, kreu i Bashkisë, Erion Veliaj tha se shumica dërrmuese e shkollave të ...

Veliaj: Shumica e shkollave nuk kanë dëmtime, i kemi inspektuar me katër grupe ekspertësh
Shumica dërrmuese e shkollave të Tiranës nuk kanë pësuar dëmtime dhe janë gati për t’u hapur. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion veliaj duke folur në mbledhjen e sotme të Këshillit Bashkiak ku u miratua edhe lista e ...
Klan Kosova | 06-Dec-2019 21:00
Shumica dërrmuese e shkollave të Tiranës nuk kanë pësuar dëmtime dhe janë gati për t’u hapur. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion veliaj duke folur në mbledhjen e sotme të Këshillit Bashkiak ku u miratua edhe lista e ...

Bashkia e Tiranës miraton listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje të prekura nga tërmeti
Postuar: 06/12/2019 - 20:37 Pas 554 emrave të parë të miratuar dje, Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi mbrëmjen e sotme edhe listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje, shtëpitë e të cilave janë bërë të ...
Sot.Al | 06-Dec-2019 20:39
Postuar: 06/12/2019 - 20:37 Pas 554 emrave të parë të miratuar dje, Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi mbrëmjen e sotme edhe listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje, shtëpitë e të cilave janë bërë të ...

Tërmeti/ Bashkia e Tiranës miraton listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje, ja lista e plotë
Pas 554 emrave të parë të miratuar dje, Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi mbrëmjen e sotme edhe listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje, shtëpitë e të cilave janë bërë të pabanueshme për shkak të tërmetit ...
Medial | 06-Dec-2019 20:36
Pas 554 emrave të parë të miratuar dje, Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi mbrëmjen e sotme edhe listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje, shtëpitë e të cilave janë bërë të pabanueshme për shkak të tërmetit ...

Veliaj: 90% e shkollave nuk kanë problem, i kemi kontrolluar me 4 grupe ekspertësh
Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj siguroi se shumica dërrmuese e shkollave të Tiranës nuk kanë pësuar dëmtime dhe janë gati për t’u hapur. Deklarata e tij u bë në mbledhjen e sotme të Këshillit Bashkiak. ...
Politiko | 06-Dec-2019 20:21
Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj siguroi se shumica dërrmuese e shkollave të Tiranës nuk kanë pësuar dëmtime dhe janë gati për t’u hapur. Deklarata e tij u bë në mbledhjen e sotme të Këshillit Bashkiak. ...

Do shemben 3 konvikte te “Qytet Studenti”, Rama: Pas zaptimit 30-vjeçar ka ardhur koha të largohen!
Gjatë fjalës së tij në mbledhjen e Këshillit Bashkiak të Tiranës, përqëndruar te situata në vend, pas tërmetit të 26 nëntorit, kryeministri Edi Rama mbështeti vendimin e bashkisë për shembjen e tre konvikteve me ...
Top Channel | 05-Dec-2019 20:53
Gjatë fjalës së tij në mbledhjen e Këshillit Bashkiak të Tiranës, përqëndruar te situata në vend, pas tërmetit të 26 nëntorit, kryeministri Edi Rama mbështeti vendimin e bashkisë për shembjen e tre konvikteve me ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved