ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:07

Vdekje e dyshimtë në Zhitkovc të Zveçanit

Vdekje e dyshimtë në Zhitkovc të Zveçanit
Policia ka raportuar se për shkaqe të panjohura, viktima mashkull, është gjetur i varur në litar. Sipas njoftimit në vendin e ngjarjes kanë dal të gjitha njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e ...
Koha.net | 07-Dec-2019 12:36
Policia ka raportuar se për shkaqe të panjohura, viktima mashkull, është gjetur i varur në litar. Sipas njoftimit në vendin e ngjarjes kanë dal të gjitha njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e ...

Vdekje e dyshimtë në Graçanaicë
Një burrë raportohet se është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Graçanaicë. Rasti ka ndodhur dje, rreth orës 09:30, njofton Policia e Kosovës. “Raportohet se në shtëpinë e tij është gjetur pa shenja......
Zeri | 07-Dec-2019 12:30
Një burrë raportohet se është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Graçanaicë. Rasti ka ndodhur dje, rreth orës 09:30, njofton Policia e Kosovës. “Raportohet se në shtëpinë e tij është gjetur pa shenja......

Gjendet pa shenja jete një burrë në Graçanicë
Të premten rreth orës 09:30 është gjetur një burrë pa shenja jete në shtëpinë e tij në Graçanicë. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes, njofton Klan Kosova. Me vendim të prokurorit ...
Medial | 07-Dec-2019 12:27
Të premten rreth orës 09:30 është gjetur një burrë pa shenja jete në shtëpinë e tij në Graçanicë. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes, njofton Klan Kosova. Me vendim të prokurorit ...

Gjendet një person i vdekur në Graqanicë
Një person i komunitetit goran është gjetur i vdekur dje në shtëpinë e tij në Graqanicë. Sipas Policisë, vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i ...
Gazeta Observer | 07-Dec-2019 12:27
Një person i komunitetit goran është gjetur i vdekur dje në shtëpinë e tij në Graqanicë. Sipas Policisë, vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i ...

Zveçan, një person gjendet i varur në litar
Viktima, është identifikuar dhe i takon nacionalitetit serb, shkruan . Në vendin e ngjarjes kanë dalur të gjitha njësitet përkatëse, derisa po hetohet rasti. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës dërgohet ...
Lajminet | 07-Dec-2019 12:25
Viktima, është identifikuar dhe i takon nacionalitetit serb, shkruan . Në vendin e ngjarjes kanë dalur të gjitha njësitet përkatëse, derisa po hetohet rasti. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës dërgohet ...

Gjendet pa shenja jete një burrë në Graçanicë
Të premten rreth orës 09:30 është gjetur një burrë pa shenja jete në shtëpinë e tij në Graçanicë. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes, njofton Klan Kosova. Me vendim të prokurorit ...
Klan Kosova | 07-Dec-2019 12:24
Të premten rreth orës 09:30 është gjetur një burrë pa shenja jete në shtëpinë e tij në Graçanicë. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes, njofton Klan Kosova. Me vendim të prokurorit ...

Gjendet një person i vdekur në Graçanicë
Një person i komunitetit goran është gjetur i vdekur dje në shtëpinë e tij në Graçanicë. Përmes raportit 24 orësh, Policia ka njoftuar se me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion. ...
Gazeta Express | 07-Dec-2019 12:24
Një person i komunitetit goran është gjetur i vdekur dje në shtëpinë e tij në Graçanicë. Përmes raportit 24 orësh, Policia ka njoftuar se me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion. ...

?Gjendet një person i vdekur në Graqanicë
Një person i komunitetit goran është gjetur i vdekur dje në shtëpinë e tij në Graqanicë. Sipas Policisë, vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i ...
Indeks Online | 07-Dec-2019 12:18
Një person i komunitetit goran është gjetur i vdekur dje në shtëpinë e tij në Graqanicë. Sipas Policisë, vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i ...

Vdekje e dyshimtë në Graçanaicë
Një burrë raportohet se është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Graçanaicë. Rasti ka ndodhur dje, rreth orës 09:30, njofton Policia e Kosovës. “Raportohet se në shtëpinë e tij është gjetur pa shenja jete ...
Koha.net | 07-Dec-2019 12:15
Një burrë raportohet se është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Graçanaicë. Rasti ka ndodhur dje, rreth orës 09:30, njofton Policia e Kosovës. “Raportohet se në shtëpinë e tij është gjetur pa shenja jete ...

Gjendet një person i vdekur në Graqanicë
Sipas Policisë, vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion. Rrethanat e vdekjes dhe shkaqet do të mësohen pas ...
Lajminet | 07-Dec-2019 12:13
Sipas Policisë, vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion. Rrethanat e vdekjes dhe shkaqet do të mësohen pas ...

Aksident i rëndë trafiku në Komoran, humb jetën një person
Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në Komoran. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën një person, shkruan . Rastin tragjik e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës, ku thuhet se si pasojë e humbjes ...
Arbresh | 07-Dec-2019 11:33
Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në Komoran. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën një person, shkruan . Rastin tragjik e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës, ku thuhet se si pasojë e humbjes ...

Aksident në magjistralen Prishtinë-Pejë, vdes një person
Një shofer ka mbetur i vdekur pasi kishte humbur kontrollin e veturës dhe kishte goditur kamionin e ndaluar në një pompë të benzinës në autostradë. Aksidenti ka ndodhur në autostradë më fshatin Komoran ku përveç ...
TetovaSot | 07-Dec-2019 11:22
Një shofer ka mbetur i vdekur pasi kishte humbur kontrollin e veturës dhe kishte goditur kamionin e ndaluar në një pompë të benzinës në autostradë. Aksidenti ka ndodhur në autostradë më fshatin Komoran ku përveç ...

Vdes një person në një aksident në Komoran
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot rreth orës 08:00 të mëngjesit në Komoran. Nga ky aksident ka humbur jetën një person, derisa një tjetër ka marrë lëndime, raporton Express. Rastin e ka konfirmuar për ...
Zeri | 07-Dec-2019 11:21
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot rreth orës 08:00 të mëngjesit në Komoran. Nga ky aksident ka humbur jetën një person, derisa një tjetër ka marrë lëndime, raporton Express. Rastin e ka konfirmuar për ...

Vdes një person në një aksident në Komoran
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot rreth orës 08:00 të mëngjesit në Komoran. Nga ky aksident ka humbur jetën një person, derisa një tjetër ka marrë lëndime, raporton Express. Rastin e ka konfirmuar për Express, ...
Gazeta Express | 07-Dec-2019 11:12
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot rreth orës 08:00 të mëngjesit në Komoran. Nga ky aksident ka humbur jetën një person, derisa një tjetër ka marrë lëndime, raporton Express. Rastin e ka konfirmuar për Express, ...

Aksident në magjistralen Prishtinë-Pejë, vdes një person
Një shofer ka mbetur i vdekur pasi kishte humbur kontrollin e veturës dhe kishte goditur kamionin e ndaluar në një pompë të benzinës në autostradë. Aksidenti ka ndodhur në autostradë më fshatin Komoran ku përveç ...
Medial | 07-Dec-2019 11:12
Një shofer ka mbetur i vdekur pasi kishte humbur kontrollin e veturës dhe kishte goditur kamionin e ndaluar në një pompë të benzinës në autostradë. Aksidenti ka ndodhur në autostradë më fshatin Komoran ku përveç ...

Aksident i rëndë në Komoran, vdes një person
Aksidenti ka ndodhur afër një pompe të benzinës. Mësohet se i ndjeri ishte shtetas nga Shqipëria. Rastin për vdekjen e shtetasit shqiptar, e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë, Baki Kelani. “Sot, më 07.12.2019, rreth ...
Lajminet | 07-Dec-2019 11:07
Aksidenti ka ndodhur afër një pompe të benzinës. Mësohet se i ndjeri ishte shtetas nga Shqipëria. Rastin për vdekjen e shtetasit shqiptar, e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë, Baki Kelani. “Sot, më 07.12.2019, rreth ...

Aksident në magjistralen Prishtinë-Pejë, vdes një person
Një shofer ka mbetur i vdekur pasi kishte humbur kontrollin e veturës dhe kishte goditur kamionin e ndaluar në një pompë të benzinës në autostradë. Aksidenti ka ndodhur në autostradë më fshatin Komoran ku përveç ...
Klan Kosova | 07-Dec-2019 11:00
Një shofer ka mbetur i vdekur pasi kishte humbur kontrollin e veturës dhe kishte goditur kamionin e ndaluar në një pompë të benzinës në autostradë. Aksidenti ka ndodhur në autostradë më fshatin Komoran ku përveç ...

Aksident tragjik në Komoran, humb jetën një person
Në mëngjesin e së shtunës nga një aksident trafiku ka ndërruar jetë një person në autostradën Prishtinë-Pejë. Këtë për Gazetën inFokus e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi. ...
InFokusi | 07-Dec-2019 10:57
Në mëngjesin e së shtunës nga një aksident trafiku ka ndërruar jetë një person në autostradën Prishtinë-Pejë. Këtë për Gazetën inFokus e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi. ...

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë, vdes një person
Një person ka mbetur i vdekur në një aksident të rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë-Pejë, konkretisht afër udhëkryqit në Komoran të Drenasit. Aksidenti ka ndodhur afër një pompe të benzinës. Mësohet se i ndjeri ...
Gazeta Observer | 07-Dec-2019 10:39
Një person ka mbetur i vdekur në një aksident të rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë-Pejë, konkretisht afër udhëkryqit në Komoran të Drenasit. Aksidenti ka ndodhur afër një pompe të benzinës. Mësohet se i ndjeri ...

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë, vdes një person
Një person ka mbetur i vdekur në një aksident të rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë-Pejë, konkretisht afër udhëkryqit në Komoran të Drenasit. Aksidenti ka ndodhur afër një pompe të benzinës. Mësohet se i ndjeri ...
Indeks Online | 07-Dec-2019 10:33
Një person ka mbetur i vdekur në një aksident të rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë-Pejë, konkretisht afër udhëkryqit në Komoran të Drenasit. Aksidenti ka ndodhur afër një pompe të benzinës. Mësohet se i ndjeri ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved