ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:07

Tërmeti në Shqipëri/ Spanja i dërgon letër ngushëllimi FSHF-s

Tërmeti në Shqipëri/ Spanja i dërgon letër ngushëllimi FSHF-s
E gjithë bota e futbollit është solidarizuar me situatën në të cilën ndodhet Shqipëria. Të prekur me gjendjen që ndodhet vendi ynë ata kanë dhënë dhe vazhdojnë të japin ndihma për njerëzit në nevojë. Sw fundmi, ...
Standard | 07-Dec-2019 11:57
E gjithë bota e futbollit është solidarizuar me situatën në të cilën ndodhet Shqipëria. Të prekur me gjendjen që ndodhet vendi ynë ata kanë dhënë dhe vazhdojnë të japin ndihma për njerëzit në nevojë. Sw fundmi, ...

Presidenti i Federatës së Futbollit të Spanjës, letër ngushëllimi për viktimat e tërmetit
Presidenti i Federatës së Futbollit të Spanjës, Luis Rubiales, i ka ofruar ndihmë Federatës Shqiptare të Futbollit dhe ka shprehur ngushëllime për të gjithë viktimat e tërmetit të 26 nëntorit. 51 persona kanë mbetur të ...
Koha.mk | 06-Dec-2019 21:15
Presidenti i Federatës së Futbollit të Spanjës, Luis Rubiales, i ka ofruar ndihmë Federatës Shqiptare të Futbollit dhe ka shprehur ngushëllime për të gjithë viktimat e tërmetit të 26 nëntorit. 51 persona kanë mbetur të ...

Federata Spanjolle e Futbollit, organi më i fundit që solidarizohet me situatën në Shqipëri
Pas tërmetit që preku Shqipërinë mëngjesin e 26 nëntorit, ku si pasojë, mbetën të vdekur 51 persona dhe qindra të tjerë mbetën të plagosur. Spanja me anë të Federatës së Futbollit të saj, është organi më i fundit që ...
Klan Kosova | 06-Dec-2019 20:30
Pas tërmetit që preku Shqipërinë mëngjesin e 26 nëntorit, ku si pasojë, mbetën të vdekur 51 persona dhe qindra të tjerë mbetën të plagosur. Spanja me anë të Federatës së Futbollit të saj, është organi më i fundit që ...

LAJMI I FUNDIT: Flamurtari mbetet pa njërin nga futbollistët më të mirë
Pas ngjarjes së tmerrshme që preku vendin tonë nga një seri tërmetesh të njëpasnjëshme, Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka marrë një letër ngushëllimi edhe nga Presidenti i Federatës së Futbollit Spanjoll, z. Luis ...
GazetaBlic | 06-Dec-2019 16:43
Pas ngjarjes së tmerrshme që preku vendin tonë nga një seri tërmetesh të njëpasnjëshme, Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka marrë një letër ngushëllimi edhe nga Presidenti i Federatës së Futbollit Spanjoll, z. Luis ...

Solidariozhet dhe Spanja, Rubiales i dërgon letër ngushëllimi FSHF-së
Pas ngjarjes së tmerrshme që preku vendin tonë nga një seri tërmetesh të njëpasnjëshme, Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka marrë një letër ngushëllimi edhe nga Presidenti i Federatës së Futbollit Spanjoll, z. Luis ...
Gazeta Dita | 06-Dec-2019 16:43
Pas ngjarjes së tmerrshme që preku vendin tonë nga një seri tërmetesh të njëpasnjëshme, Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka marrë një letër ngushëllimi edhe nga Presidenti i Federatës së Futbollit Spanjoll, z. Luis ...

Spanja solidarizohet me Shqipërinë, Rubiales i dërgon letër ngushëllimi FSHF-së
Pas ngjarjes së tmerrshme që preku vendin tonë nga një seri tërmetesh të njëpasnjëshme, Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka marrë një letër ngushëllimi edhe nga Presidenti i Federatës së Futbollit Spanjoll, z. Luis ...
Indeks Online | 06-Dec-2019 16:14
Pas ngjarjes së tmerrshme që preku vendin tonë nga një seri tërmetesh të njëpasnjëshme, Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka marrë një letër ngushëllimi edhe nga Presidenti i Federatës së Futbollit Spanjoll, z. Luis ...

?Spanja solidarizohet me Shqipërinë, Rubiales i dërgon letër ngushëllimi FSHF-së
Trajneri i mirënjohur i Xhudos në Kosovë, Driton Kuka, ka shprehur mllefin e tij me mungesën e institucioneve dhe vonimin e krijimit të tyre. Ai ka thënë gjitashtu se kjo po ndikon keq edhe tek funksonimi i mirëfillt i ...
GazetaBlic | 06-Dec-2019 16:11
Trajneri i mirënjohur i Xhudos në Kosovë, Driton Kuka, ka shprehur mllefin e tij me mungesën e institucioneve dhe vonimin e krijimit të tyre. Ai ka thënë gjitashtu se kjo po ndikon keq edhe tek funksonimi i mirëfillt i ...

Letër ngushëllimi në FSHF, kreu i futbollit spanjoll shtrin dorën për ndihmë
Një letër ngushëllimi ka ardhur në Federatën Shqiptare të Futbollit në lidhje me tërmetin që goditi Shqipërinë mëngjesin e 26 nëntorit. Kreu i FSHF-së, Armand Duka ka marrë një letër nga Luis Rubiales, kreu i Federatës ...
ABCNews | 06-Dec-2019 15:44
Një letër ngushëllimi ka ardhur në Federatën Shqiptare të Futbollit në lidhje me tërmetin që goditi Shqipërinë mëngjesin e 26 nëntorit. Kreu i FSHF-së, Armand Duka ka marrë një letër nga Luis Rubiales, kreu i Federatës ...

Spanja solidarizohet me Shqipërinë, Rubiales i dërgon letër ngushëllimi FSHF-së
Pas ngjarjes së tmerrshme që preku vendin tonë nga një seri tërmetesh të njëpasnjëshme, Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka marrë një letër ngushëllimi edhe nga Presidenti i Federatës së Futbollit Spanjoll, z. Luis ...
Kosova Press | 06-Dec-2019 16:05
Pas ngjarjes së tmerrshme që preku vendin tonë nga një seri tërmetesh të njëpasnjëshme, Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka marrë një letër ngushëllimi edhe nga Presidenti i Federatës së Futbollit Spanjoll, z. Luis ...

Presidenti i Federatës së Futbollit të Spanjës, letër ngushëllimi për viktimat e tërmetit
Presidenti i Federatës së Futbollit të Spanjës, Luis Rubiales, i ka ofruar ndihmë Federatës Shqiptare të Futbollit dhe ka shprehur ngushëllime për të gjithë viktimat e tërmetit të 26 nëntorit. 51 persona kanë mbetur të ...
Gazeta Observer | 06-Dec-2019 15:38
Presidenti i Federatës së Futbollit të Spanjës, Luis Rubiales, i ka ofruar ndihmë Federatës Shqiptare të Futbollit dhe ka shprehur ngushëllime për të gjithë viktimat e tërmetit të 26 nëntorit. 51 persona kanë mbetur të ...

15:28 Presidenti i Federatës së Futbollit të Spanjës, letër ngushëllimi për viktimat e tërmetit Presidenti i Federatës së Futbollit...
Presidenti i Federatës së Futbollit të Spanjës, Luis Rubiales, i ka ofruar ndihmë Federatës Shqiptare të Futbollit dhe ka shprehur ngushëllime për të gjithë viktimat e tërmetit të 26 nëntorit. 51 persona kanë mbetur të ...
Kosova Sot | 06-Dec-2019 15:32
Presidenti i Federatës së Futbollit të Spanjës, Luis Rubiales, i ka ofruar ndihmë Federatës Shqiptare të Futbollit dhe ka shprehur ngushëllime për të gjithë viktimat e tërmetit të 26 nëntorit. 51 persona kanë mbetur të ...

Presidenti i Federatës së Futbollit të Spanjës, letër ngushëllimi për viktimat e tërmetit
Presidenti i Federatës së Futbollit të Spanjës, Luis Rubiales, i ka ofruar ndihmë Federatës Shqiptare të Futbollit dhe ka shprehur ngushëllime për të gjithë viktimat e tërmetit të 26 nëntorit. 51 persona kanë mbetur të ...
Gazeta Express | 06-Dec-2019 15:11
Presidenti i Federatës së Futbollit të Spanjës, Luis Rubiales, i ka ofruar ndihmë Federatës Shqiptare të Futbollit dhe ka shprehur ngushëllime për të gjithë viktimat e tërmetit të 26 nëntorit. 51 persona kanë mbetur të ...

Spanja solidarizohet me Shqipërinë, Rubiales i dërgon letër ngushëllimi FSHF-së
Pas ngjarjes së tmerrshme që preku vendin tonë nga një seri tërmetesh të njëpasnjëshme, Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka marrë një letër ngushëllimi edhe nga Presidenti i Federatës së Futbollit Spanjoll, z. Luis ...
Shenja | 06-Dec-2019 14:55
Pas ngjarjes së tmerrshme që preku vendin tonë nga një seri tërmetesh të njëpasnjëshme, Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka marrë një letër ngushëllimi edhe nga Presidenti i Federatës së Futbollit Spanjoll, z. Luis ...

Presidenti i Federatës Spanjolle letër ngushëllimi për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri
Presidenti i Federatës Spanjolle të Futbollit, Luis Rubiales, ka shprehur ngushëllimet e tij për popullin shqiptar që po kalon një situatë kaotike për shkak të tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit. Së fundmi, në FSHF ka ...
TetovaSot | 06-Dec-2019 14:34
Presidenti i Federatës Spanjolle të Futbollit, Luis Rubiales, ka shprehur ngushëllimet e tij për popullin shqiptar që po kalon një situatë kaotike për shkak të tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit. Së fundmi, në FSHF ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved