ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 16:24

Tërmeti/ Familjet e prekura rome, dyfish të penalizuara

Tërmeti/ Familjet e prekura rome, dyfish të penalizuara
Tërmeti ka krisur një pjesë të mureve në dhomat ku jeton Memedije Mehmeti dhe 7 anëtarët e familjes së saj, por banesa duket se ka qenë e pabanueshme shumë më herët. Mjerimi ka qenë këtu i pranishëm shumë përpara ...
Telegraf | 07-Dec-2019 15:34
Tërmeti ka krisur një pjesë të mureve në dhomat ku jeton Memedije Mehmeti dhe 7 anëtarët e familjes së saj, por banesa duket se ka qenë e pabanueshme shumë më herët. Mjerimi ka qenë këtu i pranishëm shumë përpara ...

Tërmet mbi mjerimin: Familjet e prekura rome, dyfish të penalizuara
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Dhjetra familje rome në zonën e Kombinatit jetojnë ende në baraka apo pallate të dëmtuara, ndërsa rrezikojnë të mbeten ...
Reporter | 07-Dec-2019 14:52
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Dhjetra familje rome në zonën e Kombinatit jetojnë ende në baraka apo pallate të dëmtuara, ndërsa rrezikojnë të mbeten ...

Biznesi i paralizuar në Durrës kërkon ndihmë për rimëkëmbje
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Qindra biznese të vogla dhe të mëdha në Bashkinë e Durrësit kanë ndërprerë punën për shkak të gjendjes së jashtëzakonshme të ...
Reporter | 06-Dec-2019 18:45
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Qindra biznese të vogla dhe të mëdha në Bashkinë e Durrësit kanë ndërprerë punën për shkak të gjendjes së jashtëzakonshme të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved