ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:53

Arrestohet një serb për mashtrim

Arrestohet një serb për mashtrim
Një shtetas i Serbisë është arrestuar në Graqanicë, nën dyshimin e bazuar se i njëjti kishte falsifikuar dokumentet të pronave dhe kishte mashtruar viktimën mashkull shqiptar.
Top Channel | 06-Dec-2019 11:40
Një shtetas i Serbisë është arrestuar në Graqanicë, nën dyshimin e bazuar se i njëjti kishte falsifikuar dokumentet të pronave dhe kishte mashtruar viktimën mashkull shqiptar.

Një mashkull dhe një femër sulmojnë policin në Kamenicë
Policia njofton se dje në rrugën “Tahir Sinani”, në Kamenicë janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër pasi që të njëjtit kanë sulmuar policin.
Top Channel | 06-Dec-2019 11:40
Policia njofton se dje në rrugën “Tahir Sinani”, në Kamenicë janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër pasi që të njëjtit kanë sulmuar policin.

Të mbyllur në dhomë e shfrytëzonte seksualisht viktimën – arrestohet i dyshuari
Të enjten rreth orës 20:28 është arrestuar një person në Malishevë pasi dyshohet si njëjti e kishte mbajtur të mbyllur në një dhomë moteli dhe e kishte shfrytëzuar seksualisht një grua. Me vendim të prokurorit i ...
Medial | 07-Dec-2019 12:43
Të enjten rreth orës 20:28 është arrestuar një person në Malishevë pasi dyshohet si njëjti e kishte mbajtur të mbyllur në një dhomë moteli dhe e kishte shfrytëzuar seksualisht një grua. Me vendim të prokurorit i ...

Të mbyllur në dhomë e shfrytëzonte seksualisht viktimën – arrestohet i dyshuari
Të enjten rreth orës 20:28 është arrestuar një person në Malishevë pasi dyshohet si njëjti e kishte mbajtur të mbyllur në një dhomë moteli dhe e kishte shfrytëzuar seksualisht një grua. Me vendim të prokurorit i ...
TetovaSot | 07-Dec-2019 12:43
Të enjten rreth orës 20:28 është arrestuar një person në Malishevë pasi dyshohet si njëjti e kishte mbajtur të mbyllur në një dhomë moteli dhe e kishte shfrytëzuar seksualisht një grua. Me vendim të prokurorit i ...

Të mbyllur në dhomë e shfrytëzonte seksualisht viktimën – arrestohet i dyshuari
Të enjten rreth orës 20:28 është arrestuar një person në Malishevë pasi dyshohet si njëjti e kishte mbajtur të mbyllur në një dhomë moteli dhe e kishte shfrytëzuar seksualisht një grua. Me vendim të prokurorit i ...
Klan Kosova | 07-Dec-2019 12:42
Të enjten rreth orës 20:28 është arrestuar një person në Malishevë pasi dyshohet si njëjti e kishte mbajtur të mbyllur në një dhomë moteli dhe e kishte shfrytëzuar seksualisht një grua. Me vendim të prokurorit i ...

Në Malishevë arrestohet një i dyshuar për dhunim
Një person është arrestuar pasi i njëjti dyshohet se ka dhunuar një femër në Malishevë, transmeton Koha.net. Sipas raportit të Policisë, i dyshuari, e kishte mbajtur të mbyllur në një dhomë moteli dhe e kishte ...
Koha.net | 07-Dec-2019 12:30
Një person është arrestuar pasi i njëjti dyshohet se ka dhunuar një femër në Malishevë, transmeton Koha.net. Sipas raportit të Policisë, i dyshuari, e kishte mbajtur të mbyllur në një dhomë moteli dhe e kishte ...

U mbajt takimi i radhës i Strategjisë Nacionale Kundër Narkotikëve
Në Ministrinë e Punëve të Brendshme të premten u mbajt takim i grupit Punues i Strategjisë Kundër Narkotikëve. Me këtë rast u raportua për të arriturat në implementimin e Strategjisë dhe bashkëpunimin e ...
Indeks Online | 06-Dec-2019 12:48
Në Ministrinë e Punëve të Brendshme të premten u mbajt takim i grupit Punues i Strategjisë Kundër Narkotikëve. Me këtë rast u raportua për të arriturat në implementimin e Strategjisë dhe bashkëpunimin e ...

Kamenicë, dy persona sulmojnë një polic
Policia ka arrestuar dy persona, një grua dhe një burrë, në Kamenicë pasi kanë sulmuar një polic. Ngjarja ka ndodhur dje në rrugën “Tahir Sinani”, njofton Klan Kosova. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar ...
Alsat-M | 06-Dec-2019 11:46
Policia ka arrestuar dy persona, një grua dhe një burrë, në Kamenicë pasi kanë sulmuar një polic. Ngjarja ka ndodhur dje në rrugën “Tahir Sinani”, njofton Klan Kosova. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar ...

Kamenicë, dy persona sulmojnë një polic
Policia ka arrestuar dy persona, një grua dhe një burrë, në Kamenicë pasi kanë sulmuar një polic. Ngjarja ka ndodhur dje në rrugën “Tahir Sinani”, njofton Klan Kosova. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar ...
Medial | 06-Dec-2019 11:43
Policia ka arrestuar dy persona, një grua dhe një burrë, në Kamenicë pasi kanë sulmuar një polic. Ngjarja ka ndodhur dje në rrugën “Tahir Sinani”, njofton Klan Kosova. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar ...

Kamenicë, dy persona sulmojnë një polic
Policia ka arrestuar dy persona, një grua dhe një burrë, në Kamenicë pasi kanë sulmuar një polic. Ngjarja ka ndodhur dje në rrugën “Tahir Sinani”, njofton Klan Kosova. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar ...
Klan Kosova | 06-Dec-2019 11:40
Policia ka arrestuar dy persona, një grua dhe një burrë, në Kamenicë pasi kanë sulmuar një polic. Ngjarja ka ndodhur dje në rrugën “Tahir Sinani”, njofton Klan Kosova. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar ...

Gjakovë, ?i dehuri e rrah gruan
Policia në Gjakovë ka arrestuar një të dyshuar të komunitetit egjiptian, cili në gjendje të dehur e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, e cila ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari pas intervistimit me ...
Gazeta Observer | 06-Dec-2019 11:19
Policia në Gjakovë ka arrestuar një të dyshuar të komunitetit egjiptian, cili në gjendje të dehur e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, e cila ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari pas intervistimit me ...

Përleshen mes vete, e pëson edhe kalimtari i rastit
Policia në Istog njofton se janë arrestuar dy të dyshuar, pasi që pas një mosmarrëveshje në një lokal janë rrahur mes vete.
Kosova Press | 06-Dec-2019 11:10
Policia në Istog njofton se janë arrestuar dy të dyshuar, pasi që pas një mosmarrëveshje në një lokal janë rrahur mes vete.

Tentoi të fuste ilegalisht 14 lopë kosovari në Mitrovicë
Një person në fshatin S hupkovc, Komuna e Mitrovicës, ka tentuar të fustë ilegalisht një kamion me 14 lopë, shkruan Indeksonline. Kamioni me gjedhe është dërguar në Terminalin Doganor. Ndërsa i dyshuari me urdhër të ...
Indeks Online | 06-Dec-2019 11:08
Një person në fshatin S hupkovc, Komuna e Mitrovicës, ka tentuar të fustë ilegalisht një kamion me 14 lopë, shkruan Indeksonline. Kamioni me gjedhe është dërguar në Terminalin Doganor. Ndërsa i dyshuari me urdhër të ...

Arrestohet një shtetas çek në Kosovë, kishte urdhërarrest ndërkombëtar
Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një shtetas çek, ai i ishte në kërkim ndërkombëtar. Në njoftimin e bërë nga Policia e Kosovës thuhet se shtetasi çek ishte i dënuar nga autoritetet e Çekisë me gjashtë vite ...
Telegrafi | 05-Dec-2019 18:28
Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një shtetas çek, ai i ishte në kërkim ndërkombëtar. Në njoftimin e bërë nga Policia e Kosovës thuhet se shtetasi çek ishte i dënuar nga autoritetet e Çekisë me gjashtë vite ...

Arrestohet serbi në Graçanicë, falsifikojë dokumentet e një prone
Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetas të Serbisë, pasi që i njëjti ka mashtruar një shqiptar të Kosovës rreth një prone në Graçanicë. “Lidhur me rastin më 05.12.2019 njësia policore ka arritur të arrestojë të ...
Indeks Online | 06-Dec-2019 11:08
Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetas të Serbisë, pasi që i njëjti ka mashtruar një shqiptar të Kosovës rreth një prone në Graçanicë. “Lidhur me rastin më 05.12.2019 njësia policore ka arritur të arrestojë të ...

Arrestohet një serb për mashtrim
Një shtetas i Serbisë është arrestuar në Graqanicë, nën dyshimin e bazuar se i njëjti kishte falsifikuar dokumentet të pronave dhe kishte mashtruar viktimën mashkull shqiptar.
Kosova Press | 06-Dec-2019 11:07
Një shtetas i Serbisë është arrestuar në Graqanicë, nën dyshimin e bazuar se i njëjti kishte falsifikuar dokumentet të pronave dhe kishte mashtruar viktimën mashkull shqiptar.

Një mashkull dhe një femër sulmojnë policin në Kamenicë
Policia njofton se dje në rrugën “Tahir Sinani”, në Kamenicë janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër pasi që të njëjtit kanë sulmuar policin.
Kosova Press | 06-Dec-2019 11:07
Policia njofton se dje në rrugën “Tahir Sinani”, në Kamenicë janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër pasi që të njëjtit kanë sulmuar policin.

Arrestohet një shtetas çek në Kosovë
Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha, përcjell albinfo.ch. “Në vazhdën e angazhimeve ligjore për parandalimin dhe luftimin e veprave penale, përfshirë edhe luftimin e ...
AlbInfo | 05-Dec-2019 18:49
Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha, përcjell albinfo.ch. “Në vazhdën e angazhimeve ligjore për parandalimin dhe luftimin e veprave penale, përfshirë edhe luftimin e ...

Policia e Kosovës arreston një person shtetas të huaj i cili ndodhej në kërkim ndërkombëtar
Në vazhdën e angazhimeve ligjore për parandalimin dhe luftimin e veprave penale përfshirë edhe luftimin e kriminalitetit që kalon kufijtë shtetëror, në veçanti identifikimin dhe arrestimin e personave të dyshuar që ...
Medial | 05-Dec-2019 18:26
Në vazhdën e angazhimeve ligjore për parandalimin dhe luftimin e veprave penale përfshirë edhe luftimin e kriminalitetit që kalon kufijtë shtetëror, në veçanti identifikimin dhe arrestimin e personave të dyshuar që ...

Policia e Kosovës arreston shtetasin çek që kishte urdhërarrest ndërkombëtar
Policia e Kosovës ka njoftuar se sot ka arrestuar shtetasin çek i cili kishte urdhërarrest ndërkombëtar dhe evropian. Policia e Kosovës përmes Drejtorisë për Bashkëpunim Ndërkombëtar në Fushën e Zbatimit të Ligjit sot ...
Gazeta Observer | 05-Dec-2019 18:25
Policia e Kosovës ka njoftuar se sot ka arrestuar shtetasin çek i cili kishte urdhërarrest ndërkombëtar dhe evropian. Policia e Kosovës përmes Drejtorisë për Bashkëpunim Ndërkombëtar në Fushën e Zbatimit të Ligjit sot ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved