ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 17:25

Shoqet e pandashme të fëmijërisë, pas 78 vjetëve takohen rastësisht në këtë vend

Shoqet e pandashme të fëmijërisë, pas 78 vjetëve takohen rastësisht në këtë vend
Dy shoqe të përjetshme janë transferuar në të njëjtin shtëpi kujdesi gati 78 vite pasi u takuan për herë të parë, transmeton OraNews Kathleen Saville dhe Olive Woodward , të dyja 89 vjeç, u bënë shoqe në moshën ...
Portalb | 07-Dec-2019 11:30
Dy shoqe të përjetshme janë transferuar në të njëjtin shtëpi kujdesi gati 78 vite pasi u takuan për herë të parë, transmeton OraNews Kathleen Saville dhe Olive Woodward , të dyja 89 vjeç, u bënë shoqe në moshën ...

Azili i bashkon përsëri pas shumë vitesh, shoqet e ngushta të fëmijërisë
Dy gra të moshuara, shoqe të ngushta në fëmijëri, u ribashkuan sërish pas shumë vitesh në një azil pleqsh në Britani. Kathleen Saville dhe Olive Woodward, të dyja 89 vjeçe, u bënë shoqe në moshën 11-vjeçare në shkollë. ...
Indeks Online | 07-Dec-2019 10:24
Dy gra të moshuara, shoqe të ngushta në fëmijëri, u ribashkuan sërish pas shumë vitesh në një azil pleqsh në Britani. Kathleen Saville dhe Olive Woodward, të dyja 89 vjeçe, u bënë shoqe në moshën 11-vjeçare në shkollë. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved