ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 14:30

51 vjeçari shqiptar dehet me uzo në Greqi dhe merr përpara disa makina

51 vjeçari shqiptar dehet me uzo në Greqi dhe merr përpara disa makina
Një 51 vjeçar shqiptar është dënuar nga Gjykata në Greqi me 14 muaj burg dhe 1,200 euro gjobë pasi ka përplasur disa makina të parkuara, ndërsa vetë ishte pa patentë. Mediat greke raportojnë se shqiptari që jetonte prej ...
Telegraf | 06-Dec-2019 20:06
Një 51 vjeçar shqiptar është dënuar nga Gjykata në Greqi me 14 muaj burg dhe 1,200 euro gjobë pasi ka përplasur disa makina të parkuara, ndërsa vetë ishte pa patentë. Mediat greke raportojnë se shqiptari që jetonte prej ...

Seksi në jahtin luksoz u kushton shtrenjtë
Alkool, seks dhe jaht do të ishte një ditë me fat për cilindo, por nuk rezultoi e tillë për Cheya Handlay anëtare e jahtit dhe Jeremy JJ Piggott kapiteni i saj. Ata kanë pranuar për një gjykatë në Australi që po kryenin ...
TetovaSot | 06-Dec-2019 23:50
Alkool, seks dhe jaht do të ishte një ditë me fat për cilindo, por nuk rezultoi e tillë për Cheya Handlay anëtare e jahtit dhe Jeremy JJ Piggott kapiteni i saj. Ata kanë pranuar për një gjykatë në Australi që po kryenin ...

Seksi në jahtin luksoz u kushton shtrenjtë
Alkool, seks dhe jaht do të ishte një ditë me fat për cilindo, por nuk rezultoi e tillë për Cheya Handlay anëtare e jahtit dhe Jeremy JJ Piggott kapiteni i saj. Ata kanë pranuar për një gjykatë në Australi që po kryenin ...
Gazeta Express | 06-Dec-2019 23:25
Alkool, seks dhe jaht do të ishte një ditë me fat për cilindo, por nuk rezultoi e tillë për Cheya Handlay anëtare e jahtit dhe Jeremy JJ Piggott kapiteni i saj. Ata kanë pranuar për një gjykatë në Australi që po kryenin ...

FOTOT: Vajza merr “në qafë” kapitenin, përplasin jahtin luksoz teksa bënin dashuri
Një anëtare e ekuipazhit ka pranuar të ketë pasur marrëdhënie seksuale me një kapiten kur jahti luksoz u përplas në një varkë tjetër. Cheya Handley, 26 vjeçe, tha se kishte qenë me kapitenin e jahtit Jeremy JJ Piggott, ...
GazetaTema | 06-Dec-2019 13:08
Një anëtare e ekuipazhit ka pranuar të ketë pasur marrëdhënie seksuale me një kapiten kur jahti luksoz u përplas në një varkë tjetër. Cheya Handley, 26 vjeçe, tha se kishte qenë me kapitenin e jahtit Jeremy JJ Piggott, ...

Mori vesh lajmin e rëndë për tërmetin e 26 nëntorit, 51-vjeçari shqiptar e pëson keq në Greqi
Postuar: 06/12/2019 - 18:31 I pikëlluar nga tërmeti në Shqipëri, një 51-vjeçar piu disa gota alkool në Greqi, por e pësoi keq, pasi përfundoi në burg.Shqiptari me banim në Volos ishte në gjendje të dehur, ndërsa makina ...
Sot.Al | 06-Dec-2019 18:33
Postuar: 06/12/2019 - 18:31 I pikëlluar nga tërmeti në Shqipëri, një 51-vjeçar piu disa gota alkool në Greqi, por e pësoi keq, pasi përfundoi në burg.Shqiptari me banim në Volos ishte në gjendje të dehur, ndërsa makina ...

Po bënin dashuri me kapitenin kur jahti luksoz u përplas me një varkë në Australi – në gjykatë…
Një anëtare e ekuipazhit ka pranuar të ketë pasur marrëdhënie seksuale me një kapiten kur jahti luksoz që po udhëtonin u përplas në një varkë tjetër. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Cheya Handley, 26 vjeçe, ...
Gazeta Observer | 06-Dec-2019 13:18
Një anëtare e ekuipazhit ka pranuar të ketë pasur marrëdhënie seksuale me një kapiten kur jahti luksoz që po udhëtonin u përplas në një varkë tjetër. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Cheya Handley, 26 vjeçe, ...

Po bënin dashuri me kapitenin kur jahti luksoz u përplas me një varkë në Australi, në gjykatë merret vesh krejt çfarë ndodhi
Një anëtare e ekuipazhit ka pranuar të ketë pasur marrëdhënie seksuale me një kapiten kur jahti luksoz që po udhëtonin u përplas në një varkë tjetër. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Cheya Handley, 26 vjeçe, ...
Gazeta Express | 06-Dec-2019 13:08
Një anëtare e ekuipazhit ka pranuar të ketë pasur marrëdhënie seksuale me një kapiten kur jahti luksoz që po udhëtonin u përplas në një varkë tjetër. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Cheya Handley, 26 vjeçe, ...

Po bënin dashuri me kapitenin kur jahti luksoz u përplas me një varkë në Australi – në gjykatë merret vesh krejt çfarë ndodhi
Një anëtare e ekuipazhit ka pranuar të ketë pasur marrëdhënie seksuale me një kapiten kur jahti luksoz që po udhëtonin u përplas në një varkë tjetër. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Cheya Handley, 26 vjeçe, ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 11:31
Një anëtare e ekuipazhit ka pranuar të ketë pasur marrëdhënie seksuale me një kapiten kur jahti luksoz që po udhëtonin u përplas në një varkë tjetër. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Cheya Handley, 26 vjeçe, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved