ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 20:23

Rafuna: Në mars afati i fundit për miratimin e buxhetit

Rafuna: Në mars afati i fundit për miratimin e buxhetit
Qeveria e Kosovës gjatë muajit mars e ka afatin e fundit të dërgojë projektbuxhetin për vitin 2020 në Kuvendin e Kosovës për miratim. Në të kundërtën në muajin prill nuk do të mund të bëhet asnjë pagesë, përfshirë edhe ...
Arbresh | 07-Dec-2019 11:33
Qeveria e Kosovës gjatë muajit mars e ka afatin e fundit të dërgojë projektbuxhetin për vitin 2020 në Kuvendin e Kosovës për miratim. Në të kundërtën në muajin prill nuk do të mund të bëhet asnjë pagesë, përfshirë edhe ...

Rafuna: Në mars afati i fundit për miratimin e buxhetit, më 1 prill s’mund të realizohet asnjë pagesë
Qeveria e Kosovës gjatë muajit mars e ka afatin e fundit të dërgojë projektbuxhetin për vitin 2020 në Kuvendin e Kosovës për miratim. Në të kundërtën në muajin prill nuk do të mund të bëhet asnjë pagesë, përfshirë edhe ...
Gazeta Express | 07-Dec-2019 11:30
Qeveria e Kosovës gjatë muajit mars e ka afatin e fundit të dërgojë projektbuxhetin për vitin 2020 në Kuvendin e Kosovës për miratim. Në të kundërtën në muajin prill nuk do të mund të bëhet asnjë pagesë, përfshirë edhe ...

Rafuna: Në mars afati i fundit për miratimin e buxhetit
Në të kundërtën në muajin prill nuk do të mund të bëhet asnjë pagesë, përfshirë edhe pagat, mëditjet dhe mallrat e shërbimet. Lulëzim Rafuna, këshilltar i ministrit të Financave, thotë për Ekonomia Online se pavarësisht ...
Lajminet | 07-Dec-2019 09:15
Në të kundërtën në muajin prill nuk do të mund të bëhet asnjë pagesë, përfshirë edhe pagat, mëditjet dhe mallrat e shërbimet. Lulëzim Rafuna, këshilltar i ministrit të Financave, thotë për Ekonomia Online se pavarësisht ...

Nëse deri në mars nuk miratohet buxheti, shteti s’mund të bëjë asnjë pagesë – përfshirë pagat
Qeveria e Kosovës gjatë muajit mars e ka afatin e fundit të dërgojë projektbuxhetin për vitin 2020 në Kuvendin e Kosovës për miratim. Në të kundërtën në muajin prill nuk do të mund të bëhet asnjë pagesë, përfshirë edhe ...
Koha.net | 07-Dec-2019 09:08
Qeveria e Kosovës gjatë muajit mars e ka afatin e fundit të dërgojë projektbuxhetin për vitin 2020 në Kuvendin e Kosovës për miratim. Në të kundërtën në muajin prill nuk do të mund të bëhet asnjë pagesë, përfshirë edhe ...

Rafuna: Në mars afati i fundit për miratimin e buxhetit, më 1 prill s’mund të realizohet asnjë pagesë
Qeveria e Kosovës gjatë muajit mars e ka afatin e fundit të dërgojë projektbuxhetin për vitin 2020 në Kuvendin e Kosovës për miratim. Në të kundërtën në muajin prill nuk do të mund të bëhet asnjë pagesë, përfshirë edhe ...
Klan Kosova | 07-Dec-2019 08:14
Qeveria e Kosovës gjatë muajit mars e ka afatin e fundit të dërgojë projektbuxhetin për vitin 2020 në Kuvendin e Kosovës për miratim. Në të kundërtën në muajin prill nuk do të mund të bëhet asnjë pagesë, përfshirë edhe ...

Rafuna: Në mars afati i fundit për miratimin e buxhetit, më 1 prill s’mund të realizohet asnjë pagesë
Qeveria e Kosovës gjatë muajit mars e ka afatin e fundit të dërgojë projektbuxhetin për vitin 2020 në Kuvendin e Kosovës për miratim. Në të kundërtën në muajin prill nuk do të mund të bëhet asnjë pagesë, përfshirë edhe ...
Medial | 07-Dec-2019 08:11
Qeveria e Kosovës gjatë muajit mars e ka afatin e fundit të dërgojë projektbuxhetin për vitin 2020 në Kuvendin e Kosovës për miratim. Në të kundërtën në muajin prill nuk do të mund të bëhet asnjë pagesë, përfshirë edhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved