ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 15:30

Horoskopi, e shtunë 7 Dhjetor 2019

Horoskopi, e shtunë 7 Dhjetor 2019
Dashi Mundohuni ta kaloni këtë të shtunë nën shoqërinë e familjes, pasi kohëve të fundit keni qenë tejet të stresuar, aq sa i keni lënë pas dore ndjenjat tuaja. Në vendin e punës parashikohen mundësi të mira. Mundohuni ...
VizionPlus | 07-Dec-2019 05:59
Dashi Mundohuni ta kaloni këtë të shtunë nën shoqërinë e familjes, pasi kohëve të fundit keni qenë tejet të stresuar, aq sa i keni lënë pas dore ndjenjat tuaja. Në vendin e punës parashikohen mundësi të mira. Mundohuni ...

Njihuni me shenjat më fatlume të horoskopit në vitin 2020
Dashi Ju keni një energji tërheqëse për shkak se jeni shumë të shpejtë në lëvizjet tuaja. Mabjeni këtë energji edhe për vitin 2020 pasi do të gjeni atë persoanlitetin që ju bën tërheqës për shumë njerëz. Binjakët Lejoni ...
Telegraf | 06-Dec-2019 21:06
Dashi Ju keni një energji tërheqëse për shkak se jeni shumë të shpejtë në lëvizjet tuaja. Mabjeni këtë energji edhe për vitin 2020 pasi do të gjeni atë persoanlitetin që ju bën tërheqës për shumë njerëz. Binjakët Lejoni ...

Parashikimi i horoskopit, datë 07 dhjetor 2019
Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, ndaj përfitoni për të bërë diçka me vlerë. Mund të dilni me shoqërinë dhe të relaksoheni pak. Në dashuri mund të flisni për projekte të rëndësishme. Demi Duhet të mundoheni që ...
Bordo | 07-Dec-2019 09:23
Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, ndaj përfitoni për të bërë diçka me vlerë. Mund të dilni me shoqërinë dhe të relaksoheni pak. Në dashuri mund të flisni për projekte të rëndësishme. Demi Duhet të mundoheni që ...

Horoskopi, e shtunë 7 Dhjetor 2019
Dashi Mundohuni ta kaloni këtë të shtunë nën shoqërinë e familjes, pasi kohëve të fundit keni qenë tejet të stresuar, aq sa i keni lënë pas dore ndjenjat tuaja. Në vendin e punës parashikohen mundësi të mira. Mundohuni ...
Medial | 07-Dec-2019 06:02
Dashi Mundohuni ta kaloni këtë të shtunë nën shoqërinë e familjes, pasi kohëve të fundit keni qenë tejet të stresuar, aq sa i keni lënë pas dore ndjenjat tuaja. Në vendin e punës parashikohen mundësi të mira. Mundohuni ...

Horoskopi – 7 dhjetor
Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, ndaj përfitoni për të bërë diçka me vlerë. Mund të dilni me shoqërinë dhe të relaksoheni pak. Në dashuri mund të flisni për projekte të rëndësishme. Demi Duhet të mundoheni që ...
Politiko | 07-Dec-2019 00:01
Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, ndaj përfitoni për të bërë diçka me vlerë. Mund të dilni me shoqërinë dhe të relaksoheni pak. Në dashuri mund të flisni për projekte të rëndësishme. Demi Duhet të mundoheni që ...

Horoskopi 7 dhjetor, ja çfare parashikojne yjet
Dashi Menuja e sotme nuk do t’ju kënaqë sot. Ju duhet një “tavolinë” ku mund të provoni gjithçka. Më mirë do të ishte një vakt i shërbyer me një buzëqeshje. Ju jeni të lumtur që ndani ushqimin tuaj me të tjetër . Kjo ...
Lajmi i Fundit | 06-Dec-2019 22:34
Dashi Menuja e sotme nuk do t’ju kënaqë sot. Ju duhet një “tavolinë” ku mund të provoni gjithçka. Më mirë do të ishte një vakt i shërbyer me një buzëqeshje. Ju jeni të lumtur që ndani ushqimin tuaj me të tjetër . Kjo ...

Horoskopi i datës 7 dhjetor 2019
Dashi Sido që t’iu vijnë gjërat sot, optimizmi do ju shoqërojë gjithë kohës dhe do ju ndihmojë të arrini atje ku doni. Bëni vetëm kujdes t’i mbani larg ata që nuk ju duan. Nëse keni një lidhje ndjenjat në çift do jenë ...
Dritare | 06-Dec-2019 21:39
Dashi Sido që t’iu vijnë gjërat sot, optimizmi do ju shoqërojë gjithë kohës dhe do ju ndihmojë të arrini atje ku doni. Bëni vetëm kujdes t’i mbani larg ata që nuk ju duan. Nëse keni një lidhje ndjenjat në çift do jenë ...

Fati yt sot/ horoskopi 7 dhjetor 2019
Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, ndaj përfitoni për të bërë diçka me vlerë. Mund të dilni me shoqërinë dhe të relaksoheni pak. Në dashuri mund të flisni për projekte të rëndësishme. Demi Duhet të mundoheni që ...
Lexo | 06-Dec-2019 20:43
Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, ndaj përfitoni për të bërë diçka me vlerë. Mund të dilni me shoqërinë dhe të relaksoheni pak. Në dashuri mund të flisni për projekte të rëndësishme. Demi Duhet të mundoheni që ...

Ju pret një ditë pozitive, por kujdes shpenzimet, horoskopi për sot
mapo.al Ky është horoskopi për ditën e premte 6 dhjetor 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë do ...
Mapo | 06-Dec-2019 08:12
mapo.al Ky është horoskopi për ditën e premte 6 dhjetor 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë do ...

Horoskopi ditor, e shtunë 7 dhjetor 2019
Dashi Do ketë ngjarje te jashtëzakonshme gjate kësaj dite për ata qe janë ne një lidhje. Gjithçka do jete ndryshe dhe akoma me emocionuese se me pare. Beqaret gjithashtu do kenë shume fat dhe do e gjejnë personin me te ...
Portalb | 06-Dec-2019 13:19
Dashi Do ketë ngjarje te jashtëzakonshme gjate kësaj dite për ata qe janë ne një lidhje. Gjithçka do jete ndryshe dhe akoma me emocionuese se me pare. Beqaret gjithashtu do kenë shume fat dhe do e gjejnë personin me te ...

Ku e kanë burrat zemrën sipas shenjës së tyre të horoskopit?
Çdo shenjë ka një shkallë të përcaktuar të vlerave dhe u jep më shumë rëndësi disa gjërave sesa të tjerave Në këtë artikull ne ju zbulojmë se ku e kanë zemrën burrat sipas shenjës së tyre të horoskopit dhe cilat janë ...
Gazeta Express | 06-Dec-2019 13:18
Çdo shenjë ka një shkallë të përcaktuar të vlerave dhe u jep më shumë rëndësi disa gjërave sesa të tjerave Në këtë artikull ne ju zbulojmë se ku e kanë zemrën burrat sipas shenjës së tyre të horoskopit dhe cilat janë ...

Ku e kanë burrat zemrën sipas shenjës së tyre të horoskopit?
Çdo shenjë ka një shkallë të përcaktuar të vlerave dhe u jep më shumë rëndësi disa gjërave sesa të tjerave. Në këtë artikull ne ju zbulojmë se ku e kanë zemrën burrat sipas shenjës së tyre të horoskopit dhe cilat janë ...
Lexo | 06-Dec-2019 11:20
Çdo shenjë ka një shkallë të përcaktuar të vlerave dhe u jep më shumë rëndësi disa gjërave sesa të tjerave. Në këtë artikull ne ju zbulojmë se ku e kanë zemrën burrat sipas shenjës së tyre të horoskopit dhe cilat janë ...

Ku e kanë burrat zemrën sipas shenjës së tyre të Zodiakut?
Çdo shenjë ka një shkallë të përcaktuar të vlerave dhe u jep më shumë rëndësi disa gjërave sesa të tjerave Në këtë artikull ne ju zbulojmë se ku e kanë zemrën burrat sipas shenjës së tyre të horoskopit dhe cilat janë ...
Gazeta Observer | 06-Dec-2019 10:26
Çdo shenjë ka një shkallë të përcaktuar të vlerave dhe u jep më shumë rëndësi disa gjërave sesa të tjerave Në këtë artikull ne ju zbulojmë se ku e kanë zemrën burrat sipas shenjës së tyre të horoskopit dhe cilat janë ...

Horoskopi për sot, ja çfarë parashikojnë yjet për ju!
Dashi Mos lejoni që komenti i keq i dikujt të të mbajë larg nga ata. Përkundrazi, bëhuni tepër i mirë. Respektojini ata më shumë sesa të kanë respektuar. Vritini ata me mirësi. Luftoni me pjekuri për t’i treguar të ...
Gazeta Observer | 06-Dec-2019 09:18
Dashi Mos lejoni që komenti i keq i dikujt të të mbajë larg nga ata. Përkundrazi, bëhuni tepër i mirë. Respektojini ata më shumë sesa të kanë respektuar. Vritini ata me mirësi. Luftoni me pjekuri për t’i treguar të ...

Horoskopi ditor, e premte 6 dhjetor 2019
Dashi Te nxitur nga Merkuri dhe Plutoni, do e përmirësoni ndjeshëm sot jetën tuaj ne çift. Do jeni me tolerante dhe me te kuptueshëm me personin qe keni ne krah. Beqaret do kenë një dite te animuar dhe plot takime ...
Bordo | 06-Dec-2019 09:15
Dashi Te nxitur nga Merkuri dhe Plutoni, do e përmirësoni ndjeshëm sot jetën tuaj ne çift. Do jeni me tolerante dhe me te kuptueshëm me personin qe keni ne krah. Beqaret do kenë një dite te animuar dhe plot takime ...

Horoskopi për ditën e premte, 6 dhjetor 2019!
Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive në sajë të ndikimit të Hënës në shenjën tuaj. Megjithatë do të ketë sërish disa konflikte, lidhur me të cilat duhet të merrni vendim. Mundohuni që të jeni më pak nervoz në ...
VizionPlus | 06-Dec-2019 06:45
Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive në sajë të ndikimit të Hënës në shenjën tuaj. Megjithatë do të ketë sërish disa konflikte, lidhur me të cilat duhet të merrni vendim. Mundohuni që të jeni më pak nervoz në ...

Parashikimi i yjeve për ditën e sotme
Dashi – Duket si një ditë e keqe që nga nisja me këmbën e gabuar, por në fund gjithçka do të përfundojë mirë. Nëse disa gjëra nuk ecin mirë me partnerin/en, lëreni mënjanë krenarinë tuaj. Midis hobeve, miqve dhe ...
Lajminet | 20-Jan-2019 08:41
Dashi – Duket si një ditë e keqe që nga nisja me këmbën e gabuar, por në fund gjithçka do të përfundojë mirë. Nëse disa gjëra nuk ecin mirë me partnerin/en, lëreni mënjanë krenarinë tuaj. Midis hobeve, miqve dhe ...

“Dita do të jetë mjaft pozitive ndaj mundohuni që të përfitoni në maksimum!”
Ky është horoskopi për ditën e premte 6 dhjetor 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë do të jetë ...
Indeks Online | 06-Dec-2019 07:27
Ky është horoskopi për ditën e premte 6 dhjetor 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë do të jetë ...

Horoskopi – 6 dhjetor
Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive në sajë të ndikimit të Hënës në shenjën tuaj. Megjithatë do të ketë sërish disa konflikte, lidhur me të cilat duhet të merrni vendim. Mundohuni që të jeni më pak nervoz në ...
Politiko | 05-Dec-2019 23:57
Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive në sajë të ndikimit të Hënës në shenjën tuaj. Megjithatë do të ketë sërish disa konflikte, lidhur me të cilat duhet të merrni vendim. Mundohuni që të jeni më pak nervoz në ...

Fati yt sot/ horoskopi 6 dhjetor 2019
Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive në sajë të ndikimit të Hënës në shenjën tuaj. Megjithatë do të ketë sërish disa konflikte, lidhur me të cilat duhet të merrni vendim. Mundohuni që të jeni më pak nervoz në ...
Lexo | 05-Dec-2019 21:36
Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive në sajë të ndikimit të Hënës në shenjën tuaj. Megjithatë do të ketë sërish disa konflikte, lidhur me të cilat duhet të merrni vendim. Mundohuni që të jeni më pak nervoz në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved