ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 22:25

Pacolli e Thaçi akuzohen për politizim të tërësishëm të Shërbimit të Jashtëm

Pacolli e Thaçi akuzohen për politizim të tërësishëm të Shërbimit të Jashtëm
Behgjet Pacolli, ministër në detyrë i Punëve të Jashtme, është akuzuar nga njerëz të institucionit që e drejton se nuk ka reshtur së marri vendime të jashtëligjshme gjatë dy vjetëve dhe se me to e ka politizuar në ...
EkonomiaOnline | 07-Dec-2019 08:05
Behgjet Pacolli, ministër në detyrë i Punëve të Jashtme, është akuzuar nga njerëz të institucionit që e drejton se nuk ka reshtur së marri vendime të jashtëligjshme gjatë dy vjetëve dhe se me to e ka politizuar në ...

Pacolli e Thaçi akuzohen për politizim të tërësishëm të Shërbimit të Jashtëm
Behgjet Pacolli, ministër në detyrë i Punëve të Jashtme, është akuzuar nga njerëz të institucionit që e drejton se nuk ka reshtur së marri vendime të jashtëligjshme gjatë dy vjetëve dhe se me to e ka politizuar në ...
Koha.net | 07-Dec-2019 07:32
Behgjet Pacolli, ministër në detyrë i Punëve të Jashtme, është akuzuar nga njerëz të institucionit që e drejton se nuk ka reshtur së marri vendime të jashtëligjshme gjatë dy vjetëve dhe se me to e ka politizuar në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved