ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 10:32

Mjeku Enver Hoxha me ekspozitë dëshmon krimet serbe në Shalë, Llap e Gollak

Mjeku Enver Hoxha me ekspozitë dëshmon krimet serbe në Shalë, Llap e Gollak
Ka mjaft dëshmi për krimet e kryera në Kosovë nga forcat serbe gjatë luftës së fundit. Ka fotografi të cilat pasqyrojnë qartë tmerrin që përjetuan shqiptarët në vitet 1998-99. Disa prej tyre i ruan Enver Hoxha, që ...
Koha.net | 07-Dec-2019 11:24
Ka mjaft dëshmi për krimet e kryera në Kosovë nga forcat serbe gjatë luftës së fundit. Ka fotografi të cilat pasqyrojnë qartë tmerrin që përjetuan shqiptarët në vitet 1998-99. Disa prej tyre i ruan Enver Hoxha, që ...

Enver Hoxha ekspozon Krimet e luftës në Kosovë përmes fotografive
Ka mjaft dëshmi për krimet e kryera në Kosovë nga forcat serbe gjatë luftës së fundit. Ka fotografi të cilat pasqyrojnë qartë tmerrin që përjetuan shqiptarët në vitet 98-99. Disa prej tyre i ruan Enver Hoxha, që shërbeu ...
Gazeta Express | 07-Dec-2019 11:03
Ka mjaft dëshmi për krimet e kryera në Kosovë nga forcat serbe gjatë luftës së fundit. Ka fotografi të cilat pasqyrojnë qartë tmerrin që përjetuan shqiptarët në vitet 98-99. Disa prej tyre i ruan Enver Hoxha, që shërbeu ...

Enver Hoxha ekspozon krimet e luftës në Kosovë përmes fotografive
Meqë kanë kaluar dy dekada prej luftës së fundit në Kosovë, Enver Hoxha, i cili shërbeu si mjek në Zonën Operative të Llapit, në një intervistë për KosovaPress, këmbëngul që të mos harrohet gjenocidi serb i kryer në ...
Lajminet | 07-Dec-2019 10:52
Meqë kanë kaluar dy dekada prej luftës së fundit në Kosovë, Enver Hoxha, i cili shërbeu si mjek në Zonën Operative të Llapit, në një intervistë për KosovaPress, këmbëngul që të mos harrohet gjenocidi serb i kryer në ...

Fotografi italian, përmes fotografive paraqet Kosovën në vitet e luftës
Në orët e mbrëmjes së të enjtes, është hapur ekspozita fotografike ”Kosovo-thin ice”, e fotografit italian Riccardo Venturi, që paraqet përmes fotografive situatën në Kosovë në kohën e luftës në vitin 1998-1999 dhe tash ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 12:06
Në orët e mbrëmjes së të enjtes, është hapur ekspozita fotografike ”Kosovo-thin ice”, e fotografit italian Riccardo Venturi, që paraqet përmes fotografive situatën në Kosovë në kohën e luftës në vitin 1998-1999 dhe tash ...

Enver Hoxha ekspozon Krimet e luftës në Kosovë përmes fotografive
Ka mjaft dëshmi për krimet e kryera në Kosovë nga forcat serbe gjatë luftës së fundit. Ka fotografi të cilat pasqyrojnë qartë tmerrin që përjetuan shqiptarët në vitet 98-99. Disa prej tyre i ruan Enver Hoxha, që shërbeu ...
Kosova Press | 07-Dec-2019 10:51
Ka mjaft dëshmi për krimet e kryera në Kosovë nga forcat serbe gjatë luftës së fundit. Ka fotografi të cilat pasqyrojnë qartë tmerrin që përjetuan shqiptarët në vitet 98-99. Disa prej tyre i ruan Enver Hoxha, që shërbeu ...

Fotografi italian përmes fotografive paraqet Kosovën në vitet e luftës
Në orët e mbrëmjes së sotme është hapur ekspozita fotografike ”Kosovo-thin ice”, e fotografit italian, Riccardo Venturi, që paraqet përmes fotografive situatën në Kosovë në kohën e luftës në vitin 1998-1999 dhe tash ...
Koha.net | 05-Dec-2019 20:32
Në orët e mbrëmjes së sotme është hapur ekspozita fotografike ”Kosovo-thin ice”, e fotografit italian, Riccardo Venturi, që paraqet përmes fotografive situatën në Kosovë në kohën e luftës në vitin 1998-1999 dhe tash ...

?Hapet ekspozita e fotografisë që paraqet Kosovën në vitet e luftës
Në orët e mbrëmjes së sotme është hapur ekspozita fotografike ”Kosovo-thin ice”, e fotografit italian, Riccardo Venturi, që paraqet përmes fotografive situatën në Kosovë në kohën e luftës në vitin 1998-1999 dhe tash ...
Indeks Online | 05-Dec-2019 20:02
Në orët e mbrëmjes së sotme është hapur ekspozita fotografike ”Kosovo-thin ice”, e fotografit italian, Riccardo Venturi, që paraqet përmes fotografive situatën në Kosovë në kohën e luftës në vitin 1998-1999 dhe tash ...

?Hapet ekspozita e fotografisë që paraqet Kosovën në vitet e luftës
Në orët e mbrëmjes së sotme është hapur ekspozita fotografike ”Kosovo-thin ice”, e fotografit italian, Riccardo Venturi, që paraqet përmes fotografive situatën në Kosovë në kohën e luftës në vitin 1998-1999 dhe tash ...
Kosova Press | 05-Dec-2019 19:52
Në orët e mbrëmjes së sotme është hapur ekspozita fotografike ”Kosovo-thin ice”, e fotografit italian, Riccardo Venturi, që paraqet përmes fotografive situatën në Kosovë në kohën e luftës në vitin 1998-1999 dhe tash ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved