ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:07

Krimet e luftës/ “Gjykata Speciale do të dënojë edhe me burgim të përjetshëm”

Krimet e luftës/ “Gjykata Speciale do të dënojë edhe me burgim të përjetshëm”
Rreth treqind persona janë ftuar nga Gjykata Speciale për intervistim në Hagë, të cilët do t’i përgjigjen prokurorisë rreth dyshimeve për krime në kohën e luftës dhe pas saj, në Kosovë. Aktakuzat e para pritet të ...
BalkanWeb | 07-Dec-2019 09:12
Rreth treqind persona janë ftuar nga Gjykata Speciale për intervistim në Hagë, të cilët do t’i përgjigjen prokurorisë rreth dyshimeve për krime në kohën e luftës dhe pas saj, në Kosovë. Aktakuzat e para pritet të ...

Gjykata Speciale fton për intervistim edhe një ish-komandant të UÇK-së
Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucati, ka bërë të ditur se ish-komandanti i brigadës 125, Nehat Basha, ka marrë ftesë për intervistim nga Gjykata Speciale në Hagë.
Top Channel | 05-Dec-2019 18:49
Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucati, ka bërë të ditur se ish-komandanti i brigadës 125, Nehat Basha, ka marrë ftesë për intervistim nga Gjykata Speciale në Hagë.

Krimet e luftës/ “Gjykata Speciale do të dënojë edhe me burgim të përjetshëm”
Rreth treqind persona janë ftuar nga Gjykata Speciale për intervistim në Hagë, të cilët do t’i përgjigjen prokurorisë rreth dyshimeve për krime në kohën e luftës dhe pas saj, në Kosovë. Aktakuzat e para pritet të ...
Standard | 07-Dec-2019 12:15
Rreth treqind persona janë ftuar nga Gjykata Speciale për intervistim në Hagë, të cilët do t’i përgjigjen prokurorisë rreth dyshimeve për krime në kohën e luftës dhe pas saj, në Kosovë. Aktakuzat e para pritet të ...

Blakaj: Të akuzuarit nga Gjykata Speciale do të dënohen edhe me burgim të përjetshëm
Rreth 300 persona janë ftuar nga Gjykata Speciale për intervistim në Hagë, të cilët do t’iu përgjigjen prokurorisë rreth dyshimeve për krime në kohën e luftës dhe pas saj, në Kosovë. Aktakuzat e para pritet të ndodhin ...
Telegrafi | 07-Dec-2019 08:08
Rreth 300 persona janë ftuar nga Gjykata Speciale për intervistim në Hagë, të cilët do t’iu përgjigjen prokurorisë rreth dyshimeve për krime në kohën e luftës dhe pas saj, në Kosovë. Aktakuzat e para pritet të ndodhin ...

Blakaj s’përjashton mundësinë që Gjykata Speciale të dënojë të akuzuarit me burgim të përjetshëm
Rreth treqind persona janë ftuar nga Gjykata Speciale për intervistim në Hagë, të cilët do t’iu përgjigjen prokurorisë rreth dyshimeve për krime në kohën e luftës dhe pas saj, në Kosovë. Aktakuzat e para pritet të ...
Koha.net | 07-Dec-2019 09:26
Rreth treqind persona janë ftuar nga Gjykata Speciale për intervistim në Hagë, të cilët do t’iu përgjigjen prokurorisë rreth dyshimeve për krime në kohën e luftës dhe pas saj, në Kosovë. Aktakuzat e para pritet të ...

Blakaj: Të akuzuarit nga Specialja do të dënohen edhe me burgim të përjetshëm
Rreth treqind persona janë ftuar nga Gjykata Speciale për intervistim në Hagë, të cilët do t’iu përgjigjen prokurorisë rreth dyshimeve për krime në kohën e luftës dhe pas saj, në Kosovë. Aktakuzat e para pritet të ...
Indeks Online | 07-Dec-2019 08:54
Rreth treqind persona janë ftuar nga Gjykata Speciale për intervistim në Hagë, të cilët do t’iu përgjigjen prokurorisë rreth dyshimeve për krime në kohën e luftës dhe pas saj, në Kosovë. Aktakuzat e para pritet të ...

Blakaj: Të akuzuarit nga Specialja do të dënohen edhe me burgim të përjetshëm
Rreth treqind persona janë ftuar nga Gjykata Speciale për intervistim në Hagë, të cilët do t’iu përgjigjen prokurorisë rreth dyshimeve për krime në kohën e luftës dhe pas saj, në Kosovë. Aktakuzat e para pritet të ...
Arbresh | 07-Dec-2019 08:41
Rreth treqind persona janë ftuar nga Gjykata Speciale për intervistim në Hagë, të cilët do t’iu përgjigjen prokurorisë rreth dyshimeve për krime në kohën e luftës dhe pas saj, në Kosovë. Aktakuzat e para pritet të ...

Blakaj: Të akuzuarit nga Specialja do të dënohen edhe me burgim të përjetshëm
Rreth treqind persona janë ftuar nga Gjykata Speciale për intervistim në Hagë, të cilët do t’iu përgjigjen prokurorisë rreth dyshimeve për krime në kohën e luftës dhe pas saj, në Kosovë. Aktakuzat e para pritet të ...
Medial | 07-Dec-2019 08:27
Rreth treqind persona janë ftuar nga Gjykata Speciale për intervistim në Hagë, të cilët do t’iu përgjigjen prokurorisë rreth dyshimeve për krime në kohën e luftës dhe pas saj, në Kosovë. Aktakuzat e para pritet të ...

Blakaj: Gjykata Speciale do të dënojë edhe me burgim të përjetshëm
Rreth treqind persona janë ftuar nga Gjykata Speciale për intervistim në Hagë, të cilët do t’iu përgjigjen prokurorisë rreth dyshimeve për krime në kohën e luftës dhe pas saj, në Kosovë. Aktakuzat e para pritet të......
Zeri | 07-Dec-2019 08:17
Rreth treqind persona janë ftuar nga Gjykata Speciale për intervistim në Hagë, të cilët do t’iu përgjigjen prokurorisë rreth dyshimeve për krime në kohën e luftës dhe pas saj, në Kosovë. Aktakuzat e para pritet të......

Blakaj: Të akuzuarit nga Specialja do të dënohen edhe me burgim të përjetshëm
Rreth treqind persona janë ftuar nga Gjykata Speciale për intervistim në Hagë, të cilët do t’iu përgjigjen prokurorisë rreth dyshimeve për krime në kohën e luftës dhe pas saj, në Kosovë. Aktakuzat e para pritet të ...
Klan Kosova | 07-Dec-2019 08:14
Rreth treqind persona janë ftuar nga Gjykata Speciale për intervistim në Hagë, të cilët do t’iu përgjigjen prokurorisë rreth dyshimeve për krime në kohën e luftës dhe pas saj, në Kosovë. Aktakuzat e para pritet të ...

Blakaj: Të akuzuarit nga Specialja do të dënohen edhe me burgim të përjetshëm
Aktakuzat e para pritet të ndodhin në vitin e ardhshëm, kurse dënimi për gjithë të akuzuarit do të jetë edhe me burgim të përjetshëm. Kështu ka bërë të ditur për Ekonomia Online drejtori Ekzekutiv i Fondit për të ...
Lajminet | 07-Dec-2019 08:12
Aktakuzat e para pritet të ndodhin në vitin e ardhshëm, kurse dënimi për gjithë të akuzuarit do të jetë edhe me burgim të përjetshëm. Kështu ka bërë të ditur për Ekonomia Online drejtori Ekzekutiv i Fondit për të ...

Ish-Komandanti Nehat Basha ftohet nga Gjykata Speciale
Ish-komandanti i brigadës 125, Nehat Basha është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale Këtë e ka bërë të ditur kryetari i Organizatës së Veteranëve të Lufutës së UÇK’së, Hysni Gucati. Gucati përmes një shkrimi në ...
Telegrafi | 05-Dec-2019 16:51
Ish-komandanti i brigadës 125, Nehat Basha është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale Këtë e ka bërë të ditur kryetari i Organizatës së Veteranëve të Lufutës së UÇK’së, Hysni Gucati. Gucati përmes një shkrimi në ...

Blakaj: Gjykata Speciale do të dënojë edhe me burgim të përjetshëm
Rreth treqind persona janë ftuar nga Gjykata Speciale për intervistim në Hagë, të cilët do t’iu përgjigjen prokurorisë rreth dyshimeve për krime në kohën e luftës dhe pas saj, në Kosovë. Aktakuzat e para pritet të ...
Gazeta Express | 07-Dec-2019 07:59
Rreth treqind persona janë ftuar nga Gjykata Speciale për intervistim në Hagë, të cilët do t’iu përgjigjen prokurorisë rreth dyshimeve për krime në kohën e luftës dhe pas saj, në Kosovë. Aktakuzat e para pritet të ...

S’ndalet Specialja, vazhdon intervistimin e ish-eprorëve të UÇK-së
Edhe të enjten ka vazhduar intervistimi i ish-pjesëtarëve të UÇK-së nga Prokuroria e Specializuar në Hagë, teksa dje para këtij organi ka dalë ish-ushtari i UÇK-së Demush Laçi, i cili ftesën për intervistim e ...
Zeri | 06-Dec-2019 09:03
Edhe të enjten ka vazhduar intervistimi i ish-pjesëtarëve të UÇK-së nga Prokuroria e Specializuar në Hagë, teksa dje para këtij organi ka dalë ish-ushtari i UÇK-së Demush Laçi, i cili ftesën për intervistim e ...

Specialja fton për intervistim edhe komandantin Nehat Basha
Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucati, ka bërë të ditur se ish-komandanti i brigadës 125, Nehat Basha, ka marrë ftesë për intervistim nga Gjykata Speciale në Hagë. “Sot mora lajmin për ...
Koha.net | 05-Dec-2019 17:33
Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucati, ka bërë të ditur se ish-komandanti i brigadës 125, Nehat Basha, ka marrë ftesë për intervistim nga Gjykata Speciale në Hagë. “Sot mora lajmin për ...

Gjykata Speciale fton për intervistim edhe një ish-komandant të UÇK-së
Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucati, ka bërë të ditur se ish-komandanti i brigadës 125, Nehat Basha, ka marrë ftesë për intervistim nga Gjykata Speciale në Hagë.
Kosova Press | 05-Dec-2019 17:24
Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucati, ka bërë të ditur se ish-komandanti i brigadës 125, Nehat Basha, ka marrë ftesë për intervistim nga Gjykata Speciale në Hagë.

Zyrtarët gjermanë vizitojnë Specialen: Mund të dënohen edhe qeveritarët në pushtet
Anëtarë të Komisionit Parlamentar gjerman për të Drejtat e Njeriut dhe Ndihmën Humanitare vizituan Dhomat e Specializuara dhe Zyrën e Prokurorit të Specializuar të Kosovës në selinë e tyre në Hagë. Sipas një njoftimi , ...
Telegrafi | 05-Dec-2019 16:06
Anëtarë të Komisionit Parlamentar gjerman për të Drejtat e Njeriut dhe Ndihmën Humanitare vizituan Dhomat e Specializuara dhe Zyrën e Prokurorit të Specializuar të Kosovës në selinë e tyre në Hagë. Sipas një njoftimi , ...

Specialja fton ish-komandantin e UÇK-së Nehat Basha
Ish-komandanti i brigadës 125, Nehat Basha, ka marrë ftesë për intervistim nga Gjykata Speciale. Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK’së, Hysni Gucati, përmes një postimin në ...
Arbresh | 05-Dec-2019 16:51
Ish-komandanti i brigadës 125, Nehat Basha, ka marrë ftesë për intervistim nga Gjykata Speciale. Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK’së, Hysni Gucati, përmes një postimin në ...

Zyrtarët gjermanë vizitojnë specialen, paralajmërohen dënime për figurat politike në kosovë
Zyrtarët gjermanë që vizituan Dhomat e Specializuara të Gjykatës, i përkasin Komisionit të Gjermanisë për të Drejtat e Njeriut dhe ndihmën humanitare, shkruan lajmi.net, përcjell albinfo.ch. Ata në objektin e Speciales ...
AlbInfo | 05-Dec-2019 16:49
Zyrtarët gjermanë që vizituan Dhomat e Specializuara të Gjykatës, i përkasin Komisionit të Gjermanisë për të Drejtat e Njeriut dhe ndihmën humanitare, shkruan lajmi.net, përcjell albinfo.ch. Ata në objektin e Speciales ...

Specialja fton ish-komandantin e UÇK-së Nehat Basha
Ish-komandanti i brigadës 125, Nehat Basha, ka marrë ftesë për intervistim nga Gjykata Speciale. Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK’së, Hysni Gucati, përmes një postimin në ...
Medial | 05-Dec-2019 16:45
Ish-komandanti i brigadës 125, Nehat Basha, ka marrë ftesë për intervistim nga Gjykata Speciale. Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK’së, Hysni Gucati, përmes një postimin në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved