ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:53

Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm

Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm
Zëvendëskryeministri dhe ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka njoftuar se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm këtë vit. Ai ka konfirmuar se ambasadorja ...
Telegrafi | 07-Dec-2019 11:15
Zëvendëskryeministri dhe ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka njoftuar se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm këtë vit. Ai ka konfirmuar se ambasadorja ...

Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm
Zëvendëskryeministri dhe ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka njoftuar se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm këtë vit. Ai ka konfirmuar se ambasadorja ...
Alsat-M | 07-Dec-2019 11:24
Zëvendëskryeministri dhe ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka njoftuar se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm këtë vit. Ai ka konfirmuar se ambasadorja ...

Kosova nuk merr pjesë në ceremoninë e Nobelit
Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm në këtë vit. Kështu ka bërë të detyrë, Ministri në detyrë i Punëve të Jashtëm, Behxhet Pacolli në një postimi në llogarin e tij në facebook, shkruan ...
InFokusi | 07-Dec-2019 11:21
Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm në këtë vit. Kështu ka bërë të detyrë, Ministri në detyrë i Punëve të Jashtëm, Behxhet Pacolli në një postimi në llogarin e tij në facebook, shkruan ...

Kosova bojkoton ceremoninë e Nobelit, Pacolli kërkon që edhe Shqipëria të veprojë njëjtë
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka njoftuar se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm këtë vit. Ai pret që edhe Shqipëria të veprojë njejtë, raporton Express. ...
Zeri | 07-Dec-2019 11:09
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka njoftuar se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm këtë vit. Ai pret që edhe Shqipëria të veprojë njejtë, raporton Express. ...

Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm
Ai ka konfirmuar se ambasadorja Shkendije-Geci-Sherifi do të bojkotojë këtë ngjarje, shkaku i fituesit kontravers të Çmimit Nobel, Peter Handke, mik dhe mbështetës i politikës së Millosheviqit. “Unë gjithashtu pres që ...
Lajminet | 07-Dec-2019 11:07
Ai ka konfirmuar se ambasadorja Shkendije-Geci-Sherifi do të bojkotojë këtë ngjarje, shkaku i fituesit kontravers të Çmimit Nobel, Peter Handke, mik dhe mbështetës i politikës së Millosheviqit. “Unë gjithashtu pres që ...

Kosova refuzon ceremoninë e ndarjes së Nobelit për Handken, pret që njëjtë të veprojë Shqipëria
Zëvendëskryeministri dhe ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka njoftuar se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm këtë vit. Ai ka konfirmuar se ambasadorja Shkëndije Geci ...
Koha.net | 07-Dec-2019 11:06
Zëvendëskryeministri dhe ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka njoftuar se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm këtë vit. Ai ka konfirmuar se ambasadorja Shkëndije Geci ...

Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm
Zëvendëskryeministri dhe ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka njoftuar se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm këtë vit.
Kosova Press | 07-Dec-2019 11:03
Zëvendëskryeministri dhe ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka njoftuar se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm këtë vit.

Pacolli: Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit
Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli ka bërë të ditur se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm këtë vit. Pacolli ka thënë se shkak i kësaj është fituesi kontrovers i Çmimit Nobel, ...
Medial | 07-Dec-2019 10:57
Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli ka bërë të ditur se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm këtë vit. Pacolli ka thënë se shkak i kësaj është fituesi kontrovers i Çmimit Nobel, ...

Pacolli: Kosova s’do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm
Kryediplomati kosovar, Behgjet Pacolli, ka thënë se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm këtë vit. Ai ka konfirmuar se ambasadorja Shkendije-Geci-Sherifi do ta bojkotojë këtë ngjarje, shkaku ...
EkonomiaOnline | 07-Dec-2019 10:51
Kryediplomati kosovar, Behgjet Pacolli, ka thënë se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm këtë vit. Ai ka konfirmuar se ambasadorja Shkendije-Geci-Sherifi do ta bojkotojë këtë ngjarje, shkaku ...

Kosova bojkoton ceremoninë e Nobelit, Pacolli kërkon që edhe Shqipëria të veprojë njëjtë
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka njoftuar se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm këtë vit. Ai pret që edhe Shqipëria të veprojë njejtë, raporton Express. Përmes një ...
Gazeta Express | 07-Dec-2019 10:51
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka njoftuar se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm këtë vit. Ai pret që edhe Shqipëria të veprojë njejtë, raporton Express. Përmes një ...

Pacolli: Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit
Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli ka bërë të ditur se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm këtë vit. Pacolli ka thënë se shkak i kësaj është fituesi kontrovers i Çmimit Nobel, ...
Arbresh | 07-Dec-2019 10:51
Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli ka bërë të ditur se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm këtë vit. Pacolli ka thënë se shkak i kësaj është fituesi kontrovers i Çmimit Nobel, ...

Kosova bojkoton ceremoninë për çmimin e Nobelit, që e fitoi adhuruesi i Millosheviqit!
Zv.kryeministri i Republikës, Behgjet Pacolli ka konfirmuar se ambasadorja e Kosovës në Suedi, Shkëndije Geci-Sherifi nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit që mbahet në Stokholm. “Unë konfirmoj se ambasadorja ...
Indeks Online | 07-Dec-2019 10:46
Zv.kryeministri i Republikës, Behgjet Pacolli ka konfirmuar se ambasadorja e Kosovës në Suedi, Shkëndije Geci-Sherifi nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit që mbahet në Stokholm. “Unë konfirmoj se ambasadorja ...

Pacolli: Kosova s’do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm
Kryediplomati kosovar, Behgjet Pacolli, ka thënë se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm këtë vit. Ai ka konfirmuar se ambasadorja Shkendije-Geci-Sherifi do ta bojkotojë këtë ngjarje, shkaku ...
Klan Kosova | 07-Dec-2019 10:42
Kryediplomati kosovar, Behgjet Pacolli, ka thënë se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm këtë vit. Ai ka konfirmuar se ambasadorja Shkendije-Geci-Sherifi do ta bojkotojë këtë ngjarje, shkaku ...

Pacolli: Kosova s’do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm
Kryediplomati kosovar, Behgjet Pacolli, ka thënë se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm këtë vit. Ai ka konfirmuar se ambasadorja Shkendije-Geci-Sherifi do ta bojkotojë këtë ngjarje, shkaku ...
Medial | 07-Dec-2019 10:42
Kryediplomati kosovar, Behgjet Pacolli, ka thënë se Kosova nuk do të marrë pjesë në ceremoninë e Nobelit në Stokholm këtë vit. Ai ka konfirmuar se ambasadorja Shkendije-Geci-Sherifi do ta bojkotojë këtë ngjarje, shkaku ...

Zyrtarë të lartë të NOBEL-it do të bojkotojnë ceremoninë e dhënies së çmimit për pro-serbin Handke
Shkrimtari austriak pro-serb , Peter Handke, sot do të marrë çmimin e tij Nobel në Stockholm për letërsi, të cilin e kanë kontestuar pothuajse të gjithë. Madje ish-zyrtarë të lartë të Akademisë Suedeze kanë vendosur që ...
Medial | 07-Dec-2019 09:27
Shkrimtari austriak pro-serb , Peter Handke, sot do të marrë çmimin e tij Nobel në Stockholm për letërsi, të cilin e kanë kontestuar pothuajse të gjithë. Madje ish-zyrtarë të lartë të Akademisë Suedeze kanë vendosur që ...

Zyrtarë të lartë të NOBEL-it do të bojkotojnë ceremoninë e dhënies së çmimit për pro-serbin Handke
Shkrimtari austriak pro-serb , Peter Handke, sot do të marrë çmimin e tij Nobel në Stockholm për letërsi, të cilin e kanë kontestuar pothuajse të gjithë. Madje ish-zyrtarë të lartë të Akademisë Suedeze kanë vendosur që ...
Telegrafi | 07-Dec-2019 08:17
Shkrimtari austriak pro-serb , Peter Handke, sot do të marrë çmimin e tij Nobel në Stockholm për letërsi, të cilin e kanë kontestuar pothuajse të gjithë. Madje ish-zyrtarë të lartë të Akademisë Suedeze kanë vendosur që ...

Zyrtarë të lartë të NOBEL-it do të bojkotojnë ceremoninë e dhënies së çmimit për pro-serbin Handke
Shkrimtari austriak pro-serb , Peter Handke, sot do të marrë çmimin e tij Nobel në Stockholm për letërsi, të cilin e kanë kontestuar pothuajse të gjithë. Madje ish-zyrtarë të lartë të Akademisë Suedeze kanë vendosur që ...
Arbresh | 07-Dec-2019 09:17
Shkrimtari austriak pro-serb , Peter Handke, sot do të marrë çmimin e tij Nobel në Stockholm për letërsi, të cilin e kanë kontestuar pothuajse të gjithë. Madje ish-zyrtarë të lartë të Akademisë Suedeze kanë vendosur që ...

Peter Handke i ashpër kur pyetet për mbështetjen ndaj Sllobodan Millosheviqit
Fituesi i Çmimit Nobel për Letërsi, Peter Handke, u ka thënë gazetarëve se është momenti i gabuar të vihet në pikëpyetje mbështetja e tij për ish-presidentin serb, Sllobodan Millosheviq. Gjatë një konference për media, ...
Indeks Online | 07-Dec-2019 09:05
Fituesi i Çmimit Nobel për Letërsi, Peter Handke, u ka thënë gazetarëve se është momenti i gabuar të vihet në pikëpyetje mbështetja e tij për ish-presidentin serb, Sllobodan Millosheviq. Gjatë një konference për media, ...

Peter Handke i ashpër kur pyetet për mbështetjen ndaj Sllobodan Millosheviqit
Fituesi i Çmimit Nobel për Letërsi, Peter Handke, u ka thënë gazetarëve se është momenti i gabuar të vihet në pikëpyetje mbështetja e tij për ish-presidentin serb, Sllobodan Millosheviq. Gjatë një konference për media, ...
Zeri | 07-Dec-2019 08:59
Fituesi i Çmimit Nobel për Letërsi, Peter Handke, u ka thënë gazetarëve se është momenti i gabuar të vihet në pikëpyetje mbështetja e tij për ish-presidentin serb, Sllobodan Millosheviq. Gjatë një konference për media, ...

Peter Handke i ashpër kur pyetet për mbështetjen ndaj Sllobodan Millosheviqit
Fituesi i Çmimit Nobel për Letërsi, Peter Handke, u ka thënë gazetarëve se është momenti i gabuar të vihet në pikëpyetje mbështetja e tij për ish-presidentin serb, Sllobodan Millosheviq. Gjatë një konference për media, ...
Medial | 07-Dec-2019 08:56
Fituesi i Çmimit Nobel për Letërsi, Peter Handke, u ka thënë gazetarëve se është momenti i gabuar të vihet në pikëpyetje mbështetja e tij për ish-presidentin serb, Sllobodan Millosheviq. Gjatë një konference për media, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved