ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:18

E mbani mënd Coco Antonel? Tani s'keni për ta njohur

E mbani mënd Coco Antonel? Tani s'keni për ta njohur
Coco Anonel shume shpejt ka ditelindjen dhe feston 8-vjetorin. Ne prag festash, Coco Antonel ka realizuar tek Hera Company nje set fantastik fotosh, kur duket fiks si nje princeshe. Syte blu, floket e gjata, buzet e ...
ikub.al | 06-Dec-2019 20:48
Coco Anonel shume shpejt ka ditelindjen dhe feston 8-vjetorin. Ne prag festash, Coco Antonel ka realizuar tek Hera Company nje set fantastik fotosh, kur duket fiks si nje princeshe. Syte blu, floket e gjata, buzet e ...

Mes femrash provokuese, Butrint Imeri paralajmëron këngën e re
K?ngëtari Butrint Imeri është në përfundim e sipër të projektit të tij më të ri muzikor me titull “M’ke rrejt”. Kënga ka përfunduar së incizuari, gjersa këto ditë janë kryer edhe xhirimet e klipit. View this post on ...
Telegrafi | 07-Dec-2019 08:32
K?ngëtari Butrint Imeri është në përfundim e sipër të projektit të tij më të ri muzikor me titull “M’ke rrejt”. Kënga ka përfunduar së incizuari, gjersa këto ditë janë kryer edhe xhirimet e klipit. View this post on ...

Menaxheri i disa emrave në estradë, Jetmir Agaj: Më ka kontaktuar djali i Pablo Escobarit
Menaxheri i njohur i disa prej emrave të estradës, Jetmir Agaj, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “Hashtag” të RTV Dukagjinin, ku ka rrëmbyer vëmendjen me një deklaratë të tij. Ai ka thënë se rëndësia e menaxhimit ...
Telegrafi | 07-Dec-2019 00:01
Menaxheri i njohur i disa prej emrave të estradës, Jetmir Agaj, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “Hashtag” të RTV Dukagjinin, ku ka rrëmbyer vëmendjen me një deklaratë të tij. Ai ka thënë se rëndësia e menaxhimit ...

Rita Ora duket e lodhur dhe e mërzitur pas kthimit në shtëpi nga koncerti dedikuar mikut të saj të ndjerë, DJ Aviciit
Rita Ora tregoi një figurë jo-solemne ndërsa doli jashtë koncertit të organizuar në nderim të mikut të saj të ndjerë Aviciit – koncert ky i cili u organizua nga familja e tij për të ngritur vetëdijen e shëndetit mendor ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 23:19
Rita Ora tregoi një figurë jo-solemne ndërsa doli jashtë koncertit të organizuar në nderim të mikut të saj të ndjerë Aviciit – koncert ky i cili u organizua nga familja e tij për të ngritur vetëdijen e shëndetit mendor ...

Tayna publikon këngën e re “Sorry”
Reperja Tayna ka befasuar fansat me publikimin e këngës së saj të re pa paralajmërim. “Sorry” titullohet kënga e re e reperes, e cila është e zhanrit R&B dhe hip-hop. Kënga është realizuar nga Cricket, gjersa për ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 22:00
Reperja Tayna ka befasuar fansat me publikimin e këngës së saj të re pa paralajmërim. “Sorry” titullohet kënga e re e reperes, e cila është e zhanrit R&B dhe hip-hop. Kënga është realizuar nga Cricket, gjersa për ...

Angela Martini viziton rrënojat në Durrës pas tërmetit: U largova nga ky qytet besimplotë se gjithçka do të zgjidhet për ta
Bukuroshja shqiptare, Angela Martini, e cila vetëm pak javë më parë ishte në Shqipëri, iu desh që për fat të keq vetëm pak kohë më pas të rikthehej – kësaj radhe jo për diçka të mirë. Modelja u rikthye në vendin e saj ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 21:48
Bukuroshja shqiptare, Angela Martini, e cila vetëm pak javë më parë ishte në Shqipëri, iu desh që për fat të keq vetëm pak kohë më pas të rikthehej – kësaj radhe jo për diçka të mirë. Modelja u rikthye në vendin e saj ...

Këngëtarja shqiptare nënshkruan kontratë me labelin e njohur amerikan
Enisa është këngëtare shqiptare, e cila dalëngadalë po ngjitet hapave të suksesit, shkruan . Së fundi, përmes një postimi ajo bëri të ditur se ka nënshkruar me labelin e njohur “Atlantic Records”. Ajo shprehet e lumtur ...
Lajminet | 07-Dec-2019 12:34
Enisa është këngëtare shqiptare, e cila dalëngadalë po ngjitet hapave të suksesit, shkruan . Së fundi, përmes një postimi ajo bëri të ditur se ka nënshkruar me labelin e njohur “Atlantic Records”. Ajo shprehet e lumtur ...

Luana Vjollca me të ftuar të veçantë në emisionin e saj, do ketë 8 fëmijë të prekur nga tërmeti
Sot do të jetë i veçantë emisioni “Shiko Kush Luan” nga moderatorja Luana Vjollca, pasi do t’i dedikohet fëmijëve të prekur nga tërmeti. Tetë fëmijë do të jenë të ftuarit specialë të emisionit, të cilëve do të përpiqen ...
InFokusi | 07-Dec-2019 12:33
Sot do të jetë i veçantë emisioni “Shiko Kush Luan” nga moderatorja Luana Vjollca, pasi do t’i dedikohet fëmijëve të prekur nga tërmeti. Tetë fëmijë do të jenë të ftuarit specialë të emisionit, të cilëve do të përpiqen ...

Rita Ora shfaqet në top-formë nga provat e koncertit
Rita Ora është shumë aktive me koncerte, për të cilat përkushtohet në maksimum, që performancat të jenë të perfeksionuara në çdo detaj, shkruan . Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe nga provat e koncertit që do ta ...
Lajminet | 07-Dec-2019 12:19
Rita Ora është shumë aktive me koncerte, për të cilat përkushtohet në maksimum, që performancat të jenë të perfeksionuara në çdo detaj, shkruan . Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe nga provat e koncertit që do ta ...

Një buqetë gjigande me lule vetëm për mamin; Stresi surprizon të ëmën!
Njeriu më i shtrenjtë në jetën e tij feston sot ditëlindjen, ndaj Stresi e ka suprizuar nënën e tij duke i dhuruar një bueqetë gjigande me trëndafila të kuq. View this post on Instagram Nene Je Unike Te uroj 100 Vite Te ...
Bordo | 07-Dec-2019 12:09
Njeriu më i shtrenjtë në jetën e tij feston sot ditëlindjen, ndaj Stresi e ka suprizuar nënën e tij duke i dhuruar një bueqetë gjigande me trëndafila të kuq. View this post on Instagram Nene Je Unike Te uroj 100 Vite Te ...

“E dua kombin tim”, Stresi vazhdon aktivitetet humanitare
Stresi gjatë këtyre ditëve ka qenë shumë i angazhuar duke ndihmuar të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri, shkruan . Reperi së fundi publikoi një video, ku shihet kryeministri Edi Rama pranë një grupi ...
Lajminet | 07-Dec-2019 12:03
Stresi gjatë këtyre ditëve ka qenë shumë i angazhuar duke ndihmuar të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri, shkruan . Reperi së fundi publikoi një video, ku shihet kryeministri Edi Rama pranë një grupi ...

Luana Vjollca me të ftuar të veçantë në emisionin e saj, do ketë 8 fëmijë të prekur nga tërmeti
Sot do të jetë i veçantë emisioni “Shiko Kush Luan” nga moderatorja Luana Vjollca, pasi do t’i dedikohet fëmijëve të prekur nga tërmeti Tetë fëmijë do të jenë të ftuarit specialë të emisionit, të cilëve do të përpiqen ...
Gazeta Observer | 07-Dec-2019 11:24
Sot do të jetë i veçantë emisioni “Shiko Kush Luan” nga moderatorja Luana Vjollca, pasi do t’i dedikohet fëmijëve të prekur nga tërmeti Tetë fëmijë do të jenë të ftuarit specialë të emisionit, të cilëve do të përpiqen ...

Kylie Jenner shijon pushimet e para dimërore me vajzën
Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit disa fotografi nga pushimet me vajzën, shkruan . Nënë e bijë ishin veshur në të bardha, teksa po kalonin kohë të bukur në vendin ku udhëtuan së bashku. Këto pushime janë më të veçanta ...
Lajminet | 07-Dec-2019 11:19
Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit disa fotografi nga pushimet me vajzën, shkruan . Nënë e bijë ishin veshur në të bardha, teksa po kalonin kohë të bukur në vendin ku udhëtuan së bashku. Këto pushime janë më të veçanta ...

Luana kthen sytë nga fëmijët e prekur nga tërmeti; Emision sot me të ftuarit më të veçantë
Mbrëmja e sotme e emisionit “Shiko kush Luan” i është dedikuar fëmijëve! Autorja dhe prezantuesja e programit, Luana Vjollca ka realizuar një emision të tërë që do të ketë si protagonistë 8 fëmijë që janë prekur nga ...
Bordo | 07-Dec-2019 11:15
Mbrëmja e sotme e emisionit “Shiko kush Luan” i është dedikuar fëmijëve! Autorja dhe prezantuesja e programit, Luana Vjollca ka realizuar një emision të tërë që do të ketë si protagonistë 8 fëmijë që janë prekur nga ...

Enca vjen me poza provokuese nga shtrati
Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është një prej personazheve shqiptarë më të ndjekur në rrjetin social Instagram. Ajo është thuajse çdo ditë aktive në këtë rrjet sociale, duke publikuar për fansat imazhe të ndryshme nga ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 18:33
Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është një prej personazheve shqiptarë më të ndjekur në rrjetin social Instagram. Ajo është thuajse çdo ditë aktive në këtë rrjet sociale, duke publikuar për fansat imazhe të ndryshme nga ...

Capital T bëhet nostalgjik, kujton këngën e 10 viteve më parë
Capital T është një ndër këngëtarët që prej vitesh ka një vëmendje të veçantë nga audience dhe veçanërish impakti i tij tek të rinjtë. Stili i veçantë që reperi ndjek e ka bërë q ëtë jetë i veçantë dhe ndër të parët që ...
VizionPlus | 06-Dec-2019 14:34
Capital T është një ndër këngëtarët që prej vitesh ka një vëmendje të veçantë nga audience dhe veçanërish impakti i tij tek të rinjtë. Stili i veçantë që reperi ndjek e ka bërë q ëtë jetë i veçantë dhe ndër të parët që ...

Të ndarë, por ish e fejuara e Stresit bën këtë gjest ndaj nënës së reperit
Sot do të jetë i veçantë emisioni “Shiko Kush Luan” nga moderatorja Luana Vjollca, pasi do t’i dedikohet fëmijëve të prekur nga tërmeti, shkruan GazetaBlic. Tetë fëmijë do të jenë të ftuarit specialë të emisionit, të ...
GazetaBlic | 07-Dec-2019 11:09
Sot do të jetë i veçantë emisioni “Shiko Kush Luan” nga moderatorja Luana Vjollca, pasi do t’i dedikohet fëmijëve të prekur nga tërmeti, shkruan GazetaBlic. Tetë fëmijë do të jenë të ftuarit specialë të emisionit, të ...

Shpërthen Labi, ja kujt i drejtohet keq e më keq!
Këngëtari dhe politikani i njohur i skenës kosovare, Labinot Tahiri është tejet i perfolur nga mediet rozë. E së fundi ka marrë gjithë vëmendjen në postimin e fundit ku shfaqet tejet i nervozuar, shkruan portali ...
Ina-Online | 07-Dec-2019 10:46
Këngëtari dhe politikani i njohur i skenës kosovare, Labinot Tahiri është tejet i perfolur nga mediet rozë. E së fundi ka marrë gjithë vëmendjen në postimin e fundit ku shfaqet tejet i nervozuar, shkruan portali ...

Luana Vjollca me të ftuar të veçantë në emisionin e saj, do ketë 8 fëmijë të prekur nga tërmeti
Sot do të jetë i veçantë emisioni “Shiko Kush Luan” nga moderatorja Luana Vjollca, pasi do t’i dedikohet fëmijëve të prekur nga tërmeti, shkruan GazetaBlic. Tetë fëmijë do të jenë të ftuarit specialë të......
Zeri | 07-Dec-2019 10:30
Sot do të jetë i veçantë emisioni “Shiko Kush Luan” nga moderatorja Luana Vjollca, pasi do t’i dedikohet fëmijëve të prekur nga tërmeti, shkruan GazetaBlic. Tetë fëmijë do të jenë të ftuarit specialë të......

Bebe Rexha e do burrin shqiptar: “Nëse ka ndonjë djalë të mirë, të më telefonojë”
Më 2 dhjetor, këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha ishte në Shqipëri për të parë nga afër pasojat e tërmetit të 26 nëntorit, si dhe për të sjellë vlerën prej 100.000 eurosh në ndihmë të të prekurve nga ...
Bordo | 07-Dec-2019 10:30
Më 2 dhjetor, këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha ishte në Shqipëri për të parë nga afër pasojat e tërmetit të 26 nëntorit, si dhe për të sjellë vlerën prej 100.000 eurosh në ndihmë të të prekurve nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved