ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 03:57

Ky fëmijë “i jep kënaqësi shpirtërore”, Kimit

Ky fëmijë “i jep kënaqësi shpirtërore”, Kimit
Kim Kardashian ka thënë se Saint “është aq i ëmbël” saqë i jep kënaqësi shpirtërore asaj, derisa ai mbushi sot katër vjet Ai vazhdimisht qesh kur del në fotografi. E kjo sipas Kim Kardashian, Saint West është një diell ...
Telegraf | 06-Dec-2019 09:56
Kim Kardashian ka thënë se Saint “është aq i ëmbël” saqë i jep kënaqësi shpirtërore asaj, derisa ai mbushi sot katër vjet Ai vazhdimisht qesh kur del në fotografi. E kjo sipas Kim Kardashian, Saint West është një diell ...

Festoi 80-vjetorin e lindjes, aktori Gëzim Kruja me probleme shëndetësore, nuk flet dot. Zef Deda s’i përmban lotët, surpriza që i bëri kolegut
Ditën e djeshme, aktori i njohur i humorit Gëzim Kruja ka zhvilluar ditëlindjen e tij të 80-të, i cili e ka gjetur me probleme shëndetësore. Ditën e ditëlindjes, Kruja është vizituar nga miku i tij, aktori Zef Deda, i ...
Gazeta Express | 07-Dec-2019 09:54
Ditën e djeshme, aktori i njohur i humorit Gëzim Kruja ka zhvilluar ditëlindjen e tij të 80-të, i cili e ka gjetur me probleme shëndetësore. Ditën e ditëlindjes, Kruja është vizituar nga miku i tij, aktori Zef Deda, i ...

Kim Kardashian dedikim special për djalin
Djali i Kim Kardashian dhe Kanye West festoi 4-vjetorin e lindjes.
Kosova Press | 06-Dec-2019 08:00
Djali i Kim Kardashian dhe Kanye West festoi 4-vjetorin e lindjes.

Ky fëmijë “i jep kënaqësi shpirtërore”, Kimit
Kim Kardashian ka thënë se Saint “është aq i ëmbël” saqë i jep kënaqësi shpirtërore asaj, derisa ai mbushi sot katër vjet Ai vazhdimisht qesh kur del në fotografi. E kjo sipas Kim Kardashian, Saint West është një diell ...
Gazeta Express | 05-Dec-2019 23:09
Kim Kardashian ka thënë se Saint “është aq i ëmbël” saqë i jep kënaqësi shpirtërore asaj, derisa ai mbushi sot katër vjet Ai vazhdimisht qesh kur del në fotografi. E kjo sipas Kim Kardashian, Saint West është një diell ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved