ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 16:21

Eliza Dushku dhe studentët e Harvardit mblodhën mbi 9 mijë dollarë për Shqipërinë

Eliza Dushku dhe studentët e Harvardit mblodhën mbi 9 mijë dollarë për Shqipërinë
hoqata e Studentëve në Harvard në një ngjarje bamirësie bashkë me Eliza Dushkun kanë mbledhur mbi 9 mijë dollarë për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri. Kjo shoqatë për të mbledhur fondet ka organizuar shfaqjen “Dear ...
Portalb | 07-Dec-2019 11:45
hoqata e Studentëve në Harvard në një ngjarje bamirësie bashkë me Eliza Dushkun kanë mbledhur mbi 9 mijë dollarë për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri. Kjo shoqatë për të mbledhur fondet ka organizuar shfaqjen “Dear ...

Eliza Dushku dhe Shoqata e Studentëve në Harvard mbledhin mbi 9 mijë dollarë për Shqipërinë
Shoqata e Studentëve në Harvard në një ngjarje bamirësie bashkë me Eliza Dushkun kanë mbledhur mbi 9 mijë dollarë për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri. Kjo shoqatë për të mbledhur fondet ka organizuar shfaqjen “Dear ...
Klan Kosova | 07-Dec-2019 09:36
Shoqata e Studentëve në Harvard në një ngjarje bamirësie bashkë me Eliza Dushkun kanë mbledhur mbi 9 mijë dollarë për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri. Kjo shoqatë për të mbledhur fondet ka organizuar shfaqjen “Dear ...

Eliza Dushku me bashkëshortin e saj dyfishuan fitimet në donacionin e mbledhur për tërmetet në Shqipëri
Banorët e Bostonit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe studentët përreth kontribuuan për të ndihmuar Shqipërinë pas tërmetit me një shfaqje të filmit dokumentar të Eliza Dushkut, “Dear Albania” në Universitetin e ...
Telegrafi | 07-Dec-2019 08:53
Banorët e Bostonit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe studentët përreth kontribuuan për të ndihmuar Shqipërinë pas tërmetit me një shfaqje të filmit dokumentar të Eliza Dushkut, “Dear Albania” në Universitetin e ...

Shuma e mbledhur për Shqipërinë nga Eliza Dushku dhe Shoqata Studentore Shqiptare e Harvardit
Banorët e Bostonit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe studentët përreth kanë dhënë kontributin e tyre për Shqipërinë, shkruan . Në Universitetin e Harvardit, të premten u shfaq dokumentari i Eliza Dushkut “Dear ...
Lajminet | 07-Dec-2019 09:17
Banorët e Bostonit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe studentët përreth kanë dhënë kontributin e tyre për Shqipërinë, shkruan . Në Universitetin e Harvardit, të premten u shfaq dokumentari i Eliza Dushkut “Dear ...

Shoqata studentore shqiptare ne Harvard mbledh mbi $9000 per termetin
Shoqata e Studentëve në Harvard organizoi një shfaqje të “Dear Albania” të Premten, 6 Dhjetor 2019. Ngjarja u bashkë-sponsorizua nga Eliza Dushku dhe vëllai i saj, Nate Dushku. Njerëzit u mblodhën në Universitetin e ...
Indeks Online | 07-Dec-2019 08:05
Shoqata e Studentëve në Harvard organizoi një shfaqje të “Dear Albania” të Premten, 6 Dhjetor 2019. Ngjarja u bashkë-sponsorizua nga Eliza Dushku dhe vëllai i saj, Nate Dushku. Njerëzit u mblodhën në Universitetin e ...

Shoqata studentore shqiptare në Harvard mbledh mbi 9 mijë dollarë për të prekurit e tërmetit
Shoqata e Studentëve në Harvard organizoi një shfaqje të “Dear Albania” të Premten, 6 Dhjetor 2019. Ngjarja u bashkë-sponsorizua nga Eliza Dushku dhe vëllai i saj, Nate Dushku. Njerëzit u mblodhën në Universitetin e ...
Telegrafi | 07-Dec-2019 08:02
Shoqata e Studentëve në Harvard organizoi një shfaqje të “Dear Albania” të Premten, 6 Dhjetor 2019. Ngjarja u bashkë-sponsorizua nga Eliza Dushku dhe vëllai i saj, Nate Dushku. Njerëzit u mblodhën në Universitetin e ...

Dushku bashkëpunon me studentët e Harvardit për ta ndihmuar Shqipërinë
Edhe Eliza Dushku solidarizohet, bashkëpunon me studentët e Harvardit për t’i ndihmuar familjet e prekura nga tërmeti. Së fundmi është sensibilizuar për këtë ngjarje edhe Eliza Dushku, e cila do të ofrojë ndihmën e saj ...
Flaka | 05-Dec-2019 22:48
Edhe Eliza Dushku solidarizohet, bashkëpunon me studentët e Harvardit për t’i ndihmuar familjet e prekura nga tërmeti. Së fundmi është sensibilizuar për këtë ngjarje edhe Eliza Dushku, e cila do të ofrojë ndihmën e saj ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved