ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 20:54

FOTO/ “I dashur Alesio të përqafoj”. Tjetër surprizë e Ramës për dy djemtë pas takimit me Ronaldon dhe Buffon

FOTO/ “I dashur Alesio të përqafoj”. Tjetër surprizë e Ramës për dy djemtë pas takimit me Ronaldon dhe Buffon
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka surprizuar dy fëmijët, Aurelin dhe Alesjon që u hodhën nga dritaret e pallatit për t’i shpëtuar tr agjedisë në Thumanë. Pasi lanë spitalin, për të rifilluar rrugën e jetës, Rama ka ...
GazetaTema | 06-Dec-2019 22:40
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka surprizuar dy fëmijët, Aurelin dhe Alesjon që u hodhën nga dritaret e pallatit për t’i shpëtuar tr agjedisë në Thumanë. Pasi lanë spitalin, për të rifilluar rrugën e jetës, Rama ka ...

FOTOT/ “Është pak mbipeshë”. Momenti kur Aureli heq kapelën për të respektuar Ronaldon dhe Buffon
Aurel Lala dhe Alesio Cakoni, fëmijët që ia dolën të shpëtojnë nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit pasi u hodhën nga dritarja, kanë marrë këtë mbrëmje surprizën e jetës. Ata kanë lënë spitalin dhe janë takuar në Itali ...
GazetaTema | 06-Dec-2019 22:15
Aurel Lala dhe Alesio Cakoni, fëmijët që ia dolën të shpëtojnë nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit pasi u hodhën nga dritarja, kanë marrë këtë mbrëmje surprizën e jetës. Ata kanë lënë spitalin dhe janë takuar në Itali ...

Video/ “Juventusi është besim fetar në Shqipëri dhe ti je Papa”, Rama i thur elozhe Bufonit, portieri: Kam pasur një kuzhinier shqiptar që më…
ITALI Kryeministri i vendit, Edi Rama, njihet nga shqiptarët si tifoz i zjarrtë i skuadrës së Juventus, ndërsa këtë e ka dëshmuar duke mbajtur veshur në publik xhupin me logon e klubit të “Zonjës së Vjetër.”. Shefi i ...
BalkanWeb | 06-Dec-2019 22:01
ITALI Kryeministri i vendit, Edi Rama, njihet nga shqiptarët si tifoz i zjarrtë i skuadrës së Juventus, ndërsa këtë e ka dëshmuar duke mbajtur veshur në publik xhupin me logon e klubit të “Zonjës së Vjetër.”. Shefi i ...

Biseda mes Ramës dhe Buffon: Juventusi është si fe në Shqipëri dhe ti je si Papa
Kryeministri Edi Rama, shquhet për shakatë e tij të shumta dhe një të tillë e tha edhe në takim me Giggi Buffonin dhe Cristiano Ronaldon. Ai ishte i pranishëm në ditën e sotme në takimin që dy fëmijët që i mbijetuan ...
Telegrafi | 07-Dec-2019 00:19
Kryeministri Edi Rama, shquhet për shakatë e tij të shumta dhe një të tillë e tha edhe në takim me Giggi Buffonin dhe Cristiano Ronaldon. Ai ishte i pranishëm në ditën e sotme në takimin që dy fëmijët që i mbijetuan ...

Të pathënat e videos së Ramës, si u takuan dy fëmijët me Ronaldon dhe Buffon
Kryeministri Edi Rama ka befasuar jo pak mbrëmjen e sotme, kur nga Bratislava ku ndodhej për Presidencën e OSBE, u shfaq në një video me dy fëmijët e tragjedisë së Thumanës Aurelin dhe Alesion duke takuar yjet e ...
ABCNews | 06-Dec-2019 23:16
Kryeministri Edi Rama ka befasuar jo pak mbrëmjen e sotme, kur nga Bratislava ku ndodhej për Presidencën e OSBE, u shfaq në një video me dy fëmijët e tragjedisë së Thumanës Aurelin dhe Alesion duke takuar yjet e ...

Buffonit i duke fëmiu i mbijetuar nga tërmeti si futbollisti i njohur italian (VIDEO)
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ia mundësoi dy fëmijëve të mbijetuar nga tërmeti që të takohen me Cristiano Ronaldon dhe Gianluigi Buffon. Që të dy këta fëmijë ishin tejet të lumtur që kaluan disa minuta me ...
Koha.mk | 07-Dec-2019 11:36
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ia mundësoi dy fëmijëve të mbijetuar nga tërmeti që të takohen me Cristiano Ronaldon dhe Gianluigi Buffon. Që të dy këta fëmijë ishin tejet të lumtur që kaluan disa minuta me ...

“Juventusi është fe në Shqipëri dhe ti je si Papa”, Rama elozhe Bufonit, portieri: Kam pasur një kuzhinier shqiptar që …
Kryeministri Edi Rama, shquhet për batuatat e tij të shumta. I pranishëm ditën e sotme në takimin që dy fëmijët që i mbijetuan tërmetit në Shqipëri, patën me idhujt e tyre, Cristiano Ronaldo dhe Bufon, Rama nuk ka ...
Indeks Online | 07-Dec-2019 11:06
Kryeministri Edi Rama, shquhet për batuatat e tij të shumta. I pranishëm ditën e sotme në takimin që dy fëmijët që i mbijetuan tërmetit në Shqipëri, patën me idhujt e tyre, Cristiano Ronaldo dhe Bufon, Rama nuk ka ...

09:56 Moment argëtimi: Buffonit i duket fëmija i mbijetuar nga tërmeti si Verratti Buffon dhe Ronaldo kanë takuar...
Buffon dhe Ronaldo kanë takuar mbrëmë dy fëmijë nga Shqipëria të cilët i kanë mbijetuar tërmetit në Thumanë. Po ashtu dy yjet e Juventusit ju kanë dhuruar fëmijëve edhe fanella të Juventusit. Lexoni edhe: Real Madridi ...
Kosova Sot | 07-Dec-2019 10:01
Buffon dhe Ronaldo kanë takuar mbrëmë dy fëmijë nga Shqipëria të cilët i kanë mbijetuar tërmetit në Thumanë. Po ashtu dy yjet e Juventusit ju kanë dhuruar fëmijëve edhe fanella të Juventusit. Lexoni edhe: Real Madridi ...

(VIDEO) Dy fëmijët që i shpëtuan tërmetit takojnë Ronaldon dhe Buffon
Nga tragjedia e 26 nëntorit preku historia e dy fëmijëve që u hodhën nga pallati për ti shpëtuar tërmetit. Pas trajtimit disa ditor në spitalin e Traumës, Aurelin dhe Alesjon i priti një suprizë. Ata takuan Kristiano ...
Shenja | 07-Dec-2019 09:55
Nga tragjedia e 26 nëntorit preku historia e dy fëmijëve që u hodhën nga pallati për ti shpëtuar tërmetit. Pas trajtimit disa ditor në spitalin e Traumës, Aurelin dhe Alesjon i priti një suprizë. Ata takuan Kristiano ...

VIDEO/ “Juventusi është fe në Shqipëri dhe ti je si Papa”, Rama elozhe Bufonit, portieri: Kam pasur një kuzhinier shqiptar që …
Kryeministri Edi Rama, shquhet për batuatat e tij të shumta. I pranishëm ditën e sotme në takimin që dy fëmijët që i mbijetuan tërmetit në Shqipëri, patën me idhujt e tyre, Kristiano Ronaldo dhe Bufon, Rama nuk ka ...
GazetaTema | 06-Dec-2019 21:36
Kryeministri Edi Rama, shquhet për batuatat e tij të shumta. I pranishëm ditën e sotme në takimin që dy fëmijët që i mbijetuan tërmetit në Shqipëri, patën me idhujt e tyre, Kristiano Ronaldo dhe Bufon, Rama nuk ka ...

Mediat e mëdha botërore shkruajnë për takimin e Ronaldos me dy fëmijët shqiptar
Ronaldo dhe Buffon kanë takuar dy fëmijë nga Shqipëria të cilët i kishin mbijetuar tërmetit në Thumanë. E ky veprim e ka marrë vëmendjen edhe nga mediat botëre, një nga mediat që ka shkruar për këtë është edhe ...
Gazeta Observer | 07-Dec-2019 08:59
Ronaldo dhe Buffon kanë takuar dy fëmijë nga Shqipëria të cilët i kishin mbijetuar tërmetit në Thumanë. E ky veprim e ka marrë vëmendjen edhe nga mediat botëre, një nga mediat që ka shkruar për këtë është edhe ...

Moment argëtimi: Buffonit i duket fëmija i mbijetuar nga tërmeti si Verratti
Buffon dhe Ronaldo kanë takuar mbrëmë dy fëmijë nga Shqipëria të cilët i kanë mbijetuar tërmetit në Thumanë. Po ashtu dy yjet e Juventusit ju kanë dhuruar fëmijëve edhe fanella të Juventusit. Buffon ishte ai që bënte ...
Gazeta Express | 07-Dec-2019 08:56
Buffon dhe Ronaldo kanë takuar mbrëmë dy fëmijë nga Shqipëria të cilët i kanë mbijetuar tërmetit në Thumanë. Po ashtu dy yjet e Juventusit ju kanë dhuruar fëmijëve edhe fanella të Juventusit. Buffon ishte ai që bënte ...

Buffon e krahason të mbijetuarin e Thumanës me futbollistin italian
Gjatë takimit me yjet e futbollit, Cristiano Ronaldo dhe Gianluigi Buffon, ky i fundit duke iu drejtuar Alesio Lalës, tha se nga forma e syve ai ngjason me Marco Verratin, bashkëlojtarin e gardianit të Juventusit, tek ...
Lexo | 07-Dec-2019 08:51
Gjatë takimit me yjet e futbollit, Cristiano Ronaldo dhe Gianluigi Buffon, ky i fundit duke iu drejtuar Alesio Lalës, tha se nga forma e syve ai ngjason me Marco Verratin, bashkëlojtarin e gardianit të Juventusit, tek ...

Mediat e mëdha botërore shkruajnë për takimin e Ronaldos me dy fëmijët shqiptar
Ronaldo dhe Buffon kanë takuar dy fëmijë nga Shqipëria të cilët i kishin mbijetuar tërmetit në Thumanë. E ky veprim e ka marrë vëmendjen edhe nga mediat botëre, një nga mediat që ka shkruar për këtë është edhe ...
Indeks Online | 07-Dec-2019 08:08
Ronaldo dhe Buffon kanë takuar dy fëmijë nga Shqipëria të cilët i kishin mbijetuar tërmetit në Thumanë. E ky veprim e ka marrë vëmendjen edhe nga mediat botëre, një nga mediat që ka shkruar për këtë është edhe ...

Biseda mes Ramës dhe Buffon: Juventusi është si fe në Shqipëri dhe ti je si Papa
Kryeministri Edi Rama, shquhet për shakatë e tij të shumta dhe një të tillë e tha edhe në takim me Giggi Buffonin dhe Cristiano Ronaldon. Ai ishte i pranishëm në ditën e sotme në takimin që dy fëmijët që i mbijetuan ...
E Dua Sportin | 07-Dec-2019 01:59
Kryeministri Edi Rama, shquhet për shakatë e tij të shumta dhe një të tillë e tha edhe në takim me Giggi Buffonin dhe Cristiano Ronaldon. Ai ishte i pranishëm në ditën e sotme në takimin që dy fëmijët që i mbijetuan ...

Pasi takuan Ronaldon dhe Bufon, Rama tjetër surprizë vogëlushëve që shpëtuan nga tërmeti
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka surprizuar dy fëmijët, Aurelin dhe Alesjon që u hodhën nga dritaret e pallatit për t’i shpëtuar tragjedisë në Thumanë. Rama i ka marrë me vete në Itali, dhe i ka takuar me dy ...
Dritare | 06-Dec-2019 23:49
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka surprizuar dy fëmijët, Aurelin dhe Alesjon që u hodhën nga dritaret e pallatit për t’i shpëtuar tragjedisë në Thumanë. Rama i ka marrë me vete në Itali, dhe i ka takuar me dy ...

Dy fëmijë të mbijetuar nga tërmeti… takohen me CR7 dhe Buffon
Aurel Lala dhe Alesio Cakoni, 10 dhe 7 vjeç, janë dy fëmijë që ia dolën të shpëtojnë nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit pasi u hodhën nga dritarja e shtëpisë në Thumanë. Pasi kanë lënë spitalin ata janë çuar në ...
Gazeta Dita | 06-Dec-2019 23:37
Aurel Lala dhe Alesio Cakoni, 10 dhe 7 vjeç, janë dy fëmijë që ia dolën të shpëtojnë nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit pasi u hodhën nga dritarja e shtëpisë në Thumanë. Pasi kanë lënë spitalin ata janë çuar në ...

Rama suprizon dy të vegjlit që tërmeti i hodhi nga lartësia: takim me Ronaldo e Buffon
Kryeministri Rama ka suprizuar dy fëmijët e rënë nga katet e larta të pallateve në Thumanë gjatë tërmetit, Alesion dhe Aurelion, duke iu mundësuar atyre një takim me Cristiano Ronaldon dhe Gianluiggi Buffon. Me dy të ...
Tesheshi | 06-Dec-2019 23:19
Kryeministri Rama ka suprizuar dy fëmijët e rënë nga katet e larta të pallateve në Thumanë gjatë tërmetit, Alesion dhe Aurelion, duke iu mundësuar atyre një takim me Cristiano Ronaldon dhe Gianluiggi Buffon. Me dy të ...

Ronaldo e Bufon befasojnë shqiptarët (VIDEO)
Në ata pak persona që mund ta takojnë, bisedojnë e marrin dhurata nga Cristiano Ronaldo, nga sonte bëjnë pjesë edhe dy fëmijë shqiptarë nga Thumana, të cilën pësuan nga tërmeti. Ata udhëtuan në Torino, ku përveç asit ...
Klan Kosova | 06-Dec-2019 23:13
Në ata pak persona që mund ta takojnë, bisedojnë e marrin dhurata nga Cristiano Ronaldo, nga sonte bëjnë pjesë edhe dy fëmijë shqiptarë nga Thumana, të cilën pësuan nga tërmeti. Ata udhëtuan në Torino, ku përveç asit ...

“Juventusi fe në Shqipëri, kurse ti je Papa”: Rama, batuta me Buffon
Edi Rama, kryeministri i Shqipërisë, nuk i ka kursyer batutat gjatë takimit që Aureli dhe Alesjo patën me Cristiano Ronaldon dhe Gigi Buffon. Me këtë të fundit madje lëshoi disa perla, duke e cilësuar atë si Papën. “Unë ...
ABCNews | 06-Dec-2019 22:03
Edi Rama, kryeministri i Shqipërisë, nuk i ka kursyer batutat gjatë takimit që Aureli dhe Alesjo patën me Cristiano Ronaldon dhe Gigi Buffon. Me këtë të fundit madje lëshoi disa perla, duke e cilësuar atë si Papën. “Unë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved