ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:07

Thaçi: BE me standarde të dyfishta, bllokon bashkëpunuesit, shpërblen shantazhuesit

Thaçi: BE me standarde të dyfishta, bllokon bashkëpunuesit, shpërblen shantazhuesit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, kritikoi të premten Bashkimin Evropian për standarde të dyfishta duke vënë theksin tek qasja ndaj Serbisë e cila anon nga Moska dhe mohon krimet e luftës në Kosovë. Ai i bëri këto ...
VizionPlus | 06-Dec-2019 17:51
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, kritikoi të premten Bashkimin Evropian për standarde të dyfishta duke vënë theksin tek qasja ndaj Serbisë e cila anon nga Moska dhe mohon krimet e luftës në Kosovë. Ai i bëri këto ...

Thaçi në Berlin: BE ta marrë vendimin për liberalizimin e vizave
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka thënë se konferenca e sotme në Berlin ishte një mundësi e mirë për t’i theksuar sërish padrejtësitë e Bashkimit Evropian në raport me Kosovën dhe rajonin tonë. Përmes një shkrimi në ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 16:43
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka thënë se konferenca e sotme në Berlin ishte një mundësi e mirë për t’i theksuar sërish padrejtësitë e Bashkimit Evropian në raport me Kosovën dhe rajonin tonë. Përmes një shkrimi në ...

“BE me standard të dyfishtë ndaj nesh, po shpërblen shantazhuesit”
Hashim Thaçi, kritikoi Bashkimin Evropian për standarde të dyfishta duke vënë theksin tek qasja ndaj Serbisë e cila anon nga Moska dhe mohon krimet e luftës në Kosovë. Presidenti i Kosovës i bëri këto komente në një ...
Lexo | 07-Dec-2019 09:24
Hashim Thaçi, kritikoi Bashkimin Evropian për standarde të dyfishta duke vënë theksin tek qasja ndaj Serbisë e cila anon nga Moska dhe mohon krimet e luftës në Kosovë. Presidenti i Kosovës i bëri këto komente në një ...

Kurti në Berlin “ndjekë” diskutimin e Thaçit në lidhje me dialogun
Albin Kurtit po i nevojitet që të marr pjesë në tryeza ndërkombëtarë për t’u reformuar, vlerësojnë ekspertët. Një më e veçantë ishte ajo e organizuar nga East West Institut, në të cilën Kurti ishte pjesëmarrës, por jo ...
Medial | 07-Dec-2019 09:12
Albin Kurtit po i nevojitet që të marr pjesë në tryeza ndërkombëtarë për t’u reformuar, vlerësojnë ekspertët. Një më e veçantë ishte ajo e organizuar nga East West Institut, në të cilën Kurti ishte pjesëmarrës, por jo ...

Kurti në Berlin “ndjekë” diskutimin e Thaçit në lidhje me dialogun
Albin Kurtit po i nevojitet që të marr pjesë në tryeza ndërkombëtarë për t’u reformuar, vlerësojnë ekspertët. Një më e veçantë ishte ajo e organizuar nga East West Institut, në të cilën Kurti ishte pjesëmarrës, por jo ...
Arbresh | 07-Dec-2019 09:05
Albin Kurtit po i nevojitet që të marr pjesë në tryeza ndërkombëtarë për t’u reformuar, vlerësojnë ekspertët. Një më e veçantë ishte ajo e organizuar nga East West Institut, në të cilën Kurti ishte pjesëmarrës, por jo ...

Thaçi kritikon BE-në (VIDEO)
Në paraqitjet e tij të fundit në vend, presidenti Hashim Thaçi, refuzoi të përgjigjët sa i përket zhvillimeve që pasuan në Kosovë pas 6 tetorit. Por të premten nga kryeqendra gjermane, dërgoi një selam për lëvizjen ...
Klan Kosova | 06-Dec-2019 20:45
Në paraqitjet e tij të fundit në vend, presidenti Hashim Thaçi, refuzoi të përgjigjët sa i përket zhvillimeve që pasuan në Kosovë pas 6 tetorit. Por të premten nga kryeqendra gjermane, dërgoi një selam për lëvizjen ...

Thaçi në Berlin: BE-ja me standarde të dyfishta, shtetet bashkëpunuese po i bllokon, shtetet shantazhuese po i shpërblen
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në konferencën e organizuar nga Instituti “Lindje-Perëndim”, si panelist kryesor ka folur për procesin e dialogut ndërmjet Kosovës dhe Serbisë. Thaçi ka thënë se pikërisht kur po ...
Klan Kosova | 06-Dec-2019 20:09
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në konferencën e organizuar nga Instituti “Lindje-Perëndim”, si panelist kryesor ka folur për procesin e dialogut ndërmjet Kosovës dhe Serbisë. Thaçi ka thënë se pikërisht kur po ...

Thaçi akuzon BE-në: Ka standarde të dyfishta, shikoni si sillet me Serbinë dhe me ne
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka kritika për Bashkimin Evropian, që sipas tij po vepron me dy standarde. Ai merr si shembull qëndrimin e Serbisë, që anon nga Moska, e për më tepër mohon krimet e luftës në Kosovë. Në ...
Politiko | 06-Dec-2019 18:27
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka kritika për Bashkimin Evropian, që sipas tij po vepron me dy standarde. Ai merr si shembull qëndrimin e Serbisë, që anon nga Moska, e për më tepër mohon krimet e luftës në Kosovë. Në ...

Thaçi në Berlin: BE ta marrë vendimin për liberalizimin e vizave
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se konferenca e sotme në Berlin ishte një mundësi e mirë për t’i theksuar sërish padrejtësitë e Bashkimit Evropian në raport me Kosovën dhe rajonin tonë. Thaçi ka shkruar në ...
Aktuale.MK | 06-Dec-2019 18:03
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se konferenca e sotme në Berlin ishte një mundësi e mirë për t’i theksuar sërish padrejtësitë e Bashkimit Evropian në raport me Kosovën dhe rajonin tonë. Thaçi ka shkruar në ...

Thaçi: BE-ja me standarde të dyfishta – bllokon bashkëpunuesit, shpërblen shantazhuesit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, kritikoi të premten Bashkimin Evropian për standarde të dyfishta duke vënë theksin tek qasja ndaj Serbisë e cila anon nga Moska dhe mohon krimet e luftës në Kosovë. Ai i bëri këto ...
Albportali | 06-Dec-2019 18:00
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, kritikoi të premten Bashkimin Evropian për standarde të dyfishta duke vënë theksin tek qasja ndaj Serbisë e cila anon nga Moska dhe mohon krimet e luftës në Kosovë. Ai i bëri këto ...

Thaçi: BE me standarte të dyfishta, shpërblen Serbinë
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, gjatë një konferencë në Berlin të organizuar nga East-West Institute, kërkoi që partia fituese e zgjedhjeve në Kosovë, të fillojë me formimin e qeverisë. Thaçi tha gjithashtu se do të ...
ABCNews | 06-Dec-2019 16:32
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, gjatë një konferencë në Berlin të organizuar nga East-West Institute, kërkoi që partia fituese e zgjedhjeve në Kosovë, të fillojë me formimin e qeverisë. Thaçi tha gjithashtu se do të ...

Thaçi: BE me standarde të dyfishta, bllokon bashkëpunuesit, shpërblen shantazhuesit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, kritikoi të premten Bashkimin Evropian për standarde të dyfishta duke vënë theksin tek qasja ndaj Serbisë e cila anon nga Moska dhe mohon krimet e luftës në Kosovë. Ai i bëri këto ...
Medial | 06-Dec-2019 17:55
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, kritikoi të premten Bashkimin Evropian për standarde të dyfishta duke vënë theksin tek qasja ndaj Serbisë e cila anon nga Moska dhe mohon krimet e luftës në Kosovë. Ai i bëri këto ...

Thaçi: BE-ja me standarde të dyfishta – bllokon bashkëpunuesit, shpërblen shantazhuesit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, kritikoi të premten Bashkimin Evropian për standarde të dyfishta duke vënë theksin tek qasja ndaj Serbisë e cila anon nga Moska dhe mohon krimet e luftës në Kosovë. Ai i bëri këto ...
Alsat-M | 06-Dec-2019 17:51
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, kritikoi të premten Bashkimin Evropian për standarde të dyfishta duke vënë theksin tek qasja ndaj Serbisë e cila anon nga Moska dhe mohon krimet e luftës në Kosovë. Ai i bëri këto ...

Thaçi: BE-ja me standarde të dyfishta – bllokon bashkëpunuesit, shpërblen shantazhuesit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, kritikoi të premten Bashkimin Evropian për standarde të dyfishta duke vënë theksin tek qasja ndaj Serbisë e cila anon nga Moska dhe mohon krimet e luftës në Kosovë. Ai i bëri këto ...
Zeri Amerikes | 06-Dec-2019 17:27
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, kritikoi të premten Bashkimin Evropian për standarde të dyfishta duke vënë theksin tek qasja ndaj Serbisë e cila anon nga Moska dhe mohon krimet e luftës në Kosovë. Ai i bëri këto ...

Thaçi në Berlin i kërkon Vetëvendosjes ta formojë Qeverinë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, po merr pjesë në një konferencë në Berlin të organizuar nga Instituti Lindje-Perëndim. Mes shumë çështjesh që ndërlidhen me integrime e politika globale e dialogun me Serbinë, Thaçi ...
Gazeta Monitor | 06-Dec-2019 17:24
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, po merr pjesë në një konferencë në Berlin të organizuar nga Instituti Lindje-Perëndim. Mes shumë çështjesh që ndërlidhen me integrime e politika globale e dialogun me Serbinë, Thaçi ...

Thaçi në Berlin: BE ta marrë vendimin për liberalizimin e vizave
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka thënë se konferenca e sotme në Berlin ishte një mundësi e mirë për t’i theksuar sërish padrejtësitë e Bashkimit Evropian në raport me Kosovën dhe rajonin tonë. Përmes një shkrimi në ...
EkonomiaOnline | 06-Dec-2019 16:43
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka thënë se konferenca e sotme në Berlin ishte një mundësi e mirë për t’i theksuar sërish padrejtësitë e Bashkimit Evropian në raport me Kosovën dhe rajonin tonë. Përmes një shkrimi në ...

Thaçi në Berlin: BE ta marrë vendimin për liberalizimin e vizave
Hashim Thaçi, Presidenti i Kosovës ka marrë pjesë të premten në Konferencën që është organizuar në Berlin të Gjermanisë. Ai tha se aty theksoi se Kosova e meriton liberalizimin e vizave dhe se po i bëhet padrejtësi nga ...
InFokusi | 06-Dec-2019 16:43
Hashim Thaçi, Presidenti i Kosovës ka marrë pjesë të premten në Konferencën që është organizuar në Berlin të Gjermanisë. Ai tha se aty theksoi se Kosova e meriton liberalizimin e vizave dhe se po i bëhet padrejtësi nga ...

Thaçi: Partia fituese e zgjedhjeve duhet të fillojë me formimin e Qeverisë
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, në konferencën e organizuar nga Instituti “Lindje-Perëndim”, në Berlin ka folur edhe për procesin zgjedhor në Kosovë dhe përpjekjet për krijimin e një qeverie të re. Ai ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 15:17
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, në konferencën e organizuar nga Instituti “Lindje-Perëndim”, në Berlin ka folur edhe për procesin zgjedhor në Kosovë dhe përpjekjet për krijimin e një qeverie të re. Ai ...

Kjo është kërkesa e Hashim Thaçit për Albin Kurtin
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në konferencën e organizuar nga Instituti “Lindje-Perëndim”, ka folur edhe për procesin zgjedhor në Kosovë dhe përpjekjet për krijimin e një qeverie të re. Në këtë mënyrë, Thaçi ka ...
Ina-Online | 06-Dec-2019 16:32
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në konferencën e organizuar nga Instituti “Lindje-Perëndim”, ka folur edhe për procesin zgjedhor në Kosovë dhe përpjekjet për krijimin e një qeverie të re. Në këtë mënyrë, Thaçi ka ...

Thaçi nga Berlin, ka një mesazh për partinë e Albin Kurtit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, po merr pjesë në një konferencë në Berlin të organizuar nga East-West Institute. Mes shumë çështjesh që ndërlidhen me integrime e politika globale e dialogun me Serbinë, Thaçi ka ...
Indeks Online | 06-Dec-2019 16:23
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, po merr pjesë në një konferencë në Berlin të organizuar nga East-West Institute. Mes shumë çështjesh që ndërlidhen me integrime e politika globale e dialogun me Serbinë, Thaçi ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved