ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 11:52

Vangjush Dako shfaqet sërish, nuk “i ndahet” bashkisë (video)

Vangjush Dako shfaqet sërish, nuk “i ndahet” bashkisë (video)
Ish-kryetari bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako pavarësisht se nuk e mban më një post të tillë, vazhdon të shihet në ambientet rreth institucionit.
Top Channel | 02-Dec-2019 12:09
Ish-kryetari bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako pavarësisht se nuk e mban më një post të tillë, vazhdon të shihet në ambientet rreth institucionit.

Partia Demokratike e Durrësit: Anarki totale, Vangjush Dako mori sërish bashkinë!
Partia Demokratike e Durrësit ka reagur pas dorëheqjes së Valbona Sakos. Në një postim në rrjetet sociale ajo thotë se qytetin e ka marrë në dorë sërish Vangjush Dako. “Durrësi i rikthehet Dakos. Me vendimin e sotem te ...
Standard | 02-Dec-2019 12:06
Partia Demokratike e Durrësit ka reagur pas dorëheqjes së Valbona Sakos. Në një postim në rrjetet sociale ajo thotë se qytetin e ka marrë në dorë sërish Vangjush Dako. “Durrësi i rikthehet Dakos. Me vendimin e sotem te ...

Berisha publikon videon: Kthehet ‘i zhdukuri’ Vangjush Betoni, ‘fillon punën’ në bashki
Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar një video, ku shkruan se ish-kryetari i kësaj bashkie, Vangjush Dako është kthyer në Bashki, pas emërimit të Varfajt, që opozita më herët e akuzoi edhe si i “besuari i ...
Standard | 02-Dec-2019 12:06
Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar një video, ku shkruan se ish-kryetari i kësaj bashkie, Vangjush Dako është kthyer në Bashki, pas emërimit të Varfajt, që opozita më herët e akuzoi edhe si i “besuari i ...

Dorëheqja e Sakos/ Emërohet Zhyljen Varfaj, reagon PD: Njeriu i tenderave korruptive merr në dorë drejtimin e Durrësit
Pas dorëheqjes së Valbona Sakos nga detyra e kryetares së Bashkisë Durrës dhe caktimit nga Këshilli Bashkiak të Zhyljen Varfajt, njeriut që do ta zëvendësojë postin e Sakos ka reaguar Partia Demokratike.
Top Channel | 02-Dec-2019 09:05
Pas dorëheqjes së Valbona Sakos nga detyra e kryetares së Bashkisë Durrës dhe caktimit nga Këshilli Bashkiak të Zhyljen Varfajt, njeriut që do ta zëvendësojë postin e Sakos ka reaguar Partia Demokratike.

VIDEO/ Vangjush Dako rikthehet në Bashkinë e Durrësit
Pas dorëheqjes së Valbona Sakos, Këshilli Bashkiak në Durrës vendosinë krye të bashkisë, nënkryetarin Zhylien Varfaj. Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video sipas të cilit ish-kryetari i kësaj bashkie, ...
Lapsi | 01-Dec-2019 22:45
Pas dorëheqjes së Valbona Sakos, Këshilli Bashkiak në Durrës vendosinë krye të bashkisë, nënkryetarin Zhylien Varfaj. Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video sipas të cilit ish-kryetari i kësaj bashkie, ...

Vangjush Dako kapet “mat” brenda bashkisë së Durrësit pas emërimit të kryebashkiakut të ri
Pasi bëri dy gafa brenda një dite, kryebashkakja e Durrësit dha dorëheqjen. Fillimisht ajo u shpreh për mediat se: Ishte e lumtur me 50 viktima nga termeti, duke dashur të tregonte se mund të kishtë pasur më shumë se ...
Gazeta Express | 01-Dec-2019 22:19
Pasi bëri dy gafa brenda një dite, kryebashkakja e Durrësit dha dorëheqjen. Fillimisht ajo u shpreh për mediat se: Ishte e lumtur me 50 viktima nga termeti, duke dashur të tregonte se mund të kishtë pasur më shumë se ...

2 “gafat” që mjaftuan për dorëheqjen e Valbona Sakos
Kryetarja e bashkisë së Durrësit Valbona Sako ka dhënë dorëheqjen. Ky vendim erdhi pas mijëra reagimeve dhe komenteve në opinion për dy deklarata të bëra dje prej saj. Një ditë pasi në dy ekrane të ndryshme bëri dy ...
ABCNews | 01-Dec-2019 20:51
Kryetarja e bashkisë së Durrësit Valbona Sako ka dhënë dorëheqjen. Ky vendim erdhi pas mijëra reagimeve dhe komenteve në opinion për dy deklarata të bëra dje prej saj. Një ditë pasi në dy ekrane të ndryshme bëri dy ...

Pas gafave Valbona Sako jep dorëheqjen, Sali Berisha publikon pamjet dhe bën deklaratën e papritur: Vangjush Dako ‘fillon punë’ në Bashkinë e Durrësit
Postuar: 01/12/2019 - 21:23 Një deklaratë (gafë) e bërë në media mbi situatën e tërmetit, se është e kënaqur me 50 viktima është bërë shkak që kryebashkiakja e Durrësit Valbona Sako të japë dorëheqjen. Një ditë pas ...
Sot.Al | 01-Dec-2019 21:25
Postuar: 01/12/2019 - 21:23 Një deklaratë (gafë) e bërë në media mbi situatën e tërmetit, se është e kënaqur me 50 viktima është bërë shkak që kryebashkiakja e Durrësit Valbona Sako të japë dorëheqjen. Një ditë pas ...

Prapaskenat, a iku vërtetë Valbona Sako pas dy gafave në media?!
Kryetarja e Bashkisë Durrës la detyrën sot duke e njoftuar largimin me katër radhë në Facebook, dy prej të cilave ishin falenderim dhe një e gjymë arsyetim. Sako tha se u largua pasi nuk mund të duronte stresin e ...
ABCNews | 01-Dec-2019 20:48
Kryetarja e Bashkisë Durrës la detyrën sot duke e njoftuar largimin me katër radhë në Facebook, dy prej të cilave ishin falenderim dhe një e gjymë arsyetim. Sako tha se u largua pasi nuk mund të duronte stresin e ...

Dita e parë e detyrës, PD sulmon pasardhësin e Sakos: Njeriu i tenderave korruptive
Pas dorëheqjes së Valbona Sakos nga detyra e kryetares së Bashkisë Durrës dhe caktimit nga Këshilli Bashkiak të Zhyljen Varfajt, njeriut që do ta zëvendësojë postin e Sakos ka reaguar Partia Demokratike. “Durrësi i ...
GazetaTema | 01-Dec-2019 18:14
Pas dorëheqjes së Valbona Sakos nga detyra e kryetares së Bashkisë Durrës dhe caktimit nga Këshilli Bashkiak të Zhyljen Varfajt, njeriut që do ta zëvendësojë postin e Sakos ka reaguar Partia Demokratike. “Durrësi i ...

“Durrësi i kthehet Dakos, njeriu i tenderave korruptiv merr drejtimin e Bashkisë”, Xhaferraj: Ja çfarë tregojnë lëvizjet e fundit politike
Kryetari i PD në Durrës Ferdinand Xhaferraj shprehet se me dorëheqjen e Valbona Sakos nga detyra e kryetares së Bashkisë në qytetin bregdetar, drejtimin e qytetit do e marrë sërish Vangjush Dako. Xhaferraj shprehet se ...
BalkanWeb | 01-Dec-2019 15:57
Kryetari i PD në Durrës Ferdinand Xhaferraj shprehet se me dorëheqjen e Valbona Sakos nga detyra e kryetares së Bashkisë në qytetin bregdetar, drejtimin e qytetit do e marrë sërish Vangjush Dako. Xhaferraj shprehet se ...

Dorëheqja e Sakos, caktohet personi që do ta zëvendësojë
Pas dorëheqjes së Valbona Sakon nga detyra e kryetares së Bashkisë Durrës, këshilli bashkiak është mbledhur pak më parë dhe ka caktuar personin që do ta zëvendësojë. Ai është Zhyljen Varfaj.
Top Channel | 01-Dec-2019 14:43
Pas dorëheqjes së Valbona Sakon nga detyra e kryetares së Bashkisë Durrës, këshilli bashkiak është mbledhur pak më parë dhe ka caktuar personin që do ta zëvendësojë. Ai është Zhyljen Varfaj.

Zhyljen Varfi zëvendësoi Sakon, PD e Durrësit: Njeriu më i afërt i Dakos
Pas komandimit të Zhyljen Varfit në krye të Bashkisë së Durrësit, Partia Demokratike, thotë se bashkia tashmë iu rikthye sërish Vangjush Dakos. Dega e PD në Durrës e akuzon Varfin si njeriun e tenderave korruptive qe ...
ABCNews | 01-Dec-2019 19:49
Pas komandimit të Zhyljen Varfit në krye të Bashkisë së Durrësit, Partia Demokratike, thotë se bashkia tashmë iu rikthye sërish Vangjush Dakos. Dega e PD në Durrës e akuzon Varfin si njeriun e tenderave korruptive qe ...

Zhyljen Varfi bëhet kryetar i Durrësit, PD-ja shpërthen me akuza
Pas dorëheqjes së Valbona Sakos nga detyra e kryetares së Bashkisë së Durrësit dhe caktimit nga Këshilli Bashkiak të Zhyljen Varfajt, njeriut që do ta zëvendësojë postin e Sakos ka reaguar Partia Demokratike. “Durrësi i ...
Koha.net | 01-Dec-2019 20:45
Pas dorëheqjes së Valbona Sakos nga detyra e kryetares së Bashkisë së Durrësit dhe caktimit nga Këshilli Bashkiak të Zhyljen Varfajt, njeriut që do ta zëvendësojë postin e Sakos ka reaguar Partia Demokratike. “Durrësi i ...

Dorëheqja e papritur e Valbona Sakos, ja kush është kryetari i komanduar i Bashkisë së Durrësit (EMRI)
Pas dorëheqjes së papritur të Valbona Sakos nga posti i kreut të Bashkisë së Durrësit, është komanduar kryebashkiaki i ri. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për ‘BalkanWeb’ se Zhylien Varfi do të jetë kryebashkiaku i ...
BalkanWeb | 01-Dec-2019 13:17
Pas dorëheqjes së papritur të Valbona Sakos nga posti i kreut të Bashkisë së Durrësit, është komanduar kryebashkiaki i ri. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për ‘BalkanWeb’ se Zhylien Varfi do të jetë kryebashkiaku i ...

Dorëheqja e papritur e kryebashkiakes së Durrësit, Rama shigjeton mediat: ‘Gjeneratorë’ të tmerrit, i luajtët mendsh njerëzit
Në një kohë kur sot Valbona Sako dha dorëheqje të papritur nga posti i kryetares së Bashkisë së Durrësit, në një moment kur qyteti po përjeton ditët e tij më të këqija, kryeministri Edi Rama ka refuzuar që të komentojë ...
BalkanWeb | 01-Dec-2019 11:32
Në një kohë kur sot Valbona Sako dha dorëheqje të papritur nga posti i kryetares së Bashkisë së Durrësit, në një moment kur qyteti po përjeton ditët e tij më të këqija, kryeministri Edi Rama ka refuzuar që të komentojë ...

Pas Valbona Sakos, dorëhiqet edhe nënkryetarja e bashkisë së Durrësit
Pas Valbona Sakos është dorëhequr nga posti edhe nënkryetarja e bashkisë së Durrësit, Etleva Kondi. Ajo u emërua në krye të detyrës rreth 2 muaj më parë. Dorëheqja e kryebashkiakes së qytetit bregdetar, Sakos dhe ...
GazetaTema | 01-Dec-2019 13:54
Pas Valbona Sakos është dorëhequr nga posti edhe nënkryetarja e bashkisë së Durrësit, Etleva Kondi. Ajo u emërua në krye të detyrës rreth 2 muaj më parë. Dorëheqja e kryebashkiakes së qytetit bregdetar, Sakos dhe ...

“Jemi të kënaqur me 50 viktima”, jep dorëheqje kryetarja e Bashkisë së Durrësit, Valbona Sako
Pasi dje u vu ne qender te vemendjes nga mediat pas nje gafe qe beri ne nje prononcim per mediat, ka dhene doreheqje kryetarja e Bashkise se Durresit, Valbona Sako. “E lënduar nga reagimi i madh negativ ndaj një ...
BalkanWeb | 01-Dec-2019 09:13
Pasi dje u vu ne qender te vemendjes nga mediat pas nje gafe qe beri ne nje prononcim per mediat, ka dhene doreheqje kryetarja e Bashkise se Durresit, Valbona Sako. “E lënduar nga reagimi i madh negativ ndaj një ...

Durrës/ Sako: 17 pallate do prishen
Kryetarja e Bashkisë së Durrësit Valbona Sako është shprehur se 17 pallate janë evidentuar deri më tashmë dhe do të shemben.
Top Channel | 30-Nov-2019 19:22
Kryetarja e Bashkisë së Durrësit Valbona Sako është shprehur se 17 pallate janë evidentuar deri më tashmë dhe do të shemben.

Dorëheqja e Sakos, nënkryetari merr drejtimin e Bashkisë së Durrësit
Zhylien Varfa do të marrë kompetencat drejtuese të Bashkisë së Durrësit, deri në zgjedhjen e një kryebashkiaku të ri. Ky vendim u mor sot në mbledhjen e Këshillit Bashkiak të Durrësit pas dorëheqjes së Valbona Sakos. ...
GazetaTema | 01-Dec-2019 13:38
Zhylien Varfa do të marrë kompetencat drejtuese të Bashkisë së Durrësit, deri në zgjedhjen e një kryebashkiaku të ri. Ky vendim u mor sot në mbledhjen e Këshillit Bashkiak të Durrësit pas dorëheqjes së Valbona Sakos. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved