ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 10:47

Tragjedia në familjen Lala, nipi rrëfen momentet e tmerrit

Tragjedia në familjen Lala, nipi rrëfen momentet e tmerrit
Ende nuk kishte zbardhur e marta e 26 nëntorit, kur Indrit Markja, nipi i familjes Lala, së cilës tërmeti shkatërrimtar iu mori jetën 8 pjesëtarëve të saj, u zgjua nga një telefonatë. Një zë nga Shqipëria, i tha se ...
Telegrafi | 03-Dec-2019 00:05
Ende nuk kishte zbardhur e marta e 26 nëntorit, kur Indrit Markja, nipi i familjes Lala, së cilës tërmeti shkatërrimtar iu mori jetën 8 pjesëtarëve të saj, u zgjua nga një telefonatë. Një zë nga Shqipëria, i tha se ...

Tragjedia e familjes Lala të zhdukur thuajse krejtësisht nga tërmeti: cfarë tha në spital i mbijetuari i vetëm!
Indrit Markja, nip në familjen Lala, 8 pjesëtarë të së cilës humbën jetën nga tërmeti të martës që kaloi, tregoi përjetimin që patën të afërmit ndaj kësaj historie. “Na erdhi një telefonatë dhe na tha se shtëpia e nënës ...
Bordo | 02-Dec-2019 23:05
Indrit Markja, nip në familjen Lala, 8 pjesëtarë të së cilës humbën jetën nga tërmeti të martës që kaloi, tregoi përjetimin që patën të afërmit ndaj kësaj historie. “Na erdhi një telefonatë dhe na tha se shtëpia e nënës ...

Tete viktima ne familjen Lala, “shkallët u dëmtuan nga tërmeti i parë, por i thanë s’ka gjë”
Kishte vetëm pak orë që kishte marrë e marta e 26 nëntorit. Ngjitur me vilën 4-katëshe të familjes së madhe Lala ishe dhe ajo e Fehim Imerajt, që tregoi se ishte fqinj i mirë në gëzime dhe hidhërime. Feimi jetonte ...
Lajmi i Fundit | 02-Dec-2019 22:29
Kishte vetëm pak orë që kishte marrë e marta e 26 nëntorit. Ngjitur me vilën 4-katëshe të familjes së madhe Lala ishe dhe ajo e Fehim Imerajt, që tregoi se ishte fqinj i mirë në gëzime dhe hidhërime. Feimi jetonte ...

Tragjedia në familjen Lala/ Nipi rrëfen momentet e tmerrit: Mbijetesa e Ramës shpresë për familjen, ç’më tha në spital!
Ende nuk kishte zbardhur e marta e 26 nëntorit, kur Indrit Markja, nipi i familjes Lala, të cilës tërmeti shkatërrimtar iu mori jetën 8 pjesëtarëve të saj, u zgjua nga një telefonatë. Një zë nga Shqipëria, i tha se ...
Dritare | 02-Dec-2019 22:05
Ende nuk kishte zbardhur e marta e 26 nëntorit, kur Indrit Markja, nipi i familjes Lala, të cilës tërmeti shkatërrimtar iu mori jetën 8 pjesëtarëve të saj, u zgjua nga një telefonatë. Një zë nga Shqipëria, i tha se ...

“Shkallët u dëmtuan nga tërmeti i parë, por i thanë s’ka gjë”, fqinjët rrëfejnë minutat e fundit të 8 anëtarëve të familjes Lala
Kishte vetëm pak orë që kishte marrë e marta e 26 nëntorit. Ngjitur me vilën 4-katëshe të familjes së madhe Lala ishe dhe ajo e Fehim Imerajt, që tregoi se ishte fqinj i mirë në gëzime dhe hidhërime. Feimi jetonte ...
BalkanWeb | 02-Dec-2019 21:08
Kishte vetëm pak orë që kishte marrë e marta e 26 nëntorit. Ngjitur me vilën 4-katëshe të familjes së madhe Lala ishe dhe ajo e Fehim Imerajt, që tregoi se ishte fqinj i mirë në gëzime dhe hidhërime. Feimi jetonte ...

Nipi i familjes Lala rrëfen tmerrin, telefonata në mesnatë dhe biseda me të vetmin e mbijetuar (FOTO)
Ende nuk kishte zbardhur e marta e 26 nëntorit, kur Indrit Markja, nipi i familjes Lala, të cilës tërmeti shkatërrimtar iu mori jetën 8 pjesëtarëve të saj, u zgjua nga një telefonatë. Një zë nga Shqipëria, i tha se ...
Gazeta Monitor | 02-Dec-2019 21:16
Ende nuk kishte zbardhur e marta e 26 nëntorit, kur Indrit Markja, nipi i familjes Lala, të cilës tërmeti shkatërrimtar iu mori jetën 8 pjesëtarëve të saj, u zgjua nga një telefonatë. Një zë nga Shqipëria, i tha se ...

Tragjedia në familjen Lala, nipi rrëfen momentet e tmerrit: Mbijetesa e Ramës shpresë për familjen, ç’më tha në spital
Ende nuk kishte zbardhur e marta e 26 nëntorit, kur Indrit Markja, nipi i familjes Lala, të cilës tërmeti shkatërrimtar iu mori jetën 8 pjesëtarëve të saj, u zgjua nga një telefonatë. Një zë nga Shqipëria, i tha se ...
BalkanWeb | 02-Dec-2019 19:28
Ende nuk kishte zbardhur e marta e 26 nëntorit, kur Indrit Markja, nipi i familjes Lala, të cilës tërmeti shkatërrimtar iu mori jetën 8 pjesëtarëve të saj, u zgjua nga një telefonatë. Një zë nga Shqipëria, i tha se ...

Kujtime mbi rrënoja
Nga Entela Resuli Pallatet që dikur gumëzhinin nga zërat e banorëve tani janë kthyer në një mal me inerte. Të duket e pabesueshme se si një ndërtesë e tillë, 6-katëshe, të përfundojë në këtë sasi tullash, llaçi e shumë ...
GazetaTema | 02-Dec-2019 19:21
Nga Entela Resuli Pallatet që dikur gumëzhinin nga zërat e banorëve tani janë kthyer në një mal me inerte. Të duket e pabesueshme se si një ndërtesë e tillë, 6-katëshe, të përfundojë në këtë sasi tullash, llaçi e shumë ...

Të gjithë u shuan në tërmet! Nipi i familjes Lala tregon se çfarë i tha 17 vjeçari që i mbijetoi tragjedisë
Ende nuk kishte zbardhur e marta e 26 nëntorit, kur Indrit Markja, nipi i familjes Lala, të cilës tërmeti shkatërrimtar iu mori jetën 8 pjesëtarëve të saj, u zgjua nga një telefonatë. Një zë nga Shqipëria, i tha se ...
Zeri | 02-Dec-2019 20:32
Ende nuk kishte zbardhur e marta e 26 nëntorit, kur Indrit Markja, nipi i familjes Lala, të cilës tërmeti shkatërrimtar iu mori jetën 8 pjesëtarëve të saj, u zgjua nga një telefonatë. Një zë nga Shqipëria, i tha se ...

Të gjithë u shuan në tërmet! Nipi i familjes Lala tregon se çfarë i tha 17 vjeçari që i mbijetoi tragjedisë (VIDEO)
Ende nuk kishte zbardhur e marta e 26 nëntorit, kur Indrit Markja, nipi i familjes Lala, të cilës tërmeti shkatërrimtar iu mori jetën 8 pjesëtarëve të saj, u zgjua nga një telefonatë. Një zë nga Shqipëria, i tha se ...
TetovaSot | 02-Dec-2019 20:17
Ende nuk kishte zbardhur e marta e 26 nëntorit, kur Indrit Markja, nipi i familjes Lala, të cilës tërmeti shkatërrimtar iu mori jetën 8 pjesëtarëve të saj, u zgjua nga një telefonatë. Një zë nga Shqipëria, i tha se ...

Humbën 9 persona, anëtarët e familjes Lala zhvendosen në Tiranë, ja momenti kur futen në shtëpinë e re (Video)
Pak ditë pas tërmetit katastrofik, që i mori tetë anëtarë, familja Lala nga Këneta e Durrësit, është bërë me banesë të re. Kryeministri Edi Rama ka vënë në dispozicion apartamentet te banesat sociale në Shkozë, Tiranë, ...
BalkanWeb | 02-Dec-2019 07:15
Pak ditë pas tërmetit katastrofik, që i mori tetë anëtarë, familja Lala nga Këneta e Durrësit, është bërë me banesë të re. Kryeministri Edi Rama ka vënë në dispozicion apartamentet te banesat sociale në Shkozë, Tiranë, ...

Të gjithë u shuan në tërmet! Nipi i familjes Lala tregon se çfarë i tha 17 vjeçari që i mbijetoi tragjedisë
Ende nuk kishte zbardhur e marta e 26 nëntorit, kur Indrit Markja, nipi i familjes Lala, të cilës tërmeti shkatërrimtar iu mori jetën 8 pjesëtarëve të saj, u zgjua nga një telefonatë. Një zë nga Shqipëria, i tha se ...
Gazeta Express | 02-Dec-2019 20:05
Ende nuk kishte zbardhur e marta e 26 nëntorit, kur Indrit Markja, nipi i familjes Lala, të cilës tërmeti shkatërrimtar iu mori jetën 8 pjesëtarëve të saj, u zgjua nga një telefonatë. Një zë nga Shqipëria, i tha se ...

Nuk përballoi dot dhimbjen, ndërron jetë një tjetër anëtar i familjes Lala
Rëndohet bilanci i viktimave në familjen Lala, në zonën e ish-kënsetës duke e cuar në 9 numrin. Fiqirete Lala, nusja e djalit të madh të familjes Lala, ka ndërruar jetë si pasojë e një infrakti. Mësohet se ajo ka ...
VizionPlus | 02-Dec-2019 09:15
Rëndohet bilanci i viktimave në familjen Lala, në zonën e ish-kënsetës duke e cuar në 9 numrin. Fiqirete Lala, nusja e djalit të madh të familjes Lala, ka ndërruar jetë si pasojë e një infrakti. Mësohet se ajo ka ...

Tragjedia në familjen Lala që humbi 9 pjestarë, nipi rrëfen momentet e tmerrit kur e mori vesh nga Italia dhe Takimin me djalin e dajës: Ramën e takova tek Trauma, ja çfarë më tha
Postuar: 02/12/2019 - 19:38 Ende nuk kishte zbardhur e marta e 26 nëntorit, kur Indrit Markja, nipi i familjes Lala, të cilës tërmeti shkatërrimtar iu mori jetën 8 pjesëtarëve të saj, u zgjua nga një telefonatë. Një zë ...
Sot.Al | 02-Dec-2019 19:40
Postuar: 02/12/2019 - 19:38 Ende nuk kishte zbardhur e marta e 26 nëntorit, kur Indrit Markja, nipi i familjes Lala, të cilës tërmeti shkatërrimtar iu mori jetën 8 pjesëtarëve të saj, u zgjua nga një telefonatë. Një zë ...

Nuk përballoi dot dhimbjen, ndërron jetë në drekën e varrimit anëtarja e 9-të e familjes Lala
Rëndohet bilanci i tragjedisë në familjen Lala, në zonën e Kënetës, në Durrës, që ishte dhe një ndër familjet më të prekura të tërmetit katastrofik të 26 nëntorit, duke e çuar në 9 numrin e të vdekurve. Gazetarja ...
BalkanWeb | 01-Dec-2019 20:48
Rëndohet bilanci i tragjedisë në familjen Lala, në zonën e Kënetës, në Durrës, që ishte dhe një ndër familjet më të prekura të tërmetit katastrofik të 26 nëntorit, duke e çuar në 9 numrin e të vdekurve. Gazetarja ...

Përcolli drejt banesës së fundit 8 anëtarë të familjes Lala, e moshuara ndërron jetë nga infarkti një ditë më pas
Thellohet tragjedia në familjen Lala në zonën e Kënetës që humbi tetë anëtarë të familjes nga tërmeti i tmerrshëm që i zuri brenda në banesë duke u marrë jetën. Pas ceremonisë mortore që përcolli në banesën e fundit ...
GazetaTema | 01-Dec-2019 21:43
Thellohet tragjedia në familjen Lala në zonën e Kënetës që humbi tetë anëtarë të familjes nga tërmeti i tmerrshëm që i zuri brenda në banesë duke u marrë jetën. Pas ceremonisë mortore që përcolli në banesën e fundit ...

VIDEO/ Humbën 9 persona, anëtarët e familjes Lala zhvendosen në Tiranë, ja momenti kur futen në shtëpinë e re
Pak ditë pas tërmetit katastrofik, që i mori tetë anëtarë, familja Lala nga Këneta e Durrësit, është bërë me banesë të re. Kryeministri Edi Rama ka vënë në dispozicion apartamentet te banesat sociale në Shkozë, Tiranë, ...
ABCNews | 02-Dec-2019 11:04
Pak ditë pas tërmetit katastrofik, që i mori tetë anëtarë, familja Lala nga Këneta e Durrësit, është bërë me banesë të re. Kryeministri Edi Rama ka vënë në dispozicion apartamentet te banesat sociale në Shkozë, Tiranë, ...

Thellohet tragjedia në familjen LALA/ Një tjetër anëtare ndërron jetë
Thellohet tragjedia në familjen Lala në zonën e Kënetës që humbi tetë anëtarë të familjes nga tërmeti i tmerrshëm që i zuri brenda në banesë duke u marrë jetën. Ditën e djeshme, pas ceremonisë mortore që përcolli në ...
Standard | 02-Dec-2019 12:06
Thellohet tragjedia në familjen Lala në zonën e Kënetës që humbi tetë anëtarë të familjes nga tërmeti i tmerrshëm që i zuri brenda në banesë duke u marrë jetën. Ditën e djeshme, pas ceremonisë mortore që përcolli në ...

E rëndë/ Ndërron jetë një tjetër anëtare e familjes Lala
Thellohet tragjedia në familjen Lala në zonën e Kënetës që humbi tetë anëtarë të familjes nga tërmeti i tmerrshëm që i zuri brenda në banesë duke u marrë jetën. Ditën e djeshme, pas ceremonisë mortore që përcolli në ...
Telegraf | 01-Dec-2019 20:53
Thellohet tragjedia në familjen Lala në zonën e Kënetës që humbi tetë anëtarë të familjes nga tërmeti i tmerrshëm që i zuri brenda në banesë duke u marrë jetën. Ditën e djeshme, pas ceremonisë mortore që përcolli në ...

Prekëse: Fiqerete Lala vdiq nga dhimbja për tragjedinë, gjatë ceremonisë së varrimit të 8 familjarëve të saj
Një tjetër anëtare e familjes Lala ka ndërruar jetë. Viktima është Fiqerete Lala dhe kjo humbje e çon në 9 numrin e anëtarëve që humbën jetën. Fiqerete Lala ndërroi jetë gjatë kohës që bëhej varrimi i 8 anëtarëve të ...
PortaliOnline | 02-Dec-2019 11:04
Një tjetër anëtare e familjes Lala ka ndërruar jetë. Viktima është Fiqerete Lala dhe kjo humbje e çon në 9 numrin e anëtarëve që humbën jetën. Fiqerete Lala ndërroi jetë gjatë kohës që bëhej varrimi i 8 anëtarëve të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved