ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 09:59

Super-vetura e Mercedesit që do dalë në shitje pas dy vitesh

Super-vetura e Mercedesit që do dalë në shitje pas dy vitesh
Modeli spektakolar u zbulua për publikun në vitin 2017 dhe pritej të lansohej këtë vit, por gjithçka u shty edhe për dy vjet, transmeton . Mercedes do të shesë AMG One një në një edicion të kufizuar prej vetëm 275 ...
Lajminet | 03-Dec-2019 10:21
Modeli spektakolar u zbulua për publikun në vitin 2017 dhe pritej të lansohej këtë vit, por gjithçka u shty edhe për dy vjet, transmeton . Mercedes do të shesë AMG One një në një edicion të kufizuar prej vetëm 275 ...

Hiper-automobili i Mercedesit në shitje nga viti 2021
Gjigandi premium gjerman Mercedes ka njoftuar lansimin e hiper-veturës së tij Mercedes-AMG One. Modeli spektakolar u zbulua për publikun në vitin 2017 dhe pritej të lansohej këtë vit, por gjithçka u shty edhe për dy ...
TetovaSot | 02-Dec-2019 21:21
Gjigandi premium gjerman Mercedes ka njoftuar lansimin e hiper-veturës së tij Mercedes-AMG One. Modeli spektakolar u zbulua për publikun në vitin 2017 dhe pritej të lansohej këtë vit, por gjithçka u shty edhe për dy ...

Hiper-vetura e Mercedesit del në shitje nga 2021-a
Gjiganti gjerman i automjeteve, Mercedes, ka njoftuar lansimin e hiper-veturës së tij AMG One. Ky model i veçantë është zbuluar për publikun në vitin 2017 dhe pritej të lansohej këtë vit, por gjithçka u shty edhe për dy ...
Koha.net | 02-Dec-2019 14:58
Gjiganti gjerman i automjeteve, Mercedes, ka njoftuar lansimin e hiper-veturës së tij AMG One. Ky model i veçantë është zbuluar për publikun në vitin 2017 dhe pritej të lansohej këtë vit, por gjithçka u shty edhe për dy ...

Hiper vetura e Mercedesit në shitje nga viti 2021
Gjiganti premium gjerman Mercedes ka njoftuar lansimin e hiper-veturës së tij Mercedes-AMG One. Modeli spektakolar u zbulua për publikun në vitin 2017 dhe pritej të lansohej këtë vit, por gjithçka u shty edhe për dy ...
Telegrafi | 02-Dec-2019 14:16
Gjiganti premium gjerman Mercedes ka njoftuar lansimin e hiper-veturës së tij Mercedes-AMG One. Modeli spektakolar u zbulua për publikun në vitin 2017 dhe pritej të lansohej këtë vit, por gjithçka u shty edhe për dy ...

Hiper-automobili i Mercedesit në shitje nga viti 2021
Gjigandi premium gjerman Mercedes ka njoftuar lansimin e hiper-veturës së tij Mercedes-AMG One. Modeli spektakolar u zbulua për publikun në vitin 2017 dhe pritej të lansohej këtë vit, por gjithçka u shty edhe për dy ...
InFokusi | 02-Dec-2019 13:59
Gjigandi premium gjerman Mercedes ka njoftuar lansimin e hiper-veturës së tij Mercedes-AMG One. Modeli spektakolar u zbulua për publikun në vitin 2017 dhe pritej të lansohej këtë vit, por gjithçka u shty edhe për dy ...

Hiper-automobili i Mercedesit në shitje nga viti 2021
Gjigandi premium gjerman Mercedes ka njoftuar lansimin e hiper-veturës së tij Mercedes-AMG One.
Kosova Press | 02-Dec-2019 13:44
Gjigandi premium gjerman Mercedes ka njoftuar lansimin e hiper-veturës së tij Mercedes-AMG One.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved