ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 11:32

Simeone është unik, çfarë reagimi pas golit të bukur të Messit Reagim vërtet epik ai Diego Simeones pas golit që realizoi Lionel Messi në supersfidën ndaj Atletico Madridit të dielën në mbrëmje, gol që i dha tre pikët blaugranave. {428472} Pasi u b

Simeone është unik, çfarë reagimi pas golit të bukur të Messit Reagim vërtet epik ai Diego Simeones pas golit që realizoi Lionel Messi në supersfidën ndaj Atletico Madridit të dielën në mbrëmje, gol që i dha tre pikët blaugranave. {428472} Pasi u b
Reagim vërtet epik ai Diego Simeones pas golit që realizoi Lionel Messi në supersfidën ndaj Atletico Madridit të dielën në mbrëmje, gol që i dha tre pikët blaugranave. Lexoni edhe: A ju ka marrë malli për këngëtaren ...
Kosova Sot | 02-Dec-2019 23:11
Reagim vërtet epik ai Diego Simeones pas golit që realizoi Lionel Messi në supersfidën ndaj Atletico Madridit të dielën në mbrëmje, gol që i dha tre pikët blaugranave. Lexoni edhe: A ju ka marrë malli për këngëtaren ...

Simeone është unik, çfarë reagimi pas golit të bukur të Messit
Reagim vërtet epik ai Diego Simeones pas golit që realizoi Lionel Messi në supersfidën ndaj Atletico Madridit të dielën në mbrëmje, gol që i dha tre pikët blaugranave. Pasi u bëri thirrje lojtarëve për të ndalur Messin ...
Gazeta Express | 02-Dec-2019 23:07
Reagim vërtet epik ai Diego Simeones pas golit që realizoi Lionel Messi në supersfidën ndaj Atletico Madridit të dielën në mbrëmje, gol që i dha tre pikët blaugranave. Pasi u bëri thirrje lojtarëve për të ndalur Messin ...

Simeone është unik, çfarë reagimi pas golit të Messit! (VIDEO)
Reagim vërtet epik ai Diego Simeones pas golit që realizoi Lionel Messi në supersfidën ndaj Atleticos së Madridit të dielën në mbrëmje, gol që i dha tre pikët blaugranave. Pasi u bëri thirrje lojtarëve për të ndalur ...
Koha.mk | 02-Dec-2019 22:34
Reagim vërtet epik ai Diego Simeones pas golit që realizoi Lionel Messi në supersfidën ndaj Atleticos së Madridit të dielën në mbrëmje, gol që i dha tre pikët blaugranave. Pasi u bëri thirrje lojtarëve për të ndalur ...

18:04 Tifozët e Atleticos e gjuajtën me çadër Messin Tifozët e Atletico Madridit e kanë...
Tifozët e Atletico Madridit e kanë shprehur urrejtjen ndaj Lionel Messit në një mënyrë mjaft të vrazhdë. Pas golit të shënuar nga ylli argjentinas i Barcelonës mbrëmë, një tifoz e ka gjuajtur atë nga tribuna me çadër. ...
Kosova Sot | 02-Dec-2019 18:07
Tifozët e Atletico Madridit e kanë shprehur urrejtjen ndaj Lionel Messit në një mënyrë mjaft të vrazhdë. Pas golit të shënuar nga ylli argjentinas i Barcelonës mbrëmë, një tifoz e ka gjuajtur atë nga tribuna me çadër. ...

Tifozët e Atleticos e gjuajtën me çadër Messin
Tifozët e Atletico Madridit e kanë shprehur urrejtjen ndaj Lionel Messit në një mënyrë mjaft të vrazhdë. Pas golit të shënuar nga ylli argjentinas i Barcelonës mbrëmë, një tifoz e ka gjuajtur atë nga tribuna me çadër ...
Gazeta Express | 02-Dec-2019 17:45
Tifozët e Atletico Madridit e kanë shprehur urrejtjen ndaj Lionel Messit në një mënyrë mjaft të vrazhdë. Pas golit të shënuar nga ylli argjentinas i Barcelonës mbrëmë, një tifoz e ka gjuajtur atë nga tribuna me çadër ...

Messi, i ka heshtur të gjitha stadiumet e La Ligës
Lionel Messi mbrëmë shënoi golin e vetëm në fitoren minimale të Barcelonës në Ëanda Metropolitano kundër Atletico Madridit. Me golin e realizuar mbrëmë, tashmë ylli argjentinas ka shënuar në të gjithë stadiumet e La ...
Indeks Online | 02-Dec-2019 10:24
Lionel Messi mbrëmë shënoi golin e vetëm në fitoren minimale të Barcelonës në Ëanda Metropolitano kundër Atletico Madridit. Me golin e realizuar mbrëmë, tashmë ylli argjentinas ka shënuar në të gjithë stadiumet e La ...

Simeone: Jemi në tranzicion, duhet të kemi durim. Messi? Çfarë realizimi
Atletico Madrid luajti shumë mirë, krijoi shumë raste për gol, por humbi ndeshjen pas një magjie të Leo Messit. Diego Simeone kapet me fatin në prononcimin e dhënë pas ndeshjes, teksa thekson se djemtë e tij duhet të ...
ABCNews | 02-Dec-2019 10:09
Atletico Madrid luajti shumë mirë, krijoi shumë raste për gol, por humbi ndeshjen pas një magjie të Leo Messit. Diego Simeone kapet me fatin në prononcimin e dhënë pas ndeshjes, teksa thekson se djemtë e tij duhet të ...

Tifozët e Atletico Madridit me baner thumbues ndaj Griezmannit
Tifozët e Atletico Madridit e kanë pritur jo edhe aq mirë Antoine Griezmannin në derbin që e zhvilluan Atletico Madridi dhe Barcelona në javën e 15-të në La Liga. Lexoni edhe: Sarri: Ronaldo duhet ta rikthejë shkëlqimin ...
Kosova Sot | 02-Dec-2019 09:41
Tifozët e Atletico Madridit e kanë pritur jo edhe aq mirë Antoine Griezmannin në derbin që e zhvilluan Atletico Madridi dhe Barcelona në javën e 15-të në La Liga. Lexoni edhe: Sarri: Ronaldo duhet ta rikthejë shkëlqimin ...

Valverde: Messi është gjithmonë një përparësi në ndeshjet e vështira
Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thënë se Lionel Messi është gjithmonë një përparësi e madhe në ndeshjet e vështira, pasi argjentinasi e shënoi golin e fitores së Barçës kundër Atletico Madridit. Messi ...
Kosova Sot | 02-Dec-2019 09:27
Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thënë se Lionel Messi është gjithmonë një përparësi e madhe në ndeshjet e vështira, pasi argjentinasi e shënoi golin e fitores së Barçës kundër Atletico Madridit. Messi ...

Video, Barcelonës i mjafton Messi, Atletico dorëzohet në fund
Barcelona ka rimarr kreun e La Ligas duke mundur në transfertë Atletico Madridin me rezultatin minimal 0-1. Lionel Messi pushtoi “teatrin” e futbollit “Wanda Metropolitana”, në ndeshjen më të rëndësishme të javës në ...
Lexo | 02-Dec-2019 09:05
Barcelona ka rimarr kreun e La Ligas duke mundur në transfertë Atletico Madridin me rezultatin minimal 0-1. Lionel Messi pushtoi “teatrin” e futbollit “Wanda Metropolitana”, në ndeshjen më të rëndësishme të javës në ...

Valverde: Messi, është gjithmonë një përparësi në ndeshjet e vështira
Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thënë se Lionel Messi është gjithmonë një përparësi e madhe në ndeshjet e vështira, pasi argjentinasi e shënoi golin e fitores së Barçës kundër Atletico Madridit. Messi ...
Shenja | 02-Dec-2019 08:44
Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thënë se Lionel Messi është gjithmonë një përparësi e madhe në ndeshjet e vështira, pasi argjentinasi e shënoi golin e fitores së Barçës kundër Atletico Madridit. Messi ...

Tifozët e Atletico Madridit me baner thumbues ndaj Griezmannit
Tifozët e Atletico Madridit e kanë pritur jo edhe aq mirë Antoine Griezmannin në derbin që e zhvilluan Atletico Madridi dhe Barcelona në javën e 15-të në La Liga. Golin e vetëm në këtë takim e shënoi Lionel Messi në ...
Telegrafi | 01-Dec-2019 23:45
Tifozët e Atletico Madridit e kanë pritur jo edhe aq mirë Antoine Griezmannin në derbin që e zhvilluan Atletico Madridi dhe Barcelona në javën e 15-të në La Liga. Golin e vetëm në këtë takim e shënoi Lionel Messi në ...

Fitorja ndaj Atleticos mund të jetë kyçe për titullin
Mbrojtësi i Barcelonës, Sergi Roberto thotë se fitorja e skuadrës së tij 1:0 në udhëtim te Atletico Madridi të dielën mund të jetë një moment kyç në garën për titullin në La Liga. Klubi katalunas shënoi një......
Zeri | 02-Dec-2019 08:41
Mbrojtësi i Barcelonës, Sergi Roberto thotë se fitorja e skuadrës së tij 1:0 në udhëtim te Atletico Madridi të dielën mund të jetë një moment kyç në garën për titullin në La Liga. Klubi katalunas shënoi një......

Valverde: Messi është gjithmonë një përparësi në ndeshjet e vështira
Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thënë se Lionel Messi është gjithmonë një përparësi e madhe në ndeshjet e vështira, pasi argjentinasi e shënoi golin e fitores së Barçës kundër Atletico Madridit. Messi ...
Gazeta Express | 02-Dec-2019 08:26
Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thënë se Lionel Messi është gjithmonë një përparësi e madhe në ndeshjet e vështira, pasi argjentinasi e shënoi golin e fitores së Barçës kundër Atletico Madridit. Messi ...

Shkëlqen Messi: Atletico Madrid 0-1 Barcelona, notat e lojtarëve
Barcelona e ka fituar derbin e javës së 15-të në La Liga me rezultat 1-0 ndaj Atletico Madridit. Golin e vetëm në këtë përballje e shënoi Lionel Messi në minutën e 86-të, për t’i siguruar kështu skuadrës së tij tri pikë ...
Telegrafi | 01-Dec-2019 23:08
Barcelona e ka fituar derbin e javës së 15-të në La Liga me rezultat 1-0 ndaj Atletico Madridit. Golin e vetëm në këtë përballje e shënoi Lionel Messi në minutën e 86-të, për t’i siguruar kështu skuadrës së tij tri pikë ...

Tifozët e Atletico Madridit me baner thumbues ndaj Griezmannit
Tifozët e Atletico Madridit e kanë pritur jo edhe aq mirë Antoine Griezmannin në derbin që e zhvilluan Atletico Madridi dhe Barcelona në javën e 15-të në La Liga. Golin e vetëm në këtë takim e shënoi Lionel Messi në ...
E Dua Sportin | 02-Dec-2019 00:59
Tifozët e Atletico Madridit e kanë pritur jo edhe aq mirë Antoine Griezmannin në derbin që e zhvilluan Atletico Madridi dhe Barcelona në javën e 15-të në La Liga. Golin e vetëm në këtë takim e shënoi Lionel Messi në ...

Shkëlqen Messi: Atletico Madrid 0-1 Barcelona, notat e lojtarëve
Barcelona e ka fituar derbin e javës së 15-të në La Liga me rezultat 1-0 ndaj Atletico Madridit. Golin e vetëm në këtë përballje e shënoi Lionel Messi në minutën e 86-të, për t’i siguruar kështu skuadrës së tij tri pikë ...
E Dua Sportin | 02-Dec-2019 00:59
Barcelona e ka fituar derbin e javës së 15-të në La Liga me rezultat 1-0 ndaj Atletico Madridit. Golin e vetëm në këtë përballje e shënoi Lionel Messi në minutën e 86-të, për t’i siguruar kështu skuadrës së tij tri pikë ...

Messi ia siguron fitoren Barçës me një gol në minutën e 86-të, rrëmben kreun në La Liga
Messi është shfaqur në skenë për t’ia dhuruar tri pikë të arta Barcelonës. Barça ka rimarr kreun në La Liga me 31 pikë të grumbulluara, aq sa Real Madridi. Barcelona e ka mposhtur 1-0 Atletico Madridin midis ‘Wanda ...
TetovaSot | 02-Dec-2019 00:09
Messi është shfaqur në skenë për t’ia dhuruar tri pikë të arta Barcelonës. Barça ka rimarr kreun në La Liga me 31 pikë të grumbulluara, aq sa Real Madridi. Barcelona e ka mposhtur 1-0 Atletico Madridin midis ‘Wanda ...

Barcelona fiton derbin ndaj Atletico Madridit me golin magjik të Messit
Barcelona e ka fituar derbin e javës së 15-të në La Liga, pasi e ka mposhtur Atletico Madridin në udhëtim me rezultat minimal 1-0. Los Cholchoneros e filluan mjaftë mirë ndeshje, duke e rrezikuar disa herë portën e ...
Telegrafi | 01-Dec-2019 22:56
Barcelona e ka fituar derbin e javës së 15-të në La Liga, pasi e ka mposhtur Atletico Madridin në udhëtim me rezultat minimal 1-0. Los Cholchoneros e filluan mjaftë mirë ndeshje, duke e rrezikuar disa herë portën e ...

Messi "gjunjëzon" Madridin me një lëvizje - video
Barcelona ka mposhtur Atletico Madrid me rezultat 1:0, në derbin e javës 15 të La Ligës së Spanjës në futboll.
Kosova Press | 01-Dec-2019 23:24
Barcelona ka mposhtur Atletico Madrid me rezultat 1:0, në derbin e javës 15 të La Ligës së Spanjës në futboll.

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved