ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 10:27

Shtyhet për 10 dhjetor intervista e Kadri Veselit në Hagë

Shtyhet për 10 dhjetor intervista e Kadri Veselit në Hagë
Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka pasur të udhëtojë nesër në Holandë ku më 4 dhjetor ishte ftuar të intervistohet nga Dhomat e Specializuara. Por, nga kabineti i ...
Aktuale.MK | 02-Dec-2019 17:48
Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka pasur të udhëtojë nesër në Holandë ku më 4 dhjetor ishte ftuar të intervistohet nga Dhomat e Specializuara. Por, nga kabineti i ...

Shtyhet për 10 dhjetor intervista e Kadri Veselit në Hagë
Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka pasur të udhëtojë nesër në Holandë ku më 4 dhjetor ishte ftuar të intervistohet nga Dhomat e Specializuara. Por, nga kabineti i ...
TetovaSot | 02-Dec-2019 16:42
Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka pasur të udhëtojë nesër në Holandë ku më 4 dhjetor ishte ftuar të intervistohet nga Dhomat e Specializuara. Por, nga kabineti i ...

Shtyhet për 10 dhjetor intervista e Kadri Veselit në Hagë
Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, njëherit lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka pasur të udhëtojë nesër në Holandë ku më 4 dhjetor ishte ftuar të intervistohet nga Dhomat e Specializuara.
Kosova Press | 02-Dec-2019 15:03
Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, njëherit lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka pasur të udhëtojë nesër në Holandë ku më 4 dhjetor ishte ftuar të intervistohet nga Dhomat e Specializuara.

Shtyhet për 10 dhjetor intervista e Kadri Veselit në Hagë
Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, njëherit lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka pasur të udhëtojë nesër në Holandë ku më 4 dhjetor ishte ftuar të intervistohet nga Dhomat e Specializuara. Por, nga kabineti i liderit ...
Medial | 02-Dec-2019 14:44
Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, njëherit lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka pasur të udhëtojë nesër në Holandë ku më 4 dhjetor ishte ftuar të intervistohet nga Dhomat e Specializuara. Por, nga kabineti i liderit ...

Ekskluzive: Shtyhet për 10 dhjetor intervista e Kadri Veselit në Hagë
Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, njëherit lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka pasur të udhëtojë nesër në Holandë ku më 4 dhjetor ishte ftuar të intervistohet nga Dhomat e Specializuara. Por, nga kabineti i liderit ...
Albportali | 02-Dec-2019 14:44
Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, njëherit lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka pasur të udhëtojë nesër në Holandë ku më 4 dhjetor ishte ftuar të intervistohet nga Dhomat e Specializuara. Por, nga kabineti i liderit ...

Shtyhet për 10 dhjetor intervista e Kadri Veselit në Hagë
Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, njëherit lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka pasur të udhëtojë nesër në Holandë ku më 4 dhjetor ishte ftuar të intervistohet nga Dhomat e Specializuara. Por, nga kabineti i liderit ...
InFokusi | 02-Dec-2019 14:41
Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, njëherit lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka pasur të udhëtojë nesër në Holandë ku më 4 dhjetor ishte ftuar të intervistohet nga Dhomat e Specializuara. Por, nga kabineti i liderit ...

Shtyhet udhëtimi i Kadri Veselit në Hagë ku do të intervistohet nga Specialja
Intervistimi i kreut të PDK-së, Kadri Veseli, nga Gjykata Speciale është shtyrë për 10 dhjetor, raporton Express. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express këshilltari i tij, Valmir Klaiqi. “Për shkaqe teknike, ...
Gazeta Express | 02-Dec-2019 14:41
Intervistimi i kreut të PDK-së, Kadri Veseli, nga Gjykata Speciale është shtyrë për 10 dhjetor, raporton Express. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express këshilltari i tij, Valmir Klaiqi. “Për shkaqe teknike, ...

Vangjush Dako shfaqet sërish, nuk “i ndahet” bashkisë (video)
Ish-kryetari bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako pavarësisht se nuk e mban më një post të tillë, vazhdon të shihet në ambientet rreth institucionit.
Top Channel | 02-Dec-2019 12:09
Ish-kryetari bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako pavarësisht se nuk e mban më një post të tillë, vazhdon të shihet në ambientet rreth institucionit.

Dorëheqja e Sakos/ Emërohet Zhyljen Varfaj, reagon PD: Njeriu i tenderave korruptive merr në dorë drejtimin e Durrësit
Pas dorëheqjes së Valbona Sakos nga detyra e kryetares së Bashkisë Durrës dhe caktimit nga Këshilli Bashkiak të Zhyljen Varfajt, njeriut që do ta zëvendësojë postin e Sakos ka reaguar Partia Demokratike.
Top Channel | 02-Dec-2019 09:05
Pas dorëheqjes së Valbona Sakos nga detyra e kryetares së Bashkisë Durrës dhe caktimit nga Këshilli Bashkiak të Zhyljen Varfajt, njeriut që do ta zëvendësojë postin e Sakos ka reaguar Partia Demokratike.

Shtyhet për 10 dhjetor intervista e Kadri Veselit në Hagë
Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, njëherit lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka pasur të udhëtojë nesër në Holandë ku më 4 dhjetor ishte ftuar të intervistohet nga Dhomat e Specializuara. Por, nga kabineti i liderit ...
Arbresh | 02-Dec-2019 14:39
Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, njëherit lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka pasur të udhëtojë nesër në Holandë ku më 4 dhjetor ishte ftuar të intervistohet nga Dhomat e Specializuara. Por, nga kabineti i liderit ...

Shtyhet intervistimi i Kadri Veselit nga Gjykata Speciale
Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka pasur të udhëtojë nesër në Holandë ku më 4 dhjetor ishte ftuar të intervistohet nga Dhomat e Specializuara. Por, nga kabineti i ...
Lajminet | 02-Dec-2019 14:34
Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka pasur të udhëtojë nesër në Holandë ku më 4 dhjetor ishte ftuar të intervistohet nga Dhomat e Specializuara. Por, nga kabineti i ...

Shtyhet për 10 dhjetor intervista e Kadri Veselit në Gjykatën Speciale
Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, njëherit lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka pasur të udhëtojë nesër në Holandë ku më 4 dhjetor ishte ftuar të intervistohet nga Dhomat e Specializuara. Por, nga kabineti i liderit ...
Telegrafi | 02-Dec-2019 14:28
Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, njëherit lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka pasur të udhëtojë nesër në Holandë ku më 4 dhjetor ishte ftuar të intervistohet nga Dhomat e Specializuara. Por, nga kabineti i liderit ...

“Durrësi i kthehet Dakos, njeriu i tenderave korruptiv merr drejtimin e Bashkisë”, Xhaferraj: Ja çfarë tregojnë lëvizjet e fundit politike
Kryetari i PD në Durrës Ferdinand Xhaferraj shprehet se me dorëheqjen e Valbona Sakos nga detyra e kryetares së Bashkisë në qytetin bregdetar, drejtimin e qytetit do e marrë sërish Vangjush Dako. Xhaferraj shprehet se ...
BalkanWeb | 01-Dec-2019 15:57
Kryetari i PD në Durrës Ferdinand Xhaferraj shprehet se me dorëheqjen e Valbona Sakos nga detyra e kryetares së Bashkisë në qytetin bregdetar, drejtimin e qytetit do e marrë sërish Vangjush Dako. Xhaferraj shprehet se ...

Shtyhet për 10 dhjetor intervista e Kadri Veselit në Gjykatën Speciale
Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, njëherit lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka pasur të udhëtojë nesër në Holandë ku më 4 dhjetor ishte ftuar të intervistohet nga Dhomat e Specializuara. Por, nga kabineti i liderit ...
Zeri | 02-Dec-2019 14:34
Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, njëherit lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka pasur të udhëtojë nesër në Holandë ku më 4 dhjetor ishte ftuar të intervistohet nga Dhomat e Specializuara. Por, nga kabineti i liderit ...

Dorëheqja e Sakos, caktohet personi që do ta zëvendësojë
Pas dorëheqjes së Valbona Sakon nga detyra e kryetares së Bashkisë Durrës, këshilli bashkiak është mbledhur pak më parë dhe ka caktuar personin që do ta zëvendësojë. Ai është Zhyljen Varfaj.
Top Channel | 01-Dec-2019 14:43
Pas dorëheqjes së Valbona Sakon nga detyra e kryetares së Bashkisë Durrës, këshilli bashkiak është mbledhur pak më parë dhe ka caktuar personin që do ta zëvendësojë. Ai është Zhyljen Varfaj.

Dita e parë e detyrës, PD sulmon pasardhësin e Sakos: Njeriu i tenderave korruptive
Pas dorëheqjes së Valbona Sakos nga detyra e kryetares së Bashkisë Durrës dhe caktimit nga Këshilli Bashkiak të Zhyljen Varfajt, njeriut që do ta zëvendësojë postin e Sakos ka reaguar Partia Demokratike. “Durrësi i ...
GazetaTema | 01-Dec-2019 18:14
Pas dorëheqjes së Valbona Sakos nga detyra e kryetares së Bashkisë Durrës dhe caktimit nga Këshilli Bashkiak të Zhyljen Varfajt, njeriut që do ta zëvendësojë postin e Sakos ka reaguar Partia Demokratike. “Durrësi i ...

Dorëheqja e papritur e Valbona Sakos, ja kush është kryetari i komanduar i Bashkisë së Durrësit (EMRI)
Pas dorëheqjes së papritur të Valbona Sakos nga posti i kreut të Bashkisë së Durrësit, është komanduar kryebashkiaki i ri. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për ‘BalkanWeb’ se Zhylien Varfi do të jetë kryebashkiaku i ...
BalkanWeb | 01-Dec-2019 13:17
Pas dorëheqjes së papritur të Valbona Sakos nga posti i kreut të Bashkisë së Durrësit, është komanduar kryebashkiaki i ri. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për ‘BalkanWeb’ se Zhylien Varfi do të jetë kryebashkiaku i ...

Shtyhet për 10 dhjetor intervista e Kadri Veselit në Hagë
Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka pasur të udhëtojë nesër në Holandë ku më 4 dhjetor ishte ftuar të intervistohet nga Dhomat e Specializuara. Por, nga kabineti i ...
Gazeta Observer | 02-Dec-2019 14:34
Kryetari në detyrë i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka pasur të udhëtojë nesër në Holandë ku më 4 dhjetor ishte ftuar të intervistohet nga Dhomat e Specializuara. Por, nga kabineti i ...

Dorëheqja e papritur e kryebashkiakes së Durrësit, Rama shigjeton mediat: ‘Gjeneratorë’ të tmerrit, i luajtët mendsh njerëzit
Në një kohë kur sot Valbona Sako dha dorëheqje të papritur nga posti i kryetares së Bashkisë së Durrësit, në një moment kur qyteti po përjeton ditët e tij më të këqija, kryeministri Edi Rama ka refuzuar që të komentojë ...
BalkanWeb | 01-Dec-2019 11:32
Në një kohë kur sot Valbona Sako dha dorëheqje të papritur nga posti i kryetares së Bashkisë së Durrësit, në një moment kur qyteti po përjeton ditët e tij më të këqija, kryeministri Edi Rama ka refuzuar që të komentojë ...

Prof. Dr Përparim Kabo: Valbona Sako duhet të jetë në krye të detyrës dhe nuk duhet të dorëhiqet
Mora vesh që kryetaria e Bashkisë së Durrësit zonja Valbona Sako jep dorëheqjen…e dëgjova dhe pronocimin e saj për viktimat që në formulim ishte i pasaktë por që në thelb donte të thoshte, se qe fat që nuk pati më shumë ...
Telegraf | 01-Dec-2019 21:47
Mora vesh që kryetaria e Bashkisë së Durrësit zonja Valbona Sako jep dorëheqjen…e dëgjova dhe pronocimin e saj për viktimat që në formulim ishte i pasaktë por që në thelb donte të thoshte, se qe fat që nuk pati më shumë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved