ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 11:32

Rodri ‘bombardon’ portën e Burnley, shikoni super golin e tij

Rodri ‘bombardon’ portën e Burnley, shikoni super golin e tij
Skuadra e Manchester Cityt ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Burnley. Manchester City ka gjetur edhe golin e dytë ndaj Burnley, sërish me anë të Gabriel Jesus, raporton GazetaBlic. Jesus ka shënuar golin e dytë ndaj ...
GazetaBlic | 03-Dec-2019 22:55
Skuadra e Manchester Cityt ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Burnley. Manchester City ka gjetur edhe golin e dytë ndaj Burnley, sërish me anë të Gabriel Jesus, raporton GazetaBlic. Jesus ka shënuar golin e dytë ndaj ...

Burnley – Manchester City, shënohet një gol i jashtëzakonshëm
Manchester City është duke fituar 3:0 në udhëtim te Burnley, transmeton zeri.info Rodri ka shënuar një gol të bukur në minutën e 68-të./Zëri ...
Zeri | 03-Dec-2019 22:46
Manchester City është duke fituar 3:0 në udhëtim te Burnley, transmeton zeri.info Rodri ka shënuar një gol të bukur në minutën e 68-të./Zëri ...

Super aksion dhe gol i bukur në takimin, Brunley – Manchester City (VIDEO)
Manchester City e ka dyfishuar rezultatin ndaj Brunelyt në duelin që po luhet momentalisht në kuadër të Premierligës, shkruan Gazeta inFokus. Gabriel Jesus ka shënuar golin e dytë personal dhe të dytin për Cityn në këtë ...
InFokusi | 03-Dec-2019 22:31
Manchester City e ka dyfishuar rezultatin ndaj Brunelyt në duelin që po luhet momentalisht në kuadër të Premierligës, shkruan Gazeta inFokus. Gabriel Jesus ka shënuar golin e dytë personal dhe të dytin për Cityn në këtë ...

Burnley – Manchester City, shënohet edhe goli i dytë
Manchester City ka dyfishuar epërsinë në udhëtim ndaj Burnleyt në ndeshjen e vlefshme për Premierligë, transmeton zeri.info Gabriel Jesus (50') ka shënuar sërish për Cityn për t’i çuar shifrat në......
Zeri | 03-Dec-2019 22:28
Manchester City ka dyfishuar epërsinë në udhëtim ndaj Burnleyt në ndeshjen e vlefshme për Premierligë, transmeton zeri.info Gabriel Jesus (50') ka shënuar sërish për Cityn për t’i çuar shifrat në......

Gabriel Jesus shënon sërish ndaj Burnley
Skuadra e Manchester Cityt ka kaluar në avantazh ndaj Burnley. Sulmuesi i Manchester Cityt, Gabriel Jesus ka shënuar gol për t’i dhuruar avantazhin ekipit të tij ndaj Burnley, shkruan GazetaBlic . Jesus ka shënuar gol ...
GazetaBlic | 03-Dec-2019 22:28
Skuadra e Manchester Cityt ka kaluar në avantazh ndaj Burnley. Sulmuesi i Manchester Cityt, Gabriel Jesus ka shënuar gol për t’i dhuruar avantazhin ekipit të tij ndaj Burnley, shkruan GazetaBlic . Jesus ka shënuar gol ...

Super Gabriel Jesus, tjetër gol fantastik për Manchester City
Manchester City e ka dyfishuar epërsinë kundër Burnley, në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht në Turf Moor. Gabriel Jesus shënoi sërish për 2:0 për Man Cityn në minutën e 50-të, raporton Gazeta ...
Gazeta Express | 03-Dec-2019 22:28
Manchester City e ka dyfishuar epërsinë kundër Burnley, në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht në Turf Moor. Gabriel Jesus shënoi sërish për 2:0 për Man Cityn në minutën e 50-të, raporton Gazeta ...

21:55 Gol fantastik në ndeshjen Burnley – Manchester City Manchester City ka kaluar në epërsi...
Manchester City ka kaluar në epërsi kundër Burnley, në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht në Turf Moor. Lexoni edhe: Kujt i thotë Morena: Do të takohemi atje! Gabriel Jesus shënoi një gol ...
Kosova Sot | 03-Dec-2019 22:02
Manchester City ka kaluar në epërsi kundër Burnley, në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht në Turf Moor. Lexoni edhe: Kujt i thotë Morena: Do të takohemi atje! Gabriel Jesus shënoi një gol ...

Burnley – Manchester City, ndeshja zhbllokohet me një super gol
Manchester City ka kaluar në epërsi 1:0 në udhëtim te Burnley, transmeton zeri.info Gabriel Jesus ka shënuar për mysafirët në minutën e 24-t./Zëri ...
Zeri | 03-Dec-2019 21:46
Manchester City ka kaluar në epërsi 1:0 në udhëtim te Burnley, transmeton zeri.info Gabriel Jesus ka shënuar për mysafirët në minutën e 24-t./Zëri ...

Gol fantastik në ndeshjen Burnley – Manchester City
Manchester City ka kaluar në epërsi kundër Burnley, në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht në Turf Moor. Gabriel Jesus shënoi një gol fantastik në minutën e 24-të, duke i dhënë epërsinë 1:0 Cityt, ...
Gazeta Express | 03-Dec-2019 21:46
Manchester City ka kaluar në epërsi kundër Burnley, në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht në Turf Moor. Gabriel Jesus shënoi një gol fantastik në minutën e 24-të, duke i dhënë epërsinë 1:0 Cityt, ...

Gabriel Jesus i shënon gol spektakolar Brunleyt (VIDEO)
Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Brunelyt në duelin që po luhet momentalisht në kuadër të Premierligës, shkruan Gazeta inFokus. Golin për skuadrën e Guardiolas e ka shënuar sulmuesi Gabriel Juesus në minutën e ...
InFokusi | 03-Dec-2019 21:46
Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Brunelyt në duelin që po luhet momentalisht në kuadër të Premierligës, shkruan Gazeta inFokus. Golin për skuadrën e Guardiolas e ka shënuar sulmuesi Gabriel Juesus në minutën e ...

Formacionet zyrtare, Burnley- Manchester City: Guardiola e nis me më të mirët
Manchester City do të kërkojë fitore në udhëtim te Burnley, për të ruajtur gjasat e fundit për titull këtë sezon në Ligën Premier. Liverpooli ka krijuar diferencë prej 11 pikëve deri më tani. Kampionët aktual do të jenë ...
Telegrafi | 03-Dec-2019 20:40
Manchester City do të kërkojë fitore në udhëtim te Burnley, për të ruajtur gjasat e fundit për titull këtë sezon në Ligën Premier. Liverpooli ka krijuar diferencë prej 11 pikëve deri më tani. Kampionët aktual do të jenë ...

Muriqi tregon se është ‘bishë’: U riktheva nga lëndimi dy javë më herët
Skuadra e Burnley sonte mirëpret Manchester City në stadiumin ‘Turf Moor’ Manchester City dhe Burnley ndodhet në vendin e tretë me 29 pikë, kurse Burnley në vendin e 10’të me 18 pikë, përcjell GazetaBlic. Një orë para ...
GazetaBlic | 03-Dec-2019 21:17
Skuadra e Burnley sonte mirëpret Manchester City në stadiumin ‘Turf Moor’ Manchester City dhe Burnley ndodhet në vendin e tretë me 29 pikë, kurse Burnley në vendin e 10’të me 18 pikë, përcjell GazetaBlic. Një orë para ...

Formacionet zyrtare, Burnley- Manchester City: Guardiola e nis me më të mirët
Manchester City do të kërkojë fitore në udhëtim te Burnley, për të ruajtur gjasat e fundit për titull këtë sezon në Ligën Premier. Liverpooli ka krijuar diferencë prej 11 pikëve deri më tani. Kampionët aktual do të jenë ...
E Dua Sportin | 03-Dec-2019 20:59
Manchester City do të kërkojë fitore në udhëtim te Burnley, për të ruajtur gjasat e fundit për titull këtë sezon në Ligën Premier. Liverpooli ka krijuar diferencë prej 11 pikëve deri më tani. Kampionët aktual do të jenë ...

Man City e viziton Burnley me synim për ta ruajtur hapin për titull Manchester City e viziton Turf Moor për t’u ndeshur me Burnley, në përpjekje për t’u kthyer në binar për ta vazhduar luftën për mbrojtjen e titullit në Premierligë, pas hapit mbrap
Manchester City e viziton Turf Moor për t’u ndeshur me Burnley, në përpjekje për t’u kthyer në binar për ta vazhduar luftën për mbrojtjen e titullit në Premierligë, pas hapit mbrapa që e bëri në fundjavë duke barazuar ...
Kosova Sot | 03-Dec-2019 20:52
Manchester City e viziton Turf Moor për t’u ndeshur me Burnley, në përpjekje për t’u kthyer në binar për ta vazhduar luftën për mbrojtjen e titullit në Premierligë, pas hapit mbrapa që e bëri në fundjavë duke barazuar ...

Guardiola: Asnjë panik, në janar nuk marrim lojtarë për titullin
Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, foli sot në konferencë për shtyp para sfidës së nesërme kundër Burnley. Strategu spanjoll foli për situatën që po kalon ekipi i tij, sfidën kundër Burnley dhe rolin e ...
ABCNews | 03-Dec-2019 18:33
Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, foli sot në konferencë për shtyp para sfidës së nesërme kundër Burnley. Strategu spanjoll foli për situatën që po kalon ekipi i tij, sfidën kundër Burnley dhe rolin e ...

Formacionet zyrtare: Brunley – Manchester City
Manchester City është mysafir i Brunleyt në duelin e vlefshëm për javën e pesëmbëdhjetë në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus. Të drejtuarit e trajnerin spanjoll Pep Guardiola kërkojnë vetëm tri pikë, pasi kanë mbetur ...
InFokusi | 03-Dec-2019 20:51
Manchester City është mysafir i Brunleyt në duelin e vlefshëm për javën e pesëmbëdhjetë në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus. Të drejtuarit e trajnerin spanjoll Pep Guardiola kërkojnë vetëm tri pikë, pasi kanë mbetur ...

Man City e viziton Burnley me synim për ta ruajtur hapin për titull, formacionet zyrtare
Manchester City e viziton Turf Moor për t’u ndeshur me Burnley, në përpjekje për t’u kthyer në binar për ta vazhduar luftën për mbrojtjen e titullit në Premierligë, pas hapit mbrapa që e bëri në fundjavë duke barazuar ...
Gazeta Express | 03-Dec-2019 20:40
Manchester City e viziton Turf Moor për t’u ndeshur me Burnley, në përpjekje për t’u kthyer në binar për ta vazhduar luftën për mbrojtjen e titullit në Premierligë, pas hapit mbrapa që e bëri në fundjavë duke barazuar ...

Formacionet zyrtare: Burnley – Man City
Kampionët aktual do të jenë mysafir të Burnley në ndeshjen e javës së 15-të, që fillon nga ora 21:15. Të dy skuadrat kanë konfirmuar formacionet startuese. Burnley: Pope, Bardsley, Tarkowski, Mee, Pieters, Cork, ...
Lajminet | 03-Dec-2019 20:31
Kampionët aktual do të jenë mysafir të Burnley në ndeshjen e javës së 15-të, që fillon nga ora 21:15. Të dy skuadrat kanë konfirmuar formacionet startuese. Burnley: Pope, Bardsley, Tarkowski, Mee, Pieters, Cork, ...

Burnley - Manchester City, formacionet zyrtare
Manchester City do të luajë sonte në udhëtim te Burnley në kuadër të xhiros së 15-të të ligës angleze, transmeton zeri.info Ekipi i Pep Guardiolas do të kërkojë këndelljen pas atij barazimi 2:2 në fundjavë ndaj ...
Zeri | 03-Dec-2019 20:19
Manchester City do të luajë sonte në udhëtim te Burnley në kuadër të xhiros së 15-të të ligës angleze, transmeton zeri.info Ekipi i Pep Guardiolas do të kërkojë këndelljen pas atij barazimi 2:2 në fundjavë ndaj ...

Hedhet shorti për Kupën FA, na presin dy super-ndeshje
Liverpooli është nikoqir i Evertonit në 'Anfield' në kuadër të rrethit të tretë në Kupën FA. Kampioni në fuqi Manchester City e nis këtë garë me një ndeshje të lehtë ndaj Port Vales, raporton......
Zeri | 02-Dec-2019 20:42
Liverpooli është nikoqir i Evertonit në 'Anfield' në kuadër të rrethit të tretë në Kupën FA. Kampioni në fuqi Manchester City e nis këtë garë me një ndeshje të lehtë ndaj Port Vales, raporton......

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved