ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 11:52

Rikthehet futbolli në Shqipëri, pas tërmetit tragjik

Rikthehet futbolli në Shqipëri, pas tërmetit tragjik
Pas ndërprerjes fundjavën e shkuar, për shkak të tronditjes që shkaktoi tërmeti kryesisht në zonën e Durrësit dhe Tiranës, Kategoria Superiore do t’i rikthehet normalitetit këtë fundjavë me ndeshjet e javës së 14. ...
TetovaSot | 03-Dec-2019 20:20
Pas ndërprerjes fundjavën e shkuar, për shkak të tronditjes që shkaktoi tërmeti kryesisht në zonën e Durrësit dhe Tiranës, Kategoria Superiore do t’i rikthehet normalitetit këtë fundjavë me ndeshjet e javës së 14. ...

Operohet në gju ylli i Juventusit
Juventusi ka konfirmuar se Sami Khedira do t’i nënshtrohet një operacioni në gju të mërkurën. Mesfushori gjerman ka pasur probleme me gjurin në javët e fundit dhe mungoi në barazimin e Juves 2:2 me Sassuolon. Në një ...
TetovaSot | 03-Dec-2019 20:12
Juventusi ka konfirmuar se Sami Khedira do t’i nënshtrohet një operacioni në gju të mërkurën. Mesfushori gjerman ka pasur probleme me gjurin në javët e fundit dhe mungoi në barazimin e Juves 2:2 me Sassuolon. Në një ...

Rikthehet futbolli në Shqipëri, pas tërmetit tragjik Pas ndërprerjes fundjavën e shkuar, për shkak të tronditjes që shkaktoi tërmeti kryesisht në zonën e Durrësit dhe Tiranës, Kategoria Superiore do t’i rikthehet normalitetit këtë...
Pas ndërprerjes fundjavën e shkuar, për shkak të tronditjes që shkaktoi tërmeti kryesisht në zonën e Durrësit dhe Tiranës, Kategoria Superiore do t’i rikthehet normalitetit këtë fundjavë me ndeshjet e javës së 14. ...
Kosova Sot | 03-Dec-2019 20:03
Pas ndërprerjes fundjavën e shkuar, për shkak të tronditjes që shkaktoi tërmeti kryesisht në zonën e Durrësit dhe Tiranës, Kategoria Superiore do t’i rikthehet normalitetit këtë fundjavë me ndeshjet e javës së 14. ...

Rikthehet futbolli në Shqipëri, pas tërmetit tragjik
Pas ndërprerjes fundjavën e shkuar, për shkak të tronditjes që shkaktoi tërmeti kryesisht në zonën e Durrësit dhe Tiranës, Kategoria Superiore do t’i rikthehet normalitetit këtë fundjavë me ndeshjet e javës së 14. ...
Gazeta Express | 03-Dec-2019 19:39
Pas ndërprerjes fundjavën e shkuar, për shkak të tronditjes që shkaktoi tërmeti kryesisht në zonën e Durrësit dhe Tiranës, Kategoria Superiore do t’i rikthehet normalitetit këtë fundjavë me ndeshjet e javës së 14. ...

Tërmetet/ Ja si është gjendja e stadiumeve në Shqipëri!
Pas lëkundjeve të forta të tërmetit një javë më parë, qindara ndërtesa janë shkatërruar e qindara të tjera pritet që të shemben nga autoritetet. Pas tërmetit, Federata Shqiptare e Futbillit, me disa specialistë ka bërë ...
Dritare | 03-Dec-2019 19:24
Pas lëkundjeve të forta të tërmetit një javë më parë, qindara ndërtesa janë shkatërruar e qindara të tjera pritet që të shemben nga autoritetet. Pas tërmetit, Federata Shqiptare e Futbillit, me disa specialistë ka bërë ...

A janë stadiumet shqiptare në gjendje pas tërmeteve? Vjen përgjigjia përfundimtare
Tërmetet në pjesën qendrore të Shqipërisë në vendin tonë, sollën edhe shtyrjen e aktiviteteve sportive. Pas lëkundjeve me magnitudë të lartë sizmike, shumë ndërtesa u dëmtuan dhe shkatërruan, sidomos në zonën e Durrësit ...
GazetaTema | 03-Dec-2019 18:00
Tërmetet në pjesën qendrore të Shqipërisë në vendin tonë, sollën edhe shtyrjen e aktiviteteve sportive. Pas lëkundjeve me magnitudë të lartë sizmike, shumë ndërtesa u dëmtuan dhe shkatërruan, sidomos në zonën e Durrësit ...

Galatasaray e do Xherdan Shaqirin në janar
Mesfushori, Sami Khedira, nesër do t’i nënshtrohet një operacioni në në gju – konfirmon klubi i Juventusit. Mesfushori ka pasur probleme me gjurit kohët e fundit dhe ishte jashtë fushave gjatë barazimit 2-2 me Sassuolo ...
GazetaBlic | 03-Dec-2019 18:42
Mesfushori, Sami Khedira, nesër do t’i nënshtrohet një operacioni në në gju – konfirmon klubi i Juventusit. Mesfushori ka pasur probleme me gjurit kohët e fundit dhe ishte jashtë fushave gjatë barazimit 2-2 me Sassuolo ...

Operohet në gju ylli i Juventusit Juventusi ka konfirmuar se Sami Khedira do t’i nënshtrohet një operacioni në gju të mërkurën. Mesfushori gjerman ka pasur probleme me gjurin në javët e fundit dhe mungoi në barazimin e Juves 2:2...
Juventusi ka konfirmuar se Sami Khedira do t’i nënshtrohet një operacioni në gju të mërkurën. Mesfushori gjerman ka pasur probleme me gjurin në javët e fundit dhe mungoi në barazimin e Juves 2:2 me Sassuolon. Lexoni ...
Kosova Sot | 03-Dec-2019 18:13
Juventusi ka konfirmuar se Sami Khedira do t’i nënshtrohet një operacioni në gju të mërkurën. Mesfushori gjerman ka pasur probleme me gjurin në javët e fundit dhe mungoi në barazimin e Juves 2:2 me Sassuolon. Lexoni ...

FSHF kërkon me ngulm të luhet në Durrës: Niko Dovana mesazhi i jetës nga futbolli
Tërmeti i fuqishëm që goditi Shqipërinë një javë më parë ka lënë pas shkatërrim e dhimbje, por edhe një solidarizim të fortë të të gjithëve. Futbolli pasi ka dhënë mbështetjen e tij të fortë me të prekurit nga ...
GazetaTema | 02-Dec-2019 16:56
Tërmeti i fuqishëm që goditi Shqipërinë një javë më parë ka lënë pas shkatërrim e dhimbje, por edhe një solidarizim të fortë të të gjithëve. Futbolli pasi ka dhënë mbështetjen e tij të fortë me të prekurit nga ...

Operohet në gju ylli i Juventusit
Juventusi ka konfirmuar se Sami Khedira do t’i nënshtrohet një operacioni në gju të mërkurën. Mesfushori gjerman ka pasur probleme me gjurin në javët e fundit dhe mungoi në barazimin e Juves 2:2 me Sassuolon, transmeton ...
Gazeta Express | 03-Dec-2019 18:06
Juventusi ka konfirmuar se Sami Khedira do t’i nënshtrohet një operacioni në gju të mërkurën. Mesfushori gjerman ka pasur probleme me gjurin në javët e fundit dhe mungoi në barazimin e Juves 2:2 me Sassuolon, transmeton ...

Pas tërmetit shkatërrues rikthehet Superliga e Shqipërisë
Pas ndërprerjes fundjavën e shkuar, për shkak të tronditjes që shkaktoi tërmeti kryesisht në zonën e Durrësit dhe Tiranës, Kategoria Superiore do t’i rikthehet normalitetit këtë fundjavë me ndeshjet e javës së 14. ...
InFokusi | 03-Dec-2019 18:06
Pas ndërprerjes fundjavën e shkuar, për shkak të tronditjes që shkaktoi tërmeti kryesisht në zonën e Durrësit dhe Tiranës, Kategoria Superiore do t’i rikthehet normalitetit këtë fundjavë me ndeshjet e javës së 14. ...

VIDEO | Kukësi, presion pa gdhirë: Tiranë, e mban mend?!
Tirana-Kukësi është një nga ndeshjet më të rëndësishme të javës së 14-të të Superiores. Bardheblutë kërkojnë fitoren e kthesës dhe me shumë mundësi do të luajnë në stadiumin “Selman Stërmasi”, pasi deri të shtunën ...
ABCNews | 03-Dec-2019 08:07
Tirana-Kukësi është një nga ndeshjet më të rëndësishme të javës së 14-të të Superiores. Bardheblutë kërkojnë fitoren e kthesës dhe me shumë mundësi do të luajnë në stadiumin “Selman Stërmasi”, pasi deri të shtunën ...

Syte ne “Air Albania Stadium”, ja kur mund te luhet derbi i madh
Federata Shqiptare e Futbollit njoftoi të gjitha klubet pak ditë më parë se kampionati do të rinisë këtë fundjavë. Në program është java e 14-të e superligës, e cila do të jetë e ndarë në dy ditë, të shtunën dhe të ...
Lajmi i Fundit | 03-Dec-2019 17:54
Federata Shqiptare e Futbollit njoftoi të gjitha klubet pak ditë më parë se kampionati do të rinisë këtë fundjavë. Në program është java e 14-të e superligës, e cila do të jetë e ndarë në dy ditë, të shtunën dhe të ...

Lajm i keq për Juventusin, ylli i skuadrës i nënshtrohet nesër operimit në gju
Juventusi ka konfirmuar që mesfushori Sami Khedira do t’i nënshtrohet një operimi në gju nesër, transmeton zeri.info Reprezentuesi gjerman ka qenë jashtë fushave së fundmi për shkak të probleme me gju dhe nuk ishte ...
Zeri | 03-Dec-2019 17:42
Juventusi ka konfirmuar që mesfushori Sami Khedira do t’i nënshtrohet një operimi në gju nesër, transmeton zeri.info Reprezentuesi gjerman ka qenë jashtë fushave së fundmi për shkak të probleme me gju dhe nuk ishte ...

Futbolli rikthehet në fundjavë, FSHF publikon kalendarin
Pas ndërprerjes fundjavën e shkuar, për shkak të tronditjes që shkaktoi tërmeti kryesisht në zonën e Durrësit dhe Tiranës, Kategoria Superiore do t’i rikthehet normalitetit këtë fundjavë me ndeshjet e javës së 14. ...
SuperSport | 03-Dec-2019 15:57
Pas ndërprerjes fundjavën e shkuar, për shkak të tronditjes që shkaktoi tërmeti kryesisht në zonën e Durrësit dhe Tiranës, Kategoria Superiore do t’i rikthehet normalitetit këtë fundjavë me ndeshjet e javës së 14. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved