ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 10:37

Reagim i fortë i Shabanit: Kush ka urdhëruar prishjen e pallateve duhet të shkojë në burg, përbën vepër penale…

Reagim i fortë i Shabanit: Kush ka urdhëruar prishjen e pallateve duhet të shkojë në burg, përbën vepër penale…
Aktivisti i njohur Endri Shabani ka reaguar në Facebook rreth faktit të prishjes së pallateve në Durrës. Sipas tij kjo është e qëllimshme për të fshehur provat e krimit. NGA: Postimi i plotë “Kushdo qe ka dhene urdher ...
Standard | 03-Dec-2019 12:09
Aktivisti i njohur Endri Shabani ka reaguar në Facebook rreth faktit të prishjes së pallateve në Durrës. Sipas tij kjo është e qëllimshme për të fshehur provat e krimit. NGA: Postimi i plotë “Kushdo qe ka dhene urdher ...

Lyerja e fasadave, britmat e KM-së dhe faksimile e Nenit 301
Në shumë godina të dëmtuara të Durrësit po mbushen të çarat në fasada dhe po lyhet kjo e fundit. Kjo shihet gjerësisht si gabim, madje më shumë se kaq. Godinat kanë nevojë për një ekspertizë të dëmit për të parë nëse ...
Gazeta Dita | 02-Dec-2019 19:12
Në shumë godina të dëmtuara të Durrësit po mbushen të çarat në fasada dhe po lyhet kjo e fundit. Kjo shihet gjerësisht si gabim, madje më shumë se kaq. Godinat kanë nevojë për një ekspertizë të dëmit për të parë nëse ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved