ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 10:27

Parashikimi i motit, nesër pritet borë

Parashikimi i motit, nesër pritet borë
Gjatë ditës së nesëme pritet moti i ftohtë dhe kryesisht vranët. Herët në mëngjes reshje shiu dhe bore, që më pas do të shndërrohen në borë. Pasdite dhe në mbrëmje reshjet pritet të pushojnë. Erë mesatare dhe ...
InFokusi | 03-Dec-2019 00:12
Gjatë ditës së nesëme pritet moti i ftohtë dhe kryesisht vranët. Herët në mëngjes reshje shiu dhe bore, që më pas do të shndërrohen në borë. Pasdite dhe në mbrëmje reshjet pritet të pushojnë. Erë mesatare dhe ...

Nga nesër, moti i keq do të mbizotërojë vendin
Duke filluar që nga dita e nesërme, e martë 3 dhjetor, moti do të përkeqësohet, duke bërë që reshje shiu dhe shtrëngata të ketë në të gjithë vendin. Sipas IGJEUM, nesër priten reshje mesatare në qarqet Shkodër dhe Kukës ...
Dritare | 02-Dec-2019 23:59
Duke filluar që nga dita e nesërme, e martë 3 dhjetor, moti do të përkeqësohet, duke bërë që reshje shiu dhe shtrëngata të ketë në të gjithë vendin. Sipas IGJEUM, nesër priten reshje mesatare në qarqet Shkodër dhe Kukës ...

Nesër bie borë, ja parashikimi i motit
3.12.2019 – Ftohtë dhe kryesisht vranët. Herët në mëngjes reshje shiu dhe bore, që më pas do të shndërrohen në borë. Pasdite dhe në mbrëmje reshjet pritet të pushojnë. Erë mesatare dhe mesatarisht e fuqishme nga ...
Indeks Online | 02-Dec-2019 23:50
3.12.2019 – Ftohtë dhe kryesisht vranët. Herët në mëngjes reshje shiu dhe bore, që më pas do të shndërrohen në borë. Pasdite dhe në mbrëmje reshjet pritet të pushojnë. Erë mesatare dhe mesatarisht e fuqishme nga ...

Shi dhe shtrëngata, rikthehet moti i keq
Reshje shiu, shoqëruar me shtrëngata, pritet të mbizotërojnë ditën e martë. Sipas IGJEUM, priten reshje mesatare në qarqet Shkodër dhe Kukës dhe lokalisht mesatare në qarqet Dibër, Lezhë, Elbasan, Fier, Berat, Korçë, ...
Lapsi | 02-Dec-2019 22:41
Reshje shiu, shoqëruar me shtrëngata, pritet të mbizotërojnë ditën e martë. Sipas IGJEUM, priten reshje mesatare në qarqet Shkodër dhe Kukës dhe lokalisht mesatare në qarqet Dibër, Lezhë, Elbasan, Fier, Berat, Korçë, ...

Bëhuni gati, i ftohti dhe bora nisin nga nesër në Kosovë
2.12.2019 - Një front i ftohtë që po sjell masa të ftohta polare nga veriu i kontinentit pritet të kalojë sonte dhe ditën e nesërme mbi vendin tonë. Gjatë natës dhe herët në mëngjes priten reshje të përziera shiu ...
Zeri | 02-Dec-2019 19:45
2.12.2019 - Një front i ftohtë që po sjell masa të ftohta polare nga veriu i kontinentit pritet të kalojë sonte dhe ditën e nesërme mbi vendin tonë. Gjatë natës dhe herët në mëngjes priten reshje të përziera shiu ...

Rikthehen reshjet e shiut, ja parashikimi i motit për çdo qytet
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat pasdite do të sjellin reshje shiu. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do variojnë: në zonat malore nga ...
GazetaTema | 02-Dec-2019 10:58
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat pasdite do të sjellin reshje shiu. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do variojnë: në zonat malore nga ...

Parashikimi i motit për 5 ditët që vijnë…..
Java që nisi do të sjellë me vete ndryshueshmëri të situatës meteorologjike. Do të nisë me diell e vranësira, por gjatë së martës reshjet do të rikthehen në të gjithë vendin të herëpasheshme në jug dhe në formën e ...
Standard | 02-Dec-2019 12:06
Java që nisi do të sjellë me vete ndryshueshmëri të situatës meteorologjike. Do të nisë me diell e vranësira, por gjatë së martës reshjet do të rikthehen në të gjithë vendin të herëpasheshme në jug dhe në formën e ...

Pasdite rikthehen reshjet e shiut, ky është parashikimi i motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat pasdite do të sjellin reshje shiu.
Top Channel | 02-Dec-2019 09:05
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat pasdite do të sjellin reshje shiu.

Përgatituni, ja kur do të bie borë në Kosovë
Dita e sotme do të jetë me mot kryesisht të vranët, por stabil. Gjatë orëve të pasditës vranësirat do të intensifikohen dhe si pasojë do të ketë rënie në fushat termike. Këto kushte të krijuara meteorologjike do të ...
Gazeta Observer | 02-Dec-2019 11:19
Dita e sotme do të jetë me mot kryesisht të vranët, por stabil. Gjatë orëve të pasditës vranësirat do të intensifikohen dhe si pasojë do të ketë rënie në fushat termike. Këto kushte të krijuara meteorologjike do të ...

Moti sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ftohtë në mëngjes dhe në mbrëmje kurse gjatë ditës do të mbizotërojë dielli, përcjell Telegrafi Maqedoni. Në vendet malore temperaturat gjatë gjithë ditës do të jenë nën 0 ...
Republika | 02-Dec-2019 10:50
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ftohtë në mëngjes dhe në mbrëmje kurse gjatë ditës do të mbizotërojë dielli, përcjell Telegrafi Maqedoni. Në vendet malore temperaturat gjatë gjithë ditës do të jenë nën 0 ...

Vranësira dhe reshje shiu gjatë ditë së sotme
Dita e sotme do të vijojë me mot kryesisht të vranët, por stabil. Këto kushte të krijuara meteorologjike do të mundësojnë që mbi të gjithë territorin e vendit sonte në mbrëmje dhe nesër të fillojnë reshjet e shiut e më ...
Gazeta Express | 02-Dec-2019 10:09
Dita e sotme do të vijojë me mot kryesisht të vranët, por stabil. Këto kushte të krijuara meteorologjike do të mundësojnë që mbi të gjithë territorin e vendit sonte në mbrëmje dhe nesër të fillojnë reshjet e shiut e më ...

Diell dhe ulje temperaturash, ky është parashikimi i motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat pasidite do sjellin mundësinë për reshje shiu.
Top Channel | 01-Dec-2019 08:54
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat pasidite do sjellin mundësinë për reshje shiu.

Parashikimi i motit per 5 ditet qe vijne
Java që nisi do të sjellë me vete ndryshueshmëri të situatës meteorologjike. Do të nisë me diell e vranësira, por gjatë së martës reshjet do të rikthehen në të gjithë vendin të herëpasheshme në jug dhe në formën e ...
Lajmi i Fundit | 02-Dec-2019 09:33
Java që nisi do të sjellë me vete ndryshueshmëri të situatës meteorologjike. Do të nisë me diell e vranësira, por gjatë së martës reshjet do të rikthehen në të gjithë vendin të herëpasheshme në jug dhe në formën e ...

Moti sot me vranësira, temperatura maksimale deri në 7 gradë Celsius
Dita e sotme do të vijojë me mot kryesisht të vranët, por stabil. Këto kushte të krijuara meteorologjike do të mundësojnë që mbi të gjithë territorin e vendit sonte në mbrëmje dhe nesër të fillojnë reshjet e shiut e më ...
Alsat-M | 02-Dec-2019 09:08
Dita e sotme do të vijojë me mot kryesisht të vranët, por stabil. Këto kushte të krijuara meteorologjike do të mundësojnë që mbi të gjithë territorin e vendit sonte në mbrëmje dhe nesër të fillojnë reshjet e shiut e më ...

Moti e hënë, 2 Dhjetor 2019
Sipas MeteoAlb: Mot i vranët dhe intervale kthjellimesh dominojne në vend. Më të dendura vranesirat paraqiten në zonat Veriore-Jugore. Por pasditja dhe orët e mbrëmjes dominohen nga alternime kthjellimesh dhe ...
VizionPlus | 02-Dec-2019 06:28
Sipas MeteoAlb: Mot i vranët dhe intervale kthjellimesh dominojne në vend. Më të dendura vranesirat paraqiten në zonat Veriore-Jugore. Por pasditja dhe orët e mbrëmjes dominohen nga alternime kthjellimesh dhe ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ftohtë në mëngjes dhe në mbrëmje kurse gjatë ditës do të mbizotërojë dielli, përcjell Telegrafi Maqedoni. Në vendet malore temperaturat gjatë gjithë ditës do të jenë nën 0 ...
Telegrafi | 02-Dec-2019 08:19
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ftohtë në mëngjes dhe në mbrëmje kurse gjatë ditës do të mbizotërojë dielli, përcjell Telegrafi Maqedoni. Në vendet malore temperaturat gjatë gjithë ditës do të jenë nën 0 ...

Parashikimi i motit për ditën e sotme
Masat e ftohta të ajrit me origjinë polare të cilat kanë përfshirë Gadishullin e Ballkanit, do të jenë prezent pothuaj gjatë gjithë këtyre pesë ditëve të ardhshme. Dita e sotme do të vijojë me mot kryesisht të......
Zeri | 02-Dec-2019 08:50
Masat e ftohta të ajrit me origjinë polare të cilat kanë përfshirë Gadishullin e Ballkanit, do të jenë prezent pothuaj gjatë gjithë këtyre pesë ditëve të ardhshme. Dita e sotme do të vijojë me mot kryesisht të......

Moti, këtë javë priten reshje bore
Masat e ftohta të ajrit me origjinë polare të cilat kanë përfshirë Gadishullin e Ballkanit, do të jenë prezent pothuaj gjatë gjithë këtyre pesë ditëve të ardhshme. Dita e sotme do të vijojë me mot kryesisht të vranët, ...
Telegrafi | 02-Dec-2019 07:33
Masat e ftohta të ajrit me origjinë polare të cilat kanë përfshirë Gadishullin e Ballkanit, do të jenë prezent pothuaj gjatë gjithë këtyre pesë ditëve të ardhshme. Dita e sotme do të vijojë me mot kryesisht të vranët, ...

Ja si do të jetë moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ftohtë në mëngjes dhe në mbrëmje kurse gjatë ditës do të mbizotërojë dielli. Në vendet malore temperaturat gjatë gjithë ditës do të jenë nën 0 gradë Celsius kurse nëpër ...
Ina-Online | 02-Dec-2019 08:48
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ftohtë në mëngjes dhe në mbrëmje kurse gjatë ditës do të mbizotërojë dielli. Në vendet malore temperaturat gjatë gjithë ditës do të jenë nën 0 gradë Celsius kurse nëpër ...

Moti për ditën e diel, 1 dhjetor 2019!
Moti do të me diell dhe vranësira të pakta në relievet malorë. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 4-5 me lartësi vale 1,0- 1,5 metër në det të ...
VizionPlus | 01-Dec-2019 06:45
Moti do të me diell dhe vranësira të pakta në relievet malorë. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 4-5 me lartësi vale 1,0- 1,5 metër në det të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved