ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 10:58

Në Prizren çdo moment pritet të lindë fëmija i dytë nga të prekurit e tërmetit

Në Prizren çdo moment pritet të lindë fëmija i dytë nga të prekurit e tërmetit
Në repartin e lindjes në Spitalin e Prizrenit për çdo çast pritet të lindë fëmija i dytë nga nëna e cila është strehuar në këtë qytet pas tërmetit në Shqipëri. Drejtori i spitalit, Afrim Avdaj, e ka konfirmuar këtë për ...
Medial | 03-Dec-2019 00:12
Në repartin e lindjes në Spitalin e Prizrenit për çdo çast pritet të lindë fëmija i dytë nga nëna e cila është strehuar në këtë qytet pas tërmetit në Shqipëri. Drejtori i spitalit, Afrim Avdaj, e ka konfirmuar këtë për ...

Në Prizren çdo moment pritet të lindë fëmija i dytë nga të prekurit e tërmetit
Në repartin e lindjes në Spitalin e Prizrenit për çdo çast pritet të lindë fëmija i dytë nga nëna e cila është strehuar në këtë qytet pas tërmetit në Shqipëri. Drejtori i spitalit, Afrim Avdaj, e ka konfirmuar këtë për ...
Klan Kosova | 03-Dec-2019 00:07
Në repartin e lindjes në Spitalin e Prizrenit për çdo çast pritet të lindë fëmija i dytë nga nëna e cila është strehuar në këtë qytet pas tërmetit në Shqipëri. Drejtori i spitalit, Afrim Avdaj, e ka konfirmuar këtë për ...

Lindja e foshnjës pas tërmetit, Rama: Ka një kohë për të vdekur dhe ka një kohë për të lindur
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dha sot lajmin se gruaja shtatzënë që qëndronte në çadër pas tërmetit, kishte sjellë në jetë një vajzë. Kryeministri Edi Rama, ka postuar foton e foshnjës së saj dhe të një ...
Dritare | 02-Dec-2019 23:59
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dha sot lajmin se gruaja shtatzënë që qëndronte në çadër pas tërmetit, kishte sjellë në jetë një vajzë. Kryeministri Edi Rama, ka postuar foton e foshnjës së saj dhe të një ...

Mbeti pa banesë prej tërmetit, gruaja nga Durrësi sjell në jetë vajzën
Banesa e familjes Sula në Manzë të Durrësit është shembur tërësisht nga tërmeti, i cili goditi vendin më 26 Nëntor. E strehuar në çadër për Ardjana Sulën dhe të gjithë familjen ka ardhur një mrekulli. Ajo ndodhej në ...
TetovaSot | 02-Dec-2019 23:16
Banesa e familjes Sula në Manzë të Durrësit është shembur tërësisht nga tërmeti, i cili goditi vendin më 26 Nëntor. E strehuar në çadër për Ardjana Sulën dhe të gjithë familjen ka ardhur një mrekulli. Ajo ndodhej në ...

Në Prizren erdhi në jetë foshnja e parë nga nëna durrsake e ikur nga tërmeti
Në Spitalin e Përgjithshëm të Prizrenit, ka lindur një foshnje e gjinisë mashkullore nga një grua e cila kishte ardhur nga Durrësi pasi që ishte një nga të prekurit e tërmetit në Durrës, e cila po strehohet në Kosovë. ...
Koha.net | 02-Dec-2019 22:31
Në Spitalin e Përgjithshëm të Prizrenit, ka lindur një foshnje e gjinisë mashkullore nga një grua e cila kishte ardhur nga Durrësi pasi që ishte një nga të prekurit e tërmetit në Durrës, e cila po strehohet në Kosovë. ...

Në Prizren lind foshnja e parë nga të prekurit e tërmetit të Durrësit
Ka lindur edhe foshnja e parë në Spitalin e Përgjithshëm të Prizrenit nga të prekurit e tërmetit në Durrës që po strehohen në Kosovë. Lajmin e ka konfirmuar Drejtori Ekzekutiv i Spitalit të Përgjithshëm të Prizrenit, ...
Gazeta Monitor | 02-Dec-2019 22:18
Ka lindur edhe foshnja e parë në Spitalin e Përgjithshëm të Prizrenit nga të prekurit e tërmetit në Durrës që po strehohen në Kosovë. Lajmin e ka konfirmuar Drejtori Ekzekutiv i Spitalit të Përgjithshëm të Prizrenit, ...

Mrekullia që po ndodh në çadra, tërmeti e la pa shtëpi, gruaja sjell në jetë foshnjen
Në një kohë kur banesa e tyre u shemb nga tërmeti i fuqishëm që goditi vendin më 26 nëntor, për familjen Sula nga Manza e Durrësit ka ndodhur mrekullia duke i rikthyer buzëqeshjen. Ndonëse e strehuar në çadër, në muajin ...
ABCNews | 02-Dec-2019 22:09
Në një kohë kur banesa e tyre u shemb nga tërmeti i fuqishëm që goditi vendin më 26 nëntor, për familjen Sula nga Manza e Durrësit ka ndodhur mrekullia duke i rikthyer buzëqeshjen. Ndonëse e strehuar në çadër, në muajin ...

Mbeti pa banesë prej tërmetit, gruaja nga Durrësi sjell në jetë vajzën
Banesa e familjes Sula në Manzë të Durrësit është shembur tërësisht nga tërmeti, i cili goditi vendin më 26 Nëntor. E strehuar në çadër për Ardjana Sulën dhe të gjithë familjen ka ardhur një mrekulli. Ajo ndodhej në ...
Gazeta Express | 02-Dec-2019 22:16
Banesa e familjes Sula në Manzë të Durrësit është shembur tërësisht nga tërmeti, i cili goditi vendin më 26 Nëntor. E strehuar në çadër për Ardjana Sulën dhe të gjithë familjen ka ardhur një mrekulli. Ajo ndodhej në ...

Shtëpia iu shemb nga tërmeti: Nëna sjell në jetë djalin në spitalin e Prizrenit
Në Spitalin e Përgjithshëm të Prizrenit, ka lindur një foshnje e gjinisë mashkullore nga një grua e cila kishter ardhur nga Durrësi pasi që ishte një nga të prekurit e tërmetit në Durrës, e cila po strehohet në Kosovë. ...
GazetaTema | 02-Dec-2019 21:20
Në Spitalin e Përgjithshëm të Prizrenit, ka lindur një foshnje e gjinisë mashkullore nga një grua e cila kishter ardhur nga Durrësi pasi që ishte një nga të prekurit e tërmetit në Durrës, e cila po strehohet në Kosovë. ...

Tërmeti e la pa shtëpi por bekohet nga mrekullia e jetës/ Gruaja shtatzënë që jetonte në çadër sjell në jetë vajzën
Në një kohë kur banesa e tyre u shemb nga tërmeti i fuqishëm që goditi vendin më 26 nëntor, për familjen Sula nga Manza e Durrësit ka ndodhur mrekullia. Ndonëse e strehuar në çadër, në muajin e nëntë të shtatzënisë, ...
BalkanWeb | 02-Dec-2019 20:14
Në një kohë kur banesa e tyre u shemb nga tërmeti i fuqishëm që goditi vendin më 26 nëntor, për familjen Sula nga Manza e Durrësit ka ndodhur mrekullia. Ndonëse e strehuar në çadër, në muajin e nëntë të shtatzënisë, ...

Tërmeti e la të pastrehë, shqiptarja lind foshnjën nën çadër
Një vajzë ka ardhur në jetë vetëm pak ditë pas tërmetit shkatërrimtar që goditi Durrësin mëngjesin e 26 nëntorit. Familja Sula ka mbetur e pa strehë nga tërmeti. Ata jetojnë në çadër dhe fëmija e quajtur Ajsel, duket se ...
TetovaSot | 02-Dec-2019 22:03
Një vajzë ka ardhur në jetë vetëm pak ditë pas tërmetit shkatërrimtar që goditi Durrësin mëngjesin e 26 nëntorit. Familja Sula ka mbetur e pa strehë nga tërmeti. Ata jetojnë në çadër dhe fëmija e quajtur Ajsel, duket se ...

Mrekulli në ditë të vështira! Nëna sjell në jetë foshnjen e saj nën çadra
Një vajzë ka ardhur në jetë vetëm pak ditë pas tërmetit shkatërrimtar që goditi Durrësin mëngjesin e 26 nëntorit. Familja Sula ka mbetur e pa strehë nga tërmeti. Ata jetojnë në çadër dhe fëmija e quajtur Ajsel, duket se ...
Indeks Online | 02-Dec-2019 21:45
Një vajzë ka ardhur në jetë vetëm pak ditë pas tërmetit shkatërrimtar që goditi Durrësin mëngjesin e 26 nëntorit. Familja Sula ka mbetur e pa strehë nga tërmeti. Ata jetojnë në çadër dhe fëmija e quajtur Ajsel, duket se ...

Tërmeti e la pa shtëpi, por bekohet nga mrekullia e jetës/ Gruaja shtatzënë që jetonte në çadër sjell në jetë vajzën
Në një kohë kur banesa e tyre u shemb nga tërmeti i fuqishëm që goditi vendin më 26 nëntor, për familjen Sula nga Manza e Durrësit ka ndodhur mrekullia. Ndonëse e strehuar në çadër, në muajin e nëntë të shtatzënisë, ...
Telegraf | 02-Dec-2019 20:32
Në një kohë kur banesa e tyre u shemb nga tërmeti i fuqishëm që goditi vendin më 26 nëntor, për familjen Sula nga Manza e Durrësit ka ndodhur mrekullia. Ndonëse e strehuar në çadër, në muajin e nëntë të shtatzënisë, ...

Tërmeti e la të pastrehë, shqiptarja lind foshnjën nën çadër
Një vajzë ka ardhur në jetë vetëm pak ditë pas tërmetit shkatërrimtar që goditi Durrësin mëngjesin e 26 nëntorit. Familja Sula ka mbetur e pa strehë nga tërmeti. Ata jetojnë në çadër dhe fëmija e quajtur Ajsel, duket se ...
Medial | 02-Dec-2019 21:43
Një vajzë ka ardhur në jetë vetëm pak ditë pas tërmetit shkatërrimtar që goditi Durrësin mëngjesin e 26 nëntorit. Familja Sula ka mbetur e pa strehë nga tërmeti. Ata jetojnë në çadër dhe fëmija e quajtur Ajsel, duket se ...

Tërmeti e la të pastrehë, shqiptarja lind foshnjën nën çadër
Një vajzë ka ardhur në jetë vetëm pak ditë pas tërmetit shkatërrimtar që goditi Durrësin mëngjesin e 26 nëntorit. Familja Sula ka mbetur e pa strehë nga tërmeti. Ata jetojnë në çadër dhe fëmija e quajtur Ajsel, duket se ...
Arbresh | 02-Dec-2019 21:35
Një vajzë ka ardhur në jetë vetëm pak ditë pas tërmetit shkatërrimtar që goditi Durrësin mëngjesin e 26 nëntorit. Familja Sula ka mbetur e pa strehë nga tërmeti. Ata jetojnë në çadër dhe fëmija e quajtur Ajsel, duket se ...

Tërmeti e la të pastrehë, shqiptarja lind foshnjën nën çadër
Një vajzë ka ardhur në jetë vetëm pak ditë pas tërmetit shkatërrimtar që goditi Durrësin mëngjesin e 26 nëntorit. Familja Sula ka mbetur e pa strehë nga tërmeti. Ata jetojnë në çadër dhe fëmija e quajtur......
Zeri | 02-Dec-2019 21:32
Një vajzë ka ardhur në jetë vetëm pak ditë pas tërmetit shkatërrimtar që goditi Durrësin mëngjesin e 26 nëntorit. Familja Sula ka mbetur e pa strehë nga tërmeti. Ata jetojnë në çadër dhe fëmija e quajtur......

Shtëpia iu shemb nga tërmeti/ Nëna sjell në jetë djalin në spitalin e Prizrenit
Në Spitalin e Përgjithshëm të Prizrenit, ka lindur një foshnje e gjinisë mashkullore nga një grua e cila kishter ardhur nga Durrësi pasi që ishte një nga të prekurit e tërmetit në Durrës, e cila po strehohet në Kosovë. ...
ABCNews | 02-Dec-2019 20:47
Në Spitalin e Përgjithshëm të Prizrenit, ka lindur një foshnje e gjinisë mashkullore nga një grua e cila kishter ardhur nga Durrësi pasi që ishte një nga të prekurit e tërmetit në Durrës, e cila po strehohet në Kosovë. ...

Tërmeti e la të pastrehë, shqiptarja lind foshnjën nën çadër
Një vajzë ka ardhur në jetë vetëm pak ditë pas tërmetit shkatërrimtar që goditi Durrësin mëngjesin e 26 nëntorit. Familja Sula ka mbetur e pa strehë nga tërmeti. Ata jetojnë në çadër dhe fëmija e quajtur Ajsel, duket se ...
Gazeta Observer | 02-Dec-2019 21:32
Një vajzë ka ardhur në jetë vetëm pak ditë pas tërmetit shkatërrimtar që goditi Durrësin mëngjesin e 26 nëntorit. Familja Sula ka mbetur e pa strehë nga tërmeti. Ata jetojnë në çadër dhe fëmija e quajtur Ajsel, duket se ...

Tërmeti e la të pastrehë, shqiptarja lind foshnjën nën çadër
Një vajzë ka ardhur në jetë vetëm pak ditë pas tërmetit shkatërrimtar që goditi Durrësin mëngjesin e 26 nëntorit. Familja Sula ka mbetur e pa strehë nga tërmeti. Ata jetojnë në çadër dhe fëmija e quajtur Ajsel, duket se ...
Gazeta Express | 02-Dec-2019 21:26
Një vajzë ka ardhur në jetë vetëm pak ditë pas tërmetit shkatërrimtar që goditi Durrësin mëngjesin e 26 nëntorit. Familja Sula ka mbetur e pa strehë nga tërmeti. Ata jetojnë në çadër dhe fëmija e quajtur Ajsel, duket se ...

E strehuara nga Shqipëria sjell në jetë foshnjën në Spitalin e Pejës
Në Kosovë u strehuan shumë familje nga Shqipëria pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit. E në Spitalin e Pejës, një grua e strehuar në këtë qytet, solli në jetë një foshnje, përmes lindjes së parakohshme. Gjendja e nënës ...
Telegrafi | 02-Dec-2019 19:40
Në Kosovë u strehuan shumë familje nga Shqipëria pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit. E në Spitalin e Pejës, një grua e strehuar në këtë qytet, solli në jetë një foshnje, përmes lindjes së parakohshme. Gjendja e nënës ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved