ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 10:58

Muriqi tregon si u rikthye nga lëndimi 14 ditë më herët

Muriqi tregon si u rikthye nga lëndimi 14 ditë më herët
Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ndihet mjaft i lumtur për rikthimin e tij në fushat e blerta. Muriqi u rikthye sot për të luajtur nga minuta e parë, ku shënoi dhe asistoi në takimin e Kupës së Turqisë ndaj ...
Indeks Online | 03-Dec-2019 22:46
Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ndihet mjaft i lumtur për rikthimin e tij në fushat e blerta. Muriqi u rikthye sot për të luajtur nga minuta e parë, ku shënoi dhe asistoi në takimin e Kupës së Turqisë ndaj ...

Gol dhe asist, Muriqi protagonist në Kupën e Turqisë!
Vedat Muriqi u rikthye titullar te Fenerbahce pas dëmtimit që pësoi para disa javësh, lëndim që e detyroi të mos luante në dy sfidat vendimtare që Kosova zhvilloi ndaj Republikës Çeke dhe Anglisë dhe u rikthye në ...
SuperSport | 03-Dec-2019 22:43
Vedat Muriqi u rikthye titullar te Fenerbahce pas dëmtimit që pësoi para disa javësh, lëndim që e detyroi të mos luante në dy sfidat vendimtare që Kosova zhvilloi ndaj Republikës Çeke dhe Anglisë dhe u rikthye në ...

Muriqi shkëlqen me Fenerbahçen
Në mbrëmjen e sotme, protagonist ishte edhe sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi. Shtatlarti dhuroi asistin te goli i dytë i turqve, shënuar nga Kadioglu në minutën e 16-t, i cili u nxorr me portën e boshatisur nga ...
AlbInfo | 03-Dec-2019 22:28
Në mbrëmjen e sotme, protagonist ishte edhe sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi. Shtatlarti dhuroi asistin te goli i dytë i turqve, shënuar nga Kadioglu në minutën e 16-t, i cili u nxorr me portën e boshatisur nga ...

Muriqi shënon dhe asiston në rikthimin e tij të plotë nga lëndimi, Feneri kalon tutje në Kupë (VIDEO)
Vedat Muriqi është rikthyer titullar për Fenerbahçen në mënyrën më mbresëlënëse të mundshme, duke i ndihmuar të kalojë në 1/8 e finales së Kupës së Turqisë me një gol dhe një asist në triumfin 4:0 kundër Istanbulspor ...
TetovaSot | 03-Dec-2019 22:26
Vedat Muriqi është rikthyer titullar për Fenerbahçen në mënyrën më mbresëlënëse të mundshme, duke i ndihmuar të kalojë në 1/8 e finales së Kupës së Turqisë me një gol dhe një asist në triumfin 4:0 kundër Istanbulspor ...

Muriqi me gol e asist në fitoren e thellë të Fenerbahçes në Kupë
Fenerbahçe ka shënuar fitorej prej 4 me 0 në shtëpi ndaj Istanbulsporit në 1/6 e Kupës së Turqisë. E pjesë e rëndësishme e kësaj fitore të Fenerit ishte edhe sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi, transmeton Koha.net. Ai ...
Koha.net | 03-Dec-2019 22:22
Fenerbahçe ka shënuar fitorej prej 4 me 0 në shtëpi ndaj Istanbulsporit në 1/6 e Kupës së Turqisë. E pjesë e rëndësishme e kësaj fitore të Fenerit ishte edhe sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi, transmeton Koha.net. Ai ...

Uzuni dhe Çokaj shënojnë dhe çojnë Lokomotivën e Zagrebit, në gjysmëfinalet e Kupës
Myrto Uzuni sërish protagonist me Lokomotiven e Zagrebit. 24-vjeçari ka gjetur sërish rrugën e rrjetës, teksa pas golit të shënuar në fundjavë në fitoren 4-0 Goricës, këtë herë Uzuni ka lënë sërish gjurmë me skuadrën e ...
InFokusi | 03-Dec-2019 22:19
Myrto Uzuni sërish protagonist me Lokomotiven e Zagrebit. 24-vjeçari ka gjetur sërish rrugën e rrjetës, teksa pas golit të shënuar në fundjavë në fitoren 4-0 Goricës, këtë herë Uzuni ka lënë sërish gjurmë me skuadrën e ...

Crystal Palace shokon të gjithë, me 10 lojtarë kalon në epërsi ndaj Bournemouth
Sulmuesi kosovar i Fenerbahces, Vedat Muriqi ndihet mjaft i lumtur për rikthimin e tij në fushat e blerta. Muriqi u rikthye sot për të luajtur nga minuta e parë, ku shënoi dhe asistoi në takimin e Kupës së Turqisë ndaj ...
GazetaBlic | 03-Dec-2019 22:10
Sulmuesi kosovar i Fenerbahces, Vedat Muriqi ndihet mjaft i lumtur për rikthimin e tij në fushat e blerta. Muriqi u rikthye sot për të luajtur nga minuta e parë, ku shënoi dhe asistoi në takimin e Kupës së Turqisë ndaj ...

Muriqi shënon dhe asiston në rikthimin e tij të plotë nga lëndimi, Feneri kalon tutje në Kupë Vedat Muriqi është rikthyer titullar për Fenerbahçen në mënyrën më mbresëlënëse të mundshme, duke i ndihmuar të kalojë në 1/8 e finales së Kupës së...
Vedat Muriqi është rikthyer titullar për Fenerbahçen në mënyrën më mbresëlënëse të mundshme, duke i ndihmuar të kalojë në 1/8 e finales së Kupës së Turqisë me një gol dhe një asist në triumfin 4:0 kundër Istanbulspor ...
Kosova Sot | 03-Dec-2019 21:24
Vedat Muriqi është rikthyer titullar për Fenerbahçen në mënyrën më mbresëlënëse të mundshme, duke i ndihmuar të kalojë në 1/8 e finales së Kupës së Turqisë me një gol dhe një asist në triumfin 4:0 kundër Istanbulspor ...

VIDEO | Muriqi goleador, sërish protagonist për Fenerbahce
Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, vazhdon të bëjë ndeshje të shkëlqyera me ekipin e Fenerbahce. Bomberi dardan duket se e ka lënë përfundimisht pas dëmtimin që pësoi disa javë më parë dhe është rikthyer të jetë ...
ABCNews | 03-Dec-2019 21:08
Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, vazhdon të bëjë ndeshje të shkëlqyera me ekipin e Fenerbahce. Bomberi dardan duket se e ka lënë përfundimisht pas dëmtimin që pësoi disa javë më parë dhe është rikthyer të jetë ...

Asisti dhe goli i Muriqit sonte ndaj Istanbulspor (VIDEO)
Vedat Muriqi është rikthyer në mënyrën më të mirë në fushat e futbollit, pas pauzës prej më shumë se 3 javë që kishte, që nga ai lëndimi në ndeshjen kampionale kundër Kasimpasha, shkruan “infOSport.mk”. Muriqi sonte në ...
InfoSport.mk | 03-Dec-2019 21:14
Vedat Muriqi është rikthyer në mënyrën më të mirë në fushat e futbollit, pas pauzës prej më shumë se 3 javë që kishte, që nga ai lëndimi në ndeshjen kampionale kundër Kasimpasha, shkruan “infOSport.mk”. Muriqi sonte në ...

Vedat Muriqi kthehet startues – gol dhe asistim në fitoren e Fenerbahces
Vedat Muriqi ka startuar nga minuta e parë për Fenerbacen pas lëndimit që e pësoi muaj më parë. Prizrenasi në ndeshjen e Kupës së Turqisë, në ndeshje ndaj Istanbulspor AS, ku skuadra e tij shënoi fitore 4-0. Ai shënoi ...
Telegrafi | 03-Dec-2019 20:51
Vedat Muriqi ka startuar nga minuta e parë për Fenerbacen pas lëndimit që e pësoi muaj më parë. Prizrenasi në ndeshjen e Kupës së Turqisë, në ndeshje ndaj Istanbulspor AS, ku skuadra e tij shënoi fitore 4-0. Ai shënoi ...

Muriqi shënon dhe asiston në rikthimin e tij të plotë nga lëndimi, Feneri kalon tutje në Kupë
Vedat Muriqi është rikthyer titullar për Fenerbahçen në mënyrën më mbresëlënëse të mundshme, duke i ndihmuar të kalojë në 1/8 e finales së Kupës së Turqisë me një gol dhe një asist në triumfin 4:0 kundër Istanbulspor ...
Gazeta Express | 03-Dec-2019 21:02
Vedat Muriqi është rikthyer titullar për Fenerbahçen në mënyrën më mbresëlënëse të mundshme, duke i ndihmuar të kalojë në 1/8 e finales së Kupës së Turqisë me një gol dhe një asist në triumfin 4:0 kundër Istanbulspor ...

Super Muriqi rikthehet me gol te Fenerbahçe
Asist dhe gol për Vedat Muriqin në takimin e sotëm të 1/16 së finales kundër Istanbulspor, në të cilën Fenerbahçe e tij shënoi fitore 4:0, njofton “infOSport.mk”. Një rikthim ky i madh për Muriqin, pas atij lëndimi të ...
InfoSport.mk | 03-Dec-2019 20:52
Asist dhe gol për Vedat Muriqin në takimin e sotëm të 1/16 së finales kundër Istanbulspor, në të cilën Fenerbahçe e tij shënoi fitore 4:0, njofton “infOSport.mk”. Një rikthim ky i madh për Muriqin, pas atij lëndimi të ...

Messin po e ‘pret’ edhe ky top i artë!
Skuadra e Fenerbahces ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Instanbulspor. Golin e tretë për Fenerin e ka shënuar sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi, raporton GazetaBlic. Muriqi ka shënuar gol në minutën e 74’të – ndërsa ai ...
GazetaBlic | 03-Dec-2019 20:51
Skuadra e Fenerbahces ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Instanbulspor. Golin e tretë për Fenerin e ka shënuar sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi, raporton GazetaBlic. Muriqi ka shënuar gol në minutën e 74’të – ndërsa ai ...

Muriqi rikthen formën, shënon në fitoren e thellë të Fenerbahces
Sulmuesi i Kosovës ka arritur të shënojë dhe të asistojë në fitoren 4:0 të Fenerbahces kundër Istanbulspor në Kupën e Turqisë. Muriqi fillimisht asistoi te goli i dytë i shënuar nga Kadioglu, në minutën e 16’. 25 ...
Lajminet | 03-Dec-2019 20:43
Sulmuesi i Kosovës ka arritur të shënojë dhe të asistojë në fitoren 4:0 të Fenerbahces kundër Istanbulspor në Kupën e Turqisë. Muriqi fillimisht asistoi te goli i dytë i shënuar nga Kadioglu, në minutën e 16’. 25 ...

Super Muriqi, pas asistimit tash e gjen edhe golin
Fenerbahce është duke luajtur përballë Istanbulspor AS në kuadër të Kupës së Turqisë dhe është duke fituar 3:0, transmeton zeri.info Vedat Muriqi është duke luajtur si titullar pas rikthimit nga lëndimi. Pas asistimit ...
Zeri | 03-Dec-2019 20:30
Fenerbahce është duke luajtur përballë Istanbulspor AS në kuadër të Kupës së Turqisë dhe është duke fituar 3:0, transmeton zeri.info Vedat Muriqi është duke luajtur si titullar pas rikthimit nga lëndimi. Pas asistimit ...

Muriqi rikthehet fuqishëm, shënon gol të bukur për Fenerbahcen
Vedat Muriqi e ka trefishuar rezultatin për Fenerbahcen, në një ndeshje kundër Istanbulspor AS në Kupën e Turqisë, duke e lënë plotësisht prapa lëndimin që ia humbi dy ndeshje të rëndësishme me Kosovën dhe një me ...
Gazeta Express | 03-Dec-2019 20:30
Vedat Muriqi e ka trefishuar rezultatin për Fenerbahcen, në një ndeshje kundër Istanbulspor AS në Kupën e Turqisë, duke e lënë plotësisht prapa lëndimin që ia humbi dy ndeshje të rëndësishme me Kosovën dhe një me ...

VIDEO | Çokaj shënon supergol, Lok. Zagreb arrin gjysmëfinalet
Është mbyllur takimi çerekfinal mes Sibenik dhe Lokomotivës së Zagrebit, me fitoren 0-4 të ekipit kryeqytetas. Ishte Myrto Uzuni ai që shënoi golin e parë të sfidës, në minutën e 27-të. Golin e Uzunit e asistoi i riu ...
ABCNews | 03-Dec-2019 19:03
Është mbyllur takimi çerekfinal mes Sibenik dhe Lokomotivës së Zagrebit, me fitoren 0-4 të ekipit kryeqytetas. Ishte Myrto Uzuni ai që shënoi golin e parë të sfidës, në minutën e 27-të. Golin e Uzunit e asistoi i riu ...

Vedat Muriqi realizon supergol (VIDEO)
Fenerbahce dhe Istambulspor AS janë duke luajtur aktualisht në kuadër të Kupës së Turisë, shkruan Gazeta inFokus. Fenerbahce është duke fituar me rezultat 3-0. Golin e tretë për vendasit e ka shënuar sulmuesi kosovar, ...
InFokusi | 03-Dec-2019 20:30
Fenerbahce dhe Istambulspor AS janë duke luajtur aktualisht në kuadër të Kupës së Turisë, shkruan Gazeta inFokus. Fenerbahce është duke fituar me rezultat 3-0. Golin e tretë për vendasit e ka shënuar sulmuesi kosovar, ...

Muriqi po e “sundon” futbollin turk, shënon edhe në kupë
Fenerbahce ka realizuar golin e tretë në ndeshjen e Kupës kundër Istanbulspor. Golin e tretë e realizoi Vedat Muriqi në minutën e 71-të të ndeshjes. Ylli i Kosovës gjithashtu asistoi edhe te goli i dytë i skuadrës së ...
Indeks Online | 03-Dec-2019 20:30
Fenerbahce ka realizuar golin e tretë në ndeshjen e Kupës kundër Istanbulspor. Golin e tretë e realizoi Vedat Muriqi në minutën e 71-të të ndeshjes. Ylli i Kosovës gjithashtu asistoi edhe te goli i dytë i skuadrës së ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved