ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 10:37

Mourinho: Nuk jam armiku i Unitedit, por do të shkoj në Old Trafford për ta fituar ndeshjen

Mourinho: Nuk jam armiku i Unitedit, por do të shkoj në Old Trafford për ta fituar ndeshjen
Jose Mourinho do të kthehet në Old Trafford të mërkurën mbrëma, për herë të parë që nga shkarkimi, mirëpo trajneri i ri i Tottenham Hotspur thotë se nuk është armik i Manchester Unitedit. Portugezi i kaloi dy vjet e ...
E Dua Sportin | 03-Dec-2019 23:01
Jose Mourinho do të kthehet në Old Trafford të mërkurën mbrëma, për herë të parë që nga shkarkimi, mirëpo trajneri i ri i Tottenham Hotspur thotë se nuk është armik i Manchester Unitedit. Portugezi i kaloi dy vjet e ...

Barcelona i ka treguar derën, United kërkon të përfitojë
Manchester United kërkon të përforcohet sa më shumë në merkaton e janarit, pasi “Djajtë e Kuq” nuk po bëjnë një sezon të mirë. Trajneri Ole Gunnar Solskjaer ka pranuar se do të ndërhyjnë në merkato, në mënyrë që të ...
ABCNews | 03-Dec-2019 21:53
Manchester United kërkon të përforcohet sa më shumë në merkaton e janarit, pasi “Djajtë e Kuq” nuk po bëjnë një sezon të mirë. Trajneri Ole Gunnar Solskjaer ka pranuar se do të ndërhyjnë në merkato, në mënyrë që të ...

Mourinho: United kapitull i mbyllur për mua, më pëlqejnë sfidat e mëdha
Jose Mourinho, do të rikthehet në “Old Trafford” nesër në mbrëmje, pasi Tottenham i tij do të luajë në transfertë përballë Manchester United. Strategu portugez nuk ka kërkuar që të bëjë shumë polemika para duelit. “Ky ...
Portalb | 03-Dec-2019 21:47
Jose Mourinho, do të rikthehet në “Old Trafford” nesër në mbrëmje, pasi Tottenham i tij do të luajë në transfertë përballë Manchester United. Strategu portugez nuk ka kërkuar që të bëjë shumë polemika para duelit. “Ky ...

Mourinho: Nuk jam armiku i Unitedit, por do të shkoj në Old Trafford për ta fituar ndeshjen
Jose Mourinho do të kthehet në Old Trafford të mërkurën mbrëma, për herë të parë që nga shkarkimi, mirëpo trajneri i ri i Tottenham Hotspur thotë se nuk është armik i Manchester Unitedit. Portugezi i kaloi dy vjet e ...
Telegrafi | 03-Dec-2019 21:46
Jose Mourinho do të kthehet në Old Trafford të mërkurën mbrëma, për herë të parë që nga shkarkimi, mirëpo trajneri i ri i Tottenham Hotspur thotë se nuk është armik i Manchester Unitedit. Portugezi i kaloi dy vjet e ...

Mourinho: Nuk jam ‘armik’ i Man Utd
Jose Mourinho ka thënë se ai nuk është një ‘zuzar’ dhe nuk është ‘armik’ i Manchester United, teksa përgatitet të kthehet në ‘Old Trafford’ me Tottenham për herë të parë që kur u shkarkua nga ‘Djajtë e Kuq’, në dhjetor ...
Gazeta Observer | 03-Dec-2019 20:43
Jose Mourinho ka thënë se ai nuk është një ‘zuzar’ dhe nuk është ‘armik’ i Manchester United, teksa përgatitet të kthehet në ‘Old Trafford’ me Tottenham për herë të parë që kur u shkarkua nga ‘Djajtë e Kuq’, në dhjetor ...

Mourinho: Nuk jam ‘armik’ i Man Utd
Portugezi ka kaluar dy vite aspak të lehta te Manchester United, para largimit në dhjetor. 12 muaj pas, Mourinho do të rikthehet në ‘Old Trafford’, tani si trajner i Tottenham, duke tentuar të mposht Manchester ...
Lajminet | 03-Dec-2019 20:20
Portugezi ka kaluar dy vite aspak të lehta te Manchester United, para largimit në dhjetor. 12 muaj pas, Mourinho do të rikthehet në ‘Old Trafford’, tani si trajner i Tottenham, duke tentuar të mposht Manchester ...

Mourinho rikthehet tek United: Për mua, është kapitull i mbyllur
Strategu portugez, Jose Mourinho, do të rikthehet në “Old Trafford” nesër në mbrëmje, pasi Tottenham i tij do të luajë në transfertë përballë Manchester United. E gjithë vëmendja ishte e fokusuar te konferenca e ...
ABCNews | 03-Dec-2019 18:15
Strategu portugez, Jose Mourinho, do të rikthehet në “Old Trafford” nesër në mbrëmje, pasi Tottenham i tij do të luajë në transfertë përballë Manchester United. E gjithë vëmendja ishte e fokusuar te konferenca e ...

Pochettino thuhet se e do kalimin te Unitedi
Manchester United e ka mundësinë që ta emërojë Mauricio Pochettinon si trajnerin e tyre të ri. Strategu argjentinas ditë më parë është shkarkuar nga Tottenham Hotspuri dhe vendin e tij e ka zënë Jose Mourinho. ...
Koha.mk | 03-Dec-2019 18:54
Manchester United e ka mundësinë që ta emërojë Mauricio Pochettinon si trajnerin e tyre të ri. Strategu argjentinas ditë më parë është shkarkuar nga Tottenham Hotspuri dhe vendin e tij e ka zënë Jose Mourinho. ...

16:37 Pochettino e synon bankinën e Man Utd Trajneri argjentinas po e projekton të...
Trajneri argjentinas po e projekton të ardhmen e tij pas largimit nga Tottenhami. Arsenali, Real Madridi dhe Bayern Munichu po ashtu përmenden si opsione të Pochettinos Mauricio Pochettino shpreson të bëhet trajner i ri ...
Kosova Sot | 03-Dec-2019 16:39
Trajneri argjentinas po e projekton të ardhmen e tij pas largimit nga Tottenhami. Arsenali, Real Madridi dhe Bayern Munichu po ashtu përmenden si opsione të Pochettinos Mauricio Pochettino shpreson të bëhet trajner i ri ...

Pochettino e synon bankinën e Man Utd
Trajneri argjentinas po e projekton të ardhmen e tij pas largimit nga Tottenhami. Arsenali, Real Madridi dhe Bayern Munichu po ashtu përmenden si opsione të Pochettinos Mauricio Pochettino shpreson të bëhet trajner i ri ...
Gazeta Express | 03-Dec-2019 16:36
Trajneri argjentinas po e projekton të ardhmen e tij pas largimit nga Tottenhami. Arsenali, Real Madridi dhe Bayern Munichu po ashtu përmenden si opsione të Pochettinos Mauricio Pochettino shpreson të bëhet trajner i ri ...

Mourinho: Nuk jam i keqi i filmit, ata e dinë! Unë, si Nelson Mandela
Jose Mourinho do të rikthehet në Manchester, këtë herë si kundërshtar dhe me objektivin për të mundur “Djajtë e kuq” me Tottenham. Portugezi është ngacmuar në konferencën e zakonshme për shtyp, por si zakonisht ai di të ...
ABCNews | 03-Dec-2019 15:24
Jose Mourinho do të rikthehet në Manchester, këtë herë si kundërshtar dhe me objektivin për të mundur “Djajtë e kuq” me Tottenham. Portugezi është ngacmuar në konferencën e zakonshme për shtyp, por si zakonisht ai di të ...

Pochettino dëshiron të marrë drejtimin e Unitedit
Ish-trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino dëshiron që të bëhet trajner i Manchester Unitedit, pasi ka shikuar opsionet që ka pas shkarkimit nga klubi londinez. Arsenali, Real Madridi e Bayerni raportohet që ...
Koha.net | 03-Dec-2019 16:33
Ish-trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino dëshiron që të bëhet trajner i Manchester Unitedit, pasi ka shikuar opsionet që ka pas shkarkimit nga klubi londinez. Arsenali, Real Madridi e Bayerni raportohet që ...

Solskajeri paralajmëron lojtarët se do të shkarkohet
Manchester United dhe Tottenhami do të përballen të mërkurën prej orës 21:00, ndeshje e vlefshme për xhiron e 15-të në Premierligë.
Kosova Press | 03-Dec-2019 16:09
Manchester United dhe Tottenhami do të përballen të mërkurën prej orës 21:00, ndeshje e vlefshme për xhiron e 15-të në Premierligë.

Pogba nuk luan ndaj Tottenhamit
Machester United do të përballet me Tottenham Hotspurin në kuadër të javës së 15-të e që do të jetë ndeshja kryesore në Ligën Premier. Djajtë e Kuq do të kenë përball ish-trajnerin e tyre, Jose Mourinhon, që para pak ...
Telegrafi | 03-Dec-2019 11:33
Machester United do të përballet me Tottenham Hotspurin në kuadër të javës së 15-të e që do të jetë ndeshja kryesore në Ligën Premier. Djajtë e Kuq do të kenë përball ish-trajnerin e tyre, Jose Mourinhon, që para pak ...

Klubet angleze me krenari do të mbështesin komunitetin LGBT
Ka tri vite që drejtuesit e Premier Ligës angleze dhe të divizioneve tjera të futbollit, janë duke përkrahur fuqishëm komunitetin LGBT. Në të gjitha ndeshjet e javës së 15-të, që luhet të martën, të mërkurën dhe të ...
Indeks Online | 03-Dec-2019 15:52
Ka tri vite që drejtuesit e Premier Ligës angleze dhe të divizioneve tjera të futbollit, janë duke përkrahur fuqishëm komunitetin LGBT. Në të gjitha ndeshjet e javës së 15-të, që luhet të martën, të mërkurën dhe të ...

Pochettino thuhet se e do kalimin te Unitedi
Manchester United e ka mundësinë që ta emërojë Mauricio Pochettinon si trajnerin e tyre të ri. Strategu argjentinas ditë më parë është shkarkuar nga Tottenham Hotspuri dhe vendin e tij e ka zënë Jose Mourinho. ...
Telegrafi | 03-Dec-2019 11:16
Manchester United e ka mundësinë që ta emërojë Mauricio Pochettinon si trajnerin e tyre të ri. Strategu argjentinas ditë më parë është shkarkuar nga Tottenham Hotspuri dhe vendin e tij e ka zënë Jose Mourinho. ...

Solskjaer: Zërat për largimin tim nga Manchester Unitedi -rrena të kulluara
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ka folur në konferencë për shtyp para ndeshjes derbi me Tottenhamin që zhvillohet nesër mbrëma. Pas rezultateve negative në javët e fundit, është spekuluar ...
Indeks Online | 03-Dec-2019 14:52
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ka folur në konferencë për shtyp para ndeshjes derbi me Tottenhamin që zhvillohet nesër mbrëma. Pas rezultateve negative në javët e fundit, është spekuluar ...

Mourinho zbulon raportet me tifozët e Man United dhe atë se çfarë e pret në ‘Old Trafford’
Jose Mourinho është duke pritur mikërpritje të mirë nga tifozët e Manchester Unitedit në rikthimin e tij të parë në ‘Old Trafford’ që prej shkarkimit. Trajneri portugez është emëruar së fundmi te Tottenhami dhe ...
Zeri | 03-Dec-2019 14:30
Jose Mourinho është duke pritur mikërpritje të mirë nga tifozët e Manchester Unitedit në rikthimin e tij të parë në ‘Old Trafford’ që prej shkarkimit. Trajneri portugez është emëruar së fundmi te Tottenhami dhe ...

Solskjaer i pashqetësuar që mund ta humbasë punën te Man Utd
Unai Emery, Mauricio Pochettino dhe Quique Sanchez Flores kanë humbur punët e tyre gjatë dy javëve të fundit, dhe Solskjaer po vihet nën presion pasi fitoi vetëm katër nga 14 ndeshjet e ligës këtë sezon. Por trajneri i ...
Lajminet | 03-Dec-2019 14:19
Unai Emery, Mauricio Pochettino dhe Quique Sanchez Flores kanë humbur punët e tyre gjatë dy javëve të fundit, dhe Solskjaer po vihet nën presion pasi fitoi vetëm katër nga 14 ndeshjet e ligës këtë sezon. Por trajneri i ...

Pochettino thuhet se e do kalimin te Unitedi
Manchester United e ka mundësinë që ta emërojë Mauricio Pochettinon si trajnerin e tyre të ri. Strategu argjentinas ditë më parë është shkarkuar nga Tottenham Hotspuri dhe vendin e tij e ka zënë Jose Mourinho. ...
E Dua Sportin | 03-Dec-2019 12:00
Manchester United e ka mundësinë që ta emërojë Mauricio Pochettinon si trajnerin e tyre të ri. Strategu argjentinas ditë më parë është shkarkuar nga Tottenham Hotspuri dhe vendin e tij e ka zënë Jose Mourinho. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved