ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 10:27

“Mos bëj si i pafajshëm”, Sejamini shpërthen kundër Ramës: Je ndërtuesi më i madh në histori

“Mos bëj si i pafajshëm”, Sejamini shpërthen kundër Ramës: Je ndërtuesi më i madh në histori
Neritan Sejamini, ka komentuar mënyrën e menaxhimit të situatës së tërmetit nga ana e kryeministrit Rama. Sejamini shpreh habinë për sjelljen e kryeministri, i cili bën si i pafajshëm për katrahurën urbanistike në ...
Telegraf | 03-Dec-2019 08:40
Neritan Sejamini, ka komentuar mënyrën e menaxhimit të situatës së tërmetit nga ana e kryeministrit Rama. Sejamini shpreh habinë për sjelljen e kryeministri, i cili bën si i pafajshëm për katrahurën urbanistike në ...

Edi Rama është ndërtuesi më i madh në histori, nuk ka lënë shesh, lulishte dhe park pa e kthyer në…
Nga Neritan Sejamini Edi Rama është ndërtuesi me i madh ne historinë e Shqipërisë dhe ndoshta me gjere. Ka 20 vjet qe jep leje ndërtimi pa ndërprerje-ka dhëne mijëra leje ndërtimi për dhjetar miliarda euro. Nuk ka lënë ...
Standard | 02-Dec-2019 12:06
Nga Neritan Sejamini Edi Rama është ndërtuesi me i madh ne historinë e Shqipërisë dhe ndoshta me gjere. Ka 20 vjet qe jep leje ndërtimi pa ndërprerje-ka dhëne mijëra leje ndërtimi për dhjetar miliarda euro. Nuk ka lënë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved