ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 11:22

Morena dhe Stresi vizitojnë djalin që u hodh nga kati i pestë shkak i tërmetit

Morena dhe Stresi vizitojnë djalin që u hodh nga kati i pestë shkak i tërmetit
Morena Taraku ka shkuar në Shqipëri. Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, ka shkuar në Shqipëri për t’i ndihmuar të prekurit nga tërmeti, shkruan lajmi.net.Ajo së bashku me reperin Stresi kanë shkuar edhe në spitalin ...
Zeri | 03-Dec-2019 22:25
Morena Taraku ka shkuar në Shqipëri. Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, ka shkuar në Shqipëri për t’i ndihmuar të prekurit nga tërmeti, shkruan lajmi.net.Ajo së bashku me reperin Stresi kanë shkuar edhe në spitalin ...

Morena Taraku dhe Stresi vizitojnë 10 vjeçarin që u hodh nga kati i pestë shkak i tërmetit
Afërdita Dreshaj i fton të gjithë për ti ndihmuar të prekurit nga tërmeti. Këngëtarja dhe modelja, Afërdita Dreshaj, nëpërmjet një postimi në Instagram i ka ftuar të gjithë që ti ndihmojnë familjet e prekura nga tërmeti ...
GazetaBlic | 03-Dec-2019 22:19
Afërdita Dreshaj i fton të gjithë për ti ndihmuar të prekurit nga tërmeti. Këngëtarja dhe modelja, Afërdita Dreshaj, nëpërmjet një postimi në Instagram i ka ftuar të gjithë që ti ndihmojnë familjet e prekura nga tërmeti ...

Bebe Rexha: Po kthehem në SHBA, por zemra ime është në Shqipëri
Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ishte ditën e djeshme në Shqipëri, në zonën e Bubqit. Bebe ishte nga të parët persona që u solidarizuan me situatën kaotike që u gjend Shqipëria pas tërmetit të fuqishëm, që preku ...
Flaka | 03-Dec-2019 22:16
Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ishte ditën e djeshme në Shqipëri, në zonën e Bubqit. Bebe ishte nga të parët persona që u solidarizuan me situatën kaotike që u gjend Shqipëria pas tërmetit të fuqishëm, që preku ...

Afërdita Dreshaj ka një mesazh për të gjithë shqiptarët për familjet e prekura nga tërmeti
Afërdita Dreshaj i fton të gjithë për ti ndihmuar të prekurit nga tërmeti. Këngëtarja dhe modelja, Afërdita Dreshaj, nëpërmjet një postimi në Instagram i ka ftuar të gjithë që ti ndihmojnë familjet e prekura nga......
Zeri | 03-Dec-2019 22:07
Afërdita Dreshaj i fton të gjithë për ti ndihmuar të prekurit nga tërmeti. Këngëtarja dhe modelja, Afërdita Dreshaj, nëpërmjet një postimi në Instagram i ka ftuar të gjithë që ti ndihmojnë familjet e prekura nga......

Bebe Rexha: Zemra ime është në Shqipëri
Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ishte ditën e djeshme në Shqipëri, në zonën e Bubqit. Bebe ishte nga të parët persona që u solidarizuan me situatën kaotike që u gjend Shqipëria pas tërmetit të fuqishëm, që preku ...
Arbresh | 03-Dec-2019 21:33
Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ishte ditën e djeshme në Shqipëri, në zonën e Bubqit. Bebe ishte nga të parët persona që u solidarizuan me situatën kaotike që u gjend Shqipëria pas tërmetit të fuqishëm, që preku ...

Pas qëndrimit njëditor në Shqipëri, Bebe Rexha largohet përsëri në ShBA: Jam e lodhur, por zemra ime është plot
Ditën e hënë të datës 2 dhjetor, artistja shqiptare me famë internacionale, Bebe Rexha, vizitoi Shqipërinë. Ajo qëndroi për një ditë në shtetin e saj amtar, duke vizituar familjet e prekura nga tërmeti, gjersa premtoi ...
Telegrafi | 03-Dec-2019 21:11
Ditën e hënë të datës 2 dhjetor, artistja shqiptare me famë internacionale, Bebe Rexha, vizitoi Shqipërinë. Ajo qëndroi për një ditë në shtetin e saj amtar, duke vizituar familjet e prekura nga tërmeti, gjersa premtoi ...

Bebe Rexha: Po kthehem në SHBA, por zemra ime është në Shqipëri
Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ishte ditën e djeshme në Shqipëri, në zonën e Bubqit. Bebe ishte nga të parët persona që u solidarizuan me situatën kaotike që u gjend Shqipëria pas tërmetit të fuqishëm, që preku ...
Top Channel | 03-Dec-2019 20:30
Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ishte ditën e djeshme në Shqipëri, në zonën e Bubqit. Bebe ishte nga të parët persona që u solidarizuan me situatën kaotike që u gjend Shqipëria pas tërmetit të fuqishëm, që preku ...

Ardian Bujupi pezullon turneun për të ardhur në Shqipëri
Këngëtari i njohur Ardian Bujupi ditën që ndodhi tërmeti shkatërrues në Shqipëri, shprehu ngushëllime për familjet që humbën të afërmit e tyre. Ai tregoi se për fat të keq nuk mund të vizitojë vendin tonë për shkak të ...
Lapsi | 03-Dec-2019 20:43
Këngëtari i njohur Ardian Bujupi ditën që ndodhi tërmeti shkatërrues në Shqipëri, shprehu ngushëllime për familjet që humbën të afërmit e tyre. Ai tregoi se për fat të keq nuk mund të vizitojë vendin tonë për shkak të ...

Afërdita për të prekurit nga tërmetet: Ndihmoni këto familje para festave
Këngëtarja dhe modelja, Afërdita Dreshaj, nëpërmjet një postimi në Instagram i ka ftuar të gjithë që ti ndihmojnë familjet e prekura nga tërmeti i 26 Nëntorit në Shqipëri, shkruan . Ajo ka bërë thirje që këtë gjë ta ...
Lajminet | 03-Dec-2019 21:00
Këngëtarja dhe modelja, Afërdita Dreshaj, nëpërmjet një postimi në Instagram i ka ftuar të gjithë që ti ndihmojnë familjet e prekura nga tërmeti i 26 Nëntorit në Shqipëri, shkruan . Ajo ka bërë thirje që këtë gjë ta ...

Bebe Rexha: Po kthehem në SHBA, por zemra ime është në Shqipëri
Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha, ishte ditën e djeshme në Shqipëri, në zonën e Bubqit.
Kosova Press | 03-Dec-2019 20:40
Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha, ishte ditën e djeshme në Shqipëri, në zonën e Bubqit.

Historia tragjike e familjes në Bubq që Bebe Rexha do iu ndërtojë shtëpinë, brenda 3 vitesh humbi vajzë e djalë
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, mbërri dje në Shqipëri, ku pa nga afër dëmet e tmerrshme të shkaktuara nga tërmeti katastrofik i 26 nëntorit. Bebe Rexha vendosi të ndërojë dy banesa, për dy familje të ...
BalkanWeb | 03-Dec-2019 10:08
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, mbërri dje në Shqipëri, ku pa nga afër dëmet e tmerrshme të shkaktuara nga tërmeti katastrofik i 26 nëntorit. Bebe Rexha vendosi të ndërojë dy banesa, për dy familje të ...

Bebe Rexha do u ndërtojë shtëpinë, zbulohet historia e dhimbshme e familjes në Bubq
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha mbërriti dje në Shqipëri, ku ka vendosur të japë kontributin e saj për familjet e prekura nga tërmeti. Bebe ishte dje në fshatin Bubq të Fushë-Krujës ndër më të prekurit ...
GazetaTema | 03-Dec-2019 11:11
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha mbërriti dje në Shqipëri, ku ka vendosur të japë kontributin e saj për familjet e prekura nga tërmeti. Bebe ishte dje në fshatin Bubq të Fushë-Krujës ndër më të prekurit ...

Lorik Cana bën thirrje nga Amerika për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti
Ditën e djeshme këngëtarja me origjinë shqiptare dhe famë botërore, Bebe Rexha, erdhi në Shqipëri për të parë nga afër pasojat e shkaktuara nga tërmeti i 26 Nëntorit dhe për të ofruar ndihmën e saj personalisht. Bebe do ...
GazetaBlic | 03-Dec-2019 20:40
Ditën e djeshme këngëtarja me origjinë shqiptare dhe famë botërore, Bebe Rexha, erdhi në Shqipëri për të parë nga afër pasojat e shkaktuara nga tërmeti i 26 Nëntorit dhe për të ofruar ndihmën e saj personalisht. Bebe do ...

Bebe Rexha: "Në venat e mia rrjedh gjak shqiptar, do ndërtoj dy shtëpi"
Ne nje mesazh per media, kengetarja me origjine shqiptare ka deklaruar se ne venat e saj rrjedh gjak shqiptar dhe se nuk do te harroje kurre nga vjen, ndersa ka theksuar se do te kontribuoje ne ndertimin e dy banesave ...
ikub.al | 02-Dec-2019 15:25
Ne nje mesazh per media, kengetarja me origjine shqiptare ka deklaruar se ne venat e saj rrjedh gjak shqiptar dhe se nuk do te harroje kurre nga vjen, ndersa ka theksuar se do te kontribuoje ne ndertimin e dy banesave ...

Bebe Rexha u drejtohet shqiptarëve në botë nga Biza: Ky është shansi juaj për të ndihmuar, zoti e bekoftë Shqipërinë
Bebe Rexha sëbashku me presidentin e republikës së Shqipërisë, Ilir Metën, kanë vizituar një familje të prekur nga tërmeti në fshatin Bizë, Ishëm.
Top Channel | 02-Dec-2019 18:17
Bebe Rexha sëbashku me presidentin e republikës së Shqipërisë, Ilir Metën, kanë vizituar një familje të prekur nga tërmeti në fshatin Bizë, Ishëm.

Ardian Bujupi viziton të prekurit nga tërmeti në Shqipëri
Disa ditë më parë, këngëtari i njohur Ardian Bujupi me një video të publikuar në Instagram, ka shprehur keqardhjen e tij për fatkeqësinë natyrore dhe kërkoi falje që nuk mund të jetë prezent që të japë kontributin afër ...
Telegraf | 03-Dec-2019 16:21
Disa ditë më parë, këngëtari i njohur Ardian Bujupi me një video të publikuar në Instagram, ka shprehur keqardhjen e tij për fatkeqësinë natyrore dhe kërkoi falje që nuk mund të jetë prezent që të japë kontributin afër ...

Bebe Rexha largohet nga Shqipëria me ‘zemrën e mbushur’
Bebe Rexha ka njoftuar se është nisur për në Amerikë pas vizitës së shkurtër në Shqipëri. Këngëtarja vendosi që të shikojë vet se ku do të shkojnë paratë që i ka mbledhur me fondacionin e saj. Ajo ka publikuar një ...
InFokusi | 03-Dec-2019 19:12
Bebe Rexha ka njoftuar se është nisur për në Amerikë pas vizitës së shkurtër në Shqipëri. Këngëtarja vendosi që të shikojë vet se ku do të shkojnë paratë që i ka mbledhur me fondacionin e saj. Ajo ka publikuar një ...

Bebe Rexha do u ndërtojë shtëpinë, zbulohet historia e dhimbshme e familjes
Bebe Rexha këngëtarja me famë botërore, të hënën ka vizituar disa nga familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. E shoqëruar nga kreu i shtetit Ilir Meta Bebe ishte në fshatin Bubq të Fushë-Krujës ndër më të prekurit ...
VizionPlus | 03-Dec-2019 10:46
Bebe Rexha këngëtarja me famë botërore, të hënën ka vizituar disa nga familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. E shoqëruar nga kreu i shtetit Ilir Meta Bebe ishte në fshatin Bubq të Fushë-Krujës ndër më të prekurit ...

Pasojat e tërmetit, Ilir Meta: I jam shumë mirënjohës Bebe Rexhës, shumë faleminderit Bebe
Ilir Meta së bashku me këngëtaren e njohur shqiptaro-amerikane Bebe Rexha ishte në fshatin Bizë Ishëm, në një prej familjeve më të prekura nga tërmeti. Kreu i shtetit, duke falenderuar këngëtaren për kontributin e saj ...
GazetaTema | 02-Dec-2019 16:47
Ilir Meta së bashku me këngëtaren e njohur shqiptaro-amerikane Bebe Rexha ishte në fshatin Bizë Ishëm, në një prej familjeve më të prekura nga tërmeti. Kreu i shtetit, duke falenderuar këngëtaren për kontributin e saj ...

FOTOT/ Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha mbërrin në familjet e prekura nga tërmeti: Nuk do ta harroj kurrë gjakun prej nga vij
Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ka mbërritur në Bubq ku do të vizitojë një nga familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Bebe ka premtuar se do ndërtojë nga e para shtëpinë e një familje. “Nuk do harroj nga ...
GazetaTema | 02-Dec-2019 16:15
Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ka mbërritur në Bubq ku do të vizitojë një nga familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Bebe ka premtuar se do ndërtojë nga e para shtëpinë e një familje. “Nuk do harroj nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved