ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 03:56

Ministrja Manastirliu: Deputetja e PD, mashtron me foto dhe shkakton panik!

Ministrja Manastirliu: Deputetja e PD, mashtron me foto dhe shkakton panik!
Pasi ish-deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pamburi publikoi disa foto të pasojavë të tërmetit në Qendërn Spitalore Universitare Nënë Tereza, ka reaguar menjëherë ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu. ...
Dritare | 02-Dec-2019 23:59
Pasi ish-deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pamburi publikoi disa foto të pasojavë të tërmetit në Qendërn Spitalore Universitare Nënë Tereza, ka reaguar menjëherë ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu. ...

Reagimi/ Manastirliu nxjerr blof ish-deputeten e PD: Nuk po japin asnjë kontribut por e kanë shumë të vështirë të heqin dorë nga cinizmi, duke shkaktuar panik e dezinformuar publikun
Pas disa fotove të një pjese ambienti të dëmtuar nga tërmeti në QSUT, të hedhura në median sociale nga ish deputetja e PD, Oriola Pompuri sot ka reaguar edhe ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta ...
Lexo | 02-Dec-2019 22:39
Pas disa fotove të një pjese ambienti të dëmtuar nga tërmeti në QSUT, të hedhura në median sociale nga ish deputetja e PD, Oriola Pompuri sot ka reaguar edhe ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved