ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 10:27

Me ndihmën e Antetokounmpos, Bucks arrin fitoren e 12-të radhazi

Me ndihmën e Antetokounmpos, Bucks arrin fitoren e 12-të radhazi
Giannis Antetokounmpo i arriti gjithsej 29 pikë dhe 15 kërcime në 22 minuta lojë të hënën në NBA, përderisa Milwaukee Bucks e zgjatën lehtësisht ecurinë në 12 fitore radhazi, duke i mposhtur me rezultat 132:88 New York ...
Gazeta Express | 03-Dec-2019 12:57
Giannis Antetokounmpo i arriti gjithsej 29 pikë dhe 15 kërcime në 22 minuta lojë të hënën në NBA, përderisa Milwaukee Bucks e zgjatën lehtësisht ecurinë në 12 fitore radhazi, duke i mposhtur me rezultat 132:88 New York ...

NBA: Doncic e fiton duelin me James Në ndeshjen më të rëndësishme të mbrëmjes në NBA, Dallas Mavericks iu imponuan 100-104 Los Angeles Lakers, falë të zakonshmit Luka Doncic, që në njëfarë mënyrë fitoi...
Në ndeshjen më të rëndësishme të mbrëmjes në NBA, Dallas Mavericks iu imponuan 100-104 Los Angeles Lakers, falë të zakonshmit Luka Doncic, që në njëfarë mënyrë fitoi edhe sfidën brenda sfidës me LeBron James. Talenti ...
Kosova Sot | 02-Dec-2019 12:53
Në ndeshjen më të rëndësishme të mbrëmjes në NBA, Dallas Mavericks iu imponuan 100-104 Los Angeles Lakers, falë të zakonshmit Luka Doncic, që në njëfarë mënyrë fitoi edhe sfidën brenda sfidës me LeBron James. Talenti ...

Doncic e Mavericks i ndërpresin serinë e 10 fitoreve radhazi Lakers
Ndeshja përfundoi 114-110 në të mirë të vendasve, falë edhe yllit Luka Doncic që vazhdon të shkëlqejë. Fitorja e së dielës rriti rekordin e tyre në 13-6. Basketbollisti slloven shënoi double-double, duke përfunduar ...
Lajminet | 02-Dec-2019 10:10
Ndeshja përfundoi 114-110 në të mirë të vendasve, falë edhe yllit Luka Doncic që vazhdon të shkëlqejë. Fitorja e së dielës rriti rekordin e tyre në 13-6. Basketbollisti slloven shënoi double-double, duke përfunduar ...

Donçiç “deklason” Lejkersin, fiton edhe Klipers
Skuadra e Dallasit ka triumfuar 114-100 ndaj Lejkersit, ndeshje ku shkëlqeu Luka Donçiç me 27 pikë e 10 asiste. Mirëpo diferencën në këtë ndeshje e bëri stoli, nga ku u realizuan 43 pikë. Për Lejkersin u dalluan të ...
Alsat-M | 02-Dec-2019 09:08
Skuadra e Dallasit ka triumfuar 114-100 ndaj Lejkersit, ndeshje ku shkëlqeu Luka Donçiç me 27 pikë e 10 asiste. Mirëpo diferencën në këtë ndeshje e bëri stoli, nga ku u realizuan 43 pikë. Për Lejkersin u dalluan të ...

Dallas ndërprenë serinë fantastike të Lakers duke triumfuar në Staples Center
Dallas Mavericks ka shkaktuar befasinë e mbrëmjes ë NBA. Skuadra nga Teksasi i ka dhënë fund serisë fantastike të Lakers prej 10 fitoreve radhazi duke triumfuar në Staples Center me 14 pikë diferencë 110:114. Luka ...
Telegrafi | 02-Dec-2019 09:02
Dallas Mavericks ka shkaktuar befasinë e mbrëmjes ë NBA. Skuadra nga Teksasi i ka dhënë fund serisë fantastike të Lakers prej 10 fitoreve radhazi duke triumfuar në Staples Center me 14 pikë diferencë 110:114. Luka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved