ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 10:27

Marotta: Nuk kemi frikë për Lautaron, ja cili është objektivi i Contes

Marotta: Nuk kemi frikë për Lautaron, ja cili është objektivi i Contes
Lautaro Martinez është njeriu i momentit te Interi, sepse pas dopietës në Pragë përballë Slavias, ku mbajti zikaltrit në lojë për një vend në fazën e 1/8-ave të Championsit, shënoi sërish dy gola dje dhe u dha fitoren ...
Koha.mk | 02-Dec-2019 22:05
Lautaro Martinez është njeriu i momentit te Interi, sepse pas dopietës në Pragë përballë Slavias, ku mbajti zikaltrit në lojë për një vend në fazën e 1/8-ave të Championsit, shënoi sërish dy gola dje dhe u dha fitoren ...

Vendi i parë në Serie A, te Interi kanë filluar festën – darkë e përbashkët për ta konfirmuar grupin e bashkuar
Interi e ka mposhtur Spalin 2-1 të dielën, falë dy golave të Lautaro Martinez, ku edhe e mori kreun e renditjes në kampionatin italian. Kjo pasi edhe i Juventusi u ndal në barazim 2-2 nga Sassuolo në “Allianz Stadium”. ...
E Dua Sportin | 02-Dec-2019 20:01
Interi e ka mposhtur Spalin 2-1 të dielën, falë dy golave të Lautaro Martinez, ku edhe e mori kreun e renditjes në kampionatin italian. Kjo pasi edhe i Juventusi u ndal në barazim 2-2 nga Sassuolo në “Allianz Stadium”. ...

Vendi i parë në Serie A, te Interi kanë filluar festën – darkë e përbashkët për ta konfirmuar grupin e bashkuar
Interi e ka mposhtur Spalin 2-1 të dielën, falë dy golave të Lautaro Martinez, ku edhe e mori kreun e renditjes në kampionatin italian. Kjo pasi edhe i Juventusi u ndal në barazim 2-2 nga Sassuolo në “Allianz Stadium”. ...
Telegrafi | 02-Dec-2019 18:02
Interi e ka mposhtur Spalin 2-1 të dielën, falë dy golave të Lautaro Martinez, ku edhe e mori kreun e renditjes në kampionatin italian. Kjo pasi edhe i Juventusi u ndal në barazim 2-2 nga Sassuolo në “Allianz Stadium”. ...

Merkato e janarit dhe Lautaro te Barcelona, flet Marotta
Drejtori ekzekutiv i Interit, Beppe Marotta, ka folur për merkaton e janarit të zikaltërve, ku më shumë është ndalur të Lautaro Martinez. Për sulmuesin argjentinas, Marotta tha: “Lautaro është një lojtar shumë i mirë ...
ABCNews | 02-Dec-2019 17:21
Drejtori ekzekutiv i Interit, Beppe Marotta, ka folur për merkaton e janarit të zikaltërve, ku më shumë është ndalur të Lautaro Martinez. Për sulmuesin argjentinas, Marotta tha: “Lautaro është një lojtar shumë i mirë ...

Barcelona sulmon Interit, Marotta bllokadë për sulmuesin
Lautaro Martinez është njeriu i momentit tek Interi. Drejtori sportiv i italianëve, Beppe Marotta, ka folur në lidhje me të ardhmen e lojtarit. Sulmuesi është në merkato dhe po sulmohet nga Barcelona. “Lautaro është një ...
Politiko | 02-Dec-2019 17:03
Lautaro Martinez është njeriu i momentit tek Interi. Drejtori sportiv i italianëve, Beppe Marotta, ka folur në lidhje me të ardhmen e lojtarit. Sulmuesi është në merkato dhe po sulmohet nga Barcelona. “Lautaro është një ...

Cili do të jetë kampion dimri në Serie A? Ja shanset e Interit dhe Juves
Një pikë i ndan aktualisht; Interi 37, Juventusi 36. Një pikë në një garë për titullin, që e bën këtë sezon në Serie A më intriguesin në dekadën e fundit. Pyetja që shtrohet tani është afatshkurtër: cili do të jetë ...
Lexo | 02-Dec-2019 14:08
Një pikë i ndan aktualisht; Interi 37, Juventusi 36. Një pikë në një garë për titullin, që e bën këtë sezon në Serie A më intriguesin në dekadën e fundit. Pyetja që shtrohet tani është afatshkurtër: cili do të jetë ...

Lautaro: Kemi ende nevojë të rritemi si skuadër
Interi është duke kaluar nëpër një periudhë fantastike këtë edicion në Serie A. Skuadra e Antonio Contes ka marrë pozitën e parë në tabelë pas fitores së fundit kundër Spalit 2-1. Padyshim që lojtari më në formë te ...
E Dua Sportin | 02-Dec-2019 12:00
Interi është duke kaluar nëpër një periudhë fantastike këtë edicion në Serie A. Skuadra e Antonio Contes ka marrë pozitën e parë në tabelë pas fitores së fundit kundër Spalit 2-1. Padyshim që lojtari më në formë te ...

Lautaro: Kemi ende nevojë të rritemi si skuadër
Interi është duke kaluar nëpër një periudhë fantastike këtë edicion në Serie A. Skuadra e Antonio Contes ka marrë pozitën e parë në tabelë pas fitores së fundit kundër Spalit 2-1. Padyshim që lojtari më në formë te ...
Telegrafi | 02-Dec-2019 10:02
Interi është duke kaluar nëpër një periudhë fantastike këtë edicion në Serie A. Skuadra e Antonio Contes ka marrë pozitën e parë në tabelë pas fitores së fundit kundër Spalit 2-1. Padyshim që lojtari më në formë te ...

Super-Lautaro udhëheq Interin drejt kreut dhe rekordit, Milani rigjen fitoren
Lautaro Martinez arriti të mposhtë dy herë Etrit Berishën dhe t’i japë Interit fitoren 2-1 përballë Spalit, rezultat ky që ngjit zikaltrit në krye të renditjes së kampionatit italian me 37 pikë, një më tepër se Juventus ...
GazetaTema | 01-Dec-2019 18:07
Lautaro Martinez arriti të mposhtë dy herë Etrit Berishën dhe t’i japë Interit fitoren 2-1 përballë Spalit, rezultat ky që ngjit zikaltrit në krye të renditjes së kampionatit italian me 37 pikë, një më tepër se Juventus ...

Lautaro: Kemi ende nevojë të rritemi si skuadër nteri është duke kaluar nëpër një periudhë fantastike këtë edicion në Serie A. Skuadra e Antonio Contes ka marrë pozitën e parë në tabelë pas fitores së fundit kundër...
nteri është duke kaluar nëpër një periudhë fantastike këtë edicion në Serie A. Skuadra e Antonio Contes ka marrë pozitën e parë në tabelë pas fitores së fundit kundër Spalit 2-1. Padyshim që lojtari më në formë te ...
Kosova Sot | 02-Dec-2019 10:13
nteri është duke kaluar nëpër një periudhë fantastike këtë edicion në Serie A. Skuadra e Antonio Contes ka marrë pozitën e parë në tabelë pas fitores së fundit kundër Spalit 2-1. Padyshim që lojtari më në formë te ...

Conte: Jam krenar që Interi është lider i Serie A
Antonio Conte është “krenar” që e sheh Interin në krye të tabelës pas një fillimi rekord të sezonit në Serie A. Nerazzurrët tejkaluan Juventusin, i cili barazoi 2-2 me Sassuolo sot, për të dalë në krye të tabelës së ...
Telegrafi | 01-Dec-2019 19:31
Antonio Conte është “krenar” që e sheh Interin në krye të tabelës pas një fillimi rekord të sezonit në Serie A. Nerazzurrët tejkaluan Juventusin, i cili barazoi 2-2 me Sassuolo sot, për të dalë në krye të tabelës së ...

Interi mund Spal dhe merr kryesimin e Seria A, Milani i falet Theo Hernandez
Interi është kryesuesja më e re e Seria A. Skuadra zikaltër ka arritur që të përfitojë nga ndalesa e Juventusit, duke fituar me vështirësi 2-1 ndaj Spal. Ndeshjen e vendoi Lataro Martinez, i cili shënoi dy gola në ...
Telegraf | 01-Dec-2019 17:50
Interi është kryesuesja më e re e Seria A. Skuadra zikaltër ka arritur që të përfitojë nga ndalesa e Juventusit, duke fituar me vështirësi 2-1 ndaj Spal. Ndeshjen e vendoi Lataro Martinez, i cili shënoi dy gola në ...

Interi ia rrëmbeu kreun e tabelës Juventusit
Futbollistët e Interit mposhtën sot skuadrën SPAL me rezultat 2:1 në kuadër të javës 14 të Serisë A. “Nerazurët” me këtë fitore morën kreun e renditjes tabelare nga Juventus, që tash renditet në vendin e dytë. Interi ...
Portalb | 01-Dec-2019 22:01
Futbollistët e Interit mposhtën sot skuadrën SPAL me rezultat 2:1 në kuadër të javës 14 të Serisë A. “Nerazurët” me këtë fitore morën kreun e renditjes tabelare nga Juventus, që tash renditet në vendin e dytë. Interi ...

Conte: Jam krenar që Interi është lider i Serie A
Antonio Conte është “krenar” që e sheh Interin në krye të tabelës pas një fillimi rekord të sezonit në Serie A. Nerazzurrët tejkaluan Juventusin, i cili barazoi 2-2 me Sassuolo sot, për të dalë në krye të tabelës së ...
Koha.mk | 01-Dec-2019 21:16
Antonio Conte është “krenar” që e sheh Interin në krye të tabelës pas një fillimi rekord të sezonit në Serie A. Nerazzurrët tejkaluan Juventusin, i cili barazoi 2-2 me Sassuolo sot, për të dalë në krye të tabelës së ...

Conte: Synojmë të bezdisim Juven, kam një kërkesë për Interin
U duk se dy golat e Lautaro Martinez i siguruar një fitore të thjeshtë Interit, por nuk ndodhi kështu. Spal reagoi, gjeti golin në fillim të pjesës së dytë dhe minutat e fundit krijuan panik te zikaltrit. Ekipi i ...
ABCNews | 01-Dec-2019 18:57
U duk se dy golat e Lautaro Martinez i siguruar një fitore të thjeshtë Interit, por nuk ndodhi kështu. Spal reagoi, gjeti golin në fillim të pjesës së dytë dhe minutat e fundit krijuan panik te zikaltrit. Ekipi i ...

Conte: Jam krenar që Interi është lider i Serie A
Antonio Conte është “krenar” që e sheh Interin në krye të tabelës pas një fillimi rekord të sezonit në Serie A. Nerazzurrët tejkaluan Juventusin, i cili barazoi 2-2 me Sassuolo sot, për të dalë në krye të tabelës së ...
E Dua Sportin | 01-Dec-2019 20:59
Antonio Conte është “krenar” që e sheh Interin në krye të tabelës pas një fillimi rekord të sezonit në Serie A. Nerazzurrët tejkaluan Juventusin, i cili barazoi 2-2 me Sassuolo sot, për të dalë në krye të tabelës së ...

Inter 2-1 Spal, nota e Etrit Berishës dhe të tjerëve
Interi ka fituar me rezultat të ngushtë 2-1 në shtëpi ndaj Spalit në takimin e vlefshëm për javën e 14-të në Serie A. Nerazzurrët kanë vazhduar formën e mirë duke marrë fitoren e pestë radhazi në Serie A, e cila i bënë ...
Telegrafi | 01-Dec-2019 17:18
Interi ka fituar me rezultat të ngushtë 2-1 në shtëpi ndaj Spalit në takimin e vlefshëm për javën e 14-të në Serie A. Nerazzurrët kanë vazhduar formën e mirë duke marrë fitoren e pestë radhazi në Serie A, e cila i bënë ...

Inter 2-1 Spal, nota e Etrit Berishës dhe të tjerëve
Interi ka fituar me rezultat të ngushtë 2-1 në shtëpi ndaj Spalit në takimin e vlefshëm për javën e 14-të në Serie A. Nerazzurrët kanë vazhduar formën e mirë duke marrë fitoren e pestë radhazi në Serie A, e cila i bënë ...
E Dua Sportin | 01-Dec-2019 18:59
Interi ka fituar me rezultat të ngushtë 2-1 në shtëpi ndaj Spalit në takimin e vlefshëm për javën e 14-të në Serie A. Nerazzurrët kanë vazhduar formën e mirë duke marrë fitoren e pestë radhazi në Serie A, e cila i bënë ...

VIDEO | Martinez dërgon Interin në krye, Milani “ringjallet” në fund
Frenimi i Juventusit në ndeshjen e mesditës përballë Sassuolos u prit mirë në kampin zikaltër. Ekipi i Antonio Contes kishte mundësinë për të dalë në krye me një fitore kundër Spal dhe ashtu ka ndodhur. Lautaro Martinez ...
ABCNews | 01-Dec-2019 17:11
Frenimi i Juventusit në ndeshjen e mesditës përballë Sassuolos u prit mirë në kampin zikaltër. Ekipi i Antonio Contes kishte mundësinë për të dalë në krye me një fitore kundër Spal dhe ashtu ka ndodhur. Lautaro Martinez ...

Lautaro ia siguron fitoren Interit ndaj Spalit, Nerazzurrët ia ‘rrëmbejnë’ Juventusit kreun
Interi ka fituar me rezultat të ngushtë 2-1 në shtëpi ndaj Spalit në takimin e vlefshëm për javën e 14-të në Serie A. Nerazzurrët kanë vazhduar formën e mirë duke marrë fitoren e pestë radhazi në Serie A, e cila i bënë ...
Telegrafi | 01-Dec-2019 16:57
Interi ka fituar me rezultat të ngushtë 2-1 në shtëpi ndaj Spalit në takimin e vlefshëm për javën e 14-të në Serie A. Nerazzurrët kanë vazhduar formën e mirë duke marrë fitoren e pestë radhazi në Serie A, e cila i bënë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved