ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/06/2020 21:56

Marin Mema në Open: Do jem cent për cent transparent me shqiptarët

Marin Mema në Open: Do jem cent për cent transparent me shqiptarët
Gazetari Marin Mema cili është pjesë e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit tha se donacionet duhet të jenë publike dhe transparente.
Top Channel | 03-Dec-2019 00:10
Gazetari Marin Mema cili është pjesë e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit tha se donacionet duhet të jenë publike dhe transparente.

Raportimi mediatik i tërmetit/ Rama dhe Marin Mema replikojnë në mbledhjen e qeverisë
Mbledhja e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit është shoqëruar me replika mes kryeministrit të vendit, Edi Rama dhe gazetarit të Top Channel-it, Marin Mema.
Top Channel | 02-Dec-2019 09:05
Mbledhja e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit është shoqëruar me replika mes kryeministrit të vendit, Edi Rama dhe gazetarit të Top Channel-it, Marin Mema.

Arbër Hajdari: Jam përgjegjës i 1.7 mln dollarëve, duhet të jemi transparentë me fondet e donatorëve
Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot Komitetin Kombëtar të Rindërtimit pas tërmetit që shënoi pasoja fatale. Kjo strukturë përbëhet nga përfaqësues të qeverisë, organizatat humanitare, Akademia e Shkencave, etj. Në ...
GazetaTema | 01-Dec-2019 19:15
Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot Komitetin Kombëtar të Rindërtimit pas tërmetit që shënoi pasoja fatale. Kjo strukturë përbëhet nga përfaqësues të qeverisë, organizatat humanitare, Akademia e Shkencave, etj. Në ...

Elvis Naçi ‘kërcënon’ Ramën: O do të bëhet diçka siç duhet ose unë me Marinin do largohemi nga tryeza (VIDEO)
Naçi, ka shprehur mendimin e tij kundër Ramës, pasi i tha se kërkonte transparencë në shpenzime dhe banesat e reja të behën siç duhen. Imami shtoi se nëse punët nuk bëhen siç duhet ai dhe Marin Mema do vijojnë të ...
Telegraf | 01-Dec-2019 21:34
Naçi, ka shprehur mendimin e tij kundër Ramës, pasi i tha se kërkonte transparencë në shpenzime dhe banesat e reja të behën siç duhen. Imami shtoi se nëse punët nuk bëhen siç duhet ai dhe Marin Mema do vijojnë të ...

Debati/ Marin Mema i prish “filmin” Ramës: Përkufizimet ndaj medias, absurde! Rama: Media është skandaloze!
Mbledhja e “Komitetit Kombëtar të Rindërtimit” ishte një mundësi shumë e mirë për Edi Ramën, për t’u zhytur në propagandë dhe t’u rrethuar nga persona që gëzojnë popullaritet tek qytetarët. Por, Marin Mema, ia ka ...
Telegraf | 01-Dec-2019 20:31
Mbledhja e “Komitetit Kombëtar të Rindërtimit” ishte një mundësi shumë e mirë për Edi Ramën, për t’u zhytur në propagandë dhe t’u rrethuar nga persona që gëzojnë popullaritet tek qytetarët. Por, Marin Mema, ia ka ...

Naçi në Komitetin e Rindërtimit: Transparencë për fondet, ky është amaneti i të mbeturve jetimë
Në mbledhjen e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit është prezent edhe Imami Elvis Naçi, i cili në fjalën e tij u shpreh se nuk do të merret kurrë me politikë, por do të bashkohet sa herë të jetë nevoja për të ndihmuar ...
ABCNews | 01-Dec-2019 19:23
Në mbledhjen e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit është prezent edhe Imami Elvis Naçi, i cili në fjalën e tij u shpreh se nuk do të merret kurrë me politikë, por do të bashkohet sa herë të jetë nevoja për të ndihmuar ...

Marin Mema: Do jem cent për cent transparent me shqiptarët
Gazetari Marin Mema cili është pjesë e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit tha se donacionet duhet të jenë publike dhe transparente. “Unë kam marrë një iniciativë dhe unë do jem cent për cent transparent me qytetarët. ...
Ina-Online | 03-Dec-2019 00:58
Gazetari Marin Mema cili është pjesë e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit tha se donacionet duhet të jenë publike dhe transparente. “Unë kam marrë një iniciativë dhe unë do jem cent për cent transparent me qytetarët. ...

Frika nga Elvis Naçi e bën Ramën “mysliman”
Në këto ditë të rënda që po i përjeton Shqipëria për shkak të tërmetit që goditi atje, Edi Rama e ka humbur komplet busullën. Ai po i bindet vetëm një njeriu, hoxhës Elvis Naçi. Shefi i qeverisë shqiptare publikisht po ...
EkonomiaOnline | 02-Dec-2019 17:23
Në këto ditë të rënda që po i përjeton Shqipëria për shkak të tërmetit që goditi atje, Edi Rama e ka humbur komplet busullën. Ai po i bindet vetëm një njeriu, hoxhës Elvis Naçi. Shefi i qeverisë shqiptare publikisht po ...

Frika nga Elvis Naçi e bën Ramën “mysliman”
Në këto ditë të rënda që po i përjeton Shqipëria për shkak të tërmetit që goditi atje, Edi Rama e ka humbur komplet busullën. Ai po i bindet vetëm një njeriu, hoxhës Elvis Naçi. Shefi i qeverisë shqiptare publikisht po ...
Gazeta Observer | 02-Dec-2019 17:23
Në këto ditë të rënda që po i përjeton Shqipëria për shkak të tërmetit që goditi atje, Edi Rama e ka humbur komplet busullën. Ai po i bindet vetëm një njeriu, hoxhës Elvis Naçi. Shefi i qeverisë shqiptare publikisht po ...

Frika nga Elvis Naçi e bën Ramën “mysliman”
Në këto ditë të rënda që po i përjeton Shqipëria për shkak të tërmetit që goditi atje, Edi Rama e ka humbur komplet busullën. Ai po i bindet vetëm një njeriu, hoxhës Elvis Naçi i cili njihet për influencën në mesin e ...
Gazeta Express | 02-Dec-2019 17:14
Në këto ditë të rënda që po i përjeton Shqipëria për shkak të tërmetit që goditi atje, Edi Rama e ka humbur komplet busullën. Ai po i bindet vetëm një njeriu, hoxhës Elvis Naçi i cili njihet për influencën në mesin e ...

Arbër Hajdari: Jam përgjegjës i 1.7 mln dollarëve, duhet të dërgojmë amanetin e njerëzve aty ku duhet
Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot Komitetin Kombëtar të Rindërtimit pas tërmetit që shënoi pasoja fatale. Kjo strukturë përbëhet nga përfaqësues të qeverisë, organizatat humanitare, Akademia e Shkencave, etj. ...
Standard | 02-Dec-2019 12:06
Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot Komitetin Kombëtar të Rindërtimit pas tërmetit që shënoi pasoja fatale. Kjo strukturë përbëhet nga përfaqësues të qeverisë, organizatat humanitare, Akademia e Shkencave, etj. ...

Komiteti Kombëtar i Rindërtimit, Marin Mema: Këtu jemi për diçka përtej politikës
Gazetari Marin Mema ishte i pranishëm sot në mbledhjen e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit, ku në fjalën e tij, tha se e rëndësishme në këtë rast është transparenca. Ai u shpreh se shqiptarët duhet të jenë të bashkuar ...
GazetaTema | 01-Dec-2019 16:29
Gazetari Marin Mema ishte i pranishëm sot në mbledhjen e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit, ku në fjalën e tij, tha se e rëndësishme në këtë rast është transparenca. Ai u shpreh se shqiptarët duhet të jenë të bashkuar ...

Ka mbledhur 2 milion euro ndihma, imami, Ramës: Bëj transparencë për fondet ose nuk vij më në këto takime
Gjatë fjalës së tij në mbledhjen e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit, Imami Elvis Naçi iu bashkua propozimit që çdo lëvizje nga fondet e mbledhura për njerëzit e prekur nga tërmeti do të bëhet transparente. Tepër i ...
Gazeta Dita | 01-Dec-2019 21:25
Gjatë fjalës së tij në mbledhjen e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit, Imami Elvis Naçi iu bashkua propozimit që çdo lëvizje nga fondet e mbledhura për njerëzit e prekur nga tërmeti do të bëhet transparente. Tepër i ...

Elvis Naçi: Shpresoj që politikanët të mos zihen, s’do merrem kurrë me politikë por bashkohem për shqiptarët!
Imami Elvis Naçi është i pranishëm në mbledhjen e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit, i cili drejtohet nga kryeministri Edi Rama. Në fjalën e tij, Naçi tha se, pavarësisht se është në krah të Ramës, nuk do të merret ...
GazetaTema | 01-Dec-2019 16:27
Imami Elvis Naçi është i pranishëm në mbledhjen e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit, i cili drejtohet nga kryeministri Edi Rama. Në fjalën e tij, Naçi tha se, pavarësisht se është në krah të Ramës, nuk do të merret ...

Nuk përmbahet Rama: Media është kriminale, nuk ka diskutim!
Mbledhja e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit është shoqëruar me një replikë mes kryeministrit të vendit, Edi Rama dhe gazetarit Marin Mema. Rama pjesën më të madhe të fjalimit merrej me mediat. Madje në një moment ai ...
Gazeta Dita | 01-Dec-2019 20:53
Mbledhja e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit është shoqëruar me një replikë mes kryeministrit të vendit, Edi Rama dhe gazetarit Marin Mema. Rama pjesën më të madhe të fjalimit merrej me mediat. Madje në një moment ai ...

“Vetevendosje” ngre pikëpyetje mbi nismën e Ramës për rindërtim
Vetëvendosje në Tiranë e sheh me skepticizëm nismën e Ramës për të ngritur një komitet rindërtimi. Një nga krerët e kësaj Lëvizjeje në Tiranë, Boiken Abazi thotë se nuk ka transparencë. “Sa është fondi që duhet të ...
Lapsi | 01-Dec-2019 17:50
Vetëvendosje në Tiranë e sheh me skepticizëm nismën e Ramës për të ngritur një komitet rindërtimi. Një nga krerët e kësaj Lëvizjeje në Tiranë, Boiken Abazi thotë se nuk ka transparencë. “Sa është fondi që duhet të ...

“Ikim nga tryeza unë e Marin Mema, nëse…”, Elvis Naçi në sy të Ramës: Dua të shoh shumën e mbledhur nga fondi i qeverisë
Imami Elvis Naçi ishte në tryezën e Këshillit të Ministrave, ku kryeministri Edi Rama mblodhi Komitetin Kombëtar të Rindërtimit, pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit. Naçi mbështeti idenë e kryeministrit Rama që çdo ...
BalkanWeb | 01-Dec-2019 16:23
Imami Elvis Naçi ishte në tryezën e Këshillit të Ministrave, ku kryeministri Edi Rama mblodhi Komitetin Kombëtar të Rindërtimit, pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit. Naçi mbështeti idenë e kryeministrit Rama që çdo ...

Elvis Naçi dhuron 10.000 euro nga të ardhurat personale
Imami Elvis Naçi ka bërë të ditur që ka dhuruar 10.000 euro nga të ardhurat e tij personale duke bërë kështu thirrje që edhe të tjerët të vazhdojnë të solidarizohen me të prekurit nga tërmeti 26 Nëntorit në Shqipëri. ...
Alsat-M | 01-Dec-2019 20:38
Imami Elvis Naçi ka bërë të ditur që ka dhuruar 10.000 euro nga të ardhurat e tij personale duke bërë kështu thirrje që edhe të tjerët të vazhdojnë të solidarizohen me të prekurit nga tërmeti 26 Nëntorit në Shqipëri. ...

“Mediet janë skandaloze”, Edi Rama dhe Marin Mema përplasen me replika për raportimet e tërmetit
Kryeministri i vendit Edi Rama dhe gazetari i njohur Marin Mema të pranishëm në mbledhjen urgjente të qeverisë, ku është ngritur Komiteti Kombëtar i Rindërtimit, kanë shkëmbyer replika në lidhje me rolin e medies në ...
Gazeta Observer | 01-Dec-2019 19:51
Kryeministri i vendit Edi Rama dhe gazetari i njohur Marin Mema të pranishëm në mbledhjen urgjente të qeverisë, ku është ngritur Komiteti Kombëtar i Rindërtimit, kanë shkëmbyer replika në lidhje me rolin e medies në ...

Presioni i akuzave, Elvis Naçi i kërkon Ramës: transparencë për çdo qindarkë!
Në mbledhjen e parë rë Komitetit Kombëtar të Rindërtimit, imami Elvis Naçi kërkoi nga kryeministri Ra,a transparancë të plotë të lëvrimit të fondeve që do shkojnë për blerje apo rindërtim banesash. I gjendur nën ...
Tesheshi | 01-Dec-2019 19:19
Në mbledhjen e parë rë Komitetit Kombëtar të Rindërtimit, imami Elvis Naçi kërkoi nga kryeministri Ra,a transparancë të plotë të lëvrimit të fondeve që do shkojnë për blerje apo rindërtim banesash. I gjendur nën ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved