ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 22:41

Vokshi i kthehet Ramës: Nuk ka gazetarë kriminelë, ka kryeministër që bën propagandë kriminale me fatkeqësinë

Vokshi i kthehet Ramës: Nuk ka gazetarë kriminelë, ka kryeministër që bën propagandë kriminale me fatkeqësinë
Ish-deputetja e PD Albana Vokshi me anë të një statusi në “Facebook” ka reaguar për sulmet që kryeministri Rama iu bën mediave, duke i cilësuar shpesh si “kriminale”. Vokshi shprehet se nuk ka gazetarë kriminelë, por ka ...
BalkanWeb | 02-Dec-2019 19:38
Ish-deputetja e PD Albana Vokshi me anë të një statusi në “Facebook” ka reaguar për sulmet që kryeministri Rama iu bën mediave, duke i cilësuar shpesh si “kriminale”. Vokshi shprehet se nuk ka gazetarë kriminelë, por ka ...

Vokshi-Ramës: Nuk ka gazetarë kriminelë, por kryeministër që bën propagandë kriminale
Ish-deputetja e PD Albana Vokshi ka reaguar për sulmet që kryeministri Rama iu bën mediave, duke i cilësuar shpesh si “kriminale”. Vokshi përmes një postimi në rrjetin social Facebook, shkruan se nuk ka gazetarë ...
VizionPlus | 02-Dec-2019 19:56
Ish-deputetja e PD Albana Vokshi ka reaguar për sulmet që kryeministri Rama iu bën mediave, duke i cilësuar shpesh si “kriminale”. Vokshi përmes një postimi në rrjetin social Facebook, shkruan se nuk ka gazetarë ...

Vokshi:Nuk ka gazetarë kriminelë! Ka Kryeministër që bën propagandë kriminale me fatkeqësinë
Ish depuetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi, ka reaguar pas deklaratave të fundit të kryeministrit Edi Rama ndaj medias dhe gazetarëve . Sipas Vokshit kryeministri po mbulon përgjegjësin direkte për keqmenaxhimin e ...
Telegraf | 02-Dec-2019 19:33
Ish depuetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi, ka reaguar pas deklaratave të fundit të kryeministrit Edi Rama ndaj medias dhe gazetarëve . Sipas Vokshit kryeministri po mbulon përgjegjësin direkte për keqmenaxhimin e ...

VIDEO: “Nxori babanë nga spitali i Durrësit se pa në TV se do shembet, i vdes rrugës”, Rama: Kriminelë…”shihni” radion më mirë
Nga Këneta, kryeministri Edi Rama ka sjellë një tjetër shembull, sipas së cilit është tregues se si keqinformimi nga ana e mediave ka sjellë pasoja shumë të rënda. Bëhet fjalë për lajmin se spitali i Durrësit ka marrë ...
GazetaTema | 02-Dec-2019 16:49
Nga Këneta, kryeministri Edi Rama ka sjellë një tjetër shembull, sipas së cilit është tregues se si keqinformimi nga ana e mediave ka sjellë pasoja shumë të rënda. Bëhet fjalë për lajmin se spitali i Durrësit ka marrë ...

Luan Rama: Solidarësia si vlerë e shoqërisë shqiptare, jo si detyrim prej qeverisë!
Nga Luan Rama Zoti kryeministër, dikush ka urdhëruar ministritë e qeverisë tuaj që t’ju mbahet një pjesë e pagës punonjësve, si kontribut për zhdukjen e pasojave të tërmetit! Ndalojeni këtë praktikë të shëmtuar e mos e ...
Telegraf | 02-Dec-2019 17:30
Nga Luan Rama Zoti kryeministër, dikush ka urdhëruar ministritë e qeverisë tuaj që t’ju mbahet një pjesë e pagës punonjësve, si kontribut për zhdukjen e pasojave të tërmetit! Ndalojeni këtë praktikë të shëmtuar e mos e ...

Kërkesa prekëse e 10-vjeçarit nga Thumana për gazetarin
Gazetari Enrik Mehmeti i cili ka ndjekur nga afër atë çfarë la pas tërmeti i 26 nëntorit, ka bërë një postim prekës në profilin e tij në rrjetet sociale. Ai ka publikuar fjalët e një djali të vogël i cili humbi shtëpinë ...
GazetaTema | 02-Dec-2019 15:20
Gazetari Enrik Mehmeti i cili ka ndjekur nga afër atë çfarë la pas tërmeti i 26 nëntorit, ka bërë një postim prekës në profilin e tij në rrjetet sociale. Ai ka publikuar fjalët e një djali të vogël i cili humbi shtëpinë ...

Fjalia prekëse e 10-vjeçarit nga Thumana: ‘Do të më bësh dhe mua foto, se tani s’kam më asnjë’,
Gazetari Enrik Mehmeti i cili ka ndjekur nga afër atë çfarë la pas tërmeti i 26 nëntorit, ka bërë një postim prekës në profilin e tij në rrjetet sociale. Ai ka publikuar fjalët e një djali të vogël i cili humbi shtëpinë ...
Telegraf | 02-Dec-2019 15:46
Gazetari Enrik Mehmeti i cili ka ndjekur nga afër atë çfarë la pas tërmeti i 26 nëntorit, ka bërë një postim prekës në profilin e tij në rrjetet sociale. Ai ka publikuar fjalët e një djali të vogël i cili humbi shtëpinë ...

“Vesi del me shpirtin”, një ditë pas tërmetit, Ilir Meta porositi 17 milionë lekë mobilje e zbukurime për zyrën e tij
Ndersa Durresi, Thumana dhe Tirana u goditen nga termeti tragjik i 26 netorit ku kane humbur jeten 51 qytetare, jane plagosur mijera te tjere dhe jane shkaterruar qindra shtepi, Presidenca vijon shpenzimet sikur te mos ...
GazetaTema | 02-Dec-2019 13:44
Ndersa Durresi, Thumana dhe Tirana u goditen nga termeti tragjik i 26 netorit ku kane humbur jeten 51 qytetare, jane plagosur mijera te tjere dhe jane shkaterruar qindra shtepi, Presidenca vijon shpenzimet sikur te mos ...

Lëkundje tjetër tërmeti 26 km në NW të Tiranës, amplituda 4.4 ballë
Postuar: 03/12/2019 - 00:42 Një tjetër goditje tërmeti është rregjistruar 26 km në VP të Tiranës në ora 00.23. Tërmeti ka pasur fuqi 4.4 ballë dhe nuk është ndjerë thuajse fare nga banorët e Tiranës. Është ndjerë pak në ...
Sot.Al | 03-Dec-2019 00:43
Postuar: 03/12/2019 - 00:42 Një tjetër goditje tërmeti është rregjistruar 26 km në VP të Tiranës në ora 00.23. Tërmeti ka pasur fuqi 4.4 ballë dhe nuk është ndjerë thuajse fare nga banorët e Tiranës. Është ndjerë pak në ...

"Kjo është vrasje", ish-kreu i Emergjencave Civile hedh akuzat e rënda live në studio
Postuar: 02/12/2019 - 23:49 Ish-kreu i Emergjencave Civile, Shemsi Prenci tha se pallatit në Thumanë, nën gërmadhat e të cilit humbën jetën 9 persona, ishte shpallur i pabanueshëm, por nuk i ishte vënë shiriti ndalohet ...
Sot.Al | 02-Dec-2019 23:52
Postuar: 02/12/2019 - 23:49 Ish-kreu i Emergjencave Civile, Shemsi Prenci tha se pallatit në Thumanë, nën gërmadhat e të cilit humbën jetën 9 persona, ishte shpallur i pabanueshëm, por nuk i ishte vënë shiriti ndalohet ...

Zjarrfikësi tregon momentet e fundit të Dienës me të bijën: S’kam për ta harruar gjithë jetën atë skenë. E mbronte me trup, gërmova me thonj…
Postuar: 02/12/2019 - 23:45 51 persona të vdekur, 913 të plagosur dhe 47 të shpëtuar, ky është bilanci tragjik i tërmetit. Momente dramatike, gati si skenat e filmave janë ato që ka përjetuar Irjat Matraku, komandat i ...
Sot.Al | 02-Dec-2019 23:48
Postuar: 02/12/2019 - 23:45 51 persona të vdekur, 913 të plagosur dhe 47 të shpëtuar, ky është bilanci tragjik i tërmetit. Momente dramatike, gati si skenat e filmave janë ato që ka përjetuar Irjat Matraku, komandat i ...

Modelja Anxhela Martini zbulon shumën e dhuruar për të prekurit nga tërmeti
Postuar: 02/12/2019 - 23:25 Modelja Anxhela Martini dhuron 30 mijë euro për të prekurit nga tërmeti. Martini tha: “Tragjeditë qenkan më të dhimbshme kur flasin gjuhën tënde…dhe e vetmja gjë për të cilën lutem këto ditë ...
Sot.Al | 02-Dec-2019 23:28
Postuar: 02/12/2019 - 23:25 Modelja Anxhela Martini dhuron 30 mijë euro për të prekurit nga tërmeti. Martini tha: “Tragjeditë qenkan më të dhimbshme kur flasin gjuhën tënde…dhe e vetmja gjë për të cilën lutem këto ditë ...

Rrëfehet Blendi Klosi: Në shtëpinë time ka plasaritje, nusja ime nuk e fut vajzën por unë aty rri
Postuar: 02/12/2019 - 23:11 Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi tha se ka ndenjhur shumë orë në një nga ndërtesat e prishura. Ai tha se në shtëpinë e tij ka plasaritje. Klosi tha: “Kam ndenjur shumë orë në një ...
Sot.Al | 02-Dec-2019 23:13
Postuar: 02/12/2019 - 23:11 Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi tha se ka ndenjhur shumë orë në një nga ndërtesat e prishura. Ai tha se në shtëpinë e tij ka plasaritje. Klosi tha: “Kam ndenjur shumë orë në një ...

Pse tërmeti i 26 nëntorit ishte më i frikshmi? Përgjigjet sizmologu Rrapo Ormeni
Postuar: 02/12/2019 - 23:00 Sizmologu Rrapo Ormeni shpjegoi përse tërmeti i 26 nëntorit ishte më i frikshmi megjithëse ai nuk është më i forti i regjistruar në Shqipëri. “Tërmeti më i fortë i regjistruar është ai i ...
Sot.Al | 02-Dec-2019 23:03
Postuar: 02/12/2019 - 23:00 Sizmologu Rrapo Ormeni shpjegoi përse tërmeti i 26 nëntorit ishte më i frikshmi megjithëse ai nuk është më i forti i regjistruar në Shqipëri. “Tërmeti më i fortë i regjistruar është ai i ...

"Duhet të hetohen për vrasje", Spartak Ngjela tregon se çfarë i ka kërkuar FBI-së
Postuar: 02/12/2019 - 22:49 Avokati Spartak Ngjela tha se i ka kërkuar FBI-së hetim për atë që ai e quan mafia e ndërtimit. Korrupsioni është i lidhur me ndërtimet. Unë kam kërkuar aleatëve tanë SHBA-së të hetojë ...
Sot.Al | 02-Dec-2019 22:51
Postuar: 02/12/2019 - 22:49 Avokati Spartak Ngjela tha se i ka kërkuar FBI-së hetim për atë që ai e quan mafia e ndërtimit. Korrupsioni është i lidhur me ndërtimet. Unë kam kërkuar aleatëve tanë SHBA-së të hetojë ...

Edhe shtëpia e ministrit e prekur nga tërmeti: Ka plasaritje, nusja ime nuk e fut vajzën brenda
Postuar: 02/12/2019 - 22:44 Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi ka rrëfyer se dhe në shtëpinë e tij ka pasur plasaritje por se kjo nuk është e rrezikshme. Duke folur në “Real Story” për tërmetet dhe dëmtimet ...
Sot.Al | 02-Dec-2019 22:47
Postuar: 02/12/2019 - 22:44 Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi ka rrëfyer se dhe në shtëpinë e tij ka pasur plasaritje por se kjo nuk është e rrezikshme. Duke folur në “Real Story” për tërmetet dhe dëmtimet ...

Ministri i Rames: Shtepia ime u plasarit, gruja ka frike por une aty rri
Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi ka rrëfyer se dhe në shtëpinë e tij ka pasur plasaritje por se kjo nuk është e rrezikshme. Duke folur në “Real Story” në News24 për tërmetet dhe dëmtimet në objekte, Klosi ...
Lajmi i Fundit | 02-Dec-2019 22:44
Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi ka rrëfyer se dhe në shtëpinë e tij ka pasur plasaritje por se kjo nuk është e rrezikshme. Duke folur në “Real Story” në News24 për tërmetet dhe dëmtimet në objekte, Klosi ...

“Pata plasaritje në shtëpinë time”, ministri Klosi rrëfen: Nusja ime nuk e fut vajzën por unë aty rri
TIRANË Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi ka rrëfyer se dhe në shtëpinë e tij ka pasur plasaritje por se kjo nuk është e rrezikshme. Duke folur në “Real Story” në News24, Klosi tha se ndonëse bashkëshortja ...
Medial | 02-Dec-2019 22:37
TIRANË Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi ka rrëfyer se dhe në shtëpinë e tij ka pasur plasaritje por se kjo nuk është e rrezikshme. Duke folur në “Real Story” në News24, Klosi tha se ndonëse bashkëshortja ...

VIDEO/ Rama jep shembull: Media e bëri të pabanueshëm, ekspertët jo
Kryeministri Edi Rama ka etiketuar median si këshilltaren më të keqe të njeriut në lidhje me situatën e jashtëzakonshme emocionale që po përjeton vendi. Në një postim në Facebook, Rama teksa ka ndarë pamjet e një ...
VizionPlus | 02-Dec-2019 14:21
Kryeministri Edi Rama ka etiketuar median si këshilltaren më të keqe të njeriut në lidhje me situatën e jashtëzakonshme emocionale që po përjeton vendi. Në një postim në Facebook, Rama teksa ka ndarë pamjet e një ...

Eni Vasili kapet keq me Kreshnik Spahiun pas deklaratës së frikshme: Ndalo, mos hap panik ose do të heq mikrofonin
Postuar: 02/12/2019 - 22:32 Kreshnik Spahiu tha se shteti nuk po menaxhon situatën por po bën shoë në televizion. Ai tha se rrezikohet të dalë gazi, uji dhe të fundosë qytete të tjera. Mund të ndodhë një katastrofë të ...
Sot.Al | 02-Dec-2019 22:34
Postuar: 02/12/2019 - 22:32 Kreshnik Spahiu tha se shteti nuk po menaxhon situatën por po bën shoë në televizion. Ai tha se rrezikohet të dalë gazi, uji dhe të fundosë qytete të tjera. Mund të ndodhë një katastrofë të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved