ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/06/2020 20:13

Ku doli Rama bllof me fondet për tërmetin

Ku doli Rama bllof me fondet për tërmetin
Sa më shumë ftohen gjakrat pas tragjedisë së 26 nëntorit, aq më tepër po diskreditohet Edi Rama si një kryeministër që më shumë sesa për qytetarët interesohet për oligarkët. Këtë gjë e ka vënë në pah edhe propozimi i ...
Gazeta Express | 02-Dec-2019 23:44
Sa më shumë ftohen gjakrat pas tragjedisë së 26 nëntorit, aq më tepër po diskreditohet Edi Rama si një kryeministër që më shumë sesa për qytetarët interesohet për oligarkët. Këtë gjë e ka vënë në pah edhe propozimi i ...

Propozimi: Të anullohen koncesionet për të paguar dëmet e tërmetit
Nga: Gjergj Erebara /BIRN Shqipëria varrosi të dielën një pjesë të 50 viktimave të tërmetit të 26 nëntorit dhe i dha fund zyrtarisht operacionit për kërkimin e të mbijetuarve nën rrënoja. Në këtë pikë, sfidat kryesore ...
Standard | 02-Dec-2019 12:07
Nga: Gjergj Erebara /BIRN Shqipëria varrosi të dielën një pjesë të 50 viktimave të tërmetit të 26 nëntorit dhe i dha fund zyrtarisht operacionit për kërkimin e të mbijetuarve nën rrënoja. Në këtë pikë, sfidat kryesore ...

Shty koncesionet ose… Disa opsione për rindërtimin pas tërmetit
Nga Gjergj Erebara Shqipëria varrosi të dielën një pjesë të 50 viktimave të tërmetit të 26 nëntorit dhe i dha fund zyrtarisht operacionit për kërkimin e të mbijetuarve nën rrënoja. Në këtë pikë, sfidat kryesore janë ...
Gazeta Dita | 01-Dec-2019 00:41
Nga Gjergj Erebara Shqipëria varrosi të dielën një pjesë të 50 viktimave të tërmetit të 26 nëntorit dhe i dha fund zyrtarisht operacionit për kërkimin e të mbijetuarve nën rrënoja. Në këtë pikë, sfidat kryesore janë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved