ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 11:52

Klopp konfirmon mungesën e madhe për derbin ndaj Evertonit

Klopp konfirmon mungesën e madhe për derbin ndaj Evertonit
Sot në ambientet e FFK’së është hedhur shorti i Kupës së Kosovës. Skuadra e Prishtinës do të përballet me KF Arbërinë në rrethin e tretë të DigitAlb Kupës së Kosovës, përcjell GazetaBlic . Klubi i Arbërisë ka njoftuar ...
GazetaBlic | 03-Dec-2019 16:36
Sot në ambientet e FFK’së është hedhur shorti i Kupës së Kosovës. Skuadra e Prishtinës do të përballet me KF Arbërinë në rrethin e tretë të DigitAlb Kupës së Kosovës, përcjell GazetaBlic . Klubi i Arbërisë ka njoftuar ...

Bora rrezikon ndeshjet e Kupës që zhvillohen në fundjavë
Sot është hedhur shorti i Kupës së Kosovës që do të zhvillohet në fundjavë, konkretisht me 7 dhe 8 dhjetor. Por reshjet e borës mund të rrezikojnë zhvillimin e këtyre ndeshjeve, shkruan Indeksonline. Nëse reshjet ...
Indeks Online | 03-Dec-2019 16:22
Sot është hedhur shorti i Kupës së Kosovës që do të zhvillohet në fundjavë, konkretisht me 7 dhe 8 dhjetor. Por reshjet e borës mund të rrezikojnë zhvillimin e këtyre ndeshjeve, shkruan Indeksonline. Nëse reshjet ...

Ja kur do të zhvillohen ndeshjet e 1/8 së finales së Kupës së Kosovës
Sot është bërë hedhja e shortit për 1/8 e finales së Kupës së Kosovës në futboll, shkruan Gazeta inFokus. Përballja me interesante pritet të jetë ajo ndërmjet Ballkanit dhe Trepçës ’89. Të gjitha ndeshjet zhvillohen ...
InFokusi | 03-Dec-2019 16:06
Sot është bërë hedhja e shortit për 1/8 e finales së Kupës së Kosovës në futboll, shkruan Gazeta inFokus. Përballja me interesante pritet të jetë ajo ndërmjet Ballkanit dhe Trepçës ’89. Të gjitha ndeshjet zhvillohen ...

Zyrtare: Sfida e Kupës Arbëria – Prishtina zhvillohet në këtë stadium
Klubi i futbollit Arbëria nga Lipjani dhe Prishtina do të takohen në rrethin e tretë të DigitAlb Kupës së Kosovë, shkruan Zëri.info. Ani pse Arbëria pas shortit të hedhur sot është shortuar si vendase, ndeshja në fjalë ...
Zeri | 03-Dec-2019 16:00
Klubi i futbollit Arbëria nga Lipjani dhe Prishtina do të takohen në rrethin e tretë të DigitAlb Kupës së Kosovë, shkruan Zëri.info. Ani pse Arbëria pas shortit të hedhur sot është shortuar si vendase, ndeshja në fjalë ...

U hodh shorti për 1/8 e finales së Digitalb Kupës së Kosovës
Sot në selinë e FFK-së është bërë tërheqja e shortit për rrethin e 1/8 së finales për Digitalb Kupën e Kosovës. Të pranishëm në short krahas anëtarëve të Komisionit të Garave ishin edhe sekretari i përgjithshëm, Eroll ...
Telegrafi | 03-Dec-2019 15:45
Sot në selinë e FFK-së është bërë tërheqja e shortit për rrethin e 1/8 së finales për Digitalb Kupën e Kosovës. Të pranishëm në short krahas anëtarëve të Komisionit të Garave ishin edhe sekretari i përgjithshëm, Eroll ...

Berlusconi tifozëve të Monzas: Më falni, por tani e kam kohën e s*ksit!
Para pak çastesh në zyret e FFK-së është hedhur shorti për rrethin e 1/8-ës së finales në DigitAlb Kupën e Kosovës në futboll. Ky short ka vënë përballë ekipe të mëdha, derisa padyshim vëmendja kryesore do të jetë do të ...
GazetaBlic | 03-Dec-2019 14:42
Para pak çastesh në zyret e FFK-së është hedhur shorti për rrethin e 1/8-ës së finales në DigitAlb Kupën e Kosovës në futboll. Ky short ka vënë përballë ekipe të mëdha, derisa padyshim vëmendja kryesore do të jetë do të ...

Drejtuesit e Prishtinës dhe Ballkanit komentojnë shortin, besojnë në kualifikim tutje
Sot në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovës është hedhur shorti për ndeshjet e 1/8 të Kupës së Kosovës në futboll.
Kosova Press | 03-Dec-2019 14:36
Sot në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovës është hedhur shorti për ndeshjet e 1/8 të Kupës së Kosovës në futboll.

Shorti i Kupës së Kosovës, këto janë çiftet
Në ambientet e Federatës së Futbollit të Kosovës është organizuar hedhja e shortit për Kupën e Kosovës. Shorti për rrethin e dytë të Kupës ka vënë përballje mjaft interesante. Njëra ndër ato do të jetë ajo mes Ballkanit ...
EkonomiaOnline | 03-Dec-2019 14:30
Në ambientet e Federatës së Futbollit të Kosovës është organizuar hedhja e shortit për Kupën e Kosovës. Shorti për rrethin e dytë të Kupës ka vënë përballje mjaft interesante. Njëra ndër ato do të jetë ajo mes Ballkanit ...

Vendosen datat e zhvillimit të ndeshjeve të Kupës
Para pak çastesh në zyret e FFK-së është hedhur shorti për rrethin e 1/8-ës së finales në DigitAlb Kupën e Kosovës në futboll. Ky short ka vënë përballë ekipe të mëdha, derisa padyshim vëmendja kryesore do të jetë do të ...
GazetaBlic | 03-Dec-2019 13:57
Para pak çastesh në zyret e FFK-së është hedhur shorti për rrethin e 1/8-ës së finales në DigitAlb Kupën e Kosovës në futboll. Ky short ka vënë përballë ekipe të mëdha, derisa padyshim vëmendja kryesore do të jetë do të ...

Hidhet shorti për Kupën e Kosovës në futboll
Sot në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovës është hedhur shorti për 1/8 të ndeshjeve të Kupës së Kosovës në futboll. 16 skuadra që ishin pjesë e këtij shorti vijnë nga tri rangjet, 9 skuadra ishin nga Superliga, 6 ...
Koha.net | 03-Dec-2019 13:51
Sot në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovës është hedhur shorti për 1/8 të ndeshjeve të Kupës së Kosovës në futboll. 16 skuadra që ishin pjesë e këtij shorti vijnë nga tri rangjet, 9 skuadra ishin nga Superliga, 6 ...

Digitalb Kupa e Kosovës | Short i lehtë për favoritët, ka edhe një supersfidë
Digitalb Kupa e Kosovës ka njohur sot çiftet për fazën e 1/8-ve. Shorti ka rezervuar vetëm një përballje mes skuadrave të Ipko Superliga, teksa Ballkani kampion dimri ndeshet me Trepça ’89 në Suharekë. Feronikeli, ...
ABCNews | 03-Dec-2019 13:45
Digitalb Kupa e Kosovës ka njohur sot çiftet për fazën e 1/8-ve. Shorti ka rezervuar vetëm një përballje mes skuadrave të Ipko Superliga, teksa Ballkani kampion dimri ndeshet me Trepça ’89 në Suharekë. Feronikeli, ...

Shorti i Kupës së Kosovës, ‘gogolat’ vendosin për një super derbi në Suharekë
Shorti për rrethin e dytë të Kupës ka vënë përballje mjaft interesante. Njëra ndër ato do të jetë ajo mes Ballkanit dhe Trepçës ’89, e cila do të zhvillohet në Suharekë, shkruan . Njëherish kjo do të jetë përballja e ...
Lajminet | 03-Dec-2019 13:46
Shorti për rrethin e dytë të Kupës ka vënë përballje mjaft interesante. Njëra ndër ato do të jetë ajo mes Ballkanit dhe Trepçës ’89, e cila do të zhvillohet në Suharekë, shkruan . Njëherish kjo do të jetë përballja e ...

Mësohen datat e ndeshjeve të Kupës së Kosovës
Në ambientet e Federatës së Futbollit të Kosovës, sot është hedhur shorti për 1/8 e DigitAlb Kupën e Kosovës në futboll. Ndeshja kryesore e kësaj faze pa dyshim se do të mes Ballkanit dhe Trepçës ’89, shkruan......
Zeri | 03-Dec-2019 13:45
Në ambientet e Federatës së Futbollit të Kosovës, sot është hedhur shorti për 1/8 e DigitAlb Kupën e Kosovës në futboll. Ndeshja kryesore e kësaj faze pa dyshim se do të mes Ballkanit dhe Trepçës ’89, shkruan......

Shorti i Kupës së Kosovës: Ballkani pret Trepçën ’89, Feronikeli me klubin e Ligës së Dytë
Sot në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovës është hedhur shorti për ndeshjet e fazës së 1/8 të finales së Kupës së Kosovës në futboll. Në këtë short morën pjesë 16 skuadra, të cilat vijnë nga tri nivelet e ...
Gazeta Express | 03-Dec-2019 13:42
Sot në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovës është hedhur shorti për ndeshjet e fazës së 1/8 të finales së Kupës së Kosovës në futboll. Në këtë short morën pjesë 16 skuadra, të cilat vijnë nga tri nivelet e ...

Këto janë çiftet e rrethit të 3-të në Digitalb Kupën e Kosovës, punë e lehtë për Feronikelin e Prishtinën
Në zyret e Federatës së Futbollit të Kosovës sot është hedhur shorti për rrethin e 3-të të Digitalb Kupës së Kosovës. Ndryshe nga rrethi i dytë, skuadrat e Superligës kanë pasur më tepër fat kësaj radhe, shkruan ...
Indeks Online | 03-Dec-2019 13:21
Në zyret e Federatës së Futbollit të Kosovës sot është hedhur shorti për rrethin e 3-të të Digitalb Kupës së Kosovës. Ndryshe nga rrethi i dytë, skuadrat e Superligës kanë pasur më tepër fat kësaj radhe, shkruan ...

Renditja e IPKO Superligës pas javës së 17 – Ballkani kampion vjeshtor, tri klubet tjera menjëherë pas tyre
Disfata në udhëtim te Vushtrria nuk i ka prishur shumë punë Ballkanit që do të dimërojë në pozitën e parë këtë edicion. Skuadra e drejtuar nga Ismet Munishi mbyll vjeshtën me dhjetë fitore, katër barazime dhe tri ...
Telegrafi | 02-Dec-2019 16:17
Disfata në udhëtim te Vushtrria nuk i ka prishur shumë punë Ballkanit që do të dimërojë në pozitën e parë këtë edicion. Skuadra e drejtuar nga Ismet Munishi mbyll vjeshtën me dhjetë fitore, katër barazime dhe tri ...

Lajmi i fundit: Hedhet shorti për Kupën e Kosovës, këto janë sfidat interesante
Është hedhur shorti për 1/8 e DigitAlb Kupën e Kosovës në futboll, raporton Zëri.info. Dueli kryesor i kësaj faze pa dyshim se do të jetë ballafaqimi ndërmjet Ballkanit dhe Trepçës ’89. Prishtina udhëton në Lipjan......
Zeri | 03-Dec-2019 13:18
Është hedhur shorti për 1/8 e DigitAlb Kupën e Kosovës në futboll, raporton Zëri.info. Dueli kryesor i kësaj faze pa dyshim se do të jetë ballafaqimi ndërmjet Ballkanit dhe Trepçës ’89. Prishtina udhëton në Lipjan......

Hidhet shorti për Kupën e Kosovës, këto janë çiftet
Sot në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovës është hedhur shorti për 1/8 të ndeshjeve të Kupës së Kosovës në futboll.
Kosova Press | 03-Dec-2019 13:18
Sot në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovës është hedhur shorti për 1/8 të ndeshjeve të Kupës së Kosovës në futboll.

Shorti i FA Cup, gjigantët anglezë mësojnë rivalët
Është hedhur shorti për raundin e tretë të FA Cup, Kupës më të vjetër në botë. Në këtë raund, futen në short edhe skuadrat e mëdha angleze dhe ndeshjet do të luhen në një datë që do të përcaktohet në muajin janar. ...
ABCNews | 02-Dec-2019 20:29
Është hedhur shorti për raundin e tretë të FA Cup, Kupës më të vjetër në botë. Në këtë raund, futen në short edhe skuadrat e mëdha angleze dhe ndeshjet do të luhen në një datë që do të përcaktohet në muajin janar. ...

Fitore e madhe e Ferizajt në udhëtim te Drenica
Ferizaj ka arritur fitore të madhe në udhëtim te Drenica 0-2. Skuadra bardhekaltër ka shkaktuar një befasi jashtëzakonisht të këndshme teksa ka mposhtur drenicasit në Skenderaj. Ishte kapiteni i Ferizajt, Dardan Çerkini ...
Telegrafi | 02-Dec-2019 15:05
Ferizaj ka arritur fitore të madhe në udhëtim te Drenica 0-2. Skuadra bardhekaltër ka shkaktuar një befasi jashtëzakonisht të këndshme teksa ka mposhtur drenicasit në Skenderaj. Ishte kapiteni i Ferizajt, Dardan Çerkini ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved