ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 11:22

Ja kush jane VIP-at Shqiptare qe ndihmuan te prekurit nga termeti

Ja kush jane VIP-at Shqiptare qe ndihmuan te prekurit nga termeti
Tërmeti që goditi Shqipërinë më 26 nëntor shkaktoi 51 viktima dhe shumë ndërtesa u shkatërruan. Si pasojë shumë familje kanë mbetur pa shtëpi, por si asnjëherë më parë shqiptarët janë solidarizuar me njëri-tjetrin. Të ...
Lajmi i Fundit | 02-Dec-2019 23:13
Tërmeti që goditi Shqipërinë më 26 nëntor shkaktoi 51 viktima dhe shumë ndërtesa u shkatërruan. Si pasojë shumë familje kanë mbetur pa shtëpi, por si asnjëherë më parë shqiptarët janë solidarizuar me njëri-tjetrin. Të ...

Rita mban fjalën, fillon ndërtimin e shtëpisë për familjen që tërmeti e la pa kulm mbi kokë
Iniciativa e Rita Orës për të ndërtuar nga një shtëpi për shumë familje të prekura nga tërmeti në Shqipëri, ka filluar me ndërtimin e shtëpisë për familjen Sala. Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, premtoi ...
TetovaSot | 02-Dec-2019 19:38
Iniciativa e Rita Orës për të ndërtuar nga një shtëpi për shumë familje të prekura nga tërmeti në Shqipëri, ka filluar me ndërtimin e shtëpisë për familjen Sala. Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, premtoi ...

Ermal Meta vendos t’ia ndërtojë shtëpinë, një familjeje të prekur nga tërmeti
Ermal Meta është një kantautor shqiptar i rritur në Itali. Ai karrierën e tij muzikore kryesisht e ka zhvilluar në Itali duke kompozuar për disa artistë italianë. Ermali gjithashtu ka ka qenë anëtar i bandave italiane ...
Indeks Online | 02-Dec-2019 14:13
Ermal Meta është një kantautor shqiptar i rritur në Itali. Ai karrierën e tij muzikore kryesisht e ka zhvilluar në Itali duke kompozuar për disa artistë italianë. Ermali gjithashtu ka ka qenë anëtar i bandave italiane ...

Ermal Meta merr përsipër ndërtimin e shtëpisë së familjes Alla
Këngëtari me origjinë shqiptare Ermal Meta, që jeton në Itali, është prekur mjaft nga tragjedia që ka mbuluar Shqipërinë javën e fundit. Ai është sensibilizur si gjithë shqiptarët duke dhënë kontributin e tij në ...
EkonomiaOnline | 02-Dec-2019 12:32
Këngëtari me origjinë shqiptare Ermal Meta, që jeton në Itali, është prekur mjaft nga tragjedia që ka mbuluar Shqipërinë javën e fundit. Ai është sensibilizur si gjithë shqiptarët duke dhënë kontributin e tij në ...

Rindërtimi i banesave të dëmtuara nga tërmeti, Ermal Meta jep kontributin personal
Këngëtari me origjinë shqiptare Ermal Meta që jeton në Itali është prekur nga tragjedia që ka mbuluar Shqipërinë javën e fundit. Ai ështe sensibilizur si gjithë shqiptarët duke dhënë kontributin e tij në ndërtimin e ...
GazetaTema | 02-Dec-2019 11:13
Këngëtari me origjinë shqiptare Ermal Meta që jeton në Itali është prekur nga tragjedia që ka mbuluar Shqipërinë javën e fundit. Ai ështe sensibilizur si gjithë shqiptarët duke dhënë kontributin e tij në ndërtimin e ...

Ermal Meta merr përsipër ndërtimin e një shtëpie pas tërmetit
Të shumtë kanë qenë personazhet e njohur të ekranit, që janë solidarizuar me situatën e vështirë të Shqipërisë. Një prej tyre është edhe Ermal Meta. Këngëtari shqiptar ka ndjekur shembullin e Rita Orës dhe ka premtuar ...
Lapsi | 02-Dec-2019 12:03
Të shumtë kanë qenë personazhet e njohur të ekranit, që janë solidarizuar me situatën e vështirë të Shqipërisë. Një prej tyre është edhe Ermal Meta. Këngëtari shqiptar ka ndjekur shembullin e Rita Orës dhe ka premtuar ...

Ermal Meta merr përsipër ndërtimin e shtëpisë së familjes Alla
Këngëtari me origjinë shqiptare Ermal Meta, që jeton në Itali, është prekur mjaft nga tragjedia që ka mbuluar Shqipërinë javën e fundit. Ai është sensibilizur si gjithë shqiptarët duke dhënë kontributin e tij në ...
Koha.net | 02-Dec-2019 10:50
Këngëtari me origjinë shqiptare Ermal Meta, që jeton në Itali, është prekur mjaft nga tragjedia që ka mbuluar Shqipërinë javën e fundit. Ai është sensibilizur si gjithë shqiptarët duke dhënë kontributin e tij në ...

Ermal Meta angazhohet për ndërtimin e shtëpisë së një prej familjeve të prekura nga tërmeti
Këngëtari shqiptar që jeton në Itali, Ermal Meta, është prekur mjaft nga tragjedia që ka mbuluar Shqipërinë javën e fundit. Ai është sensibilizuar si gjithë shqiptarët duke dhënë kontributin e tij në ndërtimin e ...
Telegrafi | 02-Dec-2019 09:56
Këngëtari shqiptar që jeton në Itali, Ermal Meta, është prekur mjaft nga tragjedia që ka mbuluar Shqipërinë javën e fundit. Ai është sensibilizuar si gjithë shqiptarët duke dhënë kontributin e tij në ndërtimin e ...

Ermal Meta bën gjestin e madh, do rindërtojë shtëpinë e një familjeje të prekur nga tërmeti: Të mos e kalojnë dimrin nën rrënoja
Një solidaritet i madh në mbarë botën për shqiptarët, që po kalojnë momentet më të tmerrshme të dekadave të fundit, pas tërmetit katastrofik të 26 nëntorit, me 51 viktima, mijëra të plagosur e qindra ndërtesa të kthyera ...
BalkanWeb | 01-Dec-2019 22:47
Një solidaritet i madh në mbarë botën për shqiptarët, që po kalojnë momentet më të tmerrshme të dekadave të fundit, pas tërmetit katastrofik të 26 nëntorit, me 51 viktima, mijëra të plagosur e qindra ndërtesa të kthyera ...

I shtohet listës së artistëve bamirës, ja kontributi i Ermal Metës
Ermal Meta është artisti i radhës shqiptar që solidarizohet për të ndihmuar Shqipërinë në këto ditë të vështira. Artisti ka vendosur të japë kontributin e tij dhe ka zgjedhur të rindërojë shtëpinë e dëmtuar të familjes ...
Bordo | 02-Dec-2019 10:27
Ermal Meta është artisti i radhës shqiptar që solidarizohet për të ndihmuar Shqipërinë në këto ditë të vështira. Artisti ka vendosur të japë kontributin e tij dhe ka zgjedhur të rindërojë shtëpinë e dëmtuar të familjes ...

Nis rindërtimi i shtëpisë së adoptuar nga Rita Ora në fshatin Pinar, Veliaj: Gati për Vitin e Ri, të kontribuojnë edhe bizneset apo personat publikë që kanë mundësi
Familja Sala është një nga familjet e shumta, të cilat u prekën rëndë nga lëkundjet e forta të tërmetit të 26 nëntorit në fshatin Pinar të Tiranës. Gjashtë pjesëtarët e familjes u vizituan nga kryebashkiaku Erion ...
GazetaTema | 01-Dec-2019 15:59
Familja Sala është një nga familjet e shumta, të cilat u prekën rëndë nga lëkundjet e forta të tërmetit të 26 nëntorit në fshatin Pinar të Tiranës. Gjashtë pjesëtarët e familjes u vizituan nga kryebashkiaku Erion ...

Solidariteti me familjet të mbetura pa shtëpi pas tërmetit, një tjetër këngëtar i famshëm shqiptar i përgjigjet thirrjes së Veliajt: U bashkohem dhimbjes së tyre!
Postuar: 02/12/2019 - 09:44 Për të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit ka ka kontrinuar edhe këngëtari i famshëm me origjinë shqiptare Ermal Meta. Ai do të ndihmojë në ringritjen e shtëpisë së familjes Alla, ku ...
Sot.Al | 02-Dec-2019 09:48
Postuar: 02/12/2019 - 09:44 Për të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit ka ka kontrinuar edhe këngëtari i famshëm me origjinë shqiptare Ermal Meta. Ai do të ndihmojë në ringritjen e shtëpisë së familjes Alla, ku ...

Ermal Meta solidarizohet me situaten e veshtire ne Shqiperi, jep kontributin e tij
Të shumtë kanë qenë personazhet e njohur të ekranit, që janë solidarizuar me situatën e vështirë të Shqipërisë. Një prej tyre është edhe Ermal Meta. Këngëtari shqiptar ka ndjekur shembullin e Rita Orës dhe ka premtuar ...
Lajmi i Fundit | 02-Dec-2019 09:48
Të shumtë kanë qenë personazhet e njohur të ekranit, që janë solidarizuar me situatën e vështirë të Shqipërisë. Një prej tyre është edhe Ermal Meta. Këngëtari shqiptar ka ndjekur shembullin e Rita Orës dhe ka premtuar ...

Tërmeti, Ermal Meta bashkëpunon me kryebashkiakun Veliaj për ringritjen e shtëpisë së familjes Alla
Edhe këngëtari i famshëm me origjinë shqiptare Ermal Meta është solidarizuar me gjendjen e Shqipërisë pas tërmeti dhe ka vendosur të kontribuojë. Ai do të ndihmojë në ringritjen e shtëpisë së familjes Alla, ku Brisilda, ...
Lexo | 02-Dec-2019 09:23
Edhe këngëtari i famshëm me origjinë shqiptare Ermal Meta është solidarizuar me gjendjen e Shqipërisë pas tërmeti dhe ka vendosur të kontribuojë. Ai do të ndihmojë në ringritjen e shtëpisë së familjes Alla, ku Brisilda, ...

Ermal Meta do rindërtojë shtëpinë e një familje në Shqipëri
Mes personazheve VIP, që kanë ofruar ndihmë për shqiptarët pas tërmetit së 26 nëntorit është edhe këngëtari me origjinë shqiptare, Ermal Meta, shkruan . Ai nëpërmjet një postimi në Instagram ka njoftuar se ka marrë ...
Lajminet | 02-Dec-2019 08:42
Mes personazheve VIP, që kanë ofruar ndihmë për shqiptarët pas tërmetit së 26 nëntorit është edhe këngëtari me origjinë shqiptare, Ermal Meta, shkruan . Ai nëpërmjet një postimi në Instagram ka njoftuar se ka marrë ...

Ermal Meta merr përsipër ndërtimin e shtëpisë se familjes Alla
Këngëtari me origjinë shqiptare Ermal Meta që jeton në Itali është prekur mjaft nga tragjedia që ka mbuluar Shqipërinë javën e fundit.
Kosova Press | 02-Dec-2019 07:43
Këngëtari me origjinë shqiptare Ermal Meta që jeton në Itali është prekur mjaft nga tragjedia që ka mbuluar Shqipërinë javën e fundit.

Ermal Meta, me sytë te Shqipëria: Do të jap kontributin tim
Në këto kohë më shuë se kurrë, të gjithë janë me sytë nga Shqipëria. Veçanërisht ata që janë me origjonë shqiptare, por rritur në vende të huaja. Si Rita Ora, Dua Lipa, e së fundmi edhe Ermal Meta. Ai ka dhënë ...
Dritare | 02-Dec-2019 00:02
Në këto kohë më shuë se kurrë, të gjithë janë me sytë nga Shqipëria. Veçanërisht ata që janë me origjonë shqiptare, por rritur në vende të huaja. Si Rita Ora, Dua Lipa, e së fundmi edhe Ermal Meta. Ai ka dhënë ...

Ermal Meta do rindërtojë shtëpinë e një familjeje
Mes personazheve VIP, që kanë ofruar ndihmë për shqiptarët pas tërmetit së 26 nëntorit është edhe këngëtari me origjinë shqiptare, Ermal Meta. Meta, që jeton në Itali ka vendosur të japë kontributin e tij në ndërtimin e ...
Aktuale.MK | 01-Dec-2019 23:47
Mes personazheve VIP, që kanë ofruar ndihmë për shqiptarët pas tërmetit së 26 nëntorit është edhe këngëtari me origjinë shqiptare, Ermal Meta. Meta, që jeton në Itali ka vendosur të japë kontributin e tij në ndërtimin e ...

Ermal Meta do ndërtojë shtëpinë e një familje të prekur nga tërmeti
Këngëtari shqiptar që jeton në Itali, Ermal Meta do të ndërtojë shtëpinë e një prej familjeve të prekura nga tërmeti i ditës së martë në Shqipëri. Meta bën me dije se do të ndihmojë në ringritjen e shtëpisë së familjes ...
TetovaSot | 01-Dec-2019 23:26
Këngëtari shqiptar që jeton në Itali, Ermal Meta do të ndërtojë shtëpinë e një prej familjeve të prekura nga tërmeti i ditës së martë në Shqipëri. Meta bën me dije se do të ndihmojë në ringritjen e shtëpisë së familjes ...

Këngëtari Ermal Meta merr përsipër ndërtimin e shtëpisë së familjes Alla
Këngëtari me origjinë shqiptare Ermal Meta që jeton në Itali është prekur mjaft nga tragjedia që ka mbuluar Shqipërinë javën e fundit. Ai ëshë sensibilizur si gjithë shqiptarët duke dhënë kontributin e tij në ndërtimin ...
Arbresh | 01-Dec-2019 23:03
Këngëtari me origjinë shqiptare Ermal Meta që jeton në Itali është prekur mjaft nga tragjedia që ka mbuluar Shqipërinë javën e fundit. Ai ëshë sensibilizur si gjithë shqiptarët duke dhënë kontributin e tij në ndërtimin ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved