ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 05:38

Bebe Rexha u drejtohet shqiptarëve në botë nga Biza: Ky është shansi juaj për të ndihmuar, zoti e bekoftë Shqipërinë

Bebe Rexha u drejtohet shqiptarëve në botë nga Biza: Ky është shansi juaj për të ndihmuar, zoti e bekoftë Shqipërinë
Bebe Rexha sëbashku me presidentin e republikës së Shqipërisë, Ilir Metën, kanë vizituar një familje të prekur nga tërmeti në fshatin Bizë, Ishëm.
Top Channel | 02-Dec-2019 18:17
Bebe Rexha sëbashku me presidentin e republikës së Shqipërisë, Ilir Metën, kanë vizituar një familje të prekur nga tërmeti në fshatin Bizë, Ishëm.

Meta: Vuri zemrën në këtë aksion, mirënjohje për këngëtaren Bebe Rexha
Presidenti Ilir Meta ka falënderuar publikisht këngaren e njohur me origjinë shqiptare Bebe Rexha, e cila vendosi që të financojë ndërtimin e dy banesave të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Kreu i shtetit theksoi se ...
VizionPlus | 02-Dec-2019 18:29
Presidenti Ilir Meta ka falënderuar publikisht këngaren e njohur me origjinë shqiptare Bebe Rexha, e cila vendosi që të financojë ndërtimin e dy banesave të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Kreu i shtetit theksoi se ...

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj dhurojnë 5 milionë lekë dhe paratë e biletave të “Falco” për rindërtimin e shtëpive në Bubq
Me mijëra shtëpi dhe pallate janë dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit që ndodhi në Shqipëri, ndërkohë që banesat e dëmtuara janë kryesisht në Durrës, Pezë të Tiranës dhe në Bubq të Krujës. Aktori dhe këngëtari Bes Kallaku ...
Telegrafi | 02-Dec-2019 22:01
Me mijëra shtëpi dhe pallate janë dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit që ndodhi në Shqipëri, ndërkohë që banesat e dëmtuara janë kryesisht në Durrës, Pezë të Tiranës dhe në Bubq të Krujës. Aktori dhe këngëtari Bes Kallaku ...

Presidenti Meta së bashku me artisten me famë botërore Bebe Rexha, inspekton gjendjen e banorëve në Bizë të Ishimit pas goditjeve të tërmetit
Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Ilir Meta së bashku me këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha vizituan sot Famullinë e Bizës së Ishmit, ku u takuan me banorë dhe fëmijë të zonës të prekur nga tërmeti, si dhe u ...
Telegraf | 02-Dec-2019 18:11
Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Ilir Meta së bashku me këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha vizituan sot Famullinë e Bizës së Ishmit, ku u takuan me banorë dhe fëmijë të zonës të prekur nga tërmeti, si dhe u ...

Presidenti Meta: Mirënjohje për këngëtaren Bebe Rexha
Presidenti Ilir Meta ka vlerësuar këngëtaren amerikane me orgjinë shqiptare Bebe Rexha, e cila ndodhet sot në zonat e prekura nga tërmeti dhe ka bërë thirrje për solidaritet ndërkombëtar me personat e prekur nga ...
Telegraf | 02-Dec-2019 17:36
Presidenti Ilir Meta ka vlerësuar këngëtaren amerikane me orgjinë shqiptare Bebe Rexha, e cila ndodhet sot në zonat e prekura nga tërmeti dhe ka bërë thirrje për solidaritet ndërkombëtar me personat e prekur nga ...

Bebe Rexha vizitoi familjet e varfra në fshatrat e Shqipërisë
Ashtu siç e paralajmëroi ditë më parë, këngëtarja shqiptare me famë internacionale, Bebe Rexha, ka arritur sot (e hënë), në Shqipëri rreth orës 14:00. Me të mbërritur në aeroportin e Rinasit, ajo ishte pritur nga Zonja ...
Telegrafi | 02-Dec-2019 19:07
Ashtu siç e paralajmëroi ditë më parë, këngëtarja shqiptare me famë internacionale, Bebe Rexha, ka arritur sot (e hënë), në Shqipëri rreth orës 14:00. Me të mbërritur në aeroportin e Rinasit, ajo ishte pritur nga Zonja ...

“Vuri zemrën në këtë aksion”, Meta: Mirënjohje për këngëtaren Bebe Rexha
Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha vizitoi sot dy fshatra, Bupqin dhe Bizën e Ishmit. Ajo tha se me fondin e saj do të ndërtohen dy shtëpi të të prekurve rëndë nga tërmeti. Ndërkohë Presidenti Meta që e shoqëroi ne ...
ABCNews | 02-Dec-2019 18:21
Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha vizitoi sot dy fshatra, Bupqin dhe Bizën e Ishmit. Ajo tha se me fondin e saj do të ndërtohen dy shtëpi të të prekurve rëndë nga tërmeti. Ndërkohë Presidenti Meta që e shoqëroi ne ...

Pasojat e tërmetit, Ilir Meta: I jam shumë mirënjohës Bebe Rexhës, shumë faleminderit Bebe
Ilir Meta së bashku me këngëtaren e njohur shqiptaro-amerikane Bebe Rexha ishte në fshatin Bizë Ishëm, në një prej familjeve më të prekura nga tërmeti. Kreu i shtetit, duke falenderuar këngëtaren për kontributin e saj ...
GazetaTema | 02-Dec-2019 16:47
Ilir Meta së bashku me këngëtaren e njohur shqiptaro-amerikane Bebe Rexha ishte në fshatin Bizë Ishëm, në një prej familjeve më të prekura nga tërmeti. Kreu i shtetit, duke falenderuar këngëtaren për kontributin e saj ...

Georgina publikon foto nga vaska
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, është shprehur mirënjohës ndaj veprave bamirëse të këngëtares shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, e cila mori përsipër ndërtimin e dy shtëpive për të prekurit nga tërmeti. Meta ka ...
GazetaBlic | 02-Dec-2019 23:46
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, është shprehur mirënjohës ndaj veprave bamirëse të këngëtares shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, e cila mori përsipër ndërtimin e dy shtëpive për të prekurit nga tërmeti. Meta ka ...

Bebe Rexha përjetoi turbulencën të frikshme gjatë udhëtimit për Shqipëri
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka udhëtuar drejt Shqipërisë, për t’i vizituar nga afër të prekurit nga tërmetet dhe t’i dërgojë fondet e grumbulluara për t’i ndihmuar të mbijetuarit. 30-vjeçarja ka ...
Flaka | 02-Dec-2019 22:57
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka udhëtuar drejt Shqipërisë, për t’i vizituar nga afër të prekurit nga tërmetet dhe t’i dërgojë fondet e grumbulluara për t’i ndihmuar të mbijetuarit. 30-vjeçarja ka ...

Bebe Rexha: Do të rindërtojë dy shtëpi dhe një shkollë për brezin e ri në Shqipëri
Së fundi Bebe Rexha publikon pamje të një shtëpie tjetër të shkatërruar, ku në InstaStory tregoi se kjo do të jetë familja e dytë që do të ju ndërtoj shtëpinë, transmeton albinfo.ch Duke qenë se Bebe Rexha është ...
AlbInfo | 02-Dec-2019 21:43
Së fundi Bebe Rexha publikon pamje të një shtëpie tjetër të shkatërruar, ku në InstaStory tregoi se kjo do të jetë familja e dytë që do të ju ndërtoj shtëpinë, transmeton albinfo.ch Duke qenë se Bebe Rexha është ...

Bebe Rexha poston fotografi nga Shqipëria, ja çfarë mori si dhuratë
Bebe Rexha ka treguar edhe njëher se është person me zemër të madhe. Ajo gjatë ditës së sotme ka qëndruar në Shqipëri, ku nga afër ka përcjellur dëmet që janë bërë nga tërmeti në këtë vend. Po ashtu këngëtarja kosovar ...
Indeks Online | 02-Dec-2019 21:41
Bebe Rexha ka treguar edhe njëher se është person me zemër të madhe. Ajo gjatë ditës së sotme ka qëndruar në Shqipëri, ku nga afër ka përcjellur dëmet që janë bërë nga tërmeti në këtë vend. Po ashtu këngëtarja kosovar ...

Bebe Rexha do ndërtojë dy shtëpi: Paratë do menaxhohen nga unë, jo nga Qeveria
Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha sot ka mbërritur në Shqipëri për të monitoruar situatën nga afër pas goditjes nga tërmeti i 26 nëntorit që goditi Shqipërinë. Bebe Rexha ka mbledhur para së bashku me fansat e ...
Flaka | 02-Dec-2019 20:25
Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha sot ka mbërritur në Shqipëri për të monitoruar situatën nga afër pas goditjes nga tërmeti i 26 nëntorit që goditi Shqipërinë. Bebe Rexha ka mbledhur para së bashku me fansat e ...

Bebe Rexha dhe Presidenti Meta në Ishëm: Kushte të vështira, por jo pa shpresë
Sikurse kishte premtuar, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri, për t’i qëndruar pranë dhe për të ndihmuar personat e prekur nga tërmeti tragjik. E shoqëruar nga Presidenti Ilir ...
Telegraf | 02-Dec-2019 17:08
Sikurse kishte premtuar, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri, për t’i qëndruar pranë dhe për të ndihmuar personat e prekur nga tërmeti tragjik. E shoqëruar nga Presidenti Ilir ...

Bes Kallaku rrëfen i përlotur historinë e Musait, të cilëve do t’i ndërtohet shtëpia nga Bebe Rexha
Shtëpia e parë që Bebe Rexha do marrë përsipër të ndërtojë është e Musa Dacit, në Bubq. Këngëtarja shoqërohej nga Bes Kallaku i cili tregoi se Musai ka kaluar shumë fatkeqësi. “Musai këtë ka problem se nuk është vetëm ...
Lexo | 02-Dec-2019 20:09
Shtëpia e parë që Bebe Rexha do marrë përsipër të ndërtojë është e Musa Dacit, në Bubq. Këngëtarja shoqërohej nga Bes Kallaku i cili tregoi se Musai ka kaluar shumë fatkeqësi. “Musai këtë ka problem se nuk është vetëm ...

Bebe tregon edhe shtëpinë e dytë që do ta rindërtojë
Bebe Rexha publikon pamje të një shtëpie tjetër të shkatërruar. Bebe Rexha, artistja e njohur ndërkombëtarisht, arriti sot në Shqipëri me një mision humanitar. Artistja e madhe e skenës po u del në ndihmë familjeve të ...
TetovaSot | 02-Dec-2019 20:08
Bebe Rexha publikon pamje të një shtëpie tjetër të shkatërruar. Bebe Rexha, artistja e njohur ndërkombëtarisht, arriti sot në Shqipëri me një mision humanitar. Artistja e madhe e skenës po u del në ndihmë familjeve të ...

Bes Kallaku rrëfen i përlotur historinë e Musait, të cilëve do t’i ndërtohet shtëpia nga Bebe Rexha
Shtëpia e parë që Bebe Rexha do marrë përsipër të ndërtojë është e Musa Dacit, në Bubq. Këngëtarja shoqërohej nga Bes Kallaku i cili tregoi se Musai ka kaluar shumë fatkeqësi. “Musai këtë ka problem se nuk është vetëm ...
TetovaSot | 02-Dec-2019 20:08
Shtëpia e parë që Bebe Rexha do marrë përsipër të ndërtojë është e Musa Dacit, në Bubq. Këngëtarja shoqërohej nga Bes Kallaku i cili tregoi se Musai ka kaluar shumë fatkeqësi. “Musai këtë ka problem se nuk është vetëm ...

Bebe Rexha fton për përkrahje të të prekurve nga tërmeti në Shqipëri (VIDEO)
Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha së bashku me presidentin e Shqipërisë Ilir Meta, kanë vizituar nga familjet e prekura nga tërmeti në fshatin Ishëm. Nga aty Bebe Rexha, tha se është krenare që është shqiptare. Ajo ...
TetovaSot | 02-Dec-2019 19:58
Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha së bashku me presidentin e Shqipërisë Ilir Meta, kanë vizituar nga familjet e prekura nga tërmeti në fshatin Ishëm. Nga aty Bebe Rexha, tha se është krenare që është shqiptare. Ajo ...

FOTOT/ Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha mbërrin në familjet e prekura nga tërmeti: Nuk do ta harroj kurrë gjakun prej nga vij
Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ka mbërritur në Bubq ku do të vizitojë një nga familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Bebe ka premtuar se do ndërtojë nga e para shtëpinë e një familje. “Nuk do harroj nga ...
GazetaTema | 02-Dec-2019 16:15
Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ka mbërritur në Bubq ku do të vizitojë një nga familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Bebe ka premtuar se do ndërtojë nga e para shtëpinë e një familje. “Nuk do harroj nga ...

Meta dhe Bebe Rexha inspektojnë gjendjen e banorëve në Bizë të Ishmit
Presidenti i Republikës, Ilir Meta së bashku me këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha, vizituan sot Famullinë e Bizës së Ishmit, ku u takuan me banorë dhe fëmijë të zonës të prekur nga tërmeti, si dhe u interesua për ...
Flaka | 02-Dec-2019 19:51
Presidenti i Republikës, Ilir Meta së bashku me këngëtaren me famë botërore Bebe Rexha, vizituan sot Famullinë e Bizës së Ishmit, ku u takuan me banorë dhe fëmijë të zonës të prekur nga tërmeti, si dhe u interesua për ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved