ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 11:22

FOTO/ Nis bora e parë, ARRSH tregon akset ku duhet të bëni kujdes

FOTO/ Nis bora e parë, ARRSH tregon akset ku duhet të bëni kujdes
Në qarqet e Kukësit dhe të Dibrës kanë rënë reshjet e para të borës. Ato janë me intensitet të ulët, por në lartësitë mbi 800 m mbi nivelin e detit bora është me intensitet të lartë. ARRSH ka njoftuar se në aksin rrugor ...
Lapsi | 03-Dec-2019 22:22
Në qarqet e Kukësit dhe të Dibrës kanë rënë reshjet e para të borës. Ato janë me intensitet të ulët, por në lartësitë mbi 800 m mbi nivelin e detit bora është me intensitet të lartë. ARRSH ka njoftuar se në aksin rrugor ...

‘U gjenda mes rrënoja me mbesën, nënën dhe motrën shtatzënë’, pasi ndihmoi banorët e prekur, Noizy rrëfen tmerrin e natës së 26 nëntorit
Postuar: 03/12/2019 - 19:28 Noizy ka qenë gjithë këto ditë pranë njerëzve që u prekën nga tërmeti edhe pse ai vetë është një prej tyre dhe atë natë ai ishte në shtëpinë e tij në Durrës. “Më vjen mirë që i kaluam ato ...
Sot.Al | 03-Dec-2019 19:30
Postuar: 03/12/2019 - 19:28 Noizy ka qenë gjithë këto ditë pranë njerëzve që u prekën nga tërmeti edhe pse ai vetë është një prej tyre dhe atë natë ai ishte në shtëpinë e tij në Durrës. “Më vjen mirë që i kaluam ato ...

Reshjet e para te debores/ ARRSH: Automjetet te reduktojne shpejtesine
Me nisjen e reshjeve të dëborës ARRSH ka njoftuar se në aksin rrugor Qafë Mali-Fierzë trashësia e dëborës ka arritur 10 cm, duke paralajmëruar autotmjetet që zgjedhin të kalojnë në këtë aks rrugor të reduktojnë ...
Lajmi i Fundit | 03-Dec-2019 18:21
Me nisjen e reshjeve të dëborës ARRSH ka njoftuar se në aksin rrugor Qafë Mali-Fierzë trashësia e dëborës ka arritur 10 cm, duke paralajmëruar autotmjetet që zgjedhin të kalojnë në këtë aks rrugor të reduktojnë ...

Noizy flet për tërmetin, ‘Pashë tmerr me sy’
Noizy ka folur për momentin e tërmetit të 26 nëntorit. Noizy ka qenë një nga personazhet e famshëm që ka kontribuar shumë në këto ditë të vështira që kaloi vendi. Së fundmi reperi ka qenë në Fier ku ka marrë edhe një ...
Lapsi | 03-Dec-2019 18:12
Noizy ka folur për momentin e tërmetit të 26 nëntorit. Noizy ka qenë një nga personazhet e famshëm që ka kontribuar shumë në këto ditë të vështira që kaloi vendi. Së fundmi reperi ka qenë në Fier ku ka marrë edhe një ...

Këngëtari i njohur rrëfen tmerrin nga tërmeti: Isha mes rrënojave me mamin, mbesën dhe motrën shtatzënë
Noizy ka folur për momentin e tërmetit të 26 nëntorit. Noizy ka qenë një nga personazhet e famshëm që ka kontribuar shumë në këto ditë të vështira që kaloi vendi. Së fundmi reperi ka qenë në Fier ku ka marrë edhe një ...
Telegraf | 03-Dec-2019 17:03
Noizy ka folur për momentin e tërmetit të 26 nëntorit. Noizy ka qenë një nga personazhet e famshëm që ka kontribuar shumë në këto ditë të vështira që kaloi vendi. Së fundmi reperi ka qenë në Fier ku ka marrë edhe një ...

FOTOT: Bora “zbardh” vendin, rrugët ku duhet të keni kujdes
Reshjet e para të borës për këtë vit kanë rënë në zonën e Qafës së Malit në Fierzë, duke sjellë vështirësi edhe në qarkullim. Autoriteti Rrugor Shqiptar me anë të një njoftimi për mediat lajmëron se ka rënë bora e parë ...
GazetaTema | 03-Dec-2019 16:22
Reshjet e para të borës për këtë vit kanë rënë në zonën e Qafës së Malit në Fierzë, duke sjellë vështirësi edhe në qarkullim. Autoriteti Rrugor Shqiptar me anë të një njoftimi për mediat lajmëron se ka rënë bora e parë ...

Bie borë për herë të parë këtë vit, ja aksi që u zbardh nga reshjet. ARRSH: Makinat që kalojnë në këtë rrugë të kenë kujdes
Autoriteti Rrugor Shqiptar me anë të një njoftimi për mediat lajmëron se ka rënë bora e parë për këtë vit. në vendin tonë. ARRSH thotë se dëbora e parë ka rënë në Qafë Mali të Fierzës. Po ashtu, ARRSH shprehet se të ...
BalkanWeb | 03-Dec-2019 15:49
Autoriteti Rrugor Shqiptar me anë të një njoftimi për mediat lajmëron se ka rënë bora e parë për këtë vit. në vendin tonë. ARRSH thotë se dëbora e parë ka rënë në Qafë Mali të Fierzës. Po ashtu, ARRSH shprehet se të ...

FOTOT: Bora “zbardh” vendin, rrugët ku duhet të keni kujdes
Reshjet e para të borës për këtë vit kanë rënë në zonën e Qafës së Malit në Fierzë, duke sjellë vështirësi edhe në qarkullim. Autoriteti Rrugor Shqiptar me anë të një njoftimi për mediat lajmëron se ka rënë bora e parë ...
Lexo | 03-Dec-2019 16:52
Reshjet e para të borës për këtë vit kanë rënë në zonën e Qafës së Malit në Fierzë, duke sjellë vështirësi edhe në qarkullim. Autoriteti Rrugor Shqiptar me anë të një njoftimi për mediat lajmëron se ka rënë bora e parë ...

Bora mbulon aksin Qafë Mali-Fierzë/ ARRSH apel shoferëve: Kujdes kur kaloni!
Sot kanë nisur reshjet e dëborës në veri të vendit tonë. Në aksin Qafë Mali-Fierzë, trashësia momentalisht ka arritur në 10 centimetër. Autoriteti Rrugor Shqiptar u bën thirrje drejtuesve të mjeteve që të bëjnë kujdes ...
Dritare | 03-Dec-2019 16:15
Sot kanë nisur reshjet e dëborës në veri të vendit tonë. Në aksin Qafë Mali-Fierzë, trashësia momentalisht ka arritur në 10 centimetër. Autoriteti Rrugor Shqiptar u bën thirrje drejtuesve të mjeteve që të bëjnë kujdes ...

Bie borë për herë të parë këtë vit, ja aksi që u zbardh nga reshjet. ARRSH: Makinat që kalojnë në këtë rrugë të kenë kujdes
Autoriteti Rrugor Shqiptar me anë të një njoftimi për mediat lajmëron se ka rënë bora e parë për këtë vit. në vendin tonë. ARRSH thotë se dëbora e parë ka rënë në Qafë Mali të Fierzës. Po ashtu, ARRSH shprehet se të ...
Medial | 03-Dec-2019 15:57
Autoriteti Rrugor Shqiptar me anë të një njoftimi për mediat lajmëron se ka rënë bora e parë për këtë vit. në vendin tonë. ARRSH thotë se dëbora e parë ka rënë në Qafë Mali të Fierzës. Po ashtu, ARRSH shprehet se të ...

(FOTO) Bie bora e parë për këtë vit. ARRSH: Kujdes makinat që kalojnë në këtë aks
Kanë filluar reshjet e para të borës për këtë vit në Shqipëri. Pamjet e publikuara në rrjetet sociale nga SHMU, ARRSH, tregojnë se si ka shtruar flokët e parë dëbora. Përgjatë aksit Qafë Mali-Fierzë, trashësia ...
Lapsi | 03-Dec-2019 15:42
Kanë filluar reshjet e para të borës për këtë vit në Shqipëri. Pamjet e publikuara në rrjetet sociale nga SHMU, ARRSH, tregojnë se si ka shtruar flokët e parë dëbora. Përgjatë aksit Qafë Mali-Fierzë, trashësia ...

Dimri nis zyrtarisht, fillojnë reshjet e borës në Kukës
Ndryshimi i temperaturave solli borën e parë që në lartësinë 800 metra mbi nivelin e detit. Kanë filluar në Kukës reshjet e para të borës. Ato janë regjistruar me një intesitet mesatar. Aktualisht nuk ka raportime për ...
Telegraf | 03-Dec-2019 13:27
Ndryshimi i temperaturave solli borën e parë që në lartësinë 800 metra mbi nivelin e detit. Kanë filluar në Kukës reshjet e para të borës. Ato janë regjistruar me një intesitet mesatar. Aktualisht nuk ka raportime për ...

Pas tërmetit, Shqipëria provon sot dëborën e parë për këtë vit, ARRSH publikon pamjet: Kujdes makinat që kalojnë në këtë aks
Postuar: 03/12/2019 - 15:34 Dimri duke se ka trokitur sot zyrtarisht. Ndryshimi i temperaturave ka shkaktuar reshjet e para të borës në Kukës. Pamjet e publikuara në rrjetet sociale nga SHMU, ARRSH, tregojnë se si ka ...
Sot.Al | 03-Dec-2019 15:36
Postuar: 03/12/2019 - 15:34 Dimri duke se ka trokitur sot zyrtarisht. Ndryshimi i temperaturave ka shkaktuar reshjet e para të borës në Kukës. Pamjet e publikuara në rrjetet sociale nga SHMU, ARRSH, tregojnë se si ka ...

Bora mbulon Podujevën
Që nga orët e para të paradites në Kosovë ka filluar të bie borë. Reshjet të mëdha të borës kanë rënë në Podujevë, siç shihet edhe në fotografitë e siguruara nga Telegrafi ku kanë krijuar një shtresë të borës në qytet ...
Telegrafi | 03-Dec-2019 13:21
Që nga orët e para të paradites në Kosovë ka filluar të bie borë. Reshjet të mëdha të borës kanë rënë në Podujevë, siç shihet edhe në fotografitë e siguruara nga Telegrafi ku kanë krijuar një shtresë të borës në qytet ...

Bora e parë në Shqipëri, ARRSH: Në këtë aks rrugor reduktoni shpejtësinë
Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton në lidhje me reshjet e para të borës në vendin tonë. Sipas ARRSH-së në aksin Qafë Mali-Fierzë trashësia momentalisht ka arritur në 10 cm. “Filluan reshjet e para për këtë vit. Pamje ...
Gazeta Express | 03-Dec-2019 15:12
Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton në lidhje me reshjet e para të borës në vendin tonë. Sipas ARRSH-së në aksin Qafë Mali-Fierzë trashësia momentalisht ka arritur në 10 cm. “Filluan reshjet e para për këtë vit. Pamje ...

Noizy rrëfen tmerrin: Isha mes rrënojave me mamin, mbesën dhe motrën shtatzënë
Noizy ka folur për momentin e tërmetit të 26 nëntorit. Noizy ka qenë një nga personazhet e famshëm që ka kontribuar shumë në këto ditë të vështira që kaloi vendi. Së fundmi reperi ka qenë në Fier ku ka marrë edhe një ...
Arbresh | 03-Dec-2019 14:39
Noizy ka folur për momentin e tërmetit të 26 nëntorit. Noizy ka qenë një nga personazhet e famshëm që ka kontribuar shumë në këto ditë të vështira që kaloi vendi. Së fundmi reperi ka qenë në Fier ku ka marrë edhe një ...

Noizy mer çertifikatë mirënjohje në Fier
Noizy është vlerësuar nga Bashkia Fier me një Certifikatë Mirënjohjeje për kontributin që ka dhënë ndër vite. Lajmin e ka bërë të ditur reperi nëpërmjet një postimi në Instastory. Gjatë vizitës në Fier ai ka takuar ...
Lapsi | 03-Dec-2019 12:39
Noizy është vlerësuar nga Bashkia Fier me një Certifikatë Mirënjohjeje për kontributin që ka dhënë ndër vite. Lajmin e ka bërë të ditur reperi nëpërmjet një postimi në Instastory. Gjatë vizitës në Fier ai ka takuar ...

Noizy rrëfen tmerrin: Isha mes rrënojave me mamin, mbesën dhe motrën shtatzënë
Noizy ka qenë një nga personazhet e famshëm që ka kontribuar shumë në këto ditë të vështira që kaloi vendi. Së fundmi reperi ka qenë në Fier ku ka marrë edhe një certifikatë “Mirënjohjeje” për kontributin që ka dhënë ...
Lajminet | 03-Dec-2019 14:34
Noizy ka qenë një nga personazhet e famshëm që ka kontribuar shumë në këto ditë të vështira që kaloi vendi. Së fundmi reperi ka qenë në Fier ku ka marrë edhe një certifikatë “Mirënjohjeje” për kontributin që ka dhënë ...

Troket dimri zyrtarisht, nis bora e parë në Kukës
Dimri duke se ka trokitur sot zyrtarisht. Ndryshimi i temperaturave ka shkaktuar reshjet e para të borës në Kukës. Ne qytetin e Kukes reshjet janë me intesitet të ulet ndërkohë që në lartesitë 800 m mbi nivelin e detit ...
ABCNews | 03-Dec-2019 12:12
Dimri duke se ka trokitur sot zyrtarisht. Ndryshimi i temperaturave ka shkaktuar reshjet e para të borës në Kukës. Ne qytetin e Kukes reshjet janë me intesitet të ulet ndërkohë që në lartesitë 800 m mbi nivelin e detit ...

Dimri nis zyrtarisht, dëbora zbardh Kukësin (FOTO)
Këto pamje janë regjistruar mëngjesin e së martës në Shishtavec dhe qytetin e Kukësit. Ndryshimi i temperaturave solli borën e parë që në lartësinë 800 metra mbi nivelin e detit. Reshjet ishin me intensitet të lartë, ...
Lexo | 03-Dec-2019 13:43
Këto pamje janë regjistruar mëngjesin e së martës në Shishtavec dhe qytetin e Kukësit. Ndryshimi i temperaturave solli borën e parë që në lartësinë 800 metra mbi nivelin e detit. Reshjet ishin me intensitet të lartë, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved