ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 11:32

Edhe Angela Martini ka dhuruar një shumë të hollash për qytetarët e Shqipërisë

Edhe Angela Martini ka dhuruar një shumë të hollash për qytetarët e Shqipërisë
Angela Martini zbulon shumën e dhuruar për të prekurit nga tërmeti. Ditën e sotme Angela ka zbuluar se ka dhënë 30 mijë euro, një kontribut shumë i vlefshëm për të gjithë ata që mbetën pa shtëpi pas tërmetit që goditi ...
Arbresh | 03-Dec-2019 01:26
Angela Martini zbulon shumën e dhuruar për të prekurit nga tërmeti. Ditën e sotme Angela ka zbuluar se ka dhënë 30 mijë euro, një kontribut shumë i vlefshëm për të gjithë ata që mbetën pa shtëpi pas tërmetit që goditi ...

Modelja Anxhela Martini zbulon shumën e dhuruar për të prekurit nga tërmeti
Modelja Anxhela Martini dhuron 30 mijë euro për të prekurit nga tërmeti. “Tragjeditë qenkan më të dhimbshme kur flasin gjuhën tënde…dhe e vetmja gjë për të cilën lutem këto ditë është Dashuri, Shpresë dhe Dritë për ...
Ina-Online | 03-Dec-2019 01:02
Modelja Anxhela Martini dhuron 30 mijë euro për të prekurit nga tërmeti. “Tragjeditë qenkan më të dhimbshme kur flasin gjuhën tënde…dhe e vetmja gjë për të cilën lutem këto ditë është Dashuri, Shpresë dhe Dritë për ...

Edhe Emina Çunmulaj dhuron 10000 dollarë për Shqipërinë
Po vazhdojnë donacionet nga personat e njohur për Shqipërinë Sot Shqipërinë e ka vizituar Bebe Rexha ku u tha se dorëzoi një donacion në vlerë prej 100000 dollarësh për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri. Pas Bebes ka ...
Gazeta Express | 02-Dec-2019 23:55
Po vazhdojnë donacionet nga personat e njohur për Shqipërinë Sot Shqipërinë e ka vizituar Bebe Rexha ku u tha se dorëzoi një donacion në vlerë prej 100000 dollarësh për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri. Pas Bebes ka ...

Edhe Angela Martini ka dhuruar një shumë të hollash për qytetarët e Shqipërisë
Ditën e sotme Angela ka zbuluar se ka dhënë 30 mijë euro, një kontribut shumë i vlefshëm për të gjithë ata që mbetën pa shtëpi pas tërmetit që goditi vendin, shkruan . Modelja ka publikuar në ‘Instagram’ foto të faturës ...
Lajminet | 02-Dec-2019 23:41
Ditën e sotme Angela ka zbuluar se ka dhënë 30 mijë euro, një kontribut shumë i vlefshëm për të gjithë ata që mbetën pa shtëpi pas tërmetit që goditi vendin, shkruan . Modelja ka publikuar në ‘Instagram’ foto të faturës ...

Angela Martini 30 000 euro për viktimat e tërmetit në Shqipëri
Pas lajmërimit të disa artistëve në Kosovë por edhe paralajmërimit të Ermal Fejzullahut se do të jap 100 000 euro për viktimat në Shqipëri, modelja e shndërruar në shkrimtare Angela Martini ka qenë e famshmja e parë nga ...
Gazeta Express | 02-Dec-2019 23:38
Pas lajmërimit të disa artistëve në Kosovë por edhe paralajmërimit të Ermal Fejzullahut se do të jap 100 000 euro për viktimat në Shqipëri, modelja e shndërruar në shkrimtare Angela Martini ka qenë e famshmja e parë nga ...

Stresi bëhet arsyeja e gëzimit të një vogëlushje, dhuron lodra për fëmijët
Reperi i njohur shqiptar, Stresi gjatë disa ditëve është duke ju shërbyer banorëve të Shqipërisë, të cilët janë prekur nga tërmeti. Kurse tani në një video të publikuar nga vetë reperi shihet se si ai shpërndanë lodra ...
Indeks Online | 02-Dec-2019 23:13
Reperi i njohur shqiptar, Stresi gjatë disa ditëve është duke ju shërbyer banorëve të Shqipërisë, të cilët janë prekur nga tërmeti. Kurse tani në një video të publikuar nga vetë reperi shihet se si ai shpërndanë lodra ...

Angela Martini zbulon shumën e dhuruar për të prekurit nga tërmeti dhe tregon pse e bëri këtë gjë
Angela Martini ishte një nga personazhet e njohur që vendosi të jepte ndihmën e saj në këto ditë të vështira për Shqipërinë. Modelja u kujdes të strehonte një familje dhe dhuroi mijëra euro për të prekurit nga tërmeti. ...
Telegraf | 02-Dec-2019 22:01
Angela Martini ishte një nga personazhet e njohur që vendosi të jepte ndihmën e saj në këto ditë të vështira për Shqipërinë. Modelja u kujdes të strehonte një familje dhe dhuroi mijëra euro për të prekurit nga tërmeti. ...

Kështu e uron Albërija vajzën për ditëlindje
Vajza e këngëtares se njohur, Alberije Hadërgjonaj, Anxhelina sot feston ditëlindjen e saj E për vajzën e ditëlindjes, Alberija ka zgjedhur fjalët më emocionale për vajzën e saj, por jo në gjuhën shqipe por atë angleze. ...
Gazeta Express | 02-Dec-2019 23:03
Vajza e këngëtares se njohur, Alberije Hadërgjonaj, Anxhelina sot feston ditëlindjen e saj E për vajzën e ditëlindjes, Alberija ka zgjedhur fjalët më emocionale për vajzën e saj, por jo në gjuhën shqipe por atë angleze. ...

Georgina publikon foto nga vaska
E dashura e Ronaldos ka ngacmuar imagjinatën sërish. Georgina ka publikuar foton e radhës në profilin e saj në Instagram, ku është shfaqur tejet joshëse me një minifund, shkruan lajmi.net. Modelja në imazhin e ndarë me ...
Gazeta Observer | 02-Dec-2019 22:47
E dashura e Ronaldos ka ngacmuar imagjinatën sërish. Georgina ka publikuar foton e radhës në profilin e saj në Instagram, ku është shfaqur tejet joshëse me një minifund, shkruan lajmi.net. Modelja në imazhin e ndarë me ...

Chanel dhe Sterling zbulojnë gjininë e fëmijës së dytë (FOTO)
Chanel Iman dhe Sterling Shepard kanë zbuluar gjininë e fëmijës së tyre të dytë. Çifti është në pritje të një vajze, transmeton Klan Kosova. “E bekuar me një vajzë tjetër”, ka shkruar Chanel në një fotografi të postuar ...
Klan Kosova | 02-Dec-2019 22:07
Chanel Iman dhe Sterling Shepard kanë zbuluar gjininë e fëmijës së tyre të dytë. Çifti është në pritje të një vajze, transmeton Klan Kosova. “E bekuar me një vajzë tjetër”, ka shkruar Chanel në një fotografi të postuar ...

Angela Martini dhuroi 30 mijë euro për Shqipërinë
Ndihmat nga personazhet e famshme publike për Shqipërinë pas tërmetit të 26 nëntorit, siç duket nuk kanë të ndalur. Këtë herë, modelja shqiptare e cila jeton dhe vepron prej vitesh në Amerikë, Angela Martini, bëri të ...
Telegrafi | 02-Dec-2019 21:29
Ndihmat nga personazhet e famshme publike për Shqipërinë pas tërmetit të 26 nëntorit, siç duket nuk kanë të ndalur. Këtë herë, modelja shqiptare e cila jeton dhe vepron prej vitesh në Amerikë, Angela Martini, bëri të ...

Video/ Tërmeti, Bebe Rexha niset drejt Shqipërisë
Pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit në Shqipëri, ku humbën jetën 51 njerëz dhe shumë të tjerë u plagosën, shumë personazhe të famshëm kanë dhënë kontributin e tyre me ndihma financiare. Edhe Bebe Rexha njoftoi disa ...
BalkanWeb | 02-Dec-2019 09:17
Pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit në Shqipëri, ku humbën jetën 51 njerëz dhe shumë të tjerë u plagosën, shumë personazhe të famshëm kanë dhënë kontributin e tyre me ndihma financiare. Edhe Bebe Rexha njoftoi disa ...

Video/ ‘Ndjeni përgjegjësi për situatën pas tërmeteve?’/ Dako shpërfill gazetaren, refuzon të përgjigjet
Ish-kreu i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, refuzoi t’i përgjigjet pyetjes së gazetares së A2, e cila e pyeti nëse ndjente përgjegjësi për situatën e krijuar pas tërmetit të 26 nëntorit. Kujtojmë se tërmeti i 26 ...
Politiko | 02-Dec-2019 21:53
Ish-kreu i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, refuzoi t’i përgjigjet pyetjes së gazetares së A2, e cila e pyeti nëse ndjente përgjegjësi për situatën e krijuar pas tërmetit të 26 nëntorit. Kujtojmë se tërmeti i 26 ...

VIDEO: Tërmeti, Bebe Rexha niset drejt Shqipërisë
Pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit në Shqipëri, ku humbën jetën 51 njerëz, shumë personazhe të famshëm kanë dhënë kontributin e tyre me ndihma financiare. Bebe Rexha njoftoi disa ditë më parë që do të jetë në ...
GazetaTema | 02-Dec-2019 10:21
Pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit në Shqipëri, ku humbën jetën 51 njerëz, shumë personazhe të famshëm kanë dhënë kontributin e tyre me ndihma financiare. Bebe Rexha njoftoi disa ditë më parë që do të jetë në ...

Armina Mevlani tregon pse u “zhduk” pas tërmetit: Fama dhe pushteti janë gënjeshtër para vdekjes, kisha ankthe
Armina Mevlani u “zhduk” nga rrjetet sociale pas tërmetit të fuqshëm me pasoja fatale, ku 52 persona ndërruan jetë dhe mbi 900 të tjerë mbetën të plagosur. Ajo nuk bëri asnjë postim apo solidarizim për të prekurit nga ...
GazetaTema | 02-Dec-2019 09:48
Armina Mevlani u “zhduk” nga rrjetet sociale pas tërmetit të fuqshëm me pasoja fatale, ku 52 persona ndërruan jetë dhe mbi 900 të tjerë mbetën të plagosur. Ajo nuk bëri asnjë postim apo solidarizim për të prekurit nga ...

Reagon Miriam Cani: Unë dhe Albani jemi munduar të ndihmojmë në heshtje dhe me dashuri
Për tërmetin e së martës (26 nëntor), që la mbi 50 persona të vdekur dhe qindra tjerë të lënduar, u solidarizuan pothuajse të gjithë artistët e estradës shqiptare. Në mesin e tyre janë edhe këngëtari Alban Skënderaj ...
Telegraf | 02-Dec-2019 18:07
Për tërmetin e së martës (26 nëntor), që la mbi 50 persona të vdekur dhe qindra tjerë të lënduar, u solidarizuan pothuajse të gjithë artistët e estradës shqiptare. Në mesin e tyre janë edhe këngëtari Alban Skënderaj ...

Georgina publikon foto nga vaska
Georgina ka publikuar foton e radhës në profilin e saj në Instagram, ku është shfaqur tejet joshëse me një minifund, shkruan . Modelja në imazhin e ndarë me ndjekësit është shfaqur tejet seksi nga vaska, ajo në plan të ...
Lajminet | 02-Dec-2019 21:42
Georgina ka publikuar foton e radhës në profilin e saj në Instagram, ku është shfaqur tejet joshëse me një minifund, shkruan . Modelja në imazhin e ndarë me ndjekësit është shfaqur tejet seksi nga vaska, ajo në plan të ...

Bes Kallaku: Bebe Rexha, bekuar që erdhe dhe kush të solli
Këngëtarja shqiptare e famshme në botë, Bebe Rexha, sot (e hënë), arriti në Shqipëri me qëllim që t’iu dalë në ndihmë familjeve shqiptare të prekura nga tërmetet e datës 26 nëntor. Ajo gjatë gjithë ditës vizitoi disa ...
Telegrafi | 02-Dec-2019 20:24
Këngëtarja shqiptare e famshme në botë, Bebe Rexha, sot (e hënë), arriti në Shqipëri me qëllim që t’iu dalë në ndihmë familjeve shqiptare të prekura nga tërmetet e datës 26 nëntor. Ajo gjatë gjithë ditës vizitoi disa ...

Stresi i del në ndihmë të moshuarit që kishte nevojë për karrocë por askush nuk ia siguronte
Tërmeti që goditi Shqipërinë javën e kaluar përveç viktimave të shumtë që humbën jetën ka lënë edhe shumë person të tjerë me pasoja, shkruan . Por për fat të mirë gjithë qytetarët përfshirë këtu edhe fytyrat e shoubizit ...
Lajminet | 02-Dec-2019 21:24
Tërmeti që goditi Shqipërinë javën e kaluar përveç viktimave të shumtë që humbën jetën ka lënë edhe shumë person të tjerë me pasoja, shkruan . Por për fat të mirë gjithë qytetarët përfshirë këtu edhe fytyrat e shoubizit ...

Dua Lipa tregon arsyen pse fshiu të gjitha fotot nga Instagrami
Dua Lipa ka folur për kapitullin e saj të radhës. Këngëtarja 24 vjeçare tregoi së fundmi arsyen pse fshiu të gjitha postimet e vjetra nga Instagrami para se të dalë albumi i saj i ri, transmeton Klan Kosova. “Për mua, ...
Arbresh | 02-Dec-2019 21:16
Dua Lipa ka folur për kapitullin e saj të radhës. Këngëtarja 24 vjeçare tregoi së fundmi arsyen pse fshiu të gjitha postimet e vjetra nga Instagrami para se të dalë albumi i saj i ri, transmeton Klan Kosova. “Për mua, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved